• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
zase nic? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to je dobře,jen si užívejte víkend a tatínky :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

pěkný večer :slight_smile:
21. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
Dobrý večer,

Iluss, dobrá zpráva alespoň pro Arwenku.
Arwen, moc ti to přeju. Penízky se budou hodit na jiná vydání :grinning: :grinning: :grinning: .

Návštěva u tchýně dýně byla pro mě a mého muže utrpením.
Mates to tam skoro proplakal. Ještě, že je mezi námi celá Praha.
Jenda má příští neděli narozky, tak jsme je pozvali, ale popravdě netuším jak to přežiju.
Doufám, že z toho nepřijdu o mlíkko :frowning2:
21. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
Tak jsem si postěžovala a jdu za dětičkama.
Hezkou neděli všem :grinning: :grinning:
21. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
A přeci jedna dobrá zpráva na závěr :
Matějda se začal točit ze zad na bříško. Jsem hrdá matka. V úterý jdeme na rehábku, tak se budeme chlubit :grinning: :grinning:
21. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
Holky, ahoj.

Ilusko - moc dekuju za informaci, v utery jdeme na prohlidku a hned se na to zeptam.

Bledulko, ten clanek jsem prostudovala a nejak nechapu, proc nam ten lekar na ORL neudelal vyter z ouska.
Niky je neklidnej naprosto silene, ale teplotu nema a nezvraci, jenze: v noci rychleji dycha a dneska to bylo i pres den. Proste jako ustvanej pes. Neni to porad, ale treba pul hodiny v kuse. Ja uz nevim, jestli ho moc nepozoruju , ale vydava sileny zvuky, takovy, jako kdyz se nekdo protahuje nebo tak...

Dneska pro zmenu rvala Bambulka a nebyla k utiseni, nakonec vytuhla na brisku, coz pro ni neni obvykle. Ma normalne z toho lezeni na zadickach hlavicku jak sisu, doufam, ze se ji to srovna :unamused:

Jak vytuhla, tak lezi a ani se nevzbudila na jidlo. To Niky zas lovi dudaka a dela dinosaura.
21. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
Jdu pozdravit.

Bledul, díky za odkazy - večer kouknu.

Ludvi, téda, ak vaše zubatka se už otáčí, no to je Matějda pašák!
:slight_smile: :wink:

Arwi, dinosaurus znamená, že Niky funí a vzdychá?

Jdem dovymalovat kuchyň.

Prima neděli!
22. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
Holky, viděly jste už novou modroustřechu?? Jestli nám tohle udělaji i s Koněm, tak mě trefí! :cry: :pensive:
22. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
autor
pěkný podvečer :slight_smile:

ludvi- snad tu oslavu přežijete....a hlavně že asi bude z tebe doma,ne? přeci jen doma se to snad snáší líp než v cizím..budete tam mít i tvou rodinu na oslavě? to by se snad tchýně mohla krotit.... snad vám to uteče...ale co jenda-užije si to vůbec,když tam bude tahle babička? (jestli si dobře vzpomínám,tak to je ta,co ráda terku s jendou ignoruje a upřednostnuje děti z druhé strany,že? )

arwi- no popravdě ten tvůj dr je celý divný-hlavně s tím,že se nemá vůbec odsávat rýma... :confused:

andulko- tak co vítek a rýma? je to lepší?

jo a ludvi chválím matějdu za otáčení :slight_smile: šikula :slight_smile:

my se asi k vám co nevidět přidáme-už někoikrát se stalo,že se náhodně otočil na bříško,ale dnes to vyfiknul už několikrát,takže jen to zdokonalit a bude válet sudy ostošest...a přišel i na novou metodu,jak se překulit z břicha na záda- ne záklonem hlavy,ale dá si nohy pod sebe,zdvihne zadek a ten ho převáží a otočí ho an bok a z boku až se přetočí na záda :grinning: :grinning: :grinning: a taky couvá když chce jakoby se plazit,takže je to očividně rak :grinning: :grinning: :grinning:

andul-na sřechu jsem koukla,ale mě to nějak nevadí- určitě bych si zvykla...u mě by šlo jen o zvyk.... :slight_smile:

