• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
kočky, nebojte - hrnečky jsou objednány a jeden páreček i pro ludvu :wink:

Jdu chrupkat, dobrou
17. lis 2009 v 00:33  • Odpověz
Jo ještě něco: vzala jsem jeden hrnek navíc - kdyby si to někdo třeba rozmyslel - iluss nebo klarka. Když byste ho nechtěli, věnuju ho někomu jako dárek :wink:

Tak a teď už fakt dobrou!!!

Claudi - dobrý dárek ten stůl. To bude mít Pepíno starší určitě radost. Budeš hrát s ním?
17. lis 2009 v 00:41  • Odpověz
Jééé Jančo, jsi zlato. Písni mi číslo účtu, pošlu ti lováče :grinning: . Přece jen v tom buceš mít dost peněz.
Díky moc.

Tak jdu vařit, odpolka se vrací divá zvěř, tak abych je měla čím nasytit.
Užívejte si svátku. čauky.
17. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
nazdárek...

ludvi - to je dobrý nápad s tím nutrošem :grinning: ...nevím jestli by mě to taky napadlo... ale ty jsi hlavička makovička přeci :wink: už se ti brzy vrátí díťata a manželín, co? tak si je pěkně užij po tom dlouhém odloučení :slight_smile:

jani - tak super, že jsou hrnky objednány, jsi hodnáááá holka :slight_smile: Jo, jo, pinčes si taky ráda zahraju, asi budu teda pořád prohrávat, ale to neva :grinning:

koukáme na telku belku a nejraději bych to zalomila do pelíšku, se mi chce moooc spát...asi až mládě vytuhne, tak se k němu přidám...

hezký sváteční den všem :slight_smile:
17. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
:confused: :confused: ani nožka božka tady nebyla? :confused: :confused:

se prostě všude svátkuje, co? :grinning:
17. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
Hezký večer :slight_smile:
tak jsme se dnes vrátili domů. Byli jsme u našich, pomáhala jsem jim tam s cukrovím a Dan hlídal malou, vždycky mi jí tam jen dovezl na kojení a pak šel zase kočárkovat.

Jani: tak ten koláč měl obrovský úspěch, pár kousků jsem vzala na návštěvu a zbytek jsem dovezla našim na ochutnávku. Dostala jsem ještě vynadáno, jak to že jsem toho neupekla víc :grinning:, hned se po něm zaprášilo, takže ho budu muset upéct znova!

Jdu vás dočíst, co tu bylo nového :wink:
17. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
ludvo: teeeda tak ty máš doma prvního zubatku? tak to gratuluju!!! :slight_smile:
já pořád čekám na lucinku, kdy jí konečně nějaký ten zoubek vyleze. Má ty dásně pěkně naběhlý a má tam úplný hrbolky, jak se zoubky derou ven, ale ne a ne se protlačit, tak zatím čekáme a slintáme :wink:

bledulko: ty fotky jsou nádherný, taky bych to chtěla umět. Letos taky budu nadělovat kalendáře :wink: ale normální, žádný fotomontáže, jen tam odešlu normální fotky a nechám z nich udělat kalendář.
17. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
bledul: to je super, že už je to objednaný :slight_smile: už se moc těšíííím, je to hezký datum - samé dvanátcky, to se hezky pamatuje :wink:

klari: jeeee, tak už z vás konečně taky bude přivítanej občánek. Doufám, že aspoň dostanete hodně dárečků.
17. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jeee, koukám, že jste tu objednávaly hrníčky. Jani, pokud jsi tedy vzala jeden navíc a je stále ještě volný, tak bych si ho ráda koupila :wink:
17. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
Dobrý večer!

