• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
no nic kocky....bezim s kulichem a pozdeji jeste nakouknu.....snad to bude uz pravidelne...... :wink:

jo a prej jeste vzkaz od filipka, tetkam a kamosum a kamaradkam z letnikova.....

vbhjhbnm, eexzv x cg l;; y gdxfghjb

doufam, ze jste to pochopily :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
ahoj bledulko :slight_smile:

hele, nechces si vydelavam vyrobou vanocnich pranicek? :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
tchýnka už odjela.. :frowning2: ,ale my tam pojedeme příští týden,takže se zase uvidíme :slight_smile: :slight_smile:

já si ráno oběhala odběry krve, recept na antikoncepci (klárko :grinning: :grinning: ) a šla jsem i na mzdovku podepsat žádost o neplacené tříleté volno na rodičák a holky- tam mě čekal šok maximální...mám ježíška ...tramtadydadááááá

já jsem totiž nevěděla,že když jsem šla z rodičáku tomáškova znova na mateřskou aniž bych odpracovala byt jen jednu hodinu,že mám nárok na dovolenou...takže mi proplatí všech 30 dní dovolené :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: hurááááá.... takže začínám uvažovat,že i ten druhý dárek pro honzu bude ten lepší..ale to ještě promyslím :slight_smile: ten pobyt ale už je jistej-je i zaplacený :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

no a ted mi volal honza,že už konečně jde z CT...popíjel tam hodinu takový rentgenkontrastní nápoj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a už ho "oskenovali" a jde k nám domů..výsledky budou příští týden-všem co na nás myslí díky...věřím,že příští pátek budu moci psát příjemný výsledek :slight_smile:
20. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
autor
leni,chtěla jsem vzakz přečíst adámkovi,ale jaksi si asi vylomím jazyk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

leni,co srazík? nevíš,jak tatínek ty služby? nebo bohužel stále platí,že ne..? :confused:
20. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
bledul, to je totiz specialni tajnej miminkovskej jazyk :grinning: :grinning: jenom to adulkovi ukaz a on uz bude vedet :wink:
s tim srazikem zatim zadna zmena.....budu to vedet tak za tyden..... :wink: snad to vyjde.....
20. lis 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
leni, doufám že to snad vyjde :slight_smile: bylo by to skvělý :slight_smile:
20. lis 2009 v 16:56  • Odpověz
Ahojda!

Omlouvám se, ale včera jsem byla odvolána za klukama do postele a noc jsme skoro celou probděla. :confused: Večer Vítek nemohl usnout, tak si s ním šel taťka lehnout, ale to nepomohlo, tak jsem si k nim šla lehnout i já. Malýho jsme měli u sebe v posteli a usnul kolem půl 12h u prsu ( :astonished: :grinning: ). A pak byl cca po 1,5hodině vždycky vzhůru. Ale s obrovským zoufalým pláčem. Vůbec jsme nevěděli, co se děje. :frowning2: Řval ze spaní a nešel vůbec utišit. :frowning2: :confused: V jednu chvíli jsme se málem rozbrečela bezmocí.
Teď leží v postýlce, játu sedím u něj a nemůže zabrat. Doufám, že se nebude včerejšek opakovat. :confused:

Jinak jsme byli včera na kyčlích a jdemtam za 6neděl znovu. Kyčličky jsou naprostém pořádku, ale jadýrka pořád nemáme. :sweat_smile:

BLedul, na manžela jsem dnes myslela. :wink:

Jdu dočíst včerejšek.
20. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
ahoj maminy

leni, sis, to je fajn, že jste se zase ukázaly... :wink:

sis - taky přemýšlím jestli čtu dobře, že jedete na pár týdnů ke tchánovcům...??? to mi nějak uniklo, že tam jezdíte takhle na delší dobu :confused: ale samozřejmě si to užijte co nejlépe :slight_smile: Tak ten pinčesový stůl bude mít v přepravním stavu rozměry asi metr čtyřicet na metr padesát....takže jak ho budu balit, to fakt nevím :grinning: :grinning: ale něco vymyslím....včera mi zrovna psali, že byl vyexpedován a do 5ti prac. dnů by tu měl být :slight_smile:

leni - pepino zdraví Filípka a jeho vzkazu samozřejmě rozumí :grinning: :grinning: :grinning:

