• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
s tou bílou tygřicí jsem reportáž viděla, je to velká škoda :pensive: :frowning2: :pensive:
19. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
jdu chrupčit, přeju všem klidnou dobrou noc a hezké sny :slight_smile:
19. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
claudi: dobrou noc!

my zítra ráno odjíždíme zase k našim do čelákovic a vrátíme se zřejmě asi v pondělí večer.
19. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
Zdárek maminy,
tak jak se všechny máte?

U nás už to snad všechno leží. Tak jdu chvilku juknout.
Reklama na Slavíka je fakt super. Poprvé jsem se taky dost nasmála :grinning: :grinning: :grinning:

Mám taky jednu smutnější historku. Můj muž dělá stavbyvedoucího a včera jim spadl do výkopu kůň i s majitelkou.
Kůň se splašil na poli, přeskočil strouhu a šup tátovi do výkopu. Bohužel to nedopadlo dob ře. Majitelka má otřes mozku, zlomenou ruku a nos. Koníka musela nechat utratit, měl zlomený přední nohy :frowning2: :frowning2: Chudinka.

Jani, u nás spaní taky nič moč. Nejsi v tom sama. Kaši můžeš zkusit, nic tím nezkazíš. Ale mám názor jako Bledulka, myslím, že jde jen o zvyk.

Iluš, malá přibírá dobře. Nemůže už tolik kynout co dřív, to bys jí brzy neunesla :grinning: .

Mates měl dneska volnější body po Adamírovi. Najednou slyším takový divný zvuku a koukám, že se Matějda vyvlíkl ruku z rukávu a celý rukáv narvaný v puse :grinning: :grinning: . Celej uslintanej, tak jsme se opět převlíkali.
19. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jukla jsem Vám na dětičky.
Všechny jsou krásný.

Bledulkovic kluci se nezapřou :grinning: :grinning: . Jsou úplně stení.

Jana Ondráška taky. Máte úplně stejný oči. :grinning:

Pepíno je prostě super pankáč a ničeho se nezaklekne :sweat_smile:

Lucipírko je slečinka jak má být :grinning: :grinning:

Arwenčiny dvojčátka jsou nádherný.

Malý Oja s Vítkem jsou taky pěkný rošťáci.

Na ten sraz se fakt těším.

Bledulko s tím ministrazem z práce bych se rozhodla stejně. Máš starostí až dost, tak proč si zbytečně přidělávat další.

Iluš, jedeš zase péct cukroví? Tak ať se daří.
Asi začneme o víkendu s perníčkama. Jen je vždycky mívám na balkóně a teď je nemám kam dát.
Další víkend slavíme Jendy narozky tak nebude čas. To už míváme vánoční výzdobu, snad už ten zatracenej barák bude hotovej. Achjo.

Tak jdu něco porobiť v domácnosti. Mám tady hromadu žehlení a dělám že jí nevidím...
19. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
jeee, chudinka koník :frowning2:

ludvo: no já doufám, že lucinka nebude celá po mě, já když byla malá, tak jsem na sobě nechtěla žádný oblečení a pořád jsem se svlíkala. Jen co mě naši dali do pyžama po koupání, tak než stačili pověsit ručníky, tak já se svlíkla a utíkala nahatá přes celý byt :grinning:
tak koukám, že matějda bude podobný kvítko! :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
ludvo: jj, jedu zase péct cukroví a taťka bude hlídat, tak snad to spolu zvládnou :wink:

jo a dneska jsem se od jedné sousedky dozvěděla, že děti tu mají ve škole příští týden prázdniny kvůli prasečí chřipce, tak nevím, jestli už se něco nepřihrnulo i k nám nebo to jen tak preventivně :confused:
docela jsem se vylekala, co kdyby náhodou.
19. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
Holky, Bledulko, to je krasa.....
mohla bych Te taky poprosit?
19. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
Il, kde vlastně bydlíš?
Myslím, že zavírají školy pokud je 15% dětí nemocných.
Preventivně, kdyby náhodou.
Souhlasím s tím, ale je mi líto pracujících rodičů.

Pokud u nás ve škole propukne chřipková epidemie, taky bych děti klidně nechala doma. Doučovat už jsem zvyklá..
Snad to tak hrozný nebude v prosinci se v klidu sejdeme :grinning: .
19. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz
Týjo, Arweňátům budou tři měsíce. Toto letí.
19. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
Bydlím v Milovicích (okres Nymburk), no ta sousedla říkala, že o žádném výskytu prasečí chřipky neví. Tak snad by ta škola informovala rodiče, kdyby se to tam vyskytlo. Tak doufám, že je to opravdu jen z preventivních důvodů. Ale vůči pracujícím rodičům je to opravdu blbý.
19. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz
Tak to bude asi jen preventivně.
Snad by rodiče informovali. Ve školce musí dát vědět všechny infekční choroby, průjmy a vešky blešky.
Pro pracující rodiče blbý, pro děti dobrý. I od těch pracujících rodičů.

