• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
hele, to si asi necham udelat, az nebudu kojit http://www.studio-beleza.cz/products/ultrazvukova-liposukce/ :confused:
25. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
klari: ta fotka je úžasná :slight_smile: oja je fešák, Lucince se moc líbí, normálně se na tu fotku začla chechtat :grinning:

len: no já si myslím, že by mi tu ukradli i toho kýčovitého sádrového trpajzlíka :angry:
25. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
iluss, tak lucinka uz si asi zenicha vybrala :grinning:

trpaslik se musi prilepit :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
se trošku děsím srazíku, až tam na ni bude takovejch chlapů, tak nebude vědět, kterého dřív :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
ona si urcite poradi :wink:
25. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
hihi, jsem ji ještě neodnaučila krkat a prdět na veřejnosti, tak snad ty své nápadníky hned nevyleká a neodradí :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
:grinning: :grinning: ja myslim, ze oni budou prdet a krkat taky :grinning:
25. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
jé, že by jsme měli už nevěstu :grinning:
Jdeme na procházku, venku je nádherně, zatím se mějte :slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
ahoj

iluss – jé, já právě myslela, že máte taky hypotéku… aspoň nemáte žádný dluhy a třeba jednou nějaký baráček bude

claudi – ty jo, ten Pepíno je fakt noční živel, co? snad to bdue brzy lepší – takhle bych to asi nepřežila…

klarko – máte pěkné míry, jo jo schody jsou všude, s kočárkem člověk pozná, kolik vlastně existuje překážek pro vozíčkáře…

bledulko – rekonstrukce domečku je ve fázi zvenku fuj a uvnitř dobrý
vevnitř bydlíme už celkem pěkně, ale zahrádka a plot a domek zvenku – střecha, fasáda ještě na opravu čekají
přistavovat jsme původně chtěli na půdu, ale nakonec přistavíme do zahrady – bude jednodušší a hlavně levnější… sice budu muset oželet spaní v podkroví, ale co se dá dělat
bleudl – s tou lebkou – já sice doma žádnou nemám, ale možná bych věděla, jak se dá sehnat – já jich mám osahaných pěknou řádku… mám rozhodit sítě??? kdy by ji tak potřeboval??

ludvi – takže byla pochvala? jseš pečlivá maminka a taky pěkně od rány… ta tvoje poznámka byla vtipná, mě by to asi nenapadlo takhle říct, je to dobrý
a něco rychlého pro návštěvu? co sekanou nebo třeba lasagne???

iluss – tak Lucinka je zabraná? ajaj
25. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
no a jinak se u nás rýmuje :frowning2: v noci začal ondra pěkně funět a trošičku i kašle, teplotu má 37,5
tak uvidíme, jestli dám večer čípek...

snad to brzy přejde...
25. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
teda len - na to bodýčko jsem zvědavá :slight_smile:

klarko - Ondrášek je fešák :sunglasses:
25. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
janco děkujeme za pochvalu

my máme celý byt v podkroví a žádné výhody nevidím, alespoň, že máme obývák dorovnaný do roviny :grinning:
25. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
ahoj kočky ...

jani, díky za nabídku :slight_smile: právě jsem mluvila s tchýní a ona snad někde už nějakou sehnala... bude k dispozici za 14 dní-což zrovna bude mít z toho zkoušku,ale pokud ji neudělá,tak na další zkoušku ji bude mít k dispozici...takže v pohodě :slight_smile: ale díky :slight_smile:

holky,od rána mám na nanic náladu...ten náš milej tatínek totiž jel na služebku do brna. Jenže milej zlatej Honza jak chodíme spát po půlnoci nešel spát dřív a vstával po třech a půl hodinách spánku....a samozřejmě řídí auto tam i zpět....já žila v přesvědčení,že ráno kolem 6 vstane a pojede a když mu zvonill budík a on začal vstávat,tak mě málem omejvalo....takže jsem celý den jak na trní,protože známe jak to může dopadnout-neodpočatý člověk za volantem...snažím se ho ukecat k tomu,aby tam někde kdyžtak v hotelu přespal nebo tak nějak,tak snad zjistí,zda to kvůli práci půjde.....zítra tam pojede jeho kolega a bude navazovat v bnějaké činnosti,takže to ani honza nemohl odložit...
takže budu až do noci jak na trní... tyhle situace moc nemusím... zbytečný stresy to jsou....
25. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
autor
no další reakce za chvíli,dítko se mi ozývá...
25. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
bledul nesmíš mít černý myšlenky :slight_smile:
25. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
Bledul, nemysli na nic špatnýho. Zrovna u Tvýho muže bych se nebála, že bude machrovat. :wink:

Ludvi, Arwi a vůbec všechny mamči koukněte na tenhle receptík: http://archiv.nova.cz/multimedia//epizody/babicovy-dobroty-bramborova-pizza.html :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
zbytek musím dočíst. :sweat_smile:
25. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
Koukam ze jste toho zase hromadu popsali :angry: tak jsu docitat...

