• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
sis- ted jsem dočetla tvou historku s autem a ptákem...hm taky moc pěkný...nám se to stalo předlonii -porazili jsme káně ...můj manžel je docela pečlivej až pedant na některý věci a tak se šel podívat po ptákovi,jakožto předmětu doličném kvůli pojištovně a on ještě žil :confused: :sweat_smile: ,takže jsme ještě naložili milého ptáka a odevzdali ho do útulku pro hendikepovaná zvířata :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..od té doby manžel připojištuje i přední sklo... :wink: :slight_smile:
autem kde parkovat zkus kouknout zde http://www.pis.cz/cz/praha/doprava/parkovani

jaké občanské združení jste založili?
16. lis 2009 v 00:22  • Odpověz
autor
klárko,takže tě taky ted někdy čeká výlet na čssz? jejda vidíš to,díky za připomenutí antikoncepce- bych na to úúúplně zapomněla...a už budu potřebovat novou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: můj manžel ti asi poděkuje,že jsi nám zachránila intimní život :grinning: :grinning: :grinning:

což mi připomíná-andulko tobě dělala potíže antik. že? co jsi brala? pokud ti zbyla a máš tu samou co já(cerrazette) ,tak bych jí odkoupila,abys ji nemusela vyhodit :wink:
16. lis 2009 v 00:30  • Odpověz
autor
tak jo holky, víc dnes nestihnu,loučím se a jdu do hajan :slight_smile:
mějte se pěkně a pohladte ta svoje zlatíčka :slight_smile:

:slight_smile:
16. lis 2009 v 00:31  • Odpověz
čauky Bledulko,
týjo, ty jsi spisovatelka :grinning:

S tím mluvením máte myslím, času dost. Jestli tě to uklidní tak náš Adamíra říká jen první dvě písmenka, takže po je pohádka apod. Terka zase dlouho vynechávala první písmenko. Jednou na celý autobus oznámila : Máma má undu - no mělo to být máma má bundu :grinning: :grinning: . Vystupovala jsem o pár stanic dříve....
16. lis 2009 v 00:31  • Odpověz
A synoveček z druhé strany, taky dvouletka, mlčí jako ryma a s..e do plenek. A taková slušná rodina to je :grinning: :grinning: .
16. lis 2009 v 00:33  • Odpověz
Děcka jsou nadšený, moc se jim líbí. Já tu měla dneska mamču, včera tátu s macechou, jinak bych se tady zbláznila :angry:. Zítra se pokusím kapku doladit resty co jindy nestíhám, ale už se na hady moc těším. Je to tady takový prázdný :frowning2:.
Mám vyžehleno, tak jdu taky do hajan.
Dóbrnoc.
16. lis 2009 v 00:36  • Odpověz
autor
ludvi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: máma má undu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
díky,pobavila jsi mě opravdu hodně :slight_smile: úplně se v takové situaci vidím-rudá až za ušima :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 00:52  • Odpověz
ahoj...

se na to vybodnu, takový dlouhý příspěvek jsem vyplodila a on se mi ztratil.... :angry: :angry: to je fakt k vzteku...

ludvi - unda je dobrý slovo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už teď se těším do jakých situací nás bude pepi taky dostávat až bude mluvit :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
bledul - nedáš k nahlédnutí ta vánoční přání? ať máme inspiraci....a je k tomu potřeba nějajký zvláštní program či co? taky bych chtěla něco takového vyrobit...no ale s mým technickým cítěním nevím nevím :grinning:
16. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
andul - jste si mákli co? ale hlavně, že je práce za vámi vidět a bydleníčko se už rýsuje... :wink: Váleček jsem na Pepina staršího použít nemusela, asi měl strach a přišel opravdu brzy :grinning:
16. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
táák a mimnko se nám probudilo, tak je po koníkování.... jdeme přebalovat a kojit :slight_smile:
16. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahoj kočky,

klaro - no jo, Ondráškové - i pan primář v porodnici mi radil, abych ho ještě přejmenovala,že má sy na Ondru a je to pěkný číslo :slight_smile:

Bledul, ludvi - teda vždycky se rozesměju u těch vašich příhod :slight_smile: No, unda je fakt dobrá :slight_smile:

Bleudl - no už jsem to zaškrtla na tři roky, konečně adneska jedu na sociálku to všechno odevzdat, ať je klid... Prostě to budeme muset zvládnout a hotovo.
A další dítko bude :slight_smile: Teď už je Ondra docela pohodovej - tedy až na ty noci...

