• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
ludvi, u nas ho bylo taky malo...tak jsem ho udelala na plech z jedny a pul davky :wink:
20. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz
Len, jedni naši sousedi děsně řvali při souloži. Ve dne v noci. Nemohli jsme si pozvat návštěvu. Děs běs.
Pak se rozvedli, sice se strašně milovali, ale pán miloval i jinou. To nás vysvobodilo :grinning: .
20. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz
arwi, tak bud rada, ze nema :wink:
Ludvi - tak příště dvojtou dávku :slight_smile:
a jak se vlastně měl tvůj zbytek rodinky na horách???

Arwi - co ouško - už ho má Niky v pohodě???
ludvi, tak urvany sukalisty mame zase o patro vys :grinning: :grinning: si nevyberes.....faktem je, ze ve dne jsem je jeste neslysela :grinning:
20. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz
Ty jo ludvi - tak z takových sousedů byc se asi zbláznila, muselo to být děsný!!!!
20. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz
Jani, hadi si to s tátou užili.
Táta si to užil taky na stopro. Moc se jim líbilo. Musím ho pochválit, jel s nima sám a zvládl to na jedničku.
Chtěli by jet znovu, ale je to dost finančně náročný. Ale řekli jsme si, že Ježucha trochu ošidíme a tohle byl pro ně velkej zážitek. Tak jsem moc ráda, že jeli.
Dali jsme teď dost peněz do auta a tak.
20. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz
Děvčátka, Vítek vyžahnul 200ml mlíčka, prdnul jak starej chlap, tak snad...

Jdu do postele.
Dobrou noc! :wink:
20. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz
Jani, ty sousedi měli tenkrát asi pětiletýho kluka. Ten si přitom kopal míčem o dveře. Hrůza.
Jo a ještě nám potom vykládali, že jsou to sousedi vedle, jak je to strašný. A sousedům vedle, že jsme to my :grinning: .
A tak to šlo do kola. Bylo to v době, kdy se nám narodila Terka a chodilo k nám příbuzenstvo na mimouše.
Blbě se to vysvětlovalo třeba prabábi :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 22:49  • Odpověz
andul, tak se taky hezky vyspinkejte a at mate klidnou noc :wink:
20. lis 2009 ve 22:49  • Odpověz
Určitě si to tam užili - já sice moc nelyžuju, ale takový výlet závidím:slight_smile:
Jo jo, nám auto tak vyžralo něco z našich zásob...

Jdu do sprchy a potom do pelechu.
Dobrou.
20. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz
ludvi :grinning: :grinning: :grinning: jste se nenudili, co?
20. lis 2009 ve 22:51  • Odpověz
N proste jsem pako, Jani, promin :frowning2:
Ja vas vubec nestiham docitat....mela jsem to vsugerovany.

Nikysecek ma ousko lepsi, kontura na bubinku se zase tvori a pry se to zrejme stalo tak, ze kdyz mel tu silenou zadni rymu a napolykane hleny, tak si vzdycky ublinkl a slo mu to nosem a pres Eustachovu trubici mu to nateklo do ouska, chudinecka moje. On proste zkousi vsecko :frowning2:

Ted mi na tech necekych trech mesicich vybumbaji pri jednom krmeni tak kolem 200 ml...co myslite?
20. lis 2009 ve 22:51  • Odpověz
Ludvi - no teda chudák kluk - tohle fakt nepochopím
ale je to sranda :slight_smile:

ještě že už máte klid - no, mě by z toho asi fakt piclo :slight_smile:
20. lis 2009 ve 22:52  • Odpověz
jani, dobrou :wink:

arwi, aspon ze se mu to vsechno hezky lepsi..... :wink: a jak je malinkej, tak si to ani nebude pamatovat....bude dobre, neboj :wink:
20. lis 2009 ve 22:53  • Odpověz
Arwi, to máš pěkný ochlasty :grinning:
Koukni na krabici, tam je doporůčo dávkování.
Od pátýho měsíce bejvával silnější Nutroš.

Jani, ty auta se děsný požírači peněz. Bohužel to bez nich nejde.
20. lis 2009 ve 22:56  • Odpověz
Len, kdy se vám vrací táta?
20. lis 2009 ve 22:57  • Odpověz
Ludvisku, ja nakoupila Babylove z DM a uvidime :slight_smile: Sandulka ho dostava a zda se mi normalne dele zasycena nez Nikysek s Nutrosem. Vyzkousim ho na nem asi taky.
Na krabici je na jejich vek min, nez sporadaj a to je jeste Niky schopen rict si za dve hodiny znva a pritom to na nem neni videt, to Bambulka je soudek :slight_smile:
20. lis 2009 ve 22:58  • Odpověz
ludvi, ted prijede posledniho listopadu na tyden a zese odfrci..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: na konci ledna se vraci nastalo......he he, nestalo! :confounded: zase do ty doby, nez pojede jinam.......a chtel by jet co nejdriv, aby bylo na baracek......mamka by byla nejradsi, abysme tu jeste s malym zustali......se asi zblazni, az odsud odejdem.....jsem fakt rada, ze si rozumime :wink: neumim si predstavit, jaky to je, kdyz si nerozumis s rodicema :confused: to musi byt ulet....
20. lis 2009 ve 23:00  • Odpověz
No a Niky je vzhuru, grrrrrrrrrrr. Zas jede po dudliku a to vypil 210.
Navic se stale protahuje a vydava zvuky jak v Jurskym parku, sije se a budi segru.
20. lis 2009 ve 23:01  • Odpověz
Arwen, buď ráda, že má Niky chuť k jídlu a pěkně baští. Všechno dožene. Kluci jsou jinak stavěný. Holky jdou do šířky a kluci do dýlky. Mají jiný spalování. Bude v pohodě, uvidíš.
Některý děcka mají prostě smůlu a musí vyzkoušet všechno (viz vaše ucho). Nikdo za to nemůže a nedá se to ovlivnit.
Všechno dožene a bude z něj pořádnej macek :grinning:
20. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz
arwi, to mas dobry, ze jde po dudliku.....filip jde mymu tatovi po prsu :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz
Tyjo, Ludvi, ale Danielek byl jako mimco presne takova konstrukce jako je tedka Sandulka. Nejhorsi je moje mamka, to je brutus, porad Nikyho sleduje a ze je hubenej a takovej a makovej a nedopecenej a lituje ho.
Jdu se pokusit dat do alba tri fotky ze vcerejska, tak jestli chcete, podivejte :slight_smile:
20. lis 2009 ve 23:05  • Odpověz
Len, pro vaše to bude těžký až odejdete. To je jasný.
Hlavně, že u nich můžeš být a nemusíš být někde sama.

Arwen, zkousila jsi malýho zavázat do peřinky? U nás to zabírá.
20. lis 2009 ve 23:06  • Odpověz
arwi, ale danecek ma jinyho tatku :wink:
20. lis 2009 ve 23:06  • Odpověz
Len :grinning: :grinning: :grinning:

U nás dneska chtěl uspávat táta. Vzal si ho do postele a malej začal pěkně kvičet co tam jako dělá. Má ho moc rád, ale v noci se k němu nesmí přiblížit. Co s ním taky, když nemá ty správný uspávadla :grinning: .
20. lis 2009 ve 23:08  • Odpověz
ludvi :grinning: :grinning: :grinning: spraaaavne :wink:
20. lis 2009 ve 23:10  • Odpověz
Arwi, Jenda má 25 kilo!!! Jsem z toho na prášky, vyvařuju omajdy, knedle a nic.
My všichni se pěkně obalujeme a on se nají a běží na velkou. Co nadělám. Prostě kostlivec.
Za dva týdny jdeme na devítiletku, to si zase vyslechnu...

Hele, ale teď Daneček není žádný buřtoto ne?
20. lis 2009 ve 23:11  • Odpověz
autor
ahoj holky,brouzdám po internetu a hele :slight_smile:

http://www.alza.cz/hrejiva-ovecka-d140050.htm

leni- jedna z těch co je více "vzdálená" svým rodičům jsem já... :unamused: a je to fakt nanic,ale co se d dá dělat...postupně to tak přišlo a je to čím dál horší...oni nechtějí ustoupit ze svého a já taky ne..ale jsou věci,ze kterých prostě neustoupím děj se co děj (kouření před dětmi atd...) takže to jsou pak boje... :stuck_out_tongue_closed_eyes: víkend mi tam stačí...proto jsem ráda,že mám tchánovce zlaté :wink: :slight_smile:
20. lis 2009 ve 23:11  • Odpověz
Ludvi, ma spacak a houbec. Zkusim, je fakt, ze uz tam kdysi byl a bylo to lepsi....
Leni, ano, na tom asi neco bude, jsem tak zblbla, ze nepremejslim.

Ty fotky jsou brutalne veliky a nejdou mi ani zmensit :frowning2:

Pujdu dadat, mam toho plnej zoubek.

PAPA KOCINKY
20. lis 2009 ve 23:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.