Dočítám a doufám, že od zítra už budu zase v obraze a bez skluzu. :slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jani, díky za objednání! :slight_smile: Ještě že jsi tak prozíravá a objednalas jeden na víc - Lucinka bude mít z čeho bumbat. :slight_smile: A i já samozřejmě pošlu koňurky na účet, jen písni do IP číslo. :wink:

Iluš, hlavně se nám do toho cukroví nezapeč, ať na sraz dorazíš. :grinning:

Klárko, na histeráky si asi holt budem muset zvyknout. Vítek mi jeden příšerný předvedl ve čtvrtek, když jsem mu dávala prso. Takový výšky jsem od něj ještě neslyšela. V tu chvíli by asi radši umřel hlady, než by si vzal prsíčko. :angry: Nicméně mě v pátek málem snědl. :grinning:

Claudi, téda, to je dárek. Skoro si připadám zahanbeně s tím svým pro manželína. :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Bledul, kalendář je hezounkej. :wink: Tak tatínek není tatínek? Měla byses zamyslet, jestli třeba Tomík neví něco co Ty ne. :grinning:
17. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
HOlky, jsem ostuda, ale ještě jsem se k tomu koláči nedostala. A to mám všechno koupený v lednici. :confused:

Včera jsem dostala beránky, tak mi je pěkně šoufl. A navíc jsme zas celý den lítali po Domečku a byli jsme zařizovat ještě něco kv. kuchyni a pod. Hrozně málo jsem dneska pila a hlava se mi asi bolestí rozskočí. :cry:

Co se kojení týče, dostal mimin ultimátum, který nejspíš zabralo. Ale zatím pssst! Ve středu jsem mu řekla, že má týden na to si rozmyslet, jak to s tím kojením chce. Ve čtvrtek udělal příšernou scénu, ale od pátku zas "kojíme" aspoň po ránu. :slight_smile: A pochopitelně se pak docpává flaškou. :slight_smile:

Arwi, Nutrilon 1 se dělá buď "zelený" (http://www.nutrilon.cz/cs/imunita-a-kojenecka-mleka/kojenecka-mleka-zakladni-rada/od-narozeni/nutrilon-1/) nebo "žlutý" pro větší zasycení (http://www.nutrilon.cz/cs/imunita-a-kojenecka-mleka/kojenecka-mleka-sytici/nutrilon-1-extra/). :slight_smile: A ten "žlutý" fakt vydrží dýl. :wink: Ale je cca o 30,- dražší. :confused:
17. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
A Vítek má dneska přesně 5měsíců! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To to letí!!! :astonished: Touhle dobou před 5ti měsíci mi ho přinesli na druhé kojení... :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
ahoj andulko :slight_smile:

tak to Lucinka nejvíc hysterčí, když jí chová někdo jiný a já u toho nejsem. Když jsem v místnosti a vidí mě, tak to ještě jde. Ale jakmile mi jí někdo hlídá a já u toho nejsem, tak to spustí šílený řev. Na mé rodiče je zvyklá, to už je v pohodě (ale to jsem taky většínou u toho), ale když šel Dan ke své mámě, tak to tam moc dlouho nepobyli, jakmile jí vyndali z kočárku a Lucinka mě neviděla, tak začla hrozně plakat a nebyla vůbec k utišení. Tak jí nakonec šli uklidnit ven do kočárku, tam hned usnula a byl klid. Takže teď pokaždé, když tatínek hlídá,tak u toho venku kočárkuje.

andul: tak to je super, že si to Víťa s tím mlíčkem rozmyslel :wink: snad to vydrží a aspoň jedno kojení denně si vítek dá.

jj, letí to hrozně moc. My máme už pět a půl :slight_smile: Jeeeejej, za chvilku budu mít doma půlroční miminko. A to je to nedávno, co byla ještě v bříšku. Letošní rok mi utekl nějak moc rychle, rychleji než ty minulé. To je asi tím, jak to vidím na lucince, jak roste.
17. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
Iluš, ahojda! je pravda, že v tom posledním roce na nás a pak na miminkách byl a je vidět doslova každý den. :slight_smile:

Koukali jsme na "Občan Havel přikuluje" a jsme oba hrozně šťastný a vděčný za demokracii. Ať je teď doba finančně jakkoliv náročná, nemusíme se bát, že nás z ničeho nic zavřou nebo tak. Brrr.

Vypila jsem asi litr čaje, tak je hlava už o něco lepší.Ale čas pokročil, tak jdu do hajan. Dobrou noc! :wink:
17. lis 2009 ve 23:04  • Odpověz
Dobré dopoledne.

Vítek byl od 6h vzhůru a teď usnul v obýváku v postýlce - doufám, že bude spát aspoň do 12h, abych tu mohla poklidit. Páč je to tu po tom víkendovém přespávání a neustálem balení a vybalování na Domeček jak po výbuchu. :frowning2:

To tu nikdo není? Nebo mi zas blbne net a neukázala se mi aktualizace? Naše třímatka pere a žehlí - to je jasný, když má dětičky zpět,ale kde je zbytek Letníkova??
18. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
autor
ahoj andulko, já jsem tady,ale jen jsme nahlídla a zase mizím...

adámek mi dnes v noci dal zabrat..nechtěl spát,nejen že se budil snad po hodině,ale potom nechtěl vůbec usnout a brečel-bez prsa ne ,s prsem ne, na zádech ne na břiše ne....jsem čekala,kdy probudí pláčem tomáška...nakonec vždy nějak odpadl,ale jen na chvilku..takže jak chodím spát okolo jedné v noci,tak jsem se asi od tří moc neyspala a ted to je na mě znát...takže to musím nějak vydržet do večera a dnes odpadnu asi brzy :slight_smile:

ted mě čeká prádlo a vaření,zítra mi přijede tchýnka,takže zkusím jani tvůj koláček znovu :slight_smile:

zatím papá :slight_smile:
18. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
ahojky
tak jsem si chtěla postěžovat,jak jsem si noc užila a bledulka to popsala do puntíku přesně, teď Oja spí tak se jdu konečně najíst

mimochodem, furt tady probíráte jablkový koláč, nějak mi utekl autor i recept, prosím o odkaz
18. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
Klári, strana 429,autor Janča :wink:

Holky, to jste si teda užily. :frowning2: Ještě že Víťa spícelou noc nebo se budí max. jednou (ale je to zasnaúkor mlíčka,no, takže si asi nevyberem :confused: ). A teď užjezas 10min vzhůru. Domácí klasika,no - plhoďka a víc ani ťuk. Asi se kočáru nevyhnu. A to se mi dneska fakt nechce trajdat po venku. :frowning2:
18. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
andul dík

ondra už je taky vzhůru, vydrží v postýlce max. 45 minut, kočár to jistí :grinning:
18. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
ahoj klárko-takže jsme bděly jako duo? :confused: :wink: tak si odpočin ted,když oja spí :slight_smile: já musím nutně vyřídat dva vánoční maily (platby) a musím se i pochlubit,jak je tomík fajn-měla jsem nutný hovor a adula začal brečet...tomí šel k ně,u a zkoušel ho uklidnit a uklidnil :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: bylo to moc krásný :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
Hezké dopoledne :slight_smile:

tak takové problémy jsme měly s Lucinkou taky. Posledních pět nocí se mi Lucinka budila v noci snad po hodině. Vždycky se pochovala a pak hezky usnula, ale já byla z toho jak přejetá, jakmile jsem zavřela oči a na pár minut usnula, tak se probudila znovu. Tuto noc naštěstí spinkala už hezky, probudila se jen dvakrát na kojení.

Andulko: tak to že by se Lucinka během noci probudila jen jednou, tak to jsme za celou tu dobu zažili snad jen jeden týden. Budí se vždycky minimálně dvakrát.

Mě už přes den doma taky moc dlouho nespinká, taky dá vždycky jen půlhodinku a pak je hned vzhůru. Tak se jdem vždycky pak odpoledne dotáhnout ven, jinak by byla utahaná a mrzutá.

Jeeee, tak z Tomíka už je velkej brácha, tak to je krásný! :slight_smile:
18. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahoj,

andulko - tak Víťa si to s mlíčkem rozmyslel, jo? To je dobře, snad mut o vydrží :-;

bledulko - teda, já bych taky doma chtěla takového pomocníka jako je Tomík :slight_smile:

Iluss - tak ten zbývající hrneček bude tedy pro tebe
Kolik jste tentokrát napekli cukroví??
Ještě mi nepotvrdili, že je mám k vyzvednutí. Tak až mi napíšou, poslala bych vám to číslo účtu. Ale jestli se k tomu nedostanete a dali byste mit o až na srazu, nevadí. Fakt.

Tak ti naši mrňousci se asi dohodli, že nás budou v nocu pěkně zlobit. Ondra vydrží v noci spát max. 2 hoďky a kolikrát je taky vzhůru už po hodině.
Andulko - docela ti závidím, že se Víťa budí jen jednou
18. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
přidala jsem nové fotky, tak se můžete mrknout :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
jani, ondrášek je kouzelný a řekla bych,že má tvoje oči :slight_smile: je to tak? hlavně na té barevné fotečce jak je sám mi to tak přijde :slight_smile:

koukám,že v letníkově téměř všechny děti v noci stávkují :confused: :wink: :slight_smile: :slight_smile: ale ono je to snad přejde :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:

holky,mám velké dilema... od jara šetřím z mateřské manžílkovi k vánocům na velký dárek...měla jsem v plánu dvě větší věci,ale ta jedna z nich má ještě jednu lepší variantu (a pochopitelně dražší...)

teď řeším,zda koupit tu jak jsem uvažovala + ten druhý dárek
nebo jen tu jednu lepší variantu jednoho z nich a ten druhý vypustit
a nebo mu dát dárkovou poukázku na tu jednu variantu + ten druhý a on by si sám vybral,zda mu to stojí za to si připlatit na lepší variantu nebo ne...

ta třetí možnost je lákavá,ale to by zase ten dárek neměl v ruce hned na vánoce,ale až po vánocích,když by si ho koupil :confused:

jedná se přeci jen o větší věci,šetřím na to už dlouho,tak to nechci nijak "zazdít"
a můj manželín je zlatý člověk,kterýmu bych snesla modrý z nebe a fakt si to zaslouží...

andulko-to je super,že se vítek snad rozmyslel s mlíčkem...takže od pátka kojíš i z prsa ? to je paráda :slight_smile: pokud by to šlo a nestresovalo tě to,tak by bylo fajn to zkusit vydržet do příkrmů....já u toma takhle bojovala s kojením a jak se zavedly příkrmy a on jedl i něco jinýho,tak začala líp pít a moje mlíko najednou víc stačilo (i když umělé bylo taky třeba) a nakonec jsem kojila rok a půl...ale zase pokud tě to má nervovat a trápit,tak určitě se na to vykašli...
18. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
jo a jani- pustilo tě to tenkrát vůbec na ty naše webovky?
18. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
Tak jsem se kočáru přeci jen nevyhla. :confused: Od 11h do teď jsmecourali po venku Teď jsem si jen skočila na záchod a jdem ještě do kuchyň.centra. :confused: :confused: Jsem uťapaná a chce se mi spinkáát. :pensive: A vůbec se mi na tu kuchyň nechce. :frowning2: No nic. Jdu, ať se na mě nečeká. Jen doufám, že se tam miminek nevzbudí a nebude se dožadovat papání. :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
andulko,tak at něco pěkného vyberete :slight_smile:

holky,hodila jsem do albíčka fotku u stromku a taky ukázku jaj jsme se včera s tomíkem bavili :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: trénuji kresbičky na dětské oslavy,tomík však chtěl nejen obličej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
bledul super fotky
a musím říct, že kluci jsou ti fakt moc podobní a jsou si hodně podobní :grinning:
já se teď válím a užívám si chvíli, kdy to Ondra zabalil a spí na zahradě v kočáru, tak snad to ještě chvilku dá :wink:
jdu vybírat fotky na kalendáře k Vánocům :slight_smile:
18. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
Bledul, myslím, že "otázka" otcovství je definitivně vyřešena - Tomík a Ádulka JSOU od stejného tatínka. :grinning: :wink: Jsou totiž jak přes kopírák. :wink: :grinning: :grinning: A fotečky jsou krásný!!

Jani, Ondrášek je krásnej usměvavej klučík. :slight_smile: A koukám, že se taťka už zapojuje. :slight_smile:

Klárko, nechceš pak přijít vybrat fotky do alba k nám? Já senaot už dobu chystám a stále nic. Ani zesvatbyještě nemáme vybraný fotky na vyvolání a to ipřes to, že jsouuž víc jak rok zaplacený. :sweat_smile: Obávám se,že už jsme o ně přišli. :frowning2: :confused: :sweat_smile:
18. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.