• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
teda ted koukám,jak jste se tu rozjely :slight_smile: vy jedete :slight_smile: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 23:13  • Odpověz
Jé Bledulko, tyhle potvory mám vyhlídnutý pro děti.
Donedávna je neměli na skladě. Díky.

Dneska jsem objednala Matýskovi medvěda z Tchiba. Možná mu ho schovám na později. Ale děsně se nám s Terkou líbil.
20. lis 2009 ve 23:14  • Odpověz
ludvi, my jsme taky burtajsove a bracha je jak vyklepana globuska :grinning: :grinning: :grinning: a fakt nic neudelas......

bledul, ta ovecka je hezoucka :sweat_smile: ze by filda brnknul jezuchovi? :dizzy_face: no a s tema rodicema ti to vazne nezavidim, ale aspon ze tchanovci jsou fajn....to jsou takovy druhy rodice :slight_smile: a deda s babickou pro kluky....
20. lis 2009 ve 23:16  • Odpověz
arwi, tak se hezky vyspinkejte a at mate klidnou noc bez dudlikovany :wink: dej drobkum pusinku na celicko :zipper_mouth:
20. lis 2009 ve 23:18  • Odpověz
Arwi, Mates je svázanej do péřovýho polštáře. Má to moc rád.
Je klidnější a pěkně se vyprdí.
Ještě mě napadlo, jestli Nikýska nebolí bříško, když pije tak často. Jestli to UM stačí strávit. Ale si je to stejný jako u MM.
My jíme po dvou hoďkách nonstop.
drn drn drrrrrrrrrrn.....joooo, bledul, jedeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Arwi, dobrou.
20. lis 2009 ve 23:19  • Odpověz
ja pomalu dojizdim......musim do hajan.....nevim hodiny ani minuty, kdy se zviratko vzbudi a zitra jdeme na to vitani.....jeste musim predtim vyvencit chlupatce, dat si sprchu a udelat ze sebe asppon trochu hezkou maminku, jestli to pujde :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 23:21  • Odpověz
ludvi, vyrobek pry neni k dispozici :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 23:21  • Odpověz
no nic, kocky....bezim se zahrabat do perinek......mejte se tu hodobozove a zitra se tu zjevim....kdyz mam ten novej net :grinning: :grinning: :grinning: dobrou noc... :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 23:23  • Odpověz
aha, tak jsme asi objenaly posledního chlupáče.

Len, co si bereš na sebe? My budeme vítat ve středu, ale žádnej ohoz nemám :cry: . Budu muset něco vyštrachat.
porad ho nemaj :grinning: :grinning: :grinning:
Len, dobrou.
Jdu taky do hajan. Zítra zřejmě pojedeme ke tchýni dýni, tak abych neměla kruhy pod očima.
Si zase vyslechnu, že už mu mám dát kašičku...
20. lis 2009 ve 23:25  • Odpověz
ludvi, to je prave p[roblem, ze jsem si zadny takovy veci s sebou nevzala....... :frowning2: takze budu asi za hacacu :confused: asi budu muset jit v dzinach, i kdyz vim, ze to neni vubec svatecni :confounded:
20. lis 2009 ve 23:25  • Odpověz
chrrrrr :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :grinning:
20. lis 2009 ve 23:26  • Odpověz
Len, mně už zase žádný takový sváteční věci dávno nejsou... Nějak mi přebejvá 15 kilíček, od tý doby co jsem chodila do práce.
A pořizovat garderóbu na 15 minut se mi fakt nechce. Jestli nic nevyštrachám budeme supermóderní matky dvě :grinning:
20. lis 2009 ve 23:28  • Odpověz
Tak se pěkně přivítejte a dobrou...
20. lis 2009 ve 23:29  • Odpověz
Asi tě tu Bledulko necháme samotnou. Měla bys jít spát, za chvilku bude Tomša vstávat :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 23:29  • Odpověz
autor
ludvi,ten méda je krásnýý :slight_smile: ta kolečka jsou oddělat,že? je pěknounkej-takovej mazlik :slight_smile: (leni,zkopíruj celý odkaz,pak to jde :slight_smile: )

holky,tak dobrou noc a krásný víkend všem :slight_smile: ludvi,že bych tě poslechla a šla taky? :slight_smile:
20. lis 2009 ve 23:36  • Odpověz
Tyhle kostky nejsou špatný, mám na ně zálusk

http://www.alza.cz/galt-penove-kostky-d135283.htm

Ale už končím. Ráno musím na poštu a do Billy, nějak jsem zapomněla pokůpit něco k obídku :angry:

Brou noc.
20. lis 2009 ve 23:36  • Odpověz
autor
ludvi- no právě na to s manžou koukáme.. a říkali,jsme,zda tomu našemu medikovi (letos promuje) něco nekoupíme a že když to neuhodne,tak ho nepustíme ke zkouškám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nebo že mu koupíme mozkovou buňku,aby mu to dobře myslelo :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 23:37  • Odpověz
Bledulko : Jdi!!!!! :grinning:
20. lis 2009 ve 23:38  • Odpověz
Nebo tu inteligentní plastelínu. Ta je dobrá na nervy :grinning: .
Ale fakt, kdo kupuje dárek pro větší děti, je to super vynález :grinning:
20. lis 2009 ve 23:39  • Odpověz
Nebo spíš : Bledulkovic jděte do hajan, dokud máte klííídek. :wink:
Náš taťula funí do gauče a to mi sliboval hory doly :frowning2: :frowning2:
20. lis 2009 ve 23:41  • Odpověz
Vítek je vzhůru s hrozným pláčem. :frowning2: Vyháníme duchy z bříška. Má rýmu, tak jsme prvně sáhla do lednice pro probiotickýkapky, snad mu zaberou. Jak dlouho to trvá? :confused:
21. lis 2009 v 01:55  • Odpověz
Dobré ránko, jsem tu jen na skok, mám zprávu pro Arwenku.

ARWENKO:
četla jsem v novinách, že od ledna bude očkování proti pneumokokovi plně hrazené pojišťovnou. Týká se to i miminek narozených od srpna 2009. Takže ostatní letní miminka mají smůlu,ale aspoň, že se to týká Arwenky.
Tak se informuj na pojišťovně a u doktorky.
21. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile:

jen nakukuju a nikde nikdo :confused:

andulko-pro tebe
http://www.porodnice.cz/node/23141

http://www.rodina.cz/dotaz78377.htm

a ještě něco k rýmě
http://www.porodnice.cz/node/41657

a ještě k zánětu středního ucha a k rýmě (třeba pro arwen)
http://www.nahlas-os.cz/clanek-1419.html
21. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.