Anduli - hrneček objednám - akorát na poštovným ušetříme, protože nám tam pro něj zajede Honza - má to kousek od práce :slight_smile: Takže ho objednám i pro tebe, ju? Barvy ale bohužel vybrat nejdou :frowning2:
Holky, kdybyste měla ještě nějaká zájem, napište, jestli ho chcete taky. Počkám do dnešního večera.
http://www.detskyraj.cz/zbozi/8378-avent-kouzelny-hrnecek-magic-cup-260-ml-s-drzadly-+-darek-avent-kouzelny-hrnecek-200-ml-s-obrazky
16. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
Přivezla bych vám ty hrnečky na srazík :slight_smile:
16. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
jéé, tak Jani já bych byla ráda, kdyby jsi mi taky hrnečky pořídila...prosím, prosím....děkuji :slight_smile:
16. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
Tak jo takže jednou pro andulku a jednou pro claudii

A kdo další???
16. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahoj holky,

Hlásím velkou novinu, máme doma ZUBAJDU!!! A hnedka dvojitou :grinning: :grinning: :grinning:
Tak né břuch, ale žuby :wink:

Jani, ty hrnečky jsou super, taky si je objednám. Možná se pro ně stavím, mám to kousek a potřebuju novou podprdu.

Dneska zkusím vytvořit ten Janin koláč. Zírra se vrací omladina, tak aby bylo co na stůl.

Jestlli máte některá v plánu vytvářet babičkám, tetičkám a ijnému příbuzenstvu vlastní kalendář, tak jsou docela dobrý stránky 24print.cz. Včera jsem objednávala fotoalba. Jde to docela rychle a za dobrý koňurky.
Vyštrachala jsem na ně kontakt v kufříku z porodnice. Byl tam kupon na jedno fotoalbum zdarma. Vypadá docela dorbře.
16. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
Jani, kdyby manžílek nemohl, můžu je přivést nebo objednat přes net. Poštovný bychom si pak rozpočítaly.
16. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
Jé ludvi - ty jo, tak z Matějdy je zubajda :slight_smile:

Ludvi, nejsem si jistá, jestli ta akce na hrnečky není jen přes net...
16. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
Ludvi - jak chceš, ale já si chci objednat ještě i nějaké jiné blbůstky, takže ho tam vyšlu - už s tím počítá :-;

Tak teď jen jestli mám přiobjednat i tobě?
16. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
Jani, taky mám ten pocit. Oni mají internetový ceny jiný než v obchodě.
Objednávala jsem si u nich pytel v akci a na prodelně byl za normoš cenu.

Pro nekojící maminky doporučuju ještě tohle :
http://www.detskyraj.cz/zbozi/430-avent-davkovac-suseneho-mleka

A na příkrmy thermoobal na skleničky :
http://www.detskyraj.cz/zbozi/435-avent-thermabag

ale možná by bohatě stačil tento, ale nevím jak je vysoký
http://www.detskyraj.cz/zbozi/6958-farlin-termonadoba-300ml
16. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
no ludvi - tak vy už jste zubejdové? a rovnou dablovaný? tý brďo, tak to si Matějda pospíšil :wink: už ho objednej k zubaři :grinning: :grinning:
16. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jani, tak jsem do ráje volala, je to cena jen přes internet.
16. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ty jo, ty jseš fakt ační :slight_smile:

Mám ti tedy jeden vzít taky???
16. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
Claudi, k zubaři jdeme za 14 dnů :grinning: :grinning: . Ale je to den po očko Hexou, tak nechci brát malého na polikliniku Pošlu s hadama manžílka. Jenda má zřejmě kaz, tak ať si taťka užije i stinné stránky rodičovství :frowning2: .