jsme sami, tatík má prac. večírek a bude tam i spá, takže se budeme moci s mláďátkem pěkně rozvalovat a zítra jde taky mechechovat, pro změnu sraz se ZŠ, ale to bude spát už doma... Myslím, že v neděli mu bude z těch večírků ouvej :grinning: :grinning:
Pepíno ještě nespí, doufám, že nebudete čučákovat zase do 11h :unamused:
20. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
andul - my máme koukám podobné osudy....Náš Pepino taky poslední dobou usíná takhle dlouho a jednu nebo dvě noci jsme měli taky, kdy se budil pláčem a já z toho byla smutná...Ale zase to přešlo a zatím nám zůstalo jen to špatné usínání...Přes den je to v poho, dám ho do kočárku a za chvíli je v limbu...Ale večer neví jak na to, i když dneska to zase pro změnu docelo šlo, usnul v lehátku, ale už jsem od té doby dvakrát kojila...
A na jadýrka jdeme ve čtvrtek, taky jsme je posledně ještě neměli vyvinutá, tak jsem zvědavá jak pochodíme...
dobrou a ať je noc lepší než ta včerejší :wink: :slight_smile:
20. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
ahoj maminky.
S tim usinanim to bylo asi na dvou mesicich strasny u Sandulky, ted jen chvilku "ejuje" a vytuhne. Co je ovsem horsi - Niky pres den nespi, ale VUBEC, jen na male chvilky zabere a hned je vzhuru :unamused:
Ani kocarek, ba ani auto nepomahaji. Delaly vam to deti taky?

Zavidim kojicim mamkam, mne mlicko nestaci uz ani pro Bambulku :frowning2:

Muzu se zeptat, kdo vsecko jede na srazik?
20. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
Tak hlásím, že Víťuša stále nespí. :frowning2: Z plíny jsme zlikvidovali kopici kakánků i bazén, rozmasírovali jsme bříško, taťka houpe na míči, tak jsem zvědavá.

Claudi a co nechat ten dárek zabalený jen v té krabici a tu pomalovat barvičkama a přetáhnout ji silnou dlooouhou stuhou?

Taťkovo houpání zabralo. :slight_smile: Ťuk ťuk. :zipper_mouth:

JAni, kolíč je už skoro snědený. :slight_smile: A je fakt výýýborný! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :wink: A myslím, že by byl dobrý is hruškama nebo broskvema. :wink:

Leni, Sis ahojda po delší době!

BLedul, z pilulek mi zbylo asi na 14dní a po Novým roce, bych je ráda ještě zkusila brát. Tak se nezlob.
20. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz
Arwi, myslím, že z nás "aktivních" jedem všechny. :slight_smile:

Claudi, teď jsme dali mladíčka do postýlky, tak jsem zvědavá. :sweat_smile:

Iluš, tak ať nic nespálíte. :wink:
20. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
arwi - s tím spaním, měli jsme taky jednu dobu, kdy prcek přes den spal hrozně málo....ale zlepšilo se to, tak třeba i u Nikýska to bude jen přechodné...Teď se nám denní spaní ustálilo na jedno dopolední /1h-2h/, jedno poobědní / taky plus minus dvě hoďky/ a jedno spaní ještě tak kolem páté hodiny, ale to je někdy taky jen třeba 20 nebo 30 minut...

na srazík bude přesně vědět bledul kdo se zúčastní. Já myslím, že určitě: Andul, Bledul, Ludvajs, Janča, Klarka, Sis, já a pak už nevím...

andul - no to je fajn nápad s tím pomalováním krabice...Ale ještě nevím jak to přijde balené, aby to nebylo jen v nějakém igelitu...no, snad ne, už kvůli přepravě, to by se mohlo zničit, krabice je přeci jen pevnější...
20. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz
andul - držím palce i na nohách :wink:
20. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz
A z postýlky se ozývá fňukání a brek... :confused: :cry: :frowning2:
20. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz
Andulko, z nasi taky.......Nikysek hodi dudlika, ktereho vzapeti vyflusne a rve :frowning2:
20. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz
ahojte kocky,

tak ja musim zatukat.....uz jsme sice dvakrat uspavali, ale vypada to trochu lip, nez dny predtim :confused: by mne zajimalo, co se tem detickam deje :confused: tak hezky spinkavali.......

arwi, nic si z toho nedelej....spousta kojicich maminek by taky mela malo mlicka, kdyby musela kojit dve prtata :wink: a s tim spanim to mame podobny jako claudi.....jedno dopoledne, tak pul hodky, pak kolem dvanacty dve hodky a kolem paty zase pul hodky....no jo, uz to nejsou miminka malinky, jsou to velky chlapi a chtej si trochu pokecat :grinning:

andul, to je hrozny, kdyz zacnou takhle plakat a clovek nevi proc, vid :frowning2: musim zatukat tuk tuk tuk, ze u nas se to casto nedeje....ale tim spis jsem z toho vzdycky vyjevena.....

claudi, tak ten balik jenom polep vanocnim papirem..... :wink:
20. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz
holky, vam rvou doma miminka a nam v patre pod nami sousedi :confounded: :confounded: kreteni.......
jsem zvedava, kdy zase vzbudej filipka......chjo :frowning2:
20. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz
já být mimiňátko, tak jen spím a jím a vůbec nepláču...tak nevím proč ty naše děti to taky tak nemají, co? :grinning: :grinning: Ale holky, ono to někdy přece MUSÍ skončit a bude líp :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jdu na kutě, jsem už nějaké ospalá...

dobrou noc všem letníkovkám :slight_smile:
20. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz
claudi, dobrou a hezky se vyspinkejte :wink:

ja bejt mimi, tak jsem nejhodnejsi na svete :grinning: i kdyz mamka rikala, ze jsem byla siiiilena, jen jsem rvala a rvala..... :confused: ale to neni mozny.... :grinning:
20. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz
čauky, tak koukám, že se chlapci domluvili a nehodlají žádnej chrňákovat, co?

Jen Lucinka je vzorná holčička a Bambulka asi taky :grinning:
20. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz
Dobrý večer :slight_smile:

tak sis a hlavně lenda na nás nezapomněli :slight_smile:

ty jo, dneska byl ale den - celý jsme ho s Honzou strávili uklízením a tak, utekl jako voda

arwi - no, s tím spaním - Ondra měl taky chvilku období, kdy se mu přes den moc spinkat nechtělo - ale teď je to u nás skro stejný jako u claudi - dopoledne tak hoďku a odpoledne buď jednou nebo dvakrát
včera a dneska jsem ho dala spinkat jen tak do kočárku na zahrádku a spal tam BEZ DRNCÁNÍ (!!!!) dvě hodiny v kuse - takže od teďka to takhle zavedeme pravidelně - buď prochajda anebo zahrádka - v létě mi sám v kočárku takhle dlouho tedy nespal
ale noci máme pořád stejný....
20. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz
Arwi, náš chlapec taky nespával celý dny. Už je to lepší. Asi mu došlo, že je dobrý se někdy vyspat.
Někdy usne i na hodinu a to pak brečí, co se mu to jako Proboha stalo :astonished: .

Ale dneska ho musím pochválit. Dopolka spal poprvé!!!! 2 hodiny v kuse a odpolka 2 hodiny v kočárku.
Ovšem nesmí se v žádným případě ani přibrzdit.

Jinak noc opět po 2 hoďkách :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz
Jani, prosim Te, Ty taky nekojis, vid? Nepamatujes si,kolik Oja shamal na trech mesicich?
20. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz
Ondra už taky chrní, ale počítám, že za chvilku bude řev :slight_smile:

No jo, ti naši prckové asi zkouší, co vydržíme

Anduli - já se taky chystám ten jablečný koláč trošku obměnit :slight_smile:
20. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz
Bleduko, s tchýňkou si hodně rozumíš, viď? To se jen tak nevidí.
20. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz
Jani, koláč byl super, ale bylo ho málo :grinning:
20. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz
jani, my to taky resime kocarkem....na balkone :grinning: tam chrni jako dudek....doma by to nedal ani omylem.... :rolling_eyes:

ludvi, gratulace k dvouhodinovemu spanku pres den :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz
Arwi - kdepak, já kojím :slight_smile: Ty asi myslíš Ondráška od klarky :slight_smile:
No a Nikysek vesele nespi, cuci a plive. Ja se fakt picnu. Vzbudi ho kazdej zvuk a to jsem myslela, ze ma problemy se sluchem......
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.