• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Bledul, tou epidozodou se myslí, že mimi udělá kop kop a je minutu klid a pak zase kop kop??
9. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
Bledulko, cysta mě občas bolí, myslela jsem si , že mě bolí jizva po Terce :grinning: . Takže jsem byla docela v klidu.
Dr. mi jí chtěl nechat odstranit, tak jsem ho ujistila, že to budeme řešit buď při nebo po porodu. Ambulantně to řešit nejde a nechci si nechat zavést nějakou infekci nebo tak. Takže si jí dobrovolně nechávám.

Jdu na toho pesana. Zatím...
9. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
o těch 10 pohybech vím, ale nevěděla jsem, že musí být za 12 hodin :unamused:, tak to já to budu sledovat. někdy mi přijde, že jsou bolestivé, mám někdy pocit, jako by mě tam za něco chytil a tahal. do poradny jdu 16.4. tak to dr. všechno povím, ale je mi jasné, že mi řekne, že to je běžné. ale když mu řeknu o těch pohybech, tak možná udělá utz. no už se těším až budu chodit na pásy, to člověk bude mít snad pocit, že je všechno v pořádku.
9. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
jinak, holky díky za rady :slight_smile:

ludvo, ať se pečení podaří
9. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
andul obalovanej hermelín jsem dělala včera k večeři :grinning:
9. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
Denisko, děkuji Ti, jé, holky, já jsem zas měla nával práce :frowning2:

Andulko, teda, jsem ráda, že je Ti už dobře!!!!! Ludvi, Andulí, včera byl ale opravdu asi nějaký divný den, já jsem totiž přijela z besídky a už jsem se nemohla hnout, tvrdý břicho jak kámen, strašná bolest stydké kosti, to jsem u toho ještě vařila večeři, kroutila jsem se jak paragraf.
Pak jsem sebou kolem deváté sekla do postele s Danečkem a když jsem měla vstát na wc, normálně to skoro nešlo. V noci mě vzbudily křeče a ještě jsem do toho dostala pěknej průjem. Taky prima večer.....nejvíc mě vyděsilo to tvrdý břicho :frowning2:
9. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
Klári, a kolikrát jsi ho obalovala, aby nevytekl?
9. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
Kájo, hořčík a pokud možno odpočívat!!!

Ti vlkodlaci asi fakt jsou... :confused:
9. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
nadul 2x a trochu prudčeji smažila, uvnitř byl krásnš rozteklej :wink:
hele a chci se zeptat, jíš ho i vy syrovém stavu, já ho mám moc ráda, ale od začátku těhu jsem si ho nedopřála bojímse listérie :angry: :confounded:
9. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
andul-epizodu bych brala a myslím že se tak v nějakém dotazu vyjádřil dokotr koucký tak,že mímo kope s drobnou přestávkou a pak přestane a je úplně klid..a to je ta epizoda...ne počítat jednotlivé kopy...
ale nejen kopání jsu pohyby-určitě někdy cítíte,že se tam mimčo jakoby jen převaluje,protahuje a otáčí a myslm,že když je člověk zaměstnán,tak to ani nepocítí...

u Toma jsem cca 14 dní před porodem měla pocit,že cítím toma méně často a éně intenzivně-to už jsem chodila do porodnice na kontroly a tak mě poslali na delší monitor a tam se jim taky zdálo,mže prcek "více spí",tak mě poslali na průtok pupečníkem,zda se něco neděje a bylo vše v pořádku :slight_smile:

ludvo-to tedy chápu,že zrovna ted nechceš cystu nijak řešit... :wink:
9. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
Andulko, to je na předpis nebo volně dostupné? Jsou rozpustné, ne? Pomáhá to?
Proč vlkodlaci? :slight_smile:

Klárko, teda to bych se měla stydět, já mám každou chvíli chuť na šílenosti typu hermelínovej salátek, vlašák, sýrovou pomazánku.....a dopřávám si teda bez ostychu....
9. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
bledul, já to tak počítám, tak uvidíme.
arwen, tak ty ses s ními taky trápila, to já mám průjem už 3 den, ale nevím, že bych snědla něco špatného a trpěla jsem stejně.

klarko, já to syrové nejím, jen osmažené, jinak mám taky strach, ale bledulka mě uklidnila, když to tepelně upravíš, tak se nemáme čeho bát. andul, taky to 2x obaluju, i normální smažák.
9. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
Já jsem proti Vám pěkný čuně teda - s těma salátama......
Vlkodlaci mají souvislost s prosezeným časem na wc, jak tak koukám :slight_smile:
9. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
jak já bych si dala hermelínek (romadůrek) na chlebíčku s máslíčkem a mlíčko
mňammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
jo a jinak hlásím,že Tomula je už od včerejška bez teplotky (míra jeho aktivity a stav uklizenosti bytu-rozházené hračky atd tomu naprosto odpovídají :grinning: :grinning: )

arwi-koukám,že ses přidala k holkám co včera trápilo bříško :confounded:

klarko,nedělej chutě s romadurkem a hermelínkem atd ,nebo se zbláázním :grinning: :sweat_smile: :wink:
9. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
holky dneska už tu nebudu, za chvilku razím po nákupech do prahy a zajdu ještě na pokec do práce a pak na véču. jinak zítra frčím k rodičům na barák a zahradu a budu tam až do pondělka do večera, tak nebudu taky na netu. Tak se tu mějte krásně a užívejte sluníčka :slight_smile:

papaaa
9. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
Teda Ilusko, bleda zavist.......to bych si nechala libit. Uzij si to :slight_smile:

Bledulko, nojo, bylo to desny - a presne o pulnoci :slight_smile:
9. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
iluss tak si t všechno užij a měj se krásně
ahoj :slight_smile:
9. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahoj holky, tady byl teda včera potlach :confused:

bledul: to je paráda, že už má Tomík zase čertíky v očích, ulevilo se vám všem, viď? :slight_smile:

andul: řeknu ti, že když jsem to četla, tak mi běhal mráz po zádech... hlavně, že všechno je v pohodě a Skřítě zůstalo tam kde má :slight_smile:

Denis: nivy se neboj... člověk všude čte co má a nemá jíst a pak když jsi ve špitále, tak se tím vůbec neřídí... když jsem tam byla, tak jsme dostávali na chleba pomazánku z nivy
9. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
jinak-měli jsme ted na víkend a celý příští týden jet do jilemnice k rodičům... budeme mít i půjčené auto od Honzova kolegy..tak jsem se domluvila s naší doktorkou,že můžeme s Tomíkem jet -pokud nám ho tam někdo příští úterý poslechne a prohlédne...takže tchýnka to domluvila a můžeme jet :slight_smile: máme tam i větší lékařské zázemí než tady v praze,takže pojedeme-pokud teda Tom ještě nějak nezaexceluje nějakou teplotou...

a držte nám plaečky,Honza vyhlédl po cestě dva bazary,kde mají dle fotek a popisu slušná auta,tak držte palce at něco z toho klapne... (on je manžílek totiž neskutečnej štoura a než si on něco vybere,tak to je o nervy :grinning: ....)
9. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
Jinak dneska mi přišel balíček z mimiaukce... moc pěkný dupačky :slight_smile:
9. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
A taky už mám domluvenýho dětskýho doktora, tak jsem ráda, že nás vezme :slight_smile:
9. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
Jé a holky, mně přišel balíček z MMB od jedné mladé paní, věci na Danulku, ještě jsou mu větší - krabice vážila skoro 15 kg a byla za 400 i s poštovným.....normálně super :slight_smile:
9. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
autor
květ-ahojky :slight_smile:

doufám,že u tebe vše ok :slight_smile:

jo jo,Tomík už je náš starý známý Tomík...už v pondělí odpoledne a navečer to bylo docela dobrý

nejhorší byla noc z neděle na pondělí,to jsem fakt bděla...křečí z horečky se docela bojím a takového kašle štěkavého,který dítě dusí se bojím taky...naštěstí nic z toho nebylo....
9. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
iluss, tak ahoj, užij si to všechno a hezké Velikonoce
9. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
holky,zatím papá- na chvíli se odmlčím :slight_smile:
9. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
autor
iluško papá :slight_smile:
9. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
bledul: no jo, ono to není u dětiček žádná sranda, když na ně něco takovýho přijde, hlavně, že je to už pryč a Tomíkovi je dobře :slight_smile:
9. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
bledul: jj... mně bylo včera dobře, i dneska :slight_smile: Jen jsem se dočetla, že ve 34 tt je už placenta zralá a už jenom stárne, tak mě napadlo, abych s ní teď nezačala mít třeba ještě větší problémy... no radši nic nečíst :sweat_smile:

Holky, která z těch 3 dob porodních je asi nejbolestivější a nejdelší?
9. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
ahoj kvet, no já se včera tak vystresovala, hlavně, když mi nebylo dobře, tak už jsem měla horor před očima, že jsem chytla listeriozu a že ublíží malému, no prostě hrozný večer. ale už jsem v klidu. od kamarádek vím, že to v nemocnicích nějak neřeší, maminky dostanou klidně chlaba a přitom se říká, že by kvůli nadýmání a kolikám miminek neměly.

bledul, tak to je super, taky si to krásně užijete a budu držet palce, abyste si fakt cestou nějaké krásné autíčko vyhlídli. to naše taky bude potřeba, už je staré a není moc spolehlivé, dokonce včera přítel uznal, že fakt skoro vůbec nejede, když šlápneš na plyn, já si totiž pořád stěžuju, že to skoro nejede a on se mi smál, že si dělám srandu.
9. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.