Jani, tak já si ho asi objednám sama, díky, ještě si tam něco vyberu.
Kdybych si to rozmyslela, dám do večera vědět. Díky moc.
16. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jasně. Tak dej pak vědět :slight_smile:

Zatím pa. Vyrážíme na tu sociálku.
16. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
ahojky,tak konečně mi jde koník-nějak mi nechtěl po obědě jít :wink:

tááákže nejdřív gratulace k zoubkům malému máťovi -takže už cinkáte? :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ludvi- víš co se říká,že? kdo objeví v rodině první zoubek,má dostat na šaty :slight_smile: takže řekni sponzorovi až zítra přijede,že si uděláte výlet pro něco na sebe pro maminku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jani,ty hrnky vypadají dobře,já jeden mám,ale teda tohle je super cena že asi popřemýšlím a dám vědět do večera...chci to probrat s manžílkem...děkuji :slight_smile:

ludvi,já si objednala tu termonádobu (ale v jiném obchůdku) a ted čekám,že by už někdy mohla dorazit zásilka,tak pak řeknu jak je to vysoký...ono myslím,že jsou dvě velikosti a jednu z nich jsem u jedné maminky viděla naživo a bylo to asi 12 cm vysoký...

jani,to je super,že druhé miminko bude :slight_smile: a třeba budeš mít štěestí jako já a druhé bude větší klidas než první :slight_smile:

ludvi,na ty kalendáře kouknu,díky...my je tedy vždycky vyrábíme sami- jako koláže v digiscrapbooku-ale to je krapet časově náročnější,tak kdybych nestíhala,tak tohle je dobrý tip,díky... celá rodina od nás vždycky dostane kalendář :slight_smile:

claudi- no ted jsme udělali jen pár fotek normálních -děti u stromku...akorát jsem musela retušovat adámkův blinkavec,kterého jsem si u focení nevšimla,odstanovala jsme červené oči a barvila stromek a světýlka,protože na fotce strom vypadal jako černý bez světýlek...ale jinak to vypadá jako běžná fotka a uděláme to tak,že na bílé pozadí napíšeme jméno komu je dárek...a protože fotek máme víc v různých pozicích-tomík sedí,leží,pusinkuje adámka atd,tak na každém dárku bude jiný obrázek...v tm žádný zázraky nehledej....
pak ale dělávám vánoční pohlednici,kterou jako přání zasílám příbuzným a tu obvykle dělám jako digiscrapbook- to znamená,že hodně vrstev v počátači vrstvím na sebe a vznikne jakoby koláž..a to samé dělám s kalendářem...
dělá se to v photoshopu,gimpu nebo paintshopu..já dělala v paintshopu,ale chci se to naučit ve photoshopu,ten je na úpravu fotek lepší...kouknu po něčem z loňska a dám to kdyžtak do alba

jo a holky,máme tedy zamluveno 12 míst na 12.12. ve 12 hodin - dobrý ne? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: samé 12 :slight_smile:
16. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
autor
claudi- tak do alba jsem dala fotku-jsou na ní tři ukázky z listu kalendářře-tuším prosinec září a leden...každý byl samozřejmě zvlášt a v tom světlém pruhu co má každá fotka na okraji byl číselný kalendář..
16. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

bledul - tak jsem mrkla na ukázku z loňského kalendáře - moc pěkné - ¨takhle tvořit je pro mě velká neznámá :slight_smile:
jo jo, ondru bychom nenechali bez sourozence :slight_smile:
ta cena za hrnky je fakt super - poraď se a dej vědět

ludvi - to s těma šarama znám taky - doufám, že u ondráška první zoubek najdu taky já
:grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
šarama = šatama :wink:
16. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
autor
jani,tak jsem se poradila s manžílkem a ten souhlasil :slight_smile: tak tedy moc prosím o jeden pár těch hrníčků :slight_smile:

moooc děkuji :slight_smile:

a až ti přijde potvrzení,že to vše mají skladem a výzva k zaplacení,tak mi pak klidně pošli číslo účtu do IP a já ti ty penízky pošlu,aby ti ty peníze co v tom máš nechyběly :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

díky :slight_smile:

jo a se zoubkama- to pak v tom období,kdy nevíš,zda je nebo není proříznutý chce zkusit dát kovovou lžičku do pusinky a bud to zacinká a nebo ne...a když zacinká,tak hurá:slight_smile: je venku a šaty jsou tvoje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.