• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
ludvi, tyyyyjo, a kolik manza bere? kdyby mi dal celou vyplatu, tak bych ti chodila uklizet :slight_smile:
he he, a jak pises o dubi, tak jsme tam nedavno s tatou projizdeli a ja ti koukam na silnici a rikam tatovi, hele, tamhle bezi nejaky nahy dite.....a kdyz jsme prijeli bliz, tak to nebylo dite, ale nejaka otuzila slecna, a behala tam bez bot a kalhotek, jenom s bundou po silnici a stavela auta :grinning: :grinning: :grinning: no fakt vtip :grinning:
a s tim prebalovanim jsem na petra fakt zvedava.....kdyz tu byl naposled, tak filda jenom lezel a petr to zvladl tak tak :grinning: :grinning: a bude hur :grinning: tat se ma na co tesit....

ted jsem mlade uspala na balkone v kocarku a jdu taky vytrit....ale nejak tam zacalo silene foukat, tak doufam, ze az vytru, ze tam kocarek porad bude :grinning:
23. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
no len - já myslím, že bys ji využila jen na chvilku - až se začne Filsa sám koulet, už se mu tam asi moc líbit nebude...

a když to ještě nejspíš není moc zdravé...
23. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
hmmm, asi se na to vyprdnu...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale pripadam si tak divne, kdyz jsem ji vyhrala :confused: asi se budu muset nejak vymluvit....uf, jsem to ale hrozna zenska......tohle jsem jeste neudelala :confused:
23. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
ale zase mi nerikej, ze by od lamaze delali pro deti neco, co neni zdravy :confused:
23. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
len já fakt nevím, ale když už Filda koníčky sám pase... zdravý nezdravý ale drahý...
23. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
hmmm, tak asi budu hrozna kupujici :confounded: doufam, ze mi pak na MMA jeste neco prodaji :grinning:
23. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
ahoj maminky :slight_smile: pěkné pondělí :slight_smile:
23. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
já si taky zatím koupila všechno, co jsem vydražila
ale na aukru se mi stalo, že paní, co mě přehodila si to rozmyslela (myslím, že to byl zrovna přebalovák) jsem mohla koupit já za částku, kterou jsem nabídla jako nejvyšší...

nevím, jak to funguje na MMa, ale třeba je to stejný...
23. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
čauky bledul
23. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
autor
andulko- tak to jsem ráda s tou rýmou :slight_smile:
takže ježíšek přinese pekárničku? to je super :slight_smile:
fotky vítečka z masáží jsou super :slight_smile: asi to je relax pro oba,že? :slight_smile:

ludvi- a baička jak bere matějdu ? taky ho má tendenci ignorovat? hlavně,aby odślava proběhla v pohodě a aby spíš jenda netrpěl,že?
a k matějdovi- to věřím,že máš velkou radost...sklízíš plody svého usílí...cvičit vojtovku asi není žádná legrace. to nevadí,že se otočil jen parkrát- ted už na to přišel a bude se snažit vc a víc a vypiluje to :slight_smile:

leni- k "týpkovi " jdu příští čtvrtek,ale jídelníček a výsledky se dozvím až na další kontrole-ta bývá cca za měsíc po vyšetřeních..tak jsem zvědavá...

snažím se dovolat na endokrinologii a nějak to neberou...když jsem se dovolala,tak mi řekli,že min zavolají ale asi an mě zapomněli a ted to nikdo nebere...tak to ještě chvíli bduu zkoušet...

jani,leni,tak to ještě zkuste znovu někdy s těma stránkama a když to nepůjde,tak to řeknu manželínovi a snad to vyřeší...
23. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
s tou podložkou nevím,ale za zeptání-zda ti to stornuje leni nic nedáš...ale hodně holek t má v podmínkách prodeje,tak se jí tam koukni...třeba to tam má napsaný...někdo za to uděluje negativní hodnocení...
23. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
Bledul, ona tchýně děti neignoruje, není na ně zlá, to určitě ne. Má je určitě ráda. Spíš si není ochotná udělat na ně čas. Na dovču by si je vzala to jo, ale přijít jen tak, to ne. Ale to je spíš na dlouhý povídání.

Jsem zvědavá na týpka, jak budeš referovat.
S tou žlázou to je na prd, viď?

Len, u nás se uklízí nonstop. Kdyby sis to spočítala na hodinovku - nič moč :grinning: :grinning:

Hádě se mi kroutí na klíně, jdu se mu věnovat.
23. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
bledulko - třeba teď mají pauzu na oběd :wink:
neboj, upraví ti léky a kilča půjdou dolů sama :slight_smile:

ludvi - tchýňka nejspíš nebude takový ten babičkovský tip...

tak jsem zpapkala obídek - kuře se zelím (jen tak trošičku) a knedlíček od babičky :slight_smile:
a Ondra půjde za chvilku spát ven do kočárku - šijou tu s ním všichni čerti, tak si dám na chvilku nožky nahoru a budu relaxovat
23. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
ludvi,já měla právě pocit,že jsi říkala,že oproti vnoučatům druhé strany je ani ennechá nic říct,domluvit větu,když jí něco chtějí vyprávět atd..ale asi jsem si to s někým spletla.-to je zrčitě možný :wink: :slight_smile:

na týpka jsem zvědavá taky- i se na něj těším a doufám,že mě to pomůže trochu se z toho pro mě věčného kolotoče vystoupit... (leni-označení týpek mě docela pobavilo-takový seriozní chlap a i docela kus a ono týpek :grinning: :grinning: :grinning: )

tak a už jsem se dovolala...tak samozřejmě mi zdvihla léky...docela o dost..a jdu se objednávat na další vyšetření- chce vidět i můj ultrazvuk atd...akorát nevím,kam prdnu děti...na karlák je tahat nechci- všude plno viroz včetně té prasečí..znásilním manželína a bude...

