• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
ANDULKO- TAK PŘESNĚ TOHLE ŘEŠÍM .. tak kila... a výsledek? hypothyreoza jak vyšitá ..(téměř desetinásobně vysoké TSH nad normu ) taky jsem v září měla o cca 5 kilo mín než ted...tak jsem tedy zvědavá na tebe jak vyjdou výsledky tobě....a neusni :slight_smile: neb já usínám u všeho :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
My jdeme taky zitra na kontrolu, tak jsem zvedava, o kolik je Nikysek lehci nez Ejunka.Musim se zeptat na to vecny jeceni Sandulky, na ty dinosauri projevy, na ockovani atd....bych si mela napsat seznam :slight_smile:
23. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
snažím se ted dělat kalendář,takže jsem na počítači,ale docházku sem budu mít všelijakou...ještě že se nedávají černé body za absenci :sweat_smile: :sweat_smile: :confused:
23. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
Anduli a Bledulinko, taky nemam absolutne vahu jako po porodu - a to nestihsm jist a porad litam, nechapu to :frowning2:
23. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
arwi- fakt?

já už to u mě chápu- u mě je problém se štítnou žlázou opět...popravdě řečeno jsem ráda,protože už jsme ze sebe měla blbý pocity,že si za to můžu sama a něco dělám blbě..takhle vím,že pro to je u mě nějaké vysvětlení a že to není moje vina...

jenže ty potíže u hypothyreozy jsou takové nespecifické ,že můžou pasovat na hodně lidí a až vyšetření krve ukáže zda tomu tak je.....a u žen je to časté onemocnění...
23. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
Andulko: ty řezy Raffaelo vypadají báječně (miluju vše kokosové), tak je asi brzy upeču :wink:

leni: to je bezva, že vám petr za týden přijede, určitě se moc těšíte, viď :wink:
Hihi, tak s tím přebalováním jsem taky měla snahu, ale nějak se to nechytlo. Dan šel jednou přebalovat, ale zrovinka byla malá pokaděná a měla to až na zádech, tak se toho zalekl a nechal to na mě. No a příště už se do toho radši pouštět nechtěl, co kdyby náhodou :grinning:
Ale občas u toho asistuje a vyndavá mi vlhčené ubrousky a montuje se mi do toho a radí, kde všude to mám utřít :grinning:

Len: jeee, tak už máš doma taky přivítaného občánka, gratuluju :slight_smile: a dárečky vypadají taky moc hezky.

Jani: ke kadeřnici se už taky chystám od porodu, ale pořád nějak není čas si tam zajít. Ale do vánoc a do srazíku to chci taky stihnout, tak asi pošlu tatínka kočárkovat a já se půjdu zkrášlovat.
23. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
arwenko: fotečky dvojčátek jsou krásný!

andulko: no a není to přibírání právě od toho, že poslední dobou skoro nejíš? Tělo si myslí, že ho nenakrmíš a vytváří si zásoby na horší časy. Měla bys jíst pravidelně. Já mám snídani, oběd, svačinu, večeři a druhou večeři a jsem hubená jak lunt. :wink:
23. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
Arwi: Lucinka mi taky ječí, zkouší, co všechno dokáže její hlásek a moc se jí to líbí, tak mi tu vždycky ječí, výská, píská a vydává legrační zvuky :slight_smile:

bledulko: já jsem vytvářela kalendáře minulý týden (tuším že ve středu večer) a hned ve čtvrtek večer mi přišel e-mail, že už ty kalendáře maj hotový a já si je v pátek můžu vyzvednout, takže docela rychlost :wink:

bledulko: no doufám, že to s tou štítnou žlázou nebude nic vážného. A to bereš léky příznivé kojení?
23. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
iluško ahoj...:slight_smile:

to máš sice pravdu s tím jak píšeš nejedením,ale ono když přibíráš a jíš relativně normálně,tak skoro automaticky máš tendenci ubrat...je to začarovaný kolotoč...

a pak teprve třeba zjistíš,že máš díky štítné žláze velmi pomalý metabolismus

andulka v těhu myslím štítnou žlázu měla léčenou,takže to je opravdu možné,že to má od toho...po porodu je totiž relativně časté to,že těm co se se štítnicí v těhu léčily,že se to zvrtne do fáze hyperfunkce na pár týdnů a pak se to opět otočí opět do opačného extrému... já měla to samé u tomíka a ted i u adámka

ještě se asi zeptám jak je na tom sis se stítnicí..ta ji taky léčila myslím...
23. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
iluš- teda, to mají rychle ty kalendáře :slight_smile:

já si hraju s těmi obrázky a pak to jen vytiskne manželín v práci :sweat_smile: :sweat_smile:

jé,adula taky kolikrát křičí a děsně se mu to líbí... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

no,štítnice sice ted nanic,ale je to léčitelný :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: prostě mi zdvihla dávku hormonů a bude to sledovat... můžou se při kojení a i v těhu-tam naopak i musí pokud je málo hormonu,protože jinak by mohlo hrozit mentální postižení miminka,když by se to neřešilo....

takže beru léky v podstatě pořád,ale ted mi dávku o dost zvýšila,aby to pokrylo potřeby těla a tak doufám,že se to pomalu zlepší...

tchýně byla loni na odstranění štítnice a tyhle hormony musí už taky brát doživotně a říkala,že až po roce,kdy má hladinu kompenzovanou se konečně váha začala hýbat směrem dolů....tak doufám,že mě to nepotrvá rok... :wink: ale ted jdu na to vyšetření metabolismu,takže mi aspon někdo řekne koik pesně jíst podle mého metabolismu a uvidím a snad to bude tak nějak dobrý :slight_smile:
23. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
dan vzal zpátečku od pokaděné lucinky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda to je útěk z bitvy... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
Dočítám a koukám na svůj oblíbený pořad: Jak se staví sen. :slight_smile: A Bleduli, usínám. :pensive: :grinning:
23. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
MMCh - Bledul, IP. :wink:
23. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
andulko, už to smolím,ale trvá to :slight_smile:
23. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jééé, oni jim dávaj do kuchyně stejnou dlažbu, jako mámev Domečku!!!! Jen my ji máme světlou. :slight_smile:
23. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz
A budou mít i naši kuchyŇ! :astonished: Tu švestku máme taky se smetanovýma horníma vytrýnkama! :dizzy_face: :grinning: No to mám opravdu ale opravdu radost! Jsme cool a já jsem poloprofesionální designér. :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
andulko,nekoukala jsem,takže jsem bohužel neviděla :wink: :confused: ale určitě jsi šikulín a teším se až se budeš moci pochlubit s výsledkem :slight_smile:
23. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz
Bledul, celou pubertu jsem brala Letrox 50 a pak 25. A už běhemtěhu jsemměla hodnoty dle místního špitálu hraniční, dle mého endomudra v normě. Tak uvidíme. Po porodu mě ještě neviděl. Objednal mě až na 4:listopadu a já na to zapomněla, tak jdu zítra. Vtipně v 11h na endo a v 11:30na očkovando. :confused: Ještě že je to kousek od sebe. :slight_smile:

Arwi, jdu juknout na fotky.

Il, co jste pekli tentokrát?
Já se chystámo víkendu na perníčky.
23. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz
Bledul, ještě to nemaj hotový, tak můžeš juknout. :wink:
23. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
jéé,ona byla reklama a ještě to běží :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
andul-on tě neobjednal pošestinedělí? takže ani neví,zda jsi prodělala poporodní thyroitidu ...a kolik jsi brala v těhu letroxu? bereš ted nějaký?

jako to je síla,nemá se to podcenit,já jdu za necelý dva měsíce na kontrolu...po porodu už na třetí- včetně nového ultrazvuku štítnice..
23. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
ten moderátor je prdlouš :grinning: :grinning: :grinning: s tím pytlíkem...
23. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
andulko-nespíš? tak ta přemena fakt super a kuchyn se mi líbí..pokud budete podobně laděnou mít,tak vám asi budu závidět :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz
taky jsem na tu proměnu koukala :wink: andulko, budeš to mít hezký!

pekli jsme linecké minikošíčky a ořechy. Příští týden už začneme plnit a zdobit.
23. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
jo a ještě s tou anitkonc.-já se ptala spíš proto,aby ti doma zvytečně neleželo několik platíček-tak jsem si říkala,že bych je koupial od tebe...ale pokud ji ještě budeš zkoušet,tak jsem se jako na nic ani neptala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz
JJ, Páju zbožňuju. MMCh - je to rodilý Pardubák. :dizzy_face: Tu kuchyni trochu zkazila těma madlama a tmavou dlažbou. Si teda myslím, že to budem mít hezčí. :sweat_smile: :slight_smile:

Bledul, ani před ani během těhu jsme nic nebrala...
23. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
iluško- to už budete plnit cukroví,které má vydržet do vnoc a nbeo nějaké které se ještě do vánoc musí sníst?
23. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
mě se ta dalžba docea líbila,ale madel jsem si nevšimla-koukám na půl oka :slight_smile:

ty jsi nebrala vůbec nic? aha... a jaký jsi měla protilátky? u příštího těhu by to chtělo někoho,kdo to nebude mít tak na háku...
23. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz
Bledul, hihi - on je vyhlášenej jako nejlepší endokrinolg v kraji. :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
to je možný,ale na háku to asi měl....
23. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.