• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
tak mi dneska beruška usnula už před sedmou :wink:

já bych do ní celou porci ani nervala. Víc jak tři lžičky bych jí stejně dneska nedala, i kdyby jí to chutnalo. Musí si na to prostě zvyknout :wink:

v čem jsi rozmrazovala nebo ohřívala? ve vodní lázni nebo v mikrovlnce?
2. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
běžně ohřev ve vodní lázni (rozmrazit jsem to nechávala nejčastěji od rána při pokoj.teplotě-ono to byla mal kostička,tak to bylo v pohodě) ,ale když byl spěch a nebylo zbytí,tak i v mikrovlnce :wink:

tomáše pár dní dokonce z mrkve natahovalo ..ale jak se pak rozjedl,tak už bylo vše v pohodě...
2. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
ahoj :slight_smile:

tak Lucinka už měla poprvé mrkvičku? oni se asi ti prckové diví, když takovou dobu mají jenom mlíčko od nás a teď dostanou něco nového :slight_smile:

vzala jsem to letem světem, tak jdu ještě dočíst, ať mohu reagovat :wink:
2. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
bledul - to video z fotek je moc pěkné, dobrý nápad....a ta krásná hudba, fakt pěkný :slight_smile:
2. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
klarko, deni, jani - jak jste to dokázali, že vaši prckové si tak krásně sami vystačí? Pepi si hraje sám tak nejdéle půl hodiny a to mě musí ještě nejlépe mít na dohled....jinak na mě zavýská jako kde jsem :grinning:

jani - koukala jsi na účet zda ti přišly prašule ode mne?
2. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
taky jsem chtěla poprosit nějakou znalou pražandu,/bledul co říkáš? :wink: / o upřesnění místa srazu, a kde bychom nejlépe poblíž mohli nechat auto....děkuji...
2. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
claudi dnešek byla výjimka, jinak Oja taky nechce být sám, ale dneska je vzornej, v půl sedmý usnul a chrupká jako neviňátko :grinning:

taky bych potřebovala nějaké místo u srazíku na zaparkování :wink:
2. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
pěkný večer :slight_smile:

claudi ahojky :slight_smile:

s tím srazem sraz je zde
http://www.pizzerieudivadla.cz/

parkování po pravdě přímo nevím...kousek od pizzerky je billa,ale nevím jak je to s parkováním nezákazníků.

jinak koukni sem
http://www.pis.cz/cz/praha/doprava/parkovani

pokud tam nic nevybereš,tak by poradila Ludva :slight_smile:
2. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
dík za odkazy, už jsme na to mrkli, abychom věděli kam jet...prý to nebude problém a někde zaparkujeme...říká naše hlava rodiny...tak když no probleme tak no probleme :grinning:
2. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
jůůů, jsem taky mrkla do jídelního lístku té pizerie a zdá se že už mám vybráno :wink: mňam :slight_smile:
2. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
claudi: maj tam samé dobrůtky, viď :wink: taky jsem tam už jukala.
2. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
tak, tak..... jako ne, že bych se na miminka a na vás netěšila, ale když k tomu bude dobré papu, tak to bude skvělá kombinace :grinning:

pepi se vzbudil a nevypadá, že by se mu chtělo nějak extra spát... :unamused: tak snad nebudeme dlouho ponocovat. taťkovi volali kamarádi, že jdou na jedno, tak jsme mu dali propustku, ale jen do deseti :wink:
2. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
claudi, tak to mě prďolka dneska usnula už před sedmou a od té doby chrní. Ani jednou se nevzbudila, ani jí nevypadl dudlík.

Tak to mě taťka před chvilkou přešel z práce a ani mě nenechal dokoukat seriál a hned si to přepnul na fotbal :angry:
2. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
iluš - tak momentálně se u nás "koncertuje" .... jsem si dovolila teda hodně, že jsem mladého odložila do lehátka...no, musím to chvíli vydržet a nechat ho trochu poplakat asi....vzteká se teda pěkně :wink:

tak u vás běží fotbal? já si můžu pustit co chci, když taťka není doma, ale je to jaksi jedno, páč to tu přes ten randál stejně neslyším :grinning: :grinning:

áááá, už se zklidňuje, tak je to na dobré cestě :wink:
2. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
tak koukám, že příspěvěk s tím, že se Pepi zklidňuje jsem psala asi před hodinou...no on se teda zklidnil, přestal plakat, taky se mezitím nakojil, ale stále na mě čučí....To dítě snad nepotřebuje spát či co... :confused:
A taťka už dvacet minu přetahuje vycházku...Se na to vykašlu, mě ti moji chlapi nějak neposlouchají a vládne u nás anarchie :grinning: Budu se muset rozlobit a v sobotu na ně pošlu čerty :wink:
2. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz
Ahoooj,
Claudi, koukej si doma zjednat pořádek!!! Ať si chlapci nezvykají :grinning: :grinning:

U nás už to všechno spí, bohužel i vč. živitele.

Žehlím jako o život a nebere ta hromada konce. Kus si nechám za zítra, stejně jsem věšela další várku. Se z toho jednou fakt zblázním...
2. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz
Všechno jsem poctivě dočetla :wink: .

Iluss, recept vypadá báječně. Určitě vyzkouším. Žádný pečený kokosový nemám, tak bude alespoň novinka :grinning: .
Měla bych už taky něco zadělat, pořád máme jen ty perníky a ty nám mizí před očima. Ale jen ať je děcka jedí, dokud mají na ně chuť.

Každý mimčo je ve vývoji opravdu jinde. Jenda např. si sedl až ze stoje.
Vím, že by si Matějda měl sednout sám, jinak se zatěžuje páteř a hrozí skolioza. Občas ho ale chovám na klíně v sedě. Jen malilinkou chviličku při krkání nebo když si hrajeme. Pokud ho mám v polosedě tak chudák natahuje krk jako želva. No, ale má zatím Smolíka.
Ptala jsem se rehábky na kočárek, říkala, že pokud nebude vysloveně v sedě, tak sporťák nevadí.
Nevím jak dlouho s hlubokou korbou vydržíme.

Den, Vašík je krásný klučík. To je divný, že se nevejde do lehátka na dýlku. Ta fotka, jak se řehní v lehátku je krásná.

Budu muset obnovit alboně, ale nějak nestíhám...

Včera jsem byla s klukama u mudry.
Matěj měl 7700g a 68cm. Bodla mu přece jen Hexu. Zadní rýmu může mít dlouho a taky se bojím, že až děcka lehnou, tak pak bych ho už nenaočkovala.
Jenda vyrostl, ale ta váha, moje noční můra, achjo. Někdy máme zajít na krev, jestli je všechno v poho. Rozhodně to nechám až po chřipkové epidemii, abychom si z odběrů něco nepřinesli. Mudra slyšela šelest, takže výlet na kardio, snad bude všechno v pohodě.

Byla jsem ale trošku v šoku. Mudra mi vyprávěla, že byla na školení nějakého alergologa (myslím Fukse) a ten teď razí teorii, že se mají dětem dávat alergeny co nejdříve. Takže od 4. měsíce klasická krupičková kaše, ryby, kravské mlíko a tak. Nakonec budou mít babičky opět navrh :grinning: :grinning: . Už jsem o tom nedávno četla na netu.
Já teda žádný novinky zavádět nebudu a zůstanu u mé osvědčené mrkvičky s bramborem :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 22:49  • Odpověz
Bledulko, video je fakt nádherný.
Adámek teda kopíruje bráchu? Tak schválně, jak na tom bude v půlroce :grinning:
U týpka držím palce. Doufám, že hned pořádně poreferuješ :astonished:
Má sídlo kousíček od mého rodiště

Len, užívejte si tátu. Nemáš to jednoduchý.

Jani, jsem ráda, že platba došla v pořádku. Jsme vyrovnaný. Na hrnečky už se moc těším.

Claudi, s parkováním ti moc neporadím. Na Palmovce jsem nebyla několik let a to to mám přímo pod kopcem.
Dříve bylo parkoviště přímo na autobusovém nádraží, ale jestli tam ještě je, to netuším.
Budu to muset taky vykoumat.
2. pro 2009 ve 22:56  • Odpověz
Já mám velký problém :grinning: . Neumím parkovat podélně a když, tak potřebuju místo jako pro autobus :grinning: :grinning: .
Takže to autobusové parkoviště by mi bodlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 ve 22:59  • Odpověz
Tak jsem přece jen přidala do alboně fotky z Vítání občánků.
Fotky od profíka nejsou moc k použití. Kdo umí ten umí :confused: . Zítra možná naskenuju jednu použitelnou.
2. pro 2009 ve 23:26  • Odpověz
zdravím!

no Ludvi, máš pochvalu za přidání fotek rodinky Hujerovic :grinning: Pěkné fotečky...no holt šťastná to rodinka... Jenda je sice asi hubenější a je to hezký klučík, škoda že nejsem mladší :grinning: Terka byla na vítání už za slečnu, co? :wink: Matějda má pěkné míry, je to pašák....Mají s Pepinem tak plus minus trolejbus na stejno, se nezapře, že jsou stejně narozeni a drží spolu basu kluci naši... Taky ho mívám občas na klíně v sedě, ale klátí sebou, ještě se neudrží, tak ho tak moc nechci nechávat i když vím, že se mu to líbí, páč se vždycky rozhlíží a je šťastný že má výhled z jiné polohy :wink: O tom sporťáku už jsem taky přemýšlela, v korbě s fusakem je tam jak housenka, tak myslíš, že by jsme už mohli xlandera převekslovat na sporťáka? No když tak bude jezdit stejně v té stoleté libertě :grinning:
tý jo, s těma alergenama to jsou zase věci! :confused: no já to taky ale zavádět nebudu...
parkování pro autobusy, hi hi hi :grinning: :grinning: :grinning:

