• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
no čtu to po sobě a aby to nešlo vyložit jinak,tak samozřejmě chci jeden ten hrníček :grinning: :grinning: :grinning: děkujůů

normálně holky,hřeju si doma hada na prsou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ten Tom je teda lae drzé dítě- no posuďte :wink: :wink:

kojím adama a on ho pohladil.tak říkám adámkovi- to máš ale hodnýho bráchu..a tom,že bráchu ne,že nejsou bráchové..tak vysvětluju- máte přeci stejnou babičku (tom se usmívá) stejnýho dědečka (tom se stále usmívá) stejnou maminku (stále úsměv) stejnýho tatínka ..a tom spustí "ne ne, tátu ne" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

drzounek

místopřísežně prohlašuji,že obě moje děti mají stejného tatínka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tak přísahám .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
bledulko, bledulko jen aby :slight_smile:

jasně, pochopila jsem - jeden hrneček :slight_smile:
a s penězi si hlavu nedělej - stačí mi to až na srazu :-; snad zbydou na nás všechny - teda ne peníze, ale ty hrnečky :grinning: :grinning: :grinning:

takže ještě počkám, co ludva a pak objednám - přemýšlím, jestli nevzat ještě jeden do zásoby :slight_smile: uvidím

tak u nás lžička ještě nezacinkala - teď jsem to zkoušela :frowning2:
16. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
Teď jsem si všimla, že jsou na výběr i barvy:

hrníček 260 ml je k dispozici pouze v modré a žluté barvě, hrníček 200 ml pak pouze v zelené a oranžové - mně je to celkem jedno - mám vám napsat o nějakou konkrétní barvu?
andulka psala že by ráda žlutý a oranžový
a co claudi a bledulka???
16. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
jani, děkuji...no barvy- protože už jeden modrý máme tak asi žlutý a oranžový,ale ono mi to je v podstatě jedno-co bude to bude... :slight_smile:

a s penízkama t platí,kdyby bylo prostě potřeba,tak napiš,to je samozřejmé :slight_smile:
16. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
autor
pro ty,které si občas chtějí pohrát s fotečkama,ale nechtějí to dělat v digiscrapbooku ( práce s vrstvami v obraze)
tak můžou kouknout po těchto šablonách-myslím,že je to tak,že se vybere šablona a do ní se nahraje vaše fotka...

http://www.loonapix.com/cz/
tady v kategorii rámečky v podkategorii occassions a Xmas jsou pěkné vánoční rámečky :slight_smile:

další stránky s šablonami-zde
http://www.caption.it/generators/index-3.html
16. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
no asi tak - co bude to bude - ale kdyby měli třeba velké zásoby...
16. lis 2009 v 17:57  • Odpověz
dobrý večer

bledul taky při dám jeden odkaz na šablony :grinning:
http://www.loonapix.com/cz/facer

jinak nějak vás nestíhám a chci se optat, Ondra už několik dní dostává nekontrolovatelné záchvaty pláče, někdy se až dusí, podotýkám, že už rýmu nemám, jinak se mi zdá v pohodě a zdráv, řeba při jídle, když ho chci dát do kočárku.... nevím nikdy před tím jsem to nezažila, neporadíte některá, třeba jste to už zažili ???

o a 29.11. se jdeme vítat, tak doufám, že tam neproběhne tento záchvat :confounded: :rolling_eyes:
16. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
klárko- u tomíka docela často-nepomáhalo nic-chování..atd.. časem z toho vyrostl,ale občas ho i ted chytne rapl...naštěstí mi ale nikdy nezmodral atd...já to přisuzovala jeho očividně temperamentní povaze...chce to klid,pevné nervy,trpělivost a povznést se nad to,co si kdo pomyslí...

klári,stránky na šablony jsou stejné moje i tvoje :wink: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
bledul aha :sweat_smile: já jsem to nerozklikla :slight_smile: hihihi

já už se skoro bojím jezdit nakupovat, minule ho to chytlo u pokladen a řval na celé TESCO, lidi se otáčeli a čuměli, no určitě to znáš, nedal se utěšit :frowning2:
dneska jsme stihli nakoupit jen tak tak, začal řvát v autě (a to tak rád jezdí :confused:) tak jsem s ním jezdila dokud se tím řvaním neuspal
musím se přiznat, že jsem z toho na nervy, co budu dělat na srazu, jestli bude takhle vyvádět to teda netuším, tak snad když tam bude tolik mimin, snad bude o.k.

jinak jsem ráda, že jsem ti zachránila milostný život :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nechcete klukům ještě pořídit sestřičku????
a jak dopadl manželín, určitě jsi psala, ale nějak mi to unikl.