ještě otázka-jak jsi spokojená s gelovkama u vítka..nad nima nějak přemýšlím,ale nějak mi to časově nevychází,tak nevím,zda do toho jít nebo ještě ne a počkat,až budou děti větší a bude více klidu....dělám si je doma a přeci jen mi to vždy zabralo času...
22. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
autor
ty jsi malovala kuchyn v baráčku? jakou barvu?
22. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
pěknou neděli do Letníkova

nějak sem od pátku neměla čas sem nakouknout :pensive:
v pátek jsme měli doma taťuldu, tak jsme trochu cestovali a užívali rodinky :wink:
včera jsme měli návštěvu, která nám oznámila radostnou novinu, že budou v květnu tři, tak jsem zabalila věcičky, ze kterých Ondra už vyrostl a propůjčila :slight_smile:
dneska jsme makali na zahrádce, Ondra byl hodný a dadal v kočárku skoro celé odpoledne :slight_smile: dokonce mě nechal spát i v noci, tak jsem byla dneska samý úsměv a dobrá nálada
taky jsme si s taťkou udělali předčasné Vánoce, Tom ode mě dostal nový batůžek od Loap
(líbí se :wink:) a já dostala domácí pekárnu (výborná věcička) takže čerstvý chlebíček, kdykoliv mňam :slight_smile:

zítra mě čeká výlet do Prahy :confounded: vůbec se mi nechce, ale co naplat, zajdu na gyndu pro recept (bledul :grinning: :grinning: :grinning:), nechám si potvrdit na sociálce papíry na rodičák a mrknu (jestli Ondra dovolí) do nějakého obchůdku a třeba něco pěkného pořídím :slight_smile:

mějte se tu všechny moc krásně
22. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
autor
ahoj klárko :slight_smile:

taky recept? :grinning: :grinning: :grinning: už ho taky mám :slight_smile:

holky a už vím,proč pro změnu (i když cvičím a nepřežírám se) zase přibírám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....mám excelentně rozhozenou štítnou žlázu...volala jsem si holkám do práce a úplně jsem se zděsila..zítra tedy volám docentce co se o mě stará a jsem zvědavá jak mi upraví dávku léků...
22. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
jo a ještě jsem zapomněla napsat, že jsem upekla ten pověstnej jablkovej koláč a slavila jsem veliký úspěch :grinning:
22. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
BLedul, nehtíky mi moc vyhovují. :slight_smile: :wink: Jednak neškrábu Víťu a druhak jsem upravená. :slight_smile: Jednou za měsíc si zajdu k Veitnamcům na gelovky (250,- za doplňko), taťka hlídá mrňouse a já trnu hrůzou z brusky (hrozně se toho bojím a taky většinou mám proč. :cry: :angry: ). Ale moje prababička říkala: "Parádo trp", tak trpím. :grinning:
CHtěli jsme malovat v kuchyni, ale nakonec jsme (teda Tom) stihli jen podkladovou bílou a barvu budem dávat zítra odpoledne. A bude to sv. béžová - bílý kafe.
Vysnila jsem si do Domečku velkou dřevěnou truhlu, tak budem jednu stařičkou obnovovat. Už se na to moooc těším! :dizzy_face:
Jinak jsem z jistých důvodů smazala Domečkový album na Modrý střeše a budu ho zakládat na rajčeti pod heslem. Tak vám pak písnu do ipéčka přihlašovací nacionále. :wink:

Jéé, holky, viděly jste tu upoutávku na tu novou tanečně - zpívací šou na Primě? Jak slibují výherci hlavní roli v muzikálu? Tu s tím klukem, jak zpívá Pomádu? Tak přesně takovou žluto-oranžovou stěnu bych chtěla na jednu zeď v obýváku. :slight_smile:

Ahojda Klárko! Jů, doufám že je pekárnička už "pokřtěná". :slight_smile: :wink: My si o ni napsali Ježíškovi, tak si Ti (a ostatním maminkám "pekařkám") pak písnu o receptíky. :slight_smile:
Zítra Ti držím pěsti, ať všechno bez problémů vyřídíš. :wink:

Bledul, jinak Víťa a rýma je už trošku lepší a včerejšek se už neopakoval. :slight_smile: Naštěstí, ťuk ťuk! :zipper_mouth:

Ludvi, snad se oslava Jendových narozenin vydaří a moc Ti přeju, aby v dobrém předčila Tvá očekávání. :wink: MMCh - jak tyhle vztahy vidí domácí manager?
22. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
Jinak vám už dlouho chci říct, že to "Mlíčko s kaší" od Nestle není tipická kaše. Je to hustší mlíko, takže se, troufám si říct, nemusíme bát, dát ho dětičkám už v tom 5. měsíci. Když bude potřeba. :wink:

A když tu hromadně pečeme, tak mám pro vás taky lahůdku: http://www.recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JOLMKMPOD&id_kategorie=JNLQCOO5 :slight_smile: :wink:
22. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
Dala jsem do albíčka fotky z masáží.
22. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz
Ahojky holcinky,

hlasim dnesni vylet na ryby, na zaruceny misto, kde se vzdycky chytej mraky ryb (dneska, pouze dneska, bylo malo vody, snad pry nevypustili prehradu, a tak rybicky nemame, beeee :cry: )

Oproti vcerejsku byly deti neskutecne hodny, Nikysek spinka uz od osmi a Ejunka ted hamala a usina. Ta vam prdi a smrdi, to je des :grinning: :grinning:

Teda, obdivuju tu vasi chut pect, me to vubec nebavi, zato vareni slanych jidel, to je obrovskej konicek :slight_smile:

Andulko, jo, vzdycha, ale desne nahlas, proste jak kdyz se dospelej protahuje - a funi taky desne.
22. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz
Arwi, ahojky! Rybičku bych si dala taky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak vám to vyjde třeba příště. :wink: Dětičky byly s váma?

Jdu spinkat, tak dobrou! :wink:
22. lis 2009 ve 22:55  • Odpověz
Dobré ránko,
hlásím póčo pod mrakem, Jukrajínce na balkóně a spící mimino v posteli :grinning: :grinning: .

Arwen, hlavně aby dětičkám hodné období vydrželo co nejdéle :wink: .

Andulko, včera jsem živiteli oznámila, že chci paní na žehlení, na úklid, gelovky a osobní volno na kosmetiku :grinning: :grinning:
Abych byla prostě IN. Ovšem oznamovat si můžu, co chci, že :grinning: :grinning: .

Bledulko, moje drahá švagrová je prostě občas na facku. Máme úplně odlišný pohled na život a ona si myslí, že jen ten její je správný :angry: . A tím, že žije v jedné domactnosti s tchýní dýní a celý dny jí kvoká ty svoje nesmysly, tak jí hodně ovlivňuje. I když jí osud docela nefackoval, tak si z toho nevzala žádný ponaučení a žije si dál svůj snobský život...
Ale to sem nepatří. Jen mě to občas dostane a potřebuju to někam ventilovat a omlouvám se, za můj sobotní depkový příspěvek.

Bledul, Matějda se nám otočit taky jen párkrát. Ale jsem moc ráda. On totiž zakláněl moc hlavičku dozadu a tak se nemohl překulit. Pořád to zkoušel a občas ho to dost rozčilovalo. Rehábka nám poradila takkový cvik aby tu jeho velkou kebulku dal do předu.
23. lis 2009 v 08:00  • Odpověz
Caute letnikovky,

tak se hlasim pri pondelku....mlade chrni v lehatku (no, chrni neni ten spravny vyraz...porad sebou skube a mele...tak uvidime, kdy otevre kukadla :slight_smile: )

andul, teeeeda, vita vypada moooc spokojene, kdyz ho mamca masiruje :wink: tady u nas nic takovyho neni :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad nam vyjde chodit aspon do decina na plavani....ale berou tam az od pul roku, tak tam budu muset brnknout, jak to je....mlade by to bavilo, je neskutecne vysmatej, kdyz mu reknu, ze jdeme delat caky caky :grinning: jsem rikala, ze za chvili ho budu muset koupat v plavkach, protoze si strasne oblibil caky caky nohama :grinning: a to je pak potopa :grinning: andul a proc se bojis brusky? :confused: a vymenila jsi modrou strechu za rajce? :confused: teeeda, to te ta nova uprava tak rozhodila? :confused: :grinning: jak pise bledul, jde spis o zvyk, ne? i kdyz taky me nastvali, kdyz mi zmenili stranky na topreceptech :angry: vubec jsem se v tom nemohla vyznat a myslela jsem si, ze jsem na uuuplne jinych strankach.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