Jiank na vysvetlenou, ted jsme byli delci dobu u nasich protoze svagrova meli nestovice a jeste opravdu netouzim po tom aby to mala chytla, nemusime je mit dvakrat. Tak ted uz je po nestovicich skoro, tak zase musime chvili pobyt u tchyne. Jezdime takhle semo tamo cca v 14 denni intervalehc a nebo podle potreby. Ale nemame to daleko je to jenom par kilometru pres les pesky to je tak hoidnka cesty.

Nase beruska uz se konecne umoudrila s nocnim spankem. Uz zase vstavame tak 2-3 x za noc. Ale pres den uz tolikk nespi.
25. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
A tohle je naprosto úžasný!!! Vařila jsem to dneska k večeři a fakt super! ht :slight_smile: tp :stuck_out_tongue_closed_eyes: :/ :wink: /archiv.nova.cz/multimedia//epizody/babicovy-dobroty-bramborova-pizza.html
25. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
25. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
hezký večer maminky :slight_smile:

leni - to je na ránu s tím netem, co? pak musíš tolik dočítat :grinning: :grinning: koukám, že se s Filípkovým kakáním pěkně pobavíte, chudák děda :grinning: :grinning: Ještě, že jste na něj tři :grinning: :grinning:

klarko - Ondra je fešák, sluší mu jak se směje :slight_smile:

iluš - závidím jak se pěkně vyspíš....Lucinka je hodná dceeruška, že tě tak nechá :slight_smile:

arwi . ty brambory se smetanou taky občas dělám, dá se do toho dát skoro cokoliv, i niva je v tom dobrá...mňam, mňam...asi to brzy udělám... :wink:

andul - Vítečkovi gartulalace k 6,5 kilíčkům a krásnému zvládnutí očkovanda a tobě k dobrým výsledkům :wink:

ludvi - super, že kluci mají stejnou váhu, když jsou narozeni v jeden den, tak to by bylo, aby spolu nedrželi basu :slight_smile: To jsi se do toho balíku ani nepodívala? Aby tam bylo opravdu to co jsi objednala..No nebudu strašákovat...Mě dneska DHL přivezlo ten dárek pro Pepina staršího, byla to akce zet, páč zrovna dneska měl pepino dovču, a já vůbec nepotřebovala aby nám to přivezli domů...No zapracoval zákon schválnosti...Tak pán, když volal, že jede, tak jsme se dohodli, že zastaví u obec. úřadu a složíme to tam (dělám tam účetní), takže zavolal, že je tam, já hupky dupky z domova a tu šedesátikilovou neforemnou krabici jsme tam s pánem nějak nasoukali...Ale další oříšek bude jak to dopravím domů, budu muset zapojit nějaké silné muže :wink:
25. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
taky se musím podělit o svou radost, měla jsem vyhlédlé ve zlatnictví hodinky a dneska mi je Ježíšek-Pepa zakoupil.... :slight_smile:
našla jsem je na netu, jen já je mám v bílé barvě:
http://www.eshop.zlatnictvinoemi.cz/alpha-fasion-0001-e33.html
25. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
ahojky, tak mám chvilku než půjdu žehlit...

Honza se mi vrátí zítra- ještě ted tam někde něco dodělává,takže tam bude muset přespat -už má rezerve na hotelu...to by fakt jel někdy v noci a naštěstí je unavený natolik,že to sám uznal a nepoleze za volant...