ale mám potvrzeno,že na své obtíže (únava veliká,suché a extrémně padající vlasy,váhový nárust,podrážděnost atd) mám s těmi výsledky nárok- takže až doma vybuchnu,tak se aspon vymluvím na hormony :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: (to ne já,to hormony miláčku :grinning: :grinning: )
23. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
právě trénuje otáčení z bříška na záda - ale švindluje, nacpe si pod sebe kolýnka a pak se otočí :slight_smile:
23. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
bledul - tak to já si asi nechám taky udělat vyšetření - podrážděná jsem poslední dobou až až
23. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
jani-adámek to taky začal dělat a stejně jako ondrášek :grinning: :grinning: :grinning: prostě prdelku nahoru (jogíni by měli radost z pozice střechy :sweat_smile: ) a šup ho...jsou to vykutálení kluci,že?
23. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
to teda jo :slight_smile: takže chlapci nám cvičí jógu? honza z něho chce mít judistu, tak tohle asi zklame :slight_smile:
místo aby si to kluci ulehčili, tak vymýšlí blbosti :slight_smile:
23. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
jani- judistu? honza je judista?

sts chvojkovice brod,zřejmě slušnej oddíl :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:

jo jo, je judista :slight_smile: Ondra bude oddíl Kralupy nad Vltavou :slight_smile:
Honza už judo nedělá, ale má doma i pohár mistra ČR :slight_smile: a je i trenér :wink: ale nikdy zatím netrénoval
anebo bychon mohli založit oddíl Letníkov
23. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
tyyyyjo, jani, takze judista? ja bych to videla spis na toho jogina....k honzove nelibosti :grinning: :grinning:

ludvi, no nonstop bych neuklizela.....sfoukla bych to za hodinku, sbalila vyplatu a jela dom :grinning: :grinning:

:grinning: ata privezl novou telku, takze ladime a zapojujeme :grinning: :grinning: to je komedie! a porad nam to nejde, ha ha....zrejme udelali soudruzi z japonska chybu :grinning: :grinning: nebo ze by to bylo ceskyma rukama? :confused:
23. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
len - já myslím, že tu chybu udělal nějaký číňánek :slight_smile:
anebo je televize originál Japonsko?

my bychom si taky potřebovali pořídit novou telku - máme takovou prťavou babičku - nám to ale zatím stačí, ale kdokoliv k nám přijde, tak se strašně diví
23. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz
no prej je montovana v japonsku.....ale kdo vi, v krame ti reknou cokoliv :grinning:

jak se muzou divit babicce? :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz
Tak jsem prave nasla rozepsany prispevek uz ho tu mam par dni tak vam ho poslu a jdu vyplodit neco aktualniho :grinning: :sweat_smile: :confused:

tak jsem si prave precetla co ma Bledulka v planu za darecek pro manzelina - tak jsme taky pro ten pobyt :grinning:

Vy mate ale chlapaky veliky :grinning: To my mame 5,8 kilo na posledni kontrole. Jinak my taky pekne zkousime hlasivky,strasne se ji zalibilo piskani :grinning:

Illus ja chci takyy takhle spinkat ! Ja bych prikrmama pockala taky do toho pul roku pokud Lucince nlicko staci a nema hlad.

Arwi to je super ze ti to zatim vychazi snad se nic nestane a prijedete :slight_smile: Co Nikysek jak je na tom s ouskem?
23. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
autor
tak holky, hlásím,že tomík se vzhlédl ve válení těsta a vykrajování...udělala jsem slané těsto an ozdoby a že budeme ykrajovat a tomík u toho vydržel strašně dlouho....takže vykrajujeme hvězdičky,prasátka atd :slight_smile:
a co tady v letníkově? :slight_smile:
23. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
Ahoj holčinky,

přidala jsem do alba Arwen nové fotky, tak když budete chtít, mrkněte :slight_smile:
23. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
Hezký večer :slight_smile:

Tak jsme se zas vrátili z víkendu domů. Nějak mi není dobře, asi na mě skočil zas nějaký bacil, tak doufám, že to ode mě Lucinka nechytne, protože máme jít příští týden na odkovando.

Teeeda vy jste brebentilky, vy jste toho zase napovídaly, jdu vás dočítat :wink:
23. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahojda!

zas nějak nestíhám dočítat. :sweat_smile: V pračce mám vypraný Vítkovo oblečení a sbírám sílu,abych ho šla pověsit. Tak snad se mi to podaří při reklamě vyhlášení Superstar. :slight_smile:

Zítra jdem s Vítečkem na třetí hexu a já na endo. Jsem zvědavá, co mi vyjde z krve na té endokrinologii. Po porodu mi zůstalo 8kg a pořád senjich nemůžu zbavit. A co je na tom taky divný, tak to že po 6tinedělí jsem měla o 4kg míň než dneska. A topřitomskoro nejím. :frowning2:

Jéé, jde reklama a já se tu vykecávám. :grinning:
23. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jeeee, ahojda Len, vítej zpátky :slight_smile:

bledulko: tak to je bezva zprávička s tou proplacenou dovolenou, to je příjemný dáreček na vánoce :wink:
držím palečky, ať dopadnou Honzovi ty testy dobře!

Jani: tak ten tvůj koláč už jsem o víkendu znovu pekla, všem moc chutnal (opět :wink: ) tak rozdávám recepty jak divá! A ten andulčin nápad dát do toho i broskve se mi moc líbí :slight_smile: asi to brzy vyzkouším.
23. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Se chválím, páč jsem to prádlo přes reklamu pověsila. :grinning:

Ahoj Ill!
23. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.