Včera Terka říkala, že si jedna holčina přišla s chřipkou napsat slohovou práci. To fakt nechápu, kdyby propadala, možná...
19. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz
Týjo, to je zase hodin. Jdu to tu poklidit a spát. Za chvilku bude vrnět přísavka...
19. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
Já už jdu taky do hajan, mějte se tu hezky a dobrou.
19. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
holky,jen jdu vypnout počítač a rozloučit se- mám tu tchýňku a zítra taky :slight_smile: měla tu nějaký seminář,tak večer dorazila a zítra hlídá dětičky,at je netahám k mudr-tam jdu kvůli sobě...a hojde na ty ct a rtg a příští týden budeme vědět,jak to dopadlo..

arwi- jo jo, klidně
pošli mi fotky mailem :slight_smile: písnu ti ho do IP :wink:

loučím se :slight_smile:
19. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz
Arwi, tady máš očkovací schéma Prevenaru. U Synflorixu je to asi stejný.
Kdybys je nechala očkovat v 7m ušetříš 1 dávku, což je u tvých dvojčátek dost peněz.
Nevím kolik ti připlácí pojišťovna.
Včera jsem platila za Prevenar 1850,- Kč (v akci :grinning: :grinning: :grinning:) i s aplikací.
http://www.prevenar.cz/Home/Očkování/Očkovacíschema/tabid/1288/Default.aspx
19. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz
Bledulko, drříím palce.
19. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz
Tak tady už se spinká :slight_smile:

Já do postýlky taky za chvilku hupsnu a doufám, že dnešní noc bude aspoň o chlup lepší než včerejší :slight_smile:

Bledulko - přáníčka pěkný, já zkusím něco vytvořit sama - jsem zvědavá, co z toho bude :slight_smile:

No,s tou kašičkou tedy ještě chvilku počkám - ale uvidíme, co budu psát zítra ráno :grinning: :grinning: :grinning:

Iluss - ty jo, zase jedeš péct :slight_smile: Takhle bude asi vypadat teď každý víkend, viď??

Ludvi - teda s tou vaší rekonstrukcí se to nějak táhne :confounded:

Holky, tak jsme si na dlouhou dobu pořídili poslední 2 věci do domácnosti - příborník a zrcadlo do koupelny. Teď už budeme kupovat jen to nejnutnější. Ach jo.
19. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz
bledulko - všichni tu na Honzu budeme myslet, takže mu všechno určitě dobře dopadne

ludvi - ty jo, s tím koníkem mi to je líto - kolikrát mi je líto víc zvířátek než lidí
a ta tygřice... chjo chjo
19. lis 2009 ve 22:42  • Odpověz
tak brou brou :slight_smile:
19. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz
kde jste kdo???

jen jsem vám chtěla napsat jeden tip na dobrý obídek nebo večeři - nejsem sice moc zastáncem jídel z prášku, ale včera jsem zkusila takovou smetanovou na těstoviny a kuřecí maso od Vitany - všechno se dá do pekáčku a nechá se zapéct (těstoviny se ani nemusí vařit :slight_smile: ) a je to fakt moc dobrý :-;
20. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:

Dlouho jsem nic nepsala nejak vas zanedbavam omlouvam se :wink:
Pokusim se reagovat,ale mam tak trosku deravou pamet :grinning:

Upekla sem vcera ten kolac od Janci a do rana se chladil v lednicce tak dneska ho nakrojim :grinning:

Ludvi tak velka gratulace k zoubkum a hned dva zaraz :grinning: Aspon bude mit mit Matejda chvili klid. Co banda jak se meli na horach?

Claudi uzij si srazik.

Bledul krasna historka o tatovi, jak na to ten Tom prisel? :grinning: Nam taky nenosil stromecek jezisek my jsme si ho vzdycky nazdobili sami a byla to hrozna sranda :slight_smile: Jdu shlednout fotecky. A na ten sraz bych asi taky nesla, ja myslim ze to kolegyne pochopi.