claudi- hodinky jsou moc hezké- vbílém si je předstait nebudu,ale pak nám určitě pošleš fotku-mě se takhle líbí,alorát tedy shánět na ně řemínek bych nechtěla :slight_smile: s tím stolem to je docela sranda :slight_smile:

to jako anschvál takhle přijde,co? ale hlavně že jsi ho měla kde schovat.. :slight_smile:

leni, tak já jsem na těch 44 metrů tak zvyklá,že mi naopak vše přijde veliký :slight_smile:
musí to nějak jít,vždycky si říkám,že dřív vyrůstalo 6 dětí a rodiče v jedné cimře a taky to šlo :sweat_smile: kdoví,třeba k sobě budeme mít blíž ... sestřenka žije s rodinou ve velikéém baráku a tam se spíš míjí...každý kouká na jinou televizi v jiném pokoji....ale sen o normální ložnici a normální posteli mám a snad se splní :slight_smile: ale kdyby ne,tak at nám je přáno hlavně zdraví...dětičky snad k sobě budou mít blízko díky malému věkovému odstupu...a oba kluci-takže i ten 12m pokoj jim snad bude stačit...akorát je ten pokoj pořád provizorní a až se dostěhujeme od kojeneho adámka,tak to snad už nějak spácháme- tomík dostane velkou postel (ta se tam ted ani omylem nevejde) a dostane svůj stoleček rostoucí a bude :slight_smile:

andulko, vždycky když čtu o babicovi,tak si vzpomenu na takový článek-parodii,jak se dělá "knedlo vepřo zelo" někde v japonsku ...docela vtipný -jak všechny ingredience jsou nahrazeny něčím jiným a stále je to typické knedlo vepřo zelo :slight_smile: :grinning: :grinning:
http://pixy.cz/pixynergia/2009/02/27/baburica-san-doboruti

sis- aha,takže vlastně jestli to dobře chápu,tak chcete,aby spravedlivě jste pobyli i u druhých prarodičů....hlavně,že anežka nic nechytila....
25. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
leni- hovínková příhoda super :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
tak u nás se ještě nespí - chudák Ondra nemůže ani ležet v postýlce (i přesto, že jsme ji naklonili), protože nemůže dýchat - pěkně se mu ta blbá rýma, kašel i teplota rozjely... Honza teď uspíví v lehátku, ale nějak nemůže zabrat - připravuju se na krušnou noc
a zítra ráno pošupajdíme k doktorce

bledulko - to je fajn, že Honza přespí v Brnětakže už lebku máte - já bych ji tak rychle asi stejnak nesehnala

klarko - když mně by se podkrovní ložnice moc líbila... střešní okno a když svítí sluníčko, tak je tam teploučko

claudi - teda to je pech, ale jseš holka vynalézavá a pěkně jsi to vymyslela
tvůj ježášek je moc pěkný :-;

anduli - jdu omrknout ty recepty

sister - tak už i Anežka pěkně spinká, jo? no tedy, doufám, že to s Lucinkou Ondrovi na srazíku pěkně vysvětlí!!!
25. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
jani- má teplotu? kolik? ještě zvlčuj vzduch (odpařovací miska,mokrý hadr atd..)

tak tu noc přežijte..je fakt,že když byl tomík nemocný,tak jsem noce nesnášela...přes den se to snáší tak nějak líp...tak snad nebudete mít noc moc divokou...
25. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
čauky jen rychle :grinning:

děkuju za tipy na pohoštění.
Asi jsem se rozhodla, že udělám masovou bábovku. Hokus pokus snad to vyjde.
Nezveme je na oběd, ale na odpolko pohoštění. Ještě jsem přizvala tátu s macechou, abychom to neslavili až do Vánoc. Tentokrát objednám dotr, jelikož fakt nestíhám. Děcka chtějí zadělat na perníky, tak jdu večer do toho!

Jani, držím Ondrovi palečky. Hlavně aby to nebylo nic vážného. Možná, že je na mudru brzy, ale dělej jak myslíš.
Přeju klidnou noc.

Claudi, téda to se fakt povedlo s tím pimpnkáčem :grinning: .
Balík jsem zkontrolovala - je to dobý !!!

Arwi, brambory se šlehajdou jsme měli v pondělí :grinning: . Jsou úžasný. Peču je bez masa, s trochou šunky (nebo něco podobnýho) a mezi každé vrstvy hodně sýra. Pekáček vypatlám máslem a rozmačkaným česnekem. Mňamina obrovská :grinning: .

Sis, to jste tada pěkný stěhováci.

Musím pustit autora na poč. Zatím se loučím....
25. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
odpoledne měl 37,5 a předkoupáním 38,1 (po odečtu), dala jsem mu čípek a teď už se mi zdá, že to šlo dolu...
před chviličkou usnul - nechám ho možná dneska spát v tom lehátku - dýchá se mu tam o dost líp...
25. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
jdu dělat večeři

Dobrou!!!
25. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
Hezký večer,

Jani: tak držím palečky, ať se z toho Ondra brzy dostane a je mu brzy líp.
25. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.