• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
tak jsem vás aspoň jen pozdravila, přeju vám všem krásnou noc, naše zlatíčka ať se krásně vyspinkají a zdají se jím jen krásné sny, já jdu taky do hajan, dobrou noc.
9. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
deni - ale i tak ti vašík spinká moc krásně...to já si jen můžu nechat zdát...Pepino usnul teprve před desátou a kolikrát v noci se vzbudí to už ani raději nepočítám, páč by mě z toho asi klepla pepka... a já trubka místo abch šla na kutě tak tu straším
9. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz
Dobré ránko,

v letu jsem Vás dočetla :grinning:

Deniso, v půl sedmý se někdy vracíme z procházky :grinning: :grinning: . Zrovna včera jsem vezla touto dobou auto do servisu hopsa hejsa do Brandejsa. Matějda si dal po cestě dvacet a spát šel po deváté. Stejně dříve spát "nechodí" a ani neusne.
V noci vstával co dvě hodiny :frowning2: :frowning2: .

Dneska už jsem uklidila botník a skříň v předsíni, páč už se to nedalo vydržet.
Ve středu máme třídní schůzky, k Terce jde manželín a já jsem se hrdě objednana k soudružce učitělnici na čtvrtek k Jendovi.

Claudi, vlasy mi padají děsně. Ještě jak je mám tmavý tak jsou všude vidět. Děs běs.
Pepíno plešatí? Tak to není sám. Mates má taky vybroušený kolečko dokola :grinning: :grinning: .

Arwi, ten tvůj kámo je fakt na facku. Konečně jsi se vyhrabala z jednoho stresu a je to další. Zkus na něj ještě zatlačit, přece tě v tom nemůže nechat!!!
10. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
Právě volala tchýňka, že se odpolka staví. Jsem zvědavá na jak dlouho :grinning: :grinning: . Asi budeme muset jít na procházku, páč nám jukrajínci bourají beton před garážema a klepe se celej barák. Jsou to fakt blbci, mají rozhrabanej celej barák a kutají venku :angry: :angry: :angry: . Už bych potřebovala balkón jako sůl (na brambory, prádlo a tak) a hlavně umýt okna, už jsem z toho na prášky :angry: .
10. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
Jdu vymyslet něco ke kafi.
10. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
bréé ránko holčiny :slight_smile:

ludvi - jak vymyslet něco ke kafi? zavolej tchýňce dýňce, ať něco cestou upeče a jinak ať ani nechodí :grinning: Tak? čekají tě třídní schůzky? Jenda je jistě pilný chlapec a dozvíš se tam na jeho adresu samý chvalozpěv... :wink:
Jukrajinci už jsou trochu na ránu, že? Vyděržaj pioněr, vyděržaj :grinning: A na okna se vykašli..Máte žaluzky? Určitě jo...tak je stáhni a okna budou neviditelný a neviditelný okna se nemusí co? no přece mýt... :grinning: :grinning: :grinning: Akorát je blbé, že je pořád doma tma :grinning: :grinning:

díťátko spinká v křesílku a já to tu trochu pofackuju a pak razíme k našim a vyzvednout fotky...takže takový flákací den nás čeká...zítra budu muset být doma celý den, páč nám mají přivézt pletivo a sloupky na plot a nevíme v kolik, tak budu muset číhat a ve čtvrtek drandím k Apolináři pro výsledky z té minulé kontroly, tak moc doufám že budou OK a nebudu muset na žádný zákrok....tak jsem vám to všechno řekla a jdu něco dělat :slight_smile:
10. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
Hezké dopoledne :slight_smile:

Tak jsem si dneska tak trošku přispala, vstávala jsem až v půl desáté :sweat_smile: a kdyby mě malá neprobudila povídáním a mlaskáním, tak bych chrupkala ještě vesele dál.

claudi: mě vlasy padají pořád :frowning2:

Ahoj deni, vítej zpátky :wink: mě Lucinka usne po sedmé a budí se mi pak mezi druhou a třetí a pak mezi pátou a šestou.
10. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
dobre skoro poledne :slight_smile:

Tak hlasim ze v nemecku bylo super. Je to kousek za hranicema a v hotelu procovalalo par cechu a manzelka mejitele je taky ceska takze s jazykem nebyl problem. Ubytovani bylo uzasny tak trosku ve starym stylu. Dokonce mi tam pujcili i detskou postylku s perinkama takze anezka nemusela spinkat v kocarku :slight_smile: Pocasi taky celkem dobry neprselo ale bylo chladno. V basilice kde jsme zpivali bylo ale 16stupnu takze tam bylo teploucko. Anezka byla hodny detatko a penkne prospala cely koncert a taky cestu zpatky spala celou probudila se az doma tak se nabastila a zase chrupkala dal.

