• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
jani: kápla jsi mu do nosánku Libenar nebo mořskou vodu a odsáváš?
25. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jani, držím palečky, ať máte dnes klidnou noc.

jdu do hajan, papaaa
25. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
Skoro půl pátý a tady je prázdno??? :confused:

Já jsem dneska úplně KO. Ale úplně úplně. :rolling_eyes: A místo odpočívání jedem ještě do Sika pro kohoutek do kuchyně a dlažbu ke krbu. Tak se tu večer stavím a doufám, že už tu někdo bude. :wink:
26. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
hezké odpoledne :slight_smile:

tak koukám, tady pusto :confused:

jani: tak jak je ondráškovi? je to už lepší? co říkala doktorka?

andul: copak copak? zalez s víťou do pelíšku a odpočívej :wink:
26. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
autor
ahoj maminky :slight_smile:

téééda, nikde nikdo dneska,jo?
ale ono bylo tak pěkně,že není divu :slight_smile:

jani- co ondra?
andulko a co víteček? ten už je zdráv? a co ty? jsi "jen" unavená a nebo nemocná?

holky, do schránky mi přišel nějaký katalog rozličného zboží a je natvanej blbostma "alá santa klaus"... fakt typické české vánoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a propo- kdo by měl zájem o svítícího soba co hýbe ocasem a hlavou za 1700,tak pište,objednám vám ho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :fearful:
26. lis 2009 v 17:26  • Odpověz
zdravím vás :slight_smile:

bledul - to je dobře, že Honza zůstal na noc v Brně, určitě se ti sice stýskalo, ale zase jsi byla klidnější, že si odpočine a nepojede takovou cestu po nevyspalé noci :wink:

jani - co Ondrášek, už je mu dobře? doufám, že ano! :slight_smile:

ludvi - co masobábovice, povedla se? :wink:
26. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
andul - copak copak, že by předvánoční únava na tebe hupsal? tak pokud to jde, tak odpočívej a odpočívej...

iluš - ahoj

bledul - svítící sob :grinning: :grinning: :grinning: Jo, objednej mi jich trovna celé stádo :grinning: :grinning: :grinning:

mám pepina na klíně a právě se rozhodl mi proprdět asi díru do nohy :grinning: :grinning: to je detonace jako blázen a ten odér :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
autor
ahoj claudi- to máš pravdu- asi bych umřela strachy- končil až před desátou večer - celý den makal a už ráno nemohl být bůhvíjak odpočatý..do postele na hotelu se dostal v 23 a vstával v 7 takže si i pochvaloval 8 hodin nerušeného spánku- to se totiž u nás často nestává :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jak uděláš akci " pinčes-stůl "? už máš někoho vyhlídlého,kdo bude po vesnici pochodovat se stolem na hřbetě?
26. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
dneska j¨sme byli na klyčlíkách a sláva jadýrka už máme, tak tam nemusíme...Pepi si tam zabékal, asi se mu mudra nelíbila :grinning: :grinning:

naše zdrav. pojišťovna dává každý rok dětem dárky, tak jsme dnes byli vyzvednout a je to fleecová deka s plyšákem, docela milé to je :slight_smile:
26. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
claudi- a navíc vrtí ocáskem- no nekupto..nebo vánoční povlečení se santou..nebo potah na židli -na opěradlo-sváteční se santou ...atd atd
26. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
tak to je super,že už máte kyčle dovyvinuté a jste ok :slight_smile: gratulation :slight_smile:
26. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
wšč mmmmmnbbbbbbbbbbbbbbbbbmmmmmmmmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay

pepino po vzoru jiných letních miminek měl touhu vám něco sdělit, tak doufám, že jste si pěkně početli :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
bledul - díky :slight_smile:
No opravdu Santa je typický made in czech, co? :unamused: No nevím, kdo toomu holduje tak prosím, ale my máme našeho českýho ježíška a hotovo.... :slight_smile:
26. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
dnes mám bojový úkol, musím tchýňce nahrát ulici a růžovku, páč má nějaký candrbál od důchodců, tak nesmím zapomenout...
zítra a v sobotu mám školu a teď honem doháním restíky, no na poslední chvíli je to přece nejlepší, že? :grinning:
26. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
jo bledul, akce stůl byla krásně domluvena na zítřek se silákem švagrem, že mi pomůže,,,,ale pak mi tchýňka připomněla, že nebudu doma, že mám školu... :grinning: :grinning: takže akce odvolána a přesouvá se na příští týden...
26. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
claudi: gratulace ke kyčličkám :wink: to je dobře, že už tam nemusíte.
Lucinka toho doktora na kyčličkách přímo zbožňovala, vždycky se na něj rozchechtala a štěstím se tam počůrala :grinning:

