• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
tak už je malá vykoupaná a spinká, ale jaksi bez večeře. Když jsem jí přiložila na prso, že se bude papat, tak se jen zakousla a hned usnula. Tak teď spinká a já pořád čekám, kdy se probudí, aby jsme se napapaly :wink:

bledul: no tak to je bezvadný, to jsi tu letošní návštěvu přežila celkem bez úhony :grinning: :wink:
26. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
holky, už si vaše díťata dávají nožky do pusy? naše mládě by asi velmi rádo, ale krapet mu u toho překáží jeho břuch...Ale včera při koupání, jak jsem mu nadzvedla zadeček, abych ho pěkně mohla umýt, tak jsem mu vlastně ty nožky přišoupla k puse a už je pěkně sjížděl...to byla dobrota :grinning:
26. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
claudi: jestli chceš, můžu si ten santovský obleček od ségry vzít a tvého pepína do něj na srazíku navleču, ať chceš nebo nechceš :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
iluš - velká závist k tomu jak je lucinka krásně vychovaná a tak pěkně ti usíná :slight_smile: to mě tu bude dítě povídat a střídavě nadávat bůh ví jak dlouho než ty klapky zavře...
26. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
iluš - to je dobrý :grinning: Vezmi ho sebou a postupně v něm vyfotíme všechny mimi na srazu :grinning:
26. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
a bledul přiveze ty svítící soby....nebo že možná na nich přijede :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
claudi: tak nožičkama do pusinky si lucinka ještě nedosáhne, jaksi jí v tom brání její faldíky :grinning:

aaaa, teď se probudila, jdeme papat :wink:
26. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
tak lucince přejeme dobrou chuť....asi se s pepim domluvili, protože ho mám právě taky přisátého a datluju tu levačkou
26. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
tak si párkrát cucla a už zase chrní, tak budeme papat asi v noci.

lucinka má zvláštní způsob spinkání, vždycky vykroutí hlavičku doprava nahoru a takhle usíná každý večer. Mě by z toho asi bolelo za krkem, ale jí to takhle vyhovuje a jinak neusne.
26. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
honí mě mlsná, přemýšlím, co si dám dobrého :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zítra asi upeču ty řezy rafaelo :wink:
26. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
bledulko: co adámek a dudlík? už si na něj zvykl?
26. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
světe div se u nás už se taky spí :confused: :slight_smile:
26. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
no vidíš, stačí aby lucinka pepínovi domluvila a hned to jde :grinning:
26. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
arwi vložila nové fotky přáníček svých miláčků do alba....Arwi, moc pěkné :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
doufám, že na srazíku Lucinka Pepčovi domluví ještě víc a že si to mladý pán vezme k srdci :wink:
26. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj holky.

P O Z O R - mam pro Vas malou nabidku. Mam tady sousedku, ktera dela naprosto uzasny scrapbookovy veci. Podivejte se mi, prosim, do alba Arwenka.
Pokud by nektera z Vas chtela takhle krasny obrazky, muzu zaridit. Staci poslat fotku a ona je udela. Za tisk se plati uplne smesne malo - A4 stoji 20 Kc a A3 stoji 3 Kc.
Jen by to chtelo treba ji malicko zaplatit za praci, je sama s holcickou, nema praci a proste je na vsecko sama.

Moc dekuju
26. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
já už jsem tu ty tvé fotky prozradila a chválila...Sousedka je šikovná, je to pěkné.... Já tedy zájem mít ale nebudu :frowning2: , mě udělala jedno krásné přáníčko Bledulka a to zcela zdarma :grinning:
26. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
claudi: to víš, každého chlapa si předělává ženská ku obrazu svému :wink: tak si napiš seznam, co potřebuješ na pepínovi změnit a já to řeknu lucince a ta se o to postará :grinning: :grinning: :grinning:
po srazíku pepína ani nepoznáš :grinning:

arwenko: ty obrázky jsou krásný! a má i nějaká jiná pozadí nebo jen ty v tvém albíčku?
26. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
Claudísku, já myslím veliké fotky na stěnu, víš?
Bledulinka dělá taky krásný, ale tohle je prostě na zakázku a veliký i s tiskem.