prcek venku chrní, já naložila k obědu čínu a teď tu chytám lelky do kabelky...né, že by nebylo co dělat, ale se mi nechce, tak nic nedělám :grinning:
3. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
pěkný mrazivý čtvrtek :slight_smile:

tak ten můj klučina se už sám přetočí na levý bok, strašně se pak rozčiluje, chtěl by ještě dál, ale nějak mu tam závádza ruka, tak jsem zvědava, kdy to dá a najdu ho na bříšku. Včera jsem myslela, že už se tak stane, tak jsem byla jak paparazi :sweat_smile: , ale ono ještě ne :grinning:

teď chrupká v kočárů, zabalenej, že mu koukají jenom tvářičky , za chvilenku se mi už do korby nevejde tak nevím, kdy ho přesedlám do sporťáku????
3. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
ahojka,

Klárko, tak to je Oja velký šikula :grinning: . Počkej, až se přetočí :grinning: :grinning: :grinning: .
Matějda je na břiše imrvére a pojídle mu to jaksi taksi nedělá obře :unamused:
3. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
ahoj děvčata

tak nejprve zpráva pro claudi a andulku - penízky dorazly - díky!

sice jsem vás dočetla, ale nic moc si z toho nepamatuju :frowning2:
tak to vemu odzadu

klari - počkej, za chvilku se to Ondrovi podaří a pak už to bude trénovat pořád - je to šikulák :wink:

ludvi - fotky jsou moc pěkný a všem dětičkám to sluší :slight_smile:
a matějdy je kus :slight_smile: a Jenda to třeba časem dožene a když ne, nevadí - holky prostě nebude balit na svaly, ale na úsměv - moc hezky se směje :-;
a stěma alergenama - no jo, za pár let bude asi zase všechno jinak...

claudi - tebe ti vhlapy mají na háku, co? u nás je to podobný...
jestli se nám podaří druhý dítko, chci holčičku!!!

no a jinak u nás všechno při starém - ještě rýmujeme a noci jsou stále vášnivější :slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
naše mládě se na bříško otočilo teprve párkrát, asi nebude tělocvičný typ :grinning:

jani, já dík, jsem ráda, že ti korunky dorazily a těším se na hrníčky :slight_smile: druhý bych taky chtěla holčičku a samozřejmě hodnou po mamince :wink: a pak by to bylo dva na dva :grinning:
3. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
pekne popoledne vsem, nejak vas nestiham docitat :frowning2:

Vzdycky kousek prectu a chci neco napsat a neco mi do toho vleze :angry:

Tedtaky pisu s Anezkou na ruce tak se omluvam za preklepy.

Koukam ze uz jste vsichni privitani :slight_smile: my az nekdy po novem roce, dvakrat uz jsme to prosvihi :grinning:

Andulko super ze uz mate vymalovano :slight_smile:

Ludvi krasne fotecky rodinky, Jenda se moc hezky smeje.

Mam pocit ze jsme s otacenim strasne pozadu :frowning2: kone paseme o sto sest ale Anezka se jeste nechce otacet.
Jinak se musim pochlubit uz mame tyden nausnicky :grinning:

Jdu udelat obed snad se sem vecer dostanu az se vratim ze sboru.

Preji vsem pekny slunecny den :slight_smile:
3. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
sis, u nás je zataženo :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Sis a otáčení by měla Anežka zvládnout do půl roku, takže ještě máte čas.
Každý mimčo je jiný.
Matějda ze začátku dával hlavičku do záklonu a pak mu to nešlo.
Musí si hlavičku přitáhnout k hrudníčku.

Claudi, Pepíno bude balit holky na vtípky, pokud bude po mamince :grinning: :grinning:.

jinak všem moc děkuju za pochvalu háďat.
3. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
hezké odpoledne :slight_smile:

já chci jako druhé mimi taky holčičku :grinning:

no tak to je teda síla s těmi názory toho alergologa :confused:

tak dnes byl druhý pokus s tou mrkvičkou a dopadlo to jako včera, holt mlíčko je mlíčko :wink:
3. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
jani: tak už jsem ty penízky za hrnečky taky konečně odeslala :wink: pozdě, ale přece!
3. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
tak jsem teď zkusila dát malé zase lžičku té mrkvičky. Zjistila jsem, že ona to neumí spolknout. Převaluje to v pusince a neví, co s tím. jazykem si to nažene až do krku a pak se začne dávit a neumí to spolknout. Dávala jsem jí to fakt po malinkatých trošičkám, takže toho v pusince moc neměla.
3. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.