Ještě, že je zítra volno, přijedou naši, tak si snad odpočinu
16. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
autor
klárko- sestřičku? kde bysme ji vzali? :grinning: :grinning: :grinning: to dřív manžel vytvoří klapzubovu jedenáctku než jednu slečnu :grinning: :grinning: :grinning: a i tak už další miminko ne- ten byt je fakt malý a zatím jiné řešení v nedohlednu....

manželín jde až tenhle pátek,přeložili mu to-měli rozbitý rentgen...ale výsledkky se stejně dozvíme až příští týden v pátek na kontrole...

s ondráškem si na sraze hlavu nelámej- jsme tam všechny maminky a my se na tebe dívat nebudeme divně...ale znám to-lidi se dívají- bud nevraživě jako že ho neumíš uklidnit nebo se dívají soucitně na miminko,jako že mu máma nedá co potřebuje,občas jsem poslouchala i moudré rady,co mu zaručeně chybí...a když vyrostl a chytl ho rapl,tak se dívají jako na rozmazlence... ale tyhle dětičky neumí svoje pocity korigovat ...
nejhorší u mě byl as hysterák tenkrát v zimě v tramvaji,když jsem byla těhotná a on ječel a ječel a my měli jet tramvají přes půl hodiny- no šííílený,chtěl vystupovat,pak zase ne,nechtěl jít,zasekl se u jednoho obchodu...já břicho a nemohla jsem ho tahat-ten by mi zkopal břicho-když jsem došla domů,tak se mi velmi ulevilo...a bylo to jen tím,že byl unavený a už nedokázal ty svoje negativní pocity tlumit-te d už je to zase krapet lepší :slight_smile:
16. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
klari - no Ondra takhle taky občas vyváděl - zvlášť první tři měsíce - snažila jsem se s ním být hlavně doma anebo max. někam v kočárku...

no, ale zhruba před měsícem zrovinka tohle ztropil v pizzerce. když jsem měla srazík s kámoškama

lidí si nevšímej, prostě se mu něco nelíbilo, no. Ale ty pohledy a rady příbuzných znám moc dobře...

když jsme byli minulý týden nakupovat na Letňanech byl tam tatínek s asi dvouletým klučinou - čekali před obchodem na maminku. No, co ten malý kluk vyváděl jste neviděli :slight_smile: Musela jsem se fakt smát a říkala jsem si, že jestli tohle bude dělat jednou Ondra, mám se na co těšit - řval jak protrhlej a snažil se vyrvat ze sporťáku až skoro celý kočát nadskakoval. Tatínek byl ledově klidný - já se mu nedivím, v tomhle případě nemělo cenu cokoliv dělat. No a jakmile vylezla maminka, byl klid :slight_smile:
16. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
Odpolka mi nešla kobyla :frowning2: :frowning2: :frowning2: .

Jani, tak ten hrneček si objednám sama, vybrala jsem Matýskovi ještě ňákýho Ježucha :grinning: .
Treba na nás ještě ňákej zbyde :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Chci dneska zkusit ten tvůj koláč. Marně jsem v Bille vzpomínala jaké potřebuju ingredience.
Snad mám všechno. Jdu hledat recept a po Vyprávěj ho vyzkouším.

Klárko, fakt s tím nic nenaděláš. Není z toho Tesca moc unavený. Přece jen je tam rušno, hodně lidí, hraje tam hudba, prostě jiný prostředí. A je to chlap!!!
Já tam byla naposledy minulou sobotu, dokoupit Terce něco na ty hory. Jen jsem se utvrdila v tom, že nákupy nesnáším, lidi taky a jediná možná cesta k Vánocům je internet. Fakt mi zato to poštovný stojí .
Začala jsem chodit pro zeleninu k vietnamčíkovi :grinning: :grinning: .
16. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ludvi - tak jo
objednám tedy pro andulku, claudinku a bledulku

ještě počkám tak do desíti, jestli se tu neobjeví claudi kvůli těm barvičkám...