vcera jsme byli na kontrole u doktorky jestli uz muzeme dostat to ockovani. Takze huraa mame prvni hexu za sebou, bez teplotky akorat byla vecer takova uplakana a k tomu ji asi jeste bolelo brisko, ale ted rano dobry.
Zapomela sem se zeptat na ockovani proti tomu pneumokokovi, tak priste. Na nausnicky jsem se taky nezeptala. Jsem trdlo asi si to zacnu psat :grinning: Jinak merime 61cm a vazime 5800g :slight_smile:

Arwi to je ale blbec ten tvuj byvalej jak si to predstavuje ? To je fakt na ranu.

Anduli to je dobre ze jste ockovando prestali a Vita uz je zdravej.

Illus Lucinka ti krasne v noci spinka. :slight_smile: To my ted vstavame v noci tak po 3-4 hodinach a chodime spinkat v sedm nebo v osm.

Jdu konecne varit. Dneska jsem vstavala az v deset a vcera jsem usnula s malou, nejak jeste dospavam tu cestu z nemecka :unamused:
10. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahoj,

tak se zase hlásím v Letníkově :slight_smile: Teda vy jste všichni měli víkend v kuchyni :slight_smile: Ale aspoň mám od vás nějakou inspiraci, co vařit. Já už tedy taky jím skoro všechno. Zelí jsem tedy ještě nezkusila, ale už ho mám v plánu taky někdy uvařit. A brokolici nebo květák už jsem taky ochutnala :-; Ondrášek už prdí docela pěkně, takže už to tak nedodržuju...
Já se dneska večer chystám na špenát a bramborový knedlík :slight_smile:
Neděli a včerejšek jsme měli návštěvní a dneska konečně zase odpočíváme doma :slight_smile:
Koukám, že se máte dobře. Teda až na arwenku - teda beruš, ach jo. Ale neboj, za chvilku nám sem určitě napíšeš, že se všechno nějak vyřeší. No a s tím podnájmeme - snad tam budete moct zůstat...

Iluss - teda 200kg cukroví a 17 druhů. No, z toho bych se asi zbláznila. I když musí být určitě výborné!!!
Já mám letos v plánu jen trošku...

Jo jo, kde jsou ty časy, když Ondrášek zůstal tam, kde jsem ho nechala. Já si na něj pozor dávám, ale Honza si na to ještě nějak nezvykl... No ale už je poučen...
Ondra už začal házet bříško i na druhou stranu :slight_smile: a ručičkama se už trošku odstrkuje. Takže fakt neni k uhlídání. Má na zemi svůj pelíšek, ale zrovna dneska jsem byla na pět minut v koupelně a když jsem se vrátila, byl z deky fuč a lebedil si na plovoucí podlaze. Jak se tam dostal fakt nechápu...

Andulko - teda Vítek je docela šikulka, viď? Nožičky v pusince Ondra ještě neměl. Jo a smradláčky máme taky :slight_smile:

Probírali jste tady noční spaní. No, Ondra se taky začal budit docela dost. Včera už dokonce v deset a potom co dvě až tři hoďky :frowning2:. Ale usíná v sedm pravidelně - tak aspoň to.

Jo a už dorazila první mrcha :frowning2: Teda vůbec mi nechyběla.
10. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahoj sister - ty jo, tak jste si to v Německu docela užili. A kde jste přesně byli?

Anežka je hodňoučké miminko :slight_smile:

No a s tím zapomínám u doktorky - já jsemto samý. Vždcky si před tím říkám, co všechno musím zjistit a nakonec se zeptám jenom na půlku...
10. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
Holky dám vám jeden recept na fakt dobrej jablečnej koláč - myslím, že je z Babicových dobrot:

Těsto - 1 vejce, 80g másla, 200g hladké mouky, 100g cukru a půlku kypřícího prášku - všechno smícháte na těsto, rozválíte a dáte do celé dortové formy - i na stěny a do toho nalejete tuhle náplň: 5 jablek rozkrájená na plátky, 2 kysané smetany 15%, 1 smetana 30%, vanilkový pudinkový prášek, 100g cukro a 1 vejce. To taky smícháte a nalejete do formy. No a pečete 45 minut při 180 stupních - já to pekla o něco dýl. Je to úžasný!!!
10. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ondrášek se probudil, tak ho jdu zabavit. Zatím pa
10. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
Sis: tak to je dobře, že jste si to v tom Německu tak pěkně užili a že byla Anežka takhle hodná.

Tak to my jsme měly na 4 měsících 6800g a 64cm :sweat_smile: (jsme prostě pořádný kus ženský :grinning: )
Já jsem nechala Lucince píchnout naušničky hned po šestinedělí,aby to měla rychle za sebou a dokud to ještě tak moc nevnímala. Nedokážu si představit, že by jí to píchali teď. Tenkrát byla ještě maličká a šly jí chytit ručičky a přidržet, aby se moc nehýbala. Teď s sebou furt šije a brání se, vždycky když jí chci kápnout do očička nebo nakapat libenar do nosánku, tak to je vždycky boj! Ručičkama mě odstrkuje, uhýbá hlavičkou a tak.

Jani: další inspirace, dneska peču kuřecí stehýnka s čerstvými žampiony a smetanovo-hříbkovou omáčkou :wink:

Teda ten je pohyblivej, Lucinka se sice taky převaluje, ale ještě mi po obýváku necestuje, zatím mi zůstává na dece :wink:
Jani, plovoučka hezky klouže, to se jednou nožičkou ostrčí a jede až na druhý konec pokoje :grinning:

Jani: a nemá už Ondra v noci hlad?

Jinak mě ještě nedorazila, tak jsem moc ráda. Ale četla jsem, že většině mamin dorazík kolem půl roka miminka, tak jsem na to zvědavá, švagrové přišla až po roce, tak doufám, že u mě taky nebude moc spěchat.
10. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jani: ten koláč vypadá úžasně :slight_smile:
a ta smetana se vyšlehá a nebo se tam naleje takhle tekutá?
10. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
a cukr krupice nebo moučka?
10. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
jeee, teď mi došlo, že asi tekutá, když tam je ten puding :wink:
10. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
dobré popoledne

nějak nestíhám :confounded:
Ondra stále bojuje s rýmou (já vlastně taky, tak si to asi předáváme :frowning2:)
Začala jsem vymýšlet, hledat a nakupovat na Vánoce, musím se pochválit, že letos mám docela dobrý nápady, ale nechci je tu moc prezentovat, jelikož jsem občas vleze moje sestra a nerada bych, aby věděla co jí letos nadělí Ježíšek :grinning:

dneska mi konečně dorazila zavinovačka pro Ondru, http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22613255&tab=10
jelikož moje dítko s volnýma rukama prostě strašně špatně spí a z rychlozavinovačky jsme vyrostli a ani už jsem mu ty ruce v ní nedokázala udržet, vázala jsem mu je do kusu látky, ale to stále za prd. Tak jsem zvědavá jaké to bude, vypadá moc pěkně :wink:pak poreferuju

jinak nestíhám dočítat, tak snad je tu všechno o.k. a jí zas letím
papa
10. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj Klari, tak snad ryma brzo prejde :slight_smile: Ja na vanocni darky moc napady nemam, beztak zase vsechno na posledni chvili, jeste ze mame net a muzu to nakoupit pres nej a nemusim behat po obchodech.

Jani byli jsme asi 7 km od Chebu ve Waldsassenu, takova vetsi dedina maji tam moc peknou baziliku s klasterem.
Receptik vypada dobre zkusime jak bude cas :slight_smile:

Ill ja bych nechala nausnicky pichnout driv ale davaji se az po prvnim ockovani a to jsme dostali ted :frowning2: Volala jsem pani doktroce a na nausnicky mame prijit za 14 dni az bude mit Anezka nejakyprotilatky.
Teda 200 kg cukrovi to je sila, fakt vas obdivuju. My toho uz tolik na vanoce nepecem, mivali jsme tak kolem 12 druhu a ted uz to stahujeme segra dotahne vzdycky z prace nejaky cukrovi a zbytek peceme doma tak 5 druhu cca.
10. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
ahoj mamulky a dětičky :slight_smile:
omlouvám se,nestíhám...ještě jsem se nevzpamatovala z návratu do prahy :confused: :sweat_smile: :wink:
dočetla jsem vás ale nevím z toho asi nic :confused: :sweat_smile: :pensive:

v jilemnici adámek na kyčlích dopadl dobře,manželín na gastroenterologii také :slight_smile: dokonce mu snížili dávku léků :slight_smile: tak ted hlavně ta CT břicha a hrudníku v pátek ...

