• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
claudi: tak to je ten lékárník opravdu ňouma! :angry:

andulko: tak sis aspoň dopoledne odpočinula :wink:
8. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
claudi: já do krku používám Septisan - cucavé tabletky, pomáhají a jsou pro těhotné i kojící.

do nosu zkus mořskou vodu ve spreji :wink:
8. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
jo, díky za tipy.... taky mi už jedna těhulka doporučila Sinupret /nebo tak nějak/, ten je prý bylinný a může se v těhu i při kojení...
do nosu mám tu vincentku ve spreji, tak doufám, že budu do soboty jako rybička.... :slight_smile:
8. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
tak ta moje prďolka dneska usnula až v půl deváté. Večer byla tak rozdováděná a rozchechtaná, pořád se na mě culila, chechtala, prskala a ne a ne usnout. Tak až kolem té půl deváté konečně zabrala :wink: nějak mi ji ti vaši raubíři zkazili :grinning:

Lucinka se dneska naučila legračně prskat. našpulí pusinku a prská a vydává u toho legrační zvuky a je pak celá uslintaná :grinning:
8. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
andul ty krabičky mám, ale víčka moc netěsní :confounded: hrozí rozlií :rolling_eyes:
mám taky tyhle a ty jsou super i třