• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
tak a mlaďas spinká v kočárku venku na zahrádce - konečně, tak doufám, že mu to aspoň tu hoďku vydrží...

já vím bledulko, nejsem v tom sama (ty i další tetky koníkovky to znají taky na vlastní kůži...)
ještě tedy vydržím a kašičku dostane jako druhou po zelenince (a asi na Vánoce, jak jsem si to původně plánovala)
stěhovat se od něho zatím nechci, myslím, že se jako první do obýváku odstěhuje Honza :angry:
19. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
iluss - Lucinka zase nepřibírá tak málo - je to myslím akorát
myslím, že na kojeni.net jsem četla, že 80-100g týdně je v tomto věku akorát :wink:
19. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
jani-ani mě nepřekvapilo,že se to stao v úesej :wink: :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:

no,ještě že máme pračku 40 cm hloubku-tam by se naši cvaldové nevešli :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
ahoj...

včera to byl příjemný relaxík na sarzíku, zahráli jsme si bowling, pak se nadlábli a povídali a vzpomínali na roky ve školních lavicích, bylo to prima a jsem ráda, že jsem chvíli vypadla z domu, ale po deváté hodině jsem už zase byla matka a žena na 100% :slight_smile: Kluci to zvládli dobře, ale asi byli oba rádi, že už jsem zase doma...
Iluš, já taky kojím, ale ty tři hodiny to pepino bez papání vydržel v pohodě a kdyby něco, tak jsem měla telefon po ruce a Pepa by zavolal, že je situace SOS a to se nestalo :slight_smile:

máme teď taky posledních asi pět večerů velmi zajímavé usínanání... po koupání tak kolem sedmé osmé a spí tak hodinu, pak se vzbudí a tak do jedenácti čumákuje...nakonec si ho musím vzít k sobě do postele a hladit ho nebo mu zpívat a pak teprve milostpán ráčí usnout...no a potom jak kdy, někdy každou chvíli je vzhůru, někdy vydrží pár hodin v kuse spát...divočina na entou...
19. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
bledul - taky se přikláním k tomu dárku pobytovému :wink:

taky myslím, že máme asi kolem 8kg...v pondělí jdeme na třetí hexu, tak nás zváží a uvidíme...

jsem zvědavá až prcky vyskládáme na srazíku vedle sebe, to bude pokoukáníčko, takových mimiňáčků naráz :dizzy_face:

jdu ještě dočítat co jste brebentily
19. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
jé,bledul tak já bych prosila o jednu foku, kdyyby jsi mi vytvořila... :slight_smile: písneš mi do IP emila a já bych nějakou vybrala a poslala ti ji? jsi hodná... :wink:
19. lis 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
claudi- určitě vytvořím :slight_smile:

napiš mi jaký vzor papíru-podkladu-z té mozaiky a nebo z toho přání co už jsem udělala by se ti líbil a jaké orámování- zda jeden z těch tří a nebo s nápisem ...

fotek pak pošli klidně víc- třeba tři... abych mohla vybírat,kdyby nějaká nepasovala....

nebo vybírej podle typu rámečku -třeba na tu s nápisem musí být nízká podlouhlá... ta ostatní se dají relativně přizpůsobit :slight_smile:
19. lis 2009 v 15:31  • Odpověz
autor
pobyt je objednaný :slight_smile: květnový víkend na šumavě a focení krajiny :slight_smile: ( v jiném termínu budou na šumavě fotit akty :dizzy_face: :dizzy_face: ,ale ta krajina je taky dobrá :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: )
19. lis 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
tak a konečně dorazilo PPL s manželovou zásilkou,na kterou jsme dnes čekali :slight_smile: takže můžeme na chvíli ven :slight_smile: tak papá :slight_smile:
19. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
bledul, mě by se líbilo to třetí přáníčko, jak tam je adámek v té hvězdičce :wink:
tak jdu vyhrabošit ještě nějaké fotky a pošlu je po emilovi :slight_smile:
jak jste se vyvenčili? dneska odpo bylo moc krásně, hned ,po obědě. to svítilo sluníčko a to já rád....tak jsme si s dýňkou dali kafčo pěkně venku :slight_smile:
19. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
jani: tak to jsi mě uklidnila, myslela jsem, že to je málo :wink:

claudi: to je super, že jsi se na srazíku dobře bavila, bylo to prima odreagování, že jo :slight_smile:
19. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
holky, už mám taky přáníčko od bledulínka, holka šikovná je to :wink: dám ho taky do albíčka.... :slight_smile:

iluš, tak tak...vřele doporučuji pokud to jen trochu jde, tak šup na chvíli mezi lidi do společnosti :slight_smile:
19. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
jeeee, bledulko, ty přáníčka jsou krásný :slight_smile: jsi moc šikovná!
mohla bych taky o jedno poprosit? napíšeš mi do IP tvoji mailovku?
19. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
autor
venku bylo tááák příjemně :slight_smile: takových dní by mělo být víc :slight_smile:
ale za chvíli určitě budou takové ty podzimně-zzimní plískanice..

jejda,díky za pochvalu :slight_smile:

iluško,jojo,pošli fotky -více-třeba tři,čtyři ,aby bylo na výběr,lepší jsou takové,kde kolem těla ještě je fotka (ne obličej na celou fotku) do mailu mi ji ani nezmenšuj,vejde se mi to tam..
u mě v albu si vyber rámeček (mám na výběr 4- ty tři + ten s nápisem) a případně-pokud chceš text tak napiš jaký :slight_smile: a taky podklad jaký chceš :slight_smile:
19. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
autor
holky, v liberecké zoo dva lvi zabili bílou tygřici :unamused: nějak se dostali k sobě...a neměla šanci... prý ona založila chov bílých tygrů u nás-porodila trojčata bílých tygříků
19. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
autor
jo a holky, postřehly jste upoutávku na zlatého slavíka? teda gott mi jinak je celkem volnej,ale tady je úúúplně super :slight_smile:
se vždycky musím smát :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
tak fotky už jsou poslaný, snad dojdou :wink:

chtěla jsem se zeptat, to si můžu vybrat tedy jeden z těch devíti podkladů? a rámeček, jaký chci (hvězdička, čtvereček nebo kolečko)?
19. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
tak mě by se asi líbily ty zvonečky (vpravo nahoře) a teď nevím, jestli rámeček hvězdička a nebo čtvereček.
A nápis Veselé Vánoce
19. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
autor
iluško IP :wink: :slight_smile:
19. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
tak druhý pokus odeslán :wink:
19. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
Jezisku, ja jsem ale debil, ja to prehledla.
Ilusko, dekuju za informaci, i moje pojistovna prispiva, necham je oockovat. Dekuju moc
19. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
iluško-už to došlo...:slight_smile: fotky vypadají dobře asi všechny...mám některou upřednostnit?
19. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
mě se asi nejvíc líbí to č.1625 :wink:
19. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
Dobrý večer!

jéé, co to tu řešíte?

Claudi, Bledul, Pepčovi to na přání moc sluší!
19. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
iluško,máš to v mailu, adámek mi asistoval před spinkáním :slight_smile: :slight_smile:
19. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
andulko,ahojky :slight_smile:
19. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
bledulko: moooooc děkuju :slight_smile: je to nádherný!!!
19. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
tak už jsem ho vložila do albíčka, aby se ostatní maminky mohly pokochat :slight_smile:
19. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
jé, to budeme mít díky Bledulínkovi všichni z Letníkova krásná vánoční mimísková přáníčka :slight_smile: Se teda máme, co?

reklama na slavíka s Goťákem je fakt bomba....Když jsem jí viděla poprvé, tak jsem se od srdce zasmála...On je dobrej a nezkazí žádnou legrandu... :slight_smile:
19. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.