adámek měl jít dnes na druhou dávku hexy,ale jaksi rýma je stále aktuální,takže jsme to odložili a jdeme snad za 14 dní...

adula taky objevil palec - tedy ruce si strkal do pusy pořád,ale ted tam vyloženě narval jen palce a dudal ho místo dudlíku a usnul s ním v puse....dudlík stále plive,takže moc úspěšná v tomto směru nejsem...

arwi- to je mi líto s tím srazem,ale chápu- peníze jsou peníze...snad v létě nebo an jaře to klapne...

ten tvůj bejvalej by zasloužil -to je "napřesdržku" ...ještě bych to njak na něj zkusila - bohužel doba je blbá a lidem není nic svatýho...jako bys neměla jiných starostí dost..tak at se to vyřeší...

lucco- to samé i tobě-přání,at se co nejdřív vyřeší vaše problémy....a sraz třeba někdy bude i pro tebe realizovatelný...jsem ráda,že jsi se ozvala :slight_smile:

holyk,tady se už peče...no já teda nevím jak u nás- letos u mě budou nové druhy,které jsem ještě nedělala,takže jsem sama zvědavá,jak to dopadne a vůbec nevím,kdy začít...aby se to nekazilo atd...takový to s těma krémama atd...iluško porad-kdy se může dělat cukroví plněný krémem ...jako to má trvanlivost? já to vždy dělala krátce před vánoci,ale letos bych to chtěla dřív...
10. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
jani- honza koukám dostal asi lekci s ondráškem,že? no jo,chlapům někdy nedochází co vše se může stát...

andulko-baráček vypadá krásně,taky bych si dala říct :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale nemám sice přehled o tom,jak se co ychle dělá,ae odhaduju,že do vánoc to fakt nebude,že? ale to nevadí,stejně se to už blíží :slight_smile:

holky,jdu se chystat na cvičení- nějak jsem usnula na vavřínech s dietou a s orbitrekem a zase přibrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale aspon ta posilovna mi nějak zůstala...ale to mě špeků nezbaví...ale aspon něco pro sebe dělám...ale štve mě to,že zase kynu...a unavená jsem taky excelentně...no uvidím v jakým stavu je vůbec má štítnice,zda bych to třeba nemohla svést na ni :confused: :wink: :wink: :slight_smile:

zatím papá a opatrujte se :slight_smile: jdu se chystat...
10. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
ahojky, tak jsem s Ondráškem odpoledne vytuhla. Není mi moc dobře, tak jsem si ve dvě s Ondrou lehla a probudili jsme se až ve čtyři

Andulko – zapomněla jsem pochválit domeček, už to vypadá skoro k nastěhování, budete to tam mít moc pěkné!!!

Iluss – hm – houbová omáčka – to zní moc dobře – akorát letos nějak nemáme sušené houbičky… a ze žampionů to není ono…
No Ondra se ještě moc odstrokovat neumí, ale spíš se mu podařilo trošku válet sudy, plovoučka pěkně klouže to jo, takže se otáčí na bříšku kolem dokola jak hodinky

ke koláči – ta náplň se jen smíchá dohromady, nic se nešlehá
a dávala jsem cukr krupici
je to rychlý a fakt moc dobrý

sister – tak tohle městečko neznám – já jen, jestli jste nebyli v okolí Drážďan – tam to znám skoro jako svý boty

bledulko – gratulace k výsledků Adámka i manželína!!!! určitě to je tím jak se o něj pěkně staráš, fakt
10. lis 2009 v 17:28  • Odpověz
bledulko - tak co, jak je na tom Tomík s tou kinder čokoládou???

Jo a holky - na stránkách Ikey je jákási vánoční soutěž, já budu soutěžit příští týden :-;
10. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
bledulko: to je moc dobře, že dopadly Adámkovi i Honzovi kontroly u doktorů tak dobře :wink:

bledulko: a už jsi zkoušela Adámkovi když usíná podstrčit místo prsa dudlík? u nás to zabralo.

bledulko: s tím cukrovím - péct můžeš začít klidně už teď (aspoň se to hezky rozleží a změkne), ale plnila bych to až později. Marmeládou nebo nutelou můžeš klidně koncem listopadu nebo počátkem prosince (ale pak to skladovat někde v chladnu) a tím krémem to plnit opravdu až před těmi vánocemi.

bledulko: tak to já jsem po porodu shodila až moc, si připadám hubenější než před těhu a i mi to každý říká, ať trošku přiberu, ale to je asi tím, že mě každý dlouho viděl tlusťounkou s bříškem, tak je to teď takový nezvyk. Ale tak 2-3 kila bych přibrat chtěla, ale nějak to nejde, i když jím celkem dost a sladké miluju.