Koláč se určitě povede, je to fakt jednoduchý :wink: Jsem vás všechny inspirovala, co?

Já Ježucha letos taky řeším převážně přes net... Ondra obchoďáky taky nesnáší a popravdě já taky ne...
Zeleninka od vietnamčíků bývá kolikrát i čerstvější než někde pod těma zářivkama v marketech, taky tam chodím raději
16. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
Tohle období je super. Říká se tomu první puberta. U Terky začalo když jsem čekala jendu.
Se divím, že je potom labilní :astonished:. Jendulu jsem zase musela pevně držet, dokud ho vztek nepřešel. Teď je v pohodě :grinning:.

Když má záchvat tak tříleté dítko, je dobrý k němu přistoupit a říct : Nechceš jít s mamkou? Ta pojď se mnou.. Většínou ihned přestane kvičet :grinning:
16. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
už jsem tadýýýý :slight_smile: ...taky mi koník nejak nešel :unamused:

Jani - jé, tak i barvy si můžu vybrat...no to je servis :slight_smile: Tak třeba ten větší modrý a menší oranžový...ale pokud to bude jinak, tak vůbec nic se neděje...Díky....a taky ode mně platí nabídka jako od Bledulínka co se týče převodu peněz, ať neblokuju tvé finanční fondy...když tak klidně písni :wink:

bledul - fotky z loňského kalendáře jsou moc pěkné...Pak zkusím mrknout na ty odkazy co jste sem vložily, jestli by se mi taky něco podařilo....

klarko - náš drahý syneček taky míval a někdy ještě má podobné plakánky a já nevím co s ním... pokud se to stane někde na veřejnosti, zachovám klid a okolní lidi mě nerozhází, ať si myslí co chtějí...Takže neboj, na srazíku bude třeba víc takovýchto "zpěváčků" :grinning:

Babicův jablečný koláč tímto přejmenovávám na Janicův jablečný koláč :grinning: :grinning:
16. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
ludvi,přiznávám bez okolků,ž hooodně dárků co mám je z internetu- je to tam levnější, někdy ušetřím na poštovném,když je to v praze a vyzvedneme osobně...

obchody před vánoci nesnáším...vejdu tam, nabalená v zimní bundě a čepici- během půl minty jsem zpocená až někde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a mám dvě možnosti- bud se potit dál :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nebo odložit několik vrstev a ty pak hlídat :confused: :wink: kolem tisíc lidí,každý do někoho vráží, nikdo se neusmívá ale všichn jsou protivní,protože nic nestíhají...a půlka z nich je nachcípaná-smrkají,pšíkají,viry se radují,že mají mnoho objektů k napadení :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a do toho bych měla jít s malým miminem v kočáře (lidi se opravdu nadšeně vyhýbají v úzkých uličkách obchodu) a dvouapůlletým klukem,který by vše nejradší osahal a nebo ještě lépe někam zdrhnul ? ani omylem,to by bylo harakiri :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:

jani koláč je super a to jsem ho pozměnila- smetany jsem neměla,tak jsem použila jogurty :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
naprosto souhladím s nakupováním z pohodlí domova...zatím /ťuk, ťuk/ jsem se nenapálila a nákupy proběhly dobře...dnes jsem zrovna objednala další vánoční dárek pro Pepina staršího...and sem nechodí :grinning: :grinning: a tak můžu prozradit, že to je stůl na stolní tenis....Bude to ohromný balík a tchýňka se nabídla, že ho do vánoc uschová u sebe v ložnici, tak jak tam Pepino celý rok nepřijde,tak jsem zvědavá, aby tam náhodou nevlezl...to by asi nepřehlédl :grinning:
16. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
tak jdu dohledat ten recept.