s tim ockovanim jsme to o tyden nestihli :grinning: :grinning: tak aspon ze arwi usetri, urcite se to bude hodit, protoze je to fakt palka, za tu vakcinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ludvi, to jenda asi nebude z narozeninovy navstevy moc nadsenej, co? :confused: a matejdovi gratuluju k prvnim zoubkum a k otaceni.... :wink: filda uz se taky zacina kroutit jak pidalka, tak jsem zvedava, kdy se pretoci...ale jeste mame asi cas...jsem rada, ze uz konecne paseme :sweat_smile: a jak se zivitel tvaril na pani na zehleni a uklizeni? :confused: zkus se zeptat nejakyho jukrajince za oknem, treba ma manzelku, ktera by ti za uplatu vyzehlila a poklidila :grinning: :grinning:

arwi, ja myslim, ze se jim ty kebulky srovnaj...filda taky nema extra kulatou kebuli :grinning: a vzadu ma porad plesku, tak snad mu doroste i porost :grinning: :grinning: hele a je asi jasny, ze nikyska vic pozorujes a sledujes....ja delam to samy a to nemame zadny problemy....ale jak jsi se mohla presvedcit, je to kluk sikovnej a vsechno zvladne, neboj mamino, bude dobre..... :wink: tyyyjo, rybareni docela zavidim...uz dlouho premyslim, ze bych si udelala rybarskej listek :wink: prijde mi to hrozne uklidnujici.....ale vzdycky, kdyz to reknu petrovi, tak se tvari, jako kdybych si chtela udelat pilotni licenci....no nevim.... :confounded:

klari, jak bylo v praze? dovolil ti ondra koupit si neco peknyho nebo te revem z obchodu vyhnal? :grinning: :grinning:

bledul, stitna zlaza je asi peknej previt, co? a kdy jdes k tomu typkovi z JSTE TO CO JITE? ten by ti mohl taky poradit, ne?

tak uz jsme se vzbudili :confused: no, moc tomu opet nedal....tak zatim.... :wink:
23. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
jo a za tyden nam prijede tata :slight_smile: jsem zvedava, jak se popere s prebalovanim, protoze mladej utoho nacvicuje asi nejakou gymnastickou sestavu :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
joooo a jeste jsem zapomnela napsat, ze uz jsme oficialne privitany :slight_smile: byly tam jenom 4 miminka vcetne nas :grinning: no jo, jsme takovy velkomesto na koncisveta :slight_smile: dostali jsme kyticku, plysovyho pejska a medvidkovou sadu hrnecek a dva talirky :sweat_smile: docela hezky....... mladej mi tu prdi do klina a prej vam chce zase neco napsat....... :wink:

knjkomnkmmmmmmmmmmmmmmmmmmnbmb j m./,p;...............''"|;ppppppppppppp;=l.,.n h .. p[[m,.mkn n,.m l.p

asi je to zase vzkaz pro prcky :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahoj kočky,

zdravím po víkendu - my jsme ho měli opět cestovní a návštěvní. Byli jsme navštívit rodinku v Teplicích :slight_smile:

Anduli - pěkný fotečky :slight_smile: Vítkovi se to líbí, viď? u nás taky masáže nejsou, ale od ledna začneme chodit na plavání a až Ondra začne lézt, tak do Mateřského centra
nehtíky máš pěkný!!! já gelovky nikdy neměla a ani mě to neláká, ale na manikúru bych tedy zajít mohla a taky ke kadeřnici - snad to stihnu ještě před srazíkem, abyste se mě nelekly :slight_smile:
receptík už mám opsaný a asi se na něj vrhnu - myslím, že doma mám všechny suroviny - tedy kromě moučkového cukru (ale zkusím tam dát krupici)