Iluško - udělá cokoli na přání !
26. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
arwi - aha, tak to jsem špatně pochopila.... :confused: No to je fakt docela levné... Tak to bych si dala asi něco udělat...ona by to paní poslala poštou?
26. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
dětičky uloženy ( s manželínem si vždy děláme srandu zda je uložíme, nebo uložíme jako :grinning: :grinning: :grinning: )

arwi- scrap je moc hezký-sousedka je šikovná :slight_smile: já služby nevyužiju- i když je nedělám tak pěkné,tak mě těší,že si je dělám sama - tak nějak ráda dělám něco co druhým udělá radost :slight_smile:

ale víte na co se chystám? ale stojí to teda pěkný prachy,ale až bude adámek ještě malinko větší,tak chceme si vyfotit nějakou roddinnou fotku v hnědobílénm tonu a tu nechat vytisknout na velké plátno a dát do o býváku na zed :slight_smile:

http://www.tisk-fotografie.cz/index.php/fotografie-na-platno/34-velkfoformat/90-tisk-na-platno

claudi- tak to jsme na tom stejně- taky si přes bříško ty nohy moc nepřitáhne,ale při přebalování je ožužlává-a vůbec mu nevadí,že je má zpocený a že mu i trochu smrdí :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
arwi: no já bych chtěla aby tam byla velká fotka a to kytičkový orámování jen okolo (ne velký pozadí a malá fotečka) a barva toho pozadí meruňková nebo lososová nebo nějaká taková jemná oranž
nemá nějaké stránky, na kterých by se dalo to pozadí vybrat?
26. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
Holky, ona to proste zpracuje podle vaseho pranicka. Dala by to mne a ja vam to klidne poslu :slight_smile:

Za chvili hodim odkaz na jeji stranky.

Bledulko, tohle jsem taky strasne moc chtela, ale kdybych to nalepila tady u nas, jednou bychom se stehovali a bylo by po krase, odlepila bych to a mohla vyhodit.....neni nad vlastni bytecek, ach jo

http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=58180

A pochopitelne posklada dle prani :slight_smile:
26. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jeste pro upresneni: tim, co jsem tady popsala, nemyslim to, co Bledulinka, ale proste obrazek formatu A3, ktery se da treba do pasparty a povesi na stenu nebo se necha vytisknout jako samolepka a nalepi se.
26. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
arwenko: nejde mi ten tvůj odkaz otevřít :confused:
26. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
arwi: moc krásný :slight_smile: tak to já si jich určitě pár objednám :wink: (ježíšek nadělí obrázky)

stihla by to ta tvoje kamarádka to toho našeho srazíku? že bys mi to tam rovnou vzala?
26. lis 2009 ve 22:32  • Odpověz
Ilusko, jdu se ji zeptat :slight_smile:
26. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz
Dobrý večer nebo spíš doboru noc. :sweat_smile: :slight_smile:

Il, k nám chodilstejný Ježíšek jako k Tobě - malinký hošíček s křidýlkama. :dizzy_face: :wink:

Bledul, v jednom Čtyřlístku se taky řešila záhada dvojích stop, které nevedly zpět a v domě nikdo nebyl. Na srazu Ti to prozradím, když budeš chtít. :wink: Ale tam byly stopy dvoje. :sweat_smile:

Arwi, vybrala jsi něco z balíčku?

Tak já se musím pochlubit, že Víťa si nohy ožírá kdykoliv může. :grinning: Alena břicho se mu přetáčet zatím nechce - lenochovi. Navíc teď začal švindlovat při pasení. :angry: Jak měl minulý týden bolavé bříško, tak jsme ho na něj pokládali, aby se mohl líp vyprdět. A jak byl chudinka unavený, začal sipokládat hlavičku na stranu a usínat tak. Jenže si to zapamatoval, preVítek a teď to dělá i při pasení. :angry:
26. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz
Ahoj Andulko :slight_smile:
Ano, vybrala, to vis, ze ano :slight_smile:

Ilusko - pry se pokusi stihnout, vybirej rychle, fotky, prosim, na muj mail princess.arwen@seznam.cz a taky mi posilej rovnou odkazy scrapu, ktere se Ti libi

Posledni vec - uplne novy, na zakazku delany scrap by stal 100 Kc, ale takovy, co uz existuje, napriklad na tech strankach, do toho by dosadila vase fotky za polovinu...ja nevim, ale myslim si, ze je to porad hodne nizka cena.

A jeste - holky, myslite, ze se Sandulce ta sisulka srovna, kdyz ji budu davat hodne na brisko?
26. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.