Ještě bych chtěla vytřít. Stačila jsem jen tak letmo vyluxovat. Opravdu jen letmo páč se Mates bojí vysavače :astonished: .
Už nechci být jednomantka. Sice se vyspím, nemusím vařit, ale už mě to nebaví. Ale ve středu budu vzpomínat
:grinning: :grinning: .

Len, dlouho se neozvala, že by jí taky zlobila kobyla?
A Denisa, ale ta určitě zase něco slaví
:grinning:

Bledulko, na šaty bych nutně potřebovala. Za týden máme Vítání občánků a já nemám co na sebe. Vzhledem k mému přístupu k nakupování to vidím dost černě. Ráno se pokusím nacpat do mé pohřební sukně :grinning: .
16. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
ludvi, tak zítra už budeš zase matka na plný úvazek :slight_smile: to už uteče :slight_smile:

tak třeba na ty šaty opravdu dostaneš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak snad bude máta na chvíli od zoubků klid,kdy už j emá prořízlé :slight_smile:

claudi a jak ten stůl potom zabalíš? už sháníš velký arch papíru? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
kde jste kdo? :confused: :slight_smile: asi se tu budu sama bát... :sweat_smile:
16. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz
Jančo, už jsi objednala ty hrníčky ? :astonished:

To co jsem si vybrala navíc, není na skladě :angry: :angry: .
Takže kdyby ještě nebylo pozdě, ráda bych se přidala :grinning:
16. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz
Bledulko, ty jsi fotila děti u stromečku?
Vám ho nenosí Ježíšek?
16. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
ludvi- adámek asi nebude vědět nic a tomík nevím zda si to zapamatuje...každopádně my máme jeden malý umělý stromek ze "svobodného života" a ted kupujeme obvykle živý... ale i tak to plánujeme asi tak,že se "objeví" asi víkend před štědrým dnem -aby si ho tomík užil-protože po vánocíhc jedeme z prahy a kdyby nám ho přinesl ježíšek přímo na štědrý den,tak už tak to bude hodně vjemů najednou (živý kapr,stromek,večeře,dárky,...) takže ho ustrojíme dřív a asi na něj i s tome vyrobíme řetěz a použijeme ho...myslím,že letos ještě nebude nijak pátrat po ježíškovi,příští rok už to bude s focením u stromku horší,ale tak to nahradíme adventním věnečkem...
16. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz
16. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz
Bledulko, ale ne pro pány s prostatou :grinning: :grinning:
16. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz
autor
ludvi,v tom případě zde :slight_smile:

http://www.panskanocnikosile.cz/

zejména ta s večerníčkem je super
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz
náhodou jsou suprový :grinning:

Koláč chladím na balkóně, hlavně na něj nesmím zapomenout. Aby mi ho ráno nesežrali Jukrajínci :astonished: .

Předevčírem jsem pekla bublaninu a to těsto se mi zdálo pořád nějaký tuhý. Už jsem neměla mlíko, tak jsem umíchala Nutrilon co jsem kdysi načala a naředila. Buchta se povedla, jen dneska ráno jsem našla hrnek mlíka v mikrovlnce :grinning: . Fakt blbnu.
16. lis 2009 ve 23:13  • Odpověz
Bledulko,loučím se. dobrou.
16. lis 2009 ve 23:33  • Odpověz
autor
ludvi a co to mlíko? nebylo už krapet nazelenalé? :grinning: :grinning: :grinning:

ale vyřešila jsi to s nutrilonem dobře :slight_smile: :slight_smile: pořád lepší,než kdybys tam to mlíko odstříkala :grinning: :grinning: :grinning: (aneb-vzpomněla jsem si na krause a jeho hosta- ženu,která kojila děti do 14 let a i návštěvě bylaschopná odstříkat mlíko do kafe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

jo jo,košilky vypadají dobře,ale některé ty motivy,no nevím :grinning: :grinning: :grinning:

ukrajincům bych udělala nějakou spešl buchtu - třeba s chilli atd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 ve 23:43  • Odpověz
autor
jinak taky přeji dobrou noc a všem zítra kráný svátek :slight_smile: těm co máte manželíny doma přeji at si to užijete :slight_smile:
16. lis 2009 ve 23:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.