já tyhle santovský kýčoviny přímo nesnáším. Minulý tok přijela ségra na vánoce s tenkrát půlročním synem a on byl navlíknutej jako santa klaus (měl takový ten overalek). No málem to se mnou švihlo, když jsem ho uviděla.
26. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
autor
pomalu asi půjdu balit věci- zítra jedeme do hor péci vánoční perníčky :slight_smile: vždycky je to takov hurá akce,kdy tchýnka peče perníky i pro svoje pacienty na vánoční večírek,takže perníků jsou hory a vdycky se tam tak hezky sejdeme a pro mě to je vždy znamení,že už vánoce začínají...a udělám tam zase adventní věneček a už tu budou skoro vánoce :slight_smile: před 4 rokama,když jsme netušili,zda nám kvůli mažově nemoci budou vůbec děti přány jsem říkala,jak mi u stromečku "něco" chybí....a ejhle o 4 roky později tu mám ne jedno,ale rovnou dvě dětičky :grinning: :grinning: :grinning: je to krásný...od dob,co mám tomíka vánoce miluju ještě víc :slight_smile: tomík si přeje kolo,mašinku (tohle dostane) a potom si přeje medvědy potkali se u kolína a pata s matem a sněhuláka (ty tedy nedostane už..) :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ten sněhulák je navíc vysoce rizikový-asi by nám v bytě krapet roztál :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
claudi: teda to je manévrů kvůli jednomu dárku, viď :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
iluš- jo tak takovýhle overálky taky nechápu-maminky dají x stovek za to,aby jednou navlíkly dítě do takovýhle příšernosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: kdyby to aspon bylo hezké... a propo- třeba ti overálek půjčí,lucince by byl akorát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

claudi- růžovku jí kdyžtak pustíš na netu ,kdyby náhodou :wink:
26. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
teda nebýt toho cukroví, co pečeme, tak mi ani nepřijde, že už jsou tu za chvilku vánoce. Venku je krásně jak na jaře :wink:

bledul: taky jsem se těšila, až na vánoce budu mít dětičky, s dětma jsou ty vánoce úplně o něčem jiném, jsou takové krásnější :slight_smile:
26. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
autor
holky,já z vánoc doma jako malá si pamatuju- a muselo mi být cca 4 Rroky,protože jsem ještě neměla ségru- a ten rok asi bylo hodně sněhu a naši udělalli nějak veliké stopy ve sněhu,co šly jen k oknu-ale nevím kde vzali tak velkou botu....a já věřila,že to byl ježíšek,ale pořád mi nebylo jasný,jak to,že stopy nevedou ani od okna pryč a hledala jsem ježíška po domě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
už mi ho nabízela a moooc se divila, že jsem si ho od ní nechtěla vzít :grinning: :grinning: :grinning: bylo to těžký jí vysvětlovat, že se mi to nelíbí.
26. lis 2009 v 17:57  • Odpověz
autor
iluško- viď? má to nějak ještě víc smysl,že? a za rok už z toho zase budou mít víc :slight_smile: ale i letos- mašličky, světýlka :slight_smile: jo jo, akorát to rychle uteče a to je mi i skoro líto...vše se hend vrací do starých kolejí...aspon si to prodloužíme díky tomu,že pak jedeme dpo jilemnice a bude stromek a znovu ta atmosféra příjemná i tam...:slight_smile:
26. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
autor
iluš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže iluška přišla díky mamince o santu :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
autor
teda lucinka jsem chtěla napsat :wink:
26. lis 2009 v 18:00  • Odpověz
já si ježíška pamatuju jako malinkého chlapečka v bílé košilce s křidýlkama na zádíčkách, lítal k nám oknem. Ale vždycky jsem nedokázala pochopit, jak tak malinkatej chlapeček unese takový množštví dárečků :sweat_smile:
26. lis 2009 v 18:00  • Odpověz
taky je mi vždycky líto, když už je po vánocích, že to tak rychle skončilo. Když byla zima, tak jsem byt ozdobila už začátkem prosince a stromeček strojila 14 dní před vánocemi, abych si ho pořádně užila. Ale teď jak je venku pořád hezky a teplo, tak je mi to takový blbý zdobit vánočně byt. Tak počkám, až se ochladí :wink:

bledul: počkej, pak mi to vyčte, že jsem jí připravila o krásný santovský zážitek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 18:03  • Odpověz
taaaak, jdeme koupat, zatím paaaa
26. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
iluš- tak abys byt nezdobila až v půlce ledna :confused: :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile:

a když už jsme u té ameriky skrze santu...jak u nás byla ééémerická teta,tak zapomněla nějaký klíče,který nutně chtěla předat honzovi ..tak při návštěvě honzovi slíbila,že než odletí,že ještě přijde...no a minulý týden najednou sms,že máme přijít druhý večer (s dětmi takhle někde courat? :confused: ) k ní,že tam má párty a nebo že se staví u nás ještě ten samý večer až půjde z divadla....mě omejvalo...naštěstí se tetinka zdržela,takže už nebyl čas na návštěvu a klíče si předali mezi dveřma...teta zítra odlítá,takže máme na cca rok vystaráno :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
jste mě děvčata nějak rozněžnily s těmi vánocemi.... :slight_smile: letos budou opravdu krásné....s miminkem :dizzy_face: Minulý rok bylo mimi ještě v bříšku a teď už bude u vánočního stromečku :dizzy_face:

iluš - no toto? ty jsi odmítla super santovský oblek? to bude Lucince určitě líto :grinning: :grinning: tak tvůj jéžíšek byl malý chlapeček v bílé košilce? můj byl zase jako obživlá šiška a měl taky křídla :grinning: no a bledulčin měl velké číslo bot, to je sranda :grinning: :grinning: :grinning:

bledul - vaše emerická tetička je trochu emericky trhlá :grinning: :grinning: :angry: Jak vyprávíš o těch perníčcích, to je od tchýńky pěkné, že peče i svým pacientům :slight_smile: taky je budu dělat, ty si neodpustím každý rok, baví mě to a pak jsem i pochválena, že jsou dobré.... :slight_smile:

my už jsme vykoupaní a povídáme v lehátku...tatík je jako už každý čtvrtek po nohejbale na pivku a tak jsme sami opuštění sirotkové :wink:
26. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.