• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
bledulko: budem plnit už to vánoční. Vždyť už bude konec listopadu. Ale budem to plnit trvanlivými náplněmi - marmeládou a nutelou (v chladnu to vydrží hodně dlouho).

holky jdu chrupkat, dobrou noc
23. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
nutelou? mnam mnam mnam :slight_smile: kde máte velkosklad? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

dobrou noc :slight_smile:
23. lis 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
http://www.praktickagynekologie.cz/pdf/pg_07_03_04.pdf

andulko- sice dlouhé,ale třeba tě to bude zajímat :wink: :wink:
23. lis 2009 ve 22:32  • Odpověz
Blkedul zítra toprostuduju!

Teďpřejudobrou noc! :slight_smile:
23. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz
Tak jsem to ještě otevřela a přečetlazačáteček. a vtěhu mě viděl,to jo a krev se mi brala kv. štítné žláze asi 2x. Ale po porodu mě ještě neviděl.
23. lis 2009 ve 22:42  • Odpověz
autor
andulko,dobrou noc :slight_smile:

já za chvíli nakráčím do sprchy a půjdu taky na kutě :slight_smile: :slight_smile:
23. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz
Dobré ráno,

chystáme se procházkou po těch dokterech. Je tu ale docela zataženo, tak zvažuju, zda nejet radši autem. Podle meteopressu a počasí.cz by už pršet nemělo. :confused: Tak to asi risknem.

Leni, toto utíká! Nedávno jsi smutnila, ževám taťka odjel a příštítýden ho budeš mít zas doma. :slight_smile: Ale tentokrát ho k pc ani nepouštěj. :wink:

Přejeme celému Letníkovu prima den!
24. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
Hezké dopoledne :slight_smile:

Andulko: tak ať vám to u těch doktorů dobře dopadne :wink: tady je sluníčko, tak doufám, že to tu vydrží až do odpoledne, až půjdem s malou na prochajdu.
24. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
ahoj letníkovky :slight_smile:

u nás leje jako z konve...to se mi teda vůbec nelíbí :frowning2:

včera jsme absolvovali třetí hexu a skoro bez pláče, jsem byla ráda, že byl pepi tak statečný, páč posledně tam hulákal jak na lesy :grinning: Máme 7,57kg a délku nevím, neměřili nás...ale připadá mi, že už má alespoň metr a půl, jak pořád vyřazujeme oblečení a dáváme do oběhu to větší :grinning:

snad se máte všichni dobře, dočtu až prcek půjde chrupkat :wink:
24. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
ahojky,

u nás se spinká v lehátku, tak mám chvilku :slight_smile:

andulko - tak to máš tedy dobrý vkus :slight_smile: škoda, že jsem to včera neviděla :frowning2:
tak ať ti kontrola dopadne dobře!!! a samozřejmě i očkovando Vítkovi!!!
rafaelo jsem tedy včera pekla - je to rychlovka a fakt dobrý - takže všem doporučuju - akorát ten cukr je na ten posyp fakt potřeb amoučkový - ta krupice se v té slehačce moc nerizpustila
a šlehačky příště dáma si dvě :slight_smile:
jo a ještě jsem do těsta přidala plátky mandlí :wink:

bledulko - včera jsem odpadla, takže na stránky jsem se nedívala, ale mrknu dneska

ahoj iluss - takže už zase doma? snad nám zase nebudeš nemocnět?
24. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
arwi - dětičky jsou roztomilí!!! už se docela změnili a vyrostli, viď? jsou to spokojený miminka :slight_smile:

ahoj iluss a claudi - u nás zatím svítí sluníčko :slight_smile: taky doufám, že to vydrží do odpoledne - ale prochajda asi dneska nebude - Ondrášek půjde chrnět do kočárku jenom pod okno :slight_smile: Včera mi vydržel spát venku 2,5 hoďky - takže jsem si tu udělala trošku pohodičku :slight_smile:

Tak Pepíno má za sebou na dlouhou dobu poslední očkovando? A přes 7,5 kilča? Dobře ho maminko krmíš :slight_smile: Jsem zvědavá, kolik bude vážit Ondra - jdeme příští úterý na půlroční prohlídku. Podle toho, jak dlabe, tak by měl mít aspoň 8 kilo, ale bude mít něco kolem 6,5 :slight_smile:
24. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
Jani, my jdeme taky příští úterý na půlroční prohlídku :wink: malá má teď kolem 7,5 kg

já bych taky chtěla zahrádku, abych malou mohla v kočárku šoupnout ven a nemusela s ní courat všude možně.
24. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
iluš - a nemáš alespoň balkon? mě když se nechce ven /jako právě teď/, tak mladíka šoupnu do kočáru na balkon, chvíli ho tam drncám a pak tam dám chůvičky nebo nechám otevřené balkonovky a větrám a zároveň ho slyším, kdyby něco... Včera jsem večer dodělala druhou čepičku pro Lucinku, doufám, že jí kočce budou akorát, aby ji do srazu nebyly malé :wink:

jani - půlrok se vám kvapem blíží, co? no vlastně iluš taky....letí to děsně... :confused: :slight_smile:

andul - dobré pořízení u mudrů :wink:
24. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
zítra budeme mít doma taťku, bere si poslední den dovči....pojedeme asi někam do Obi nebo Bauhausu, protože se nám krapet rozpadá popelnice, tak koupíme novou a já bych chtěla mrknout na nějaké vánoční dekorace, sice toho mám dost, ale trochu změny neuškodí...a taky vánoční hvězdu na stůl, sice mi každý rok chcípne, ale do vánoc snad vydrží, nevím asi na ní máme doma moc teplo, či co...Jednou jsem ji zkoušela uchovat,a le nepodařilo se....Jsem asi kytkovrah :grinning:
nepletu se, že už teď bude první adventní neděle? tý brďo, to je do vánoc co by dup :slight_smile:
24. lis 2009 v 11:34  • Odpověz
Lucince bude půl roku v sobotu, viď? Ondrovi akorát v úterý a ve středu Vašíkovi od denis :slight_smile:
a před námi je ještě kvetulda - snad se mají dobře

na tohle je zahrádka fakt super - tady u nás ve evsnici se ani moc na procházky chodit nedá - vždycky jsem tu s Ondrou kroužila kolem dokola.
No zahrádka - u nás je to zatím jen jedno velké skladiště suti a různého bordelu - rekonstrukce jí čeká příští rok :slight_smile:
Ale aspoň máš zahrádku blízko u rodičů :slight_smile:
24. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
tý jo, claudi - vánoční dekorace bych si taky potřebovala velmi nutně pořídit :slight_smile:
moc toho doma nemám, ale asi nám to bude stačit

vánoční hvězdu už mám koupenou - a taky novou :slight_smile:
kytkovrah? tak v tom jsem nejlepší já, mám kytky strašně ráda, ale starat se o ně moc neumím :frowning2: vždycky se rozhodnu, že budu pěstovat kde co a skončí to vždycky stejně...

no jo, už bude adventní neděle - tak to budu muset těch pát serepetiček vyndat z krabice a vyzdobit domeček :slight_smile:
24. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
andulko - dneska mi dorazil balíček s plenkama - objednala jsem ty kalhotkový Imse vimse a Itti bitti vše v jednom :slight_smile: tak zítra je hodím do pračky :slight_smile:

Vůbec teď nestíhám prát - takhle v zime je to na pytel s tím schnutím....
Kdo si to tady tenkrát pořizoval tu sušičku? Docela jsem nad ní taky začala uvažovat, ale v koupelně už na ní není místo a nikam jinam se nám nevejde :frowning2:
24. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
claudi: právě že nemám ani balkon :frowning2: kdybych ho měla, tak by to bylo vyřešený, to bych jí tam šoupla, ale takhle musíme jít trajdat ven. No a kor když mi není moc dobře, tak se mi ani ven nechce. Ale zase malá potřebuje trošku provětrat.

claudi: jeeeee, moc děkuju, Lucinka bude frajerka :slight_smile:

jj, v neděli už bude Lucince přesně půl roku, letí to fakt šíleně! :wink: vždyť nedávno jsem chodila ještě s bříškem a teď už mám doma takhle velký mimino, za chvilku si půjde nechat udělat občanku :grinning: a ze mě bude babička! :grinning: :grinning: :grinning:

mě nedávno umřela palma, taková krásná a hodně velká. Dva roky byla hezká a najednou umřela, a to jsem se o ní starala pořád stejně :confused:
Jo a taky mě naštval někdo z baráku. Když jsme se sem s manžou nastěhovali (už je to dva a půl roku), tak jsem si dala na chodbu před dveře kytku (dracenu - taková palma), byla hezká a hezky se jí tam dařilo. No a v pátek ráno byla fuč, normálně mi jí někdo čmajznul. Myslela jsem, jestli třeba sousedka jí nechtěla osprchovat nebo s ní něco udělat-přesadit a tak, tak jsem počkala přes víkend. No a když jsme se včera vrátilli, tak kytka pořád nikde. Se někomu asi líbila, tak si jí vzal. Jsem byla pěkně naštvaná. Manža řekl, ať tam dám jinou, že máme kytek plný byt, ale mě se do toho moc nechce, protože mám doma samé hezké kytky a nechce se mi takhle zásobovat něcí kvartýr, protože by tam ta kytka už zítra zase nemusela být.
24. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
jani: taky bych chtěla sušičku, peru skoro denně (malá totiž všechno oblečeníčko prokaká, má kakáníčko poslední dobou tekuté a jakmile se pokaká, tak to plínka neudrží a proteče to na zádíčka nahoru. Tak malou převlíkám denně. Tak pořád peru.
Sušičku má mamka a je s ní maximálně spokojená. Když to vyndám ze sušičky, tak to ani nemusím žehlit, vůbec to není zmačkané, jen to srovnám a hotovo. A nejlepší to je na objemnější věci - deky, povlečení apod. To mi doma vždycky schne několik dní a ze sušičky je to za chvilku suché.
taky bych jí chtěla, ale bohužel jí nemám kam dát.
24. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
iluss - si asi někdo myslel, že se jí chceš zbavit :slight_smile:
24. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
tak to jsme na tom stejně...
24. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
máme sice domeček, ale malinký - zatím je to 2+1 a budeme muset přistavit - pokojíček a ložnici
tak třeba se na ní pak místo najde
ale přistavování je zatím ve hvězdách - já bych to chtěla stihnout než bude druhé dítko, ale kdo ví
druhá postýlka s enám totiž do ložnice nevejde - museli bychom se přestěhovat do obýváku a koupit rozkládací gauč a postel zatím někam schovat a to se mi moc nechce...
24. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
my máme taky 2 + 1, tak nám bohužel nic jiného nezbyde, než až bude druhé mimčo, tak z ložnice uděláme dětský pokojíček a my budeme spát v obýváku.

nejlepší by bylo vyhrát ve sportce a postavit baráček se zahrádkou :wink:
24. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
hlavně, že bydlíte ve svým...
a třebas e někdy dočkáš, nikdy nevíš
24. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
věřím, tomu, že když si člověk něco fakt přeje, časem se mu to splní
24. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
jani: právě, že nebydlíme :frowning2: je to městský byt, jsme tu v pronájmu.
24. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
tenkrát jsme chtěli jít do hypotéky a pořídit si vlastní bydleníčko, ale teď jsem ráda, že jsme do toho nešli. Když má manža teď takové problémy v práci s výplatou a do toho já na mateřské, tak bychom to teď asi neutáhli.

A mám spoustu známých, kteří šli do hypotéky, maj sice hezké bydlení, ale splácí strašně moc a když se ptáme na děti, kdy si je pořídí, tak říkají, že na to teď nemají peníze, že možná za pár let. No ale pak už to nemusí jít tak lehce jako teď.

Takže já mám radši Lucinku a bydlím tam kde bydlím, než abych měla krásný baráček se zahrádkou a neměla žádné miminko :wink:
24. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
já chci vlastně ten baráček se zahrádkou jenom kvůli dětem. Kdybych chtěla honit kariéru, tak mi opravdu stačí tohleto.
24. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
iluš - no to by mě teda pěkně namíchlo s tou dracénou :angry: :angry: fakt ukradnou všechno lidi ošklivý....Ségra bydlí v paneláku a přišla jí na návštěvu kamarádka z vedlejšího vchodu, botky nechala přede dveřmi /podotýkám že to byly staré sešlapané pantofle jen tak když šla do konťasu nebo do schránky/ a když chtěla jít domů, tak ty boty byly taky fuč :grinning: :angry: :angry: Takže se vlastně nedivím už ničemu... :unamused:

jani - malý domeček, ale váš, a to je to hlavní...přesně tak, jak říkáš....když si něco moc přeješ, tak se to určitě jednou stane :wink: Sušička na prádlo je asi fajn, myslím, že klára si ji pořizovala...Když peru povlečení nebo deky, tak mi to tu straší třeba dva dny a než to seberu tak i tři :grinning: :grinning: No až bude zase teplo, tak to bude pěkně vysušené ze sluníčka a profoukané větříkem a to je nejlépe usušené :wink:

tchýňka si vzala malého ven, tak jsem dožehlila a pouklidila a teď se jdu chvíli natáhnout na gaučík, páč dnešní noc byla zase "vášnivá"....Od půl desátý do tří byl Pepi vzhůru devětkrát, pak od půl čtvrtý do půl šestý jsme čučuákovali a pak jsme to do devíti doháněli...Jsem jak přejetá parním válcem... Já už se chci někdy vyspat!!!!! pomóóóóóóóc, chci spát alespoň 8 hodin na jeden zátah...No zatím pěkné scifi :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
zdravím do Letníkova

tak my jsme včera absolvovali výlet do Prahy, byla jsem na sociálce kvůli potvrzení na rodičák, na gyndě kvůli antikoncepci, v bance a taky mě Ondra dovolil zajet do nákupního centra a koupit mu něco k Vánocům :wink:
Byla se mnou mamča, nevím jak bych to zvládla sama, jelikož jsou všude schody, tak nevím kde bych nechávala kočár a samotnej bych ho tam ani nenechala, jelikož bych se bála že by už Ondra neměl v čem jet domů :angry:

dneska jsme byli na a 4 měsíční kontrole. Ztvrdli jsme ta dvě a půl hodiny, byla tam nacpaná čekárna, no hrůza :confounded: ale poznala jsem ta maminku skoro stejně staré holčičky jako je Oja, tak jsme pokecali a mám z toho radost, protože vede mateřské centrum, tak se snad s Ondrou někam dostaneme :wink:
Kontrola dopadla na jedničku, váha 6370 g, délka 64 cm, obvod hlavičky, 40,5cm.
Ondra si po hexa pěkně poplakal, ale asi za tom mohla i únava a hlad, jen tak tak jsme stihli dojet domů a nakrmit, sebou jsem jídlo nebrala, nepředpokládala jsem, že tam budeme tak dlouho :unamused:

andul chtěla jsem se tě zeptat na ty masáže, jak chodíš??? Ta maminka, která vede to centrum by ráda pořádala taky masáže, řekla jsem jí, že já bych určitě ráda chodila. Lektorku prý má, jen neví jak s cenou za kurz. Můžu se optat jak to máte z placením vy????
24. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.