Taky budeme na vanoce delat kalendar, jeden bude jeste s bratrancem dohromady a druhej udelame jenom anezce a rozdame pod stromeckem. Akorta jsme jeste nevybrali foto :grinning:

Konecne jsem si vyridila rodicak, dala jsem si triletou variantu, chceme jeste poridit Anezce brasku tak snad nam to vyjde :grinning: procestovali jsme kvuli tomu celej den, jeste ze me nic nechybelo. Mam jeste 23 dni dovolene tak si je pekne vyberu :slight_smile: Akorat nechapu ty pocty na te socialce, rpotoze me samozrejme nezacina rodicak na zacatku mesice tak za ty tri dny me sebrali z 7600 kc castku 1666 kc na zaklade vypoctu z materske, uplne nelogicky, to prece spolu vubec nesouvisi. Jsou to paka a zlodeji :angry:

Bavili jste se tu o darcich pro tatky. Bledul mas hrozny dilema, ja bych si asi vybrala tu variantu aby si Honza pak dovybral sam, sice to nebude primo na vanoce, ale jestli z toho bude mit radost. Ale je to na tobe.
kdo to tu kupoval ten stul? Claudie? jak to zabalis?
Ja budu kupovat manzovi novy obal na housle, tajemstvi to neni musi si ho vybrat sam ale ten starej uz ma strasne dobitej.

Jdu varit a pak vas jdu docit, jeste mi zbyva vcerejsek :slight_smile:
20. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahooooj holky :slight_smile:

tak uz jsem se fakt namichla.....net mi porad blbnul a vypadaval, tak jsem ho zrusila a od vcerejska mame od upc...tak jsem zvedava.....vubec nevim, co se tu deje, tak jdu docist....ale pochybuju,ze si to budu pamatovat :grinning:
20. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Anduli tak to je super ze zase papate z prsicka :slight_smile:

Jinak ja se pridavam k nespicim miminkum. Posledni tyden vstavame v noci podvou az trech hodinach a dneska si nase zlaticko ve tri rano asi hodinu povidalo v postylce a nechtelo spinkat.

Nejak nemam cas vas docitat, jedeme zase na par tydnu k tchanovcum tak musim nabali nejaky vecicky :grinning:
20. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
tak jsem ochutnala ten jancin kolac a je vybornej :grinning:

Fotecky mate moooc pekny, Bledul kluci jsou fakt jak pres kopirak :slight_smile:
20. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
tak kocky, docteno....UFFFF!!! :grinning: brebentilky z letnikova.....

moc si toho nepamatuju, takze jenom sporadicky......

arwi, doufam, ze s tim tvym bejvalym se to nejak vyresilo....to je vazne na preshubu! :angry: :angry: nechapu, co je to za idiota.....

jani, tak ten uzasnej kolac od babicaka jsem taky delala....jablek mame moc moc moc...je fakt skvelej :grinning:

andulko, ten vas baracek je supeeeer, hned bych se do nej nastehovala :sweat_smile: jsem zvedava, jak to s bydlenim budeme resit my.... :confounded:

kocky, pokoukala jsem fotecky....ty deticky jsou vaaaazne naaaadherny.....az na par tycek :grinning: :dizzy_face: sami boubelinove :grinning: :grinning: :grinning: to je fakt vtipny.....a jak vsichni kraaasne pasou.....nam uz se taky dari, se musime pochlubit :sweat_smile:

bledul, koukam, ze mas dilema s dareckama :grinning: honza bude mit urcite velikou radost, at uz se rozhodnes jakkoliv....

my jdeme zitra na vitani obcanku.....to jsem fakt zvedava, co si na sebe vezmu :astonished: nemam tu vuuuubec zadny slavnostni obleceni :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjo.......
20. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
jinak s tim spanim jste me potesily :grinning: :grinning: :grinning: jsem si myslela, ze se mlade zblaznilo......poslednich 5 dni jsem ho soupla mezi 7 a 8 do pelisku a v pul desaty byl vzhuru...pak chrnel do jedenacti,dvanacti a pak co hodinu......uf! jeste ze nemame brecici miminko....proste si chtel povidat, rehtal se a ucucaval mlicko :grinning: :grinning: takze jsem rada, ze je to asi nejaky normalni obdobi..... :wink:
20. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
jinak kocky, jak jsem koukala, vsechny miminka jsou v poradku a maminky evidentne taky....a to je moooooc dobre :wink: :wink:

arwi, doufam, ze nikysek uz ma ouska v poradku....chudatko malicky..... :zipper_mouth:
20. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
jinak filda tomu spani pres den uz taky moc neda :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jelikoz nemame zahradu, kam bych ho prdla, tak jsme s mamkou rozhodily site po mestecku a sehnaly zadaco starej kocarek a souply ho na balkon.....a hle :sweat_smile: dneska mlade krasne chrupkalo 2 a pul hodky na balkone a mamka stihla mooooc prace :grinning:
20. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
autor
ahoj kočky :slight_smile:
zejména tedy zdravím lendu a sis :slight_smile:

sis- vy jedete na pár týdnů k tchánovcům? :confused: :confused: :confused: :slight_smile: :slight_smile:

leni-to je dobře,že máte UPC- my ho máme taky a spokojenost...jen vyjímečně nejde-když asi dělají úpravy nějaké atd...
tak sis i leni vítejte do klubu letních nespavců :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.