Jani: ten tvůj koláč se chystám udělat v sobotu, už jsem si dnes na něj koupila ingredience :wink: jdem na návštěvu, tak ho upeču a vezmu s sebou.
10. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
Zdravím ve spolek!

Včera mi to zase vypadlo. :angry:

Jdu dočíst. :slight_smile:
10. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
iluš - to jste si pochrupkali dneska, co? Lucinka je hodná dcerka, že tě nechá tak pěkně vyspinkat :slight_smile:

sis - to je fajn, že jste koncert v německu tak pěkně zmákli....první hexa za vámi, tak paráda :slight_smile:

jani - recept na koláč vypadá lákavě....asi ho v pátek vyrobím a už teď se mi sbíhají sliny :slight_smile:

víc asi nedočtu, tak nemůžu reagovat, jsem unavená jako kotě a chystám se co nejdříve do postele...

dnes měl pepíno nějaký špatný den,moc nespinkal a ani moc nechtěl jíst...navečer jsem mu tedy udělala 120 ml sunaru, páč ode mě si skoro nic nevzal....sunar krásně vypil /to bylo kolem půl páté.../ a v sedm po koupání to šlo všechno ven, a pak ještě třikrát...tak jsem jen převlíkala a převlíkala a měla jsem docela nahnáno, protože za celou dobu co je na světě tak blinkal jen jednou....fakt mě to vyděsilo... Teď už zase krásně spinká a já ho stále jedním okem sleduji, myslím že nebudu ani v noci moc spát a budu ho pořád hlídat,...
Sunar asi poletí do popelnice a koupím asi ten nutrilon proti blinkání, aby doma něco bylo, kdyby byl nějaký problém s kojením... Tak vám přeju klidnou a hezkou noc a zítra pa pa
10. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jani, ten koláč vypadá fakt dobře :grinning:

Dneska jsem pekla kynutý Františky se skořicí, moc dobrý, jen náš nežravec je opět nežral :frowning2: .
Se z něho fakt picnu.

Tchýňka se zdržela cca hodinu. Tereza před chvilkou dopisovala úkoly :frowning2: .
Dneska jsem po tý noci docela unavená a fakt se těším do postele.

Claudinko, Nutroš na blindění nekupuj. Je zbytečně drahý a je vysloveně pro refluxáky.
Zkus normoš Nutroš, nebo jiný mlíčko.

Sis, u nás dávají holčičkám naušničky taky až po očko.

Bledulko, pěkně si zacvič, ať se odreaguješ. Jsi dobrá, že na to najdeš sílu. Jo a moc gratuluju k dobrým výsledkům!!!

Přeju všem miminkům i maminkám klidnou dobrou noc.
10. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
claudi: tak dneska byla lucinka taky trošku mrzutá. Doma byla v pohodě a veselá a usměvavá, ale pořád blbla na hrací dece a moc nespinkala. Odpoledne jsme šly manžovi naproti na nádraží a celou cestu v kočárku plakala. Bylo na ní vidět, jak moc je unavená a jak by chtěla spinkat, ale nešlo jí to. Vždycky zavírala očička, pak na půl minutky usnula a zase obrovský řev, no plakala asi 20 minut a pak konečně usnula a pěkně natvrdo. Šly jsme pak nakoupit do Penny a kolem jel kočárek s víc jak ročním chlapečkem, kterej měl záchvat vzteku a strašně řval a s ní to ani nehnulo. Tak se hezky vychrupkala a večer už byla zase hezky v pohodě :wink:

claudi: tak to já doma vůbec nemám žádnou zásobu umělého mlíka pro případ, kdyby nešlo kojit. Nějak mě to ani nenapadlo :confused: ale stejně za nedlouho začnu s příkrmama, tak už to umělý mlíko ani nebude potřeba. :wink:
claudi: možná blinkal pro to, že na ten sunar není zvyklý a dostal najednou plnou dávku, možná to chtělo nejdřív maličko, zjistit reakci a pak dát víc.

ludvo: co to jsou ti františci?

Tak nám se zase vrátila ta seberoická dermatitida na hlavičce :frowning2: my se toho snad nikdy nezbavíme, už to má po třetí. V nějaké diskusi jsem tady četla, že dětem, které to jednou měli, tak se to vrací třeba až do jednoho roku věku.
10. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
Il - tak snad bude mít koláč úspěch :-;
Jé tak já ti 2-3 kilča pošlu, ju? Mně se úplně zhubnout nepodařilo... A hlavně břicho...

Ludvi - kynutý František? To neznám :frowning2: Dej sem odkaz nebo recept. Vůbec si pod tím neumím nic představit. Nejedlík je Jenda?
A jak to, že máte auto v servisu? Copak copak?

Claudi - Pepino třeba neměl svůj den, neboj. Kamarádce takhle její klučiba moc nejedl kvůli kllubajícím se zoubkům :slight_smile: Hlavně aby to Pepino nechtěl dohánět v noci a ty ses aspoň trošku vyspinkala :slight_smile:

No, my taky nemáme náhradní mlíčko doma. Akorát už mám koupenou první kašičku, takže kdyby Ondra protestoval, zkusili bysme rovnou kaši.

Bledulko - máš tak ymůj obdiv za to cvičení, fakt.
10. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz
Ahojky holcinky.
Tak mi smecka usina a na chvilku mam cas, cely den jsem dneska delala, kamaradka se stehovala z megadomu, ktery prodala a ja ji ho s Jardou uklizela. Shanela nekoho, kdo by ji ho za 2000 uklidil, tak jsme se nabidli a dva dny asi po trech hodinach makali. Nemela tam nijak sileny bordel az na kuchyn jeji babicky, ale co bylo nejhorsi - v celem dome meli asi 1750 pavouku, takze jsem na kazdem rohu chytla hysterak a Jarda musel zametat a vysavat. Brali jsme si nas vysavac a jeste, ze mi po navratu domu pripomnel, ze v nem mam ten sacek plnej pavouku, ja bych si normalne nevzpomnela a dotahla ho domu, brrrrrrr :angry: :angry:

Pekne jsem prehnala to, ze smecka usina, prave zacala dudlikovana a Bambulka zpiva arie :grinning: :grinning:

Zitra jedeme rano s Nikyseckem jeste na otoakusticke vysetreni (reaguje na zvuky min, nez Bambulka), ale doiufam, ze je to nase vysetreni posledni a ze i tam to dopadne dobre.

Bledulinko, cvicit fakt nestiham, ale zato litam po vyberech a snazim se taky na kole, jednak mi zustalo vytahany bricho a taky usetrim za benzin.

Holky, zuzstaly vam nektere strie?

Jinak Jarda ma v praci obed za 26 Kc a muze za tutez cenu pribrat jeste rodinneho prislusnika, takze mame obedy objednane dva a jime z toho s mamkou tri. Kdyz tu neni Danulicek, staci to tak na normalni najedeni, kdyz tu bude, tak se necim docpeme :slight_smile:

Jeste bych chtela rict, ze se budu strasne snazit, abych na srazik usetrila. To, co Dusan dokazal, mne samotnou prekvapilo, ale to jsem proste cela ja, vzdycky na to dojedu.

Uz jsem tady rikala o tom Nutrosi z Polska? Pokud ho nektera davate, poslu vam kontakt na pani, co ho doveze a posle, je uplne stejnej jako nas Nutros a na baleni 600g se usetri 100 Kc.

Jeste jsem se chtela zeptat, v kolik davate deticky spinkat a zs jsk dlouho se budi. Ja je davam dost pozde, ale zas aspon neco malo udelam a trosinku se vyspim, protoze maji oba v hlavicce budik natazenej na 5.30 a pak ta ranni siesta trva hodinu a pul. Pak si jeste treba zalezu, ale to je o hubu, protoze bych pak spala do deseti a zas bych nestihala praci (jako dneska).

Zatim dobrou noc a ja zase prijdu, kocky moje.

Jo, jeste jeden dotaz - normalne mam mlicko, ale Bambulka se z jednoho prsu naji a zacne se silene sit a nechce tahat, az zase z druheho, i kdyz v tom prvnim prokazatelne jeste ma. Nevite, co s tim mam delat? Pak jeste vytahne 60-70 z lahvicky....
10. lis 2009 ve 22:55  • Odpověz
Jdu na kutě. Dobrou!!!
10. lis 2009 ve 22:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.