ludvi - ty máš tedy asi docela fajn dýni, viď??? nezávidím...
a velká gratulace k převracení!!! matějda si zaslouží něco dobrého na ty jeho dva zoubky!!! tak si dej něco hodně sladkého, ať máš dobré mlíčko :slight_smile:

bledul - na vaše stránky jsem se dívala akorát tehdy a moc mi to nefungovalo, ale když bude nálada dneska večer, omrknu je

len - až se Ondra probudí, dám mu tvůj vzkaz přečíst
gymnastickou sestavu? třeba cvičí spartakiádu - já už Ondru většinou přebaluju na zemi na jeho dece a svírám ho přitom nohama - jinak ho neudržím
23. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
jani :grinning: :grinning: :grinning: takze tak trochu boj, co? u vas uz to trochu vypada na olympiadu, jak se mlatej na tech zinenkach :grinning: :grinning:

jo, bledul, ja se na ty vase stranky nedostala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
jani a jak bylo v teplicich? nedavno jsme projizdeli krupkou, tak jsem si na tebe vzpomnela :wink:
23. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
a tos e zatím jen převrací na bříško, až mi bude zdrhat, tak to bude ještě horší :slight_smile:

když píšu, že jedeme do Teplic, tak jedeme vlastně do Krupky :slight_smile: jo jo, bylo tam fajn, akorát počasí tedy hnus - pěkná inverze a navíc smrad z těch továren a elektráren...

Len - a vítat jste byli v Děčíně anebo v Praze?

U nás vítání nedělaj. Je mi to moc líto a přujde mi to škoda, za pět měsíců se tu narodilo 13 miminek - tak to zase tak málo není....
23. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
jani, no jestli jste tam byli vcera, tak to byl fakt hnus.....ani jsme s fildou nesli ven, jaka byla inverze :stuck_out_tongue_closed_eyes: my jsme byli na vitani u nas v Jilovym :slight_smile: proto tolik miminek.... :grinning: :grinning: :grinning: v praze by jich bylo asi krapet vic :grinning: sli jsme az napodruhy....kdyz nas pozvali poprvy, tak byl filda jeste moc malinkej a navic straaaasne prselo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted si to i trosku uzil....byly tam deti z matersky skolky a zpivali, tak koukal :grinning:
23. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
Len, s tou uklízečkou to byla samozřejmě legrace. Manager se odmítal zapojit do domácích prací. Pravil, že už jednu máme (míněno mojí osobu) a že je nejlépe placená v kraji. Prý mi dává celou výplatu. O gelovky taky moc nestojím, chtěla jsem ho kapku vytočit. On je nemá rád. Ale to my se jen tak špičkujeme.

Jani, máme chalupu kousek od Losovic. V Teplicích jsem byla poprvé v září za známými, ale nějak jsme je přejeli a dojeli skoro až do Dobí. Sice u silnice stálo dost děvčat, ale na cestu jsme se raději neptali :grinning: :grinning: .
Ty jsi přímo z Krupky?
Včera bylo fakt nevlídno.

Len, tak to se teprve ukáže, jak je Petr zdatný :grinning: :grinning: . Jo, s tím přebalováním bude čím dál větší zábava :grinning: .

Konečeně Mates usnul. Jdu rychle vytřít.
23. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
já jsem si říkala, že čtyři miminka na Prahu by bylo asi málo :slight_smile:

a co ta otáčecí podložka??? už ti přišla???
23. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
tyyyyjo, ja ji jeste nezaplatila..... :confused: jak tu ilus psala, ze se to miminkum nedoporucuje, tak nevim, jestli to mam kupovat..... :confused: ale mne to prijde celkem fajn, tak nevim.......
23. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
ahoj ludvi - jo vytřít bych taky potřebovala, ale místo toho čumákuju na netu a Ondra si hraje na dece
u Lovosic? ve Středohoří se mi líbí :slight_smile: znáš kopec Boreč???je to dobrý tip na výlet hlavně v zimě

jo jo, děvčata tam stojí skoro všude, ale už to není, co to bejvalo
v Krupce jsem bydlela do tý doby, než jsem se přestěhovala na kolej do Pahy - ale spoustu známých mám práve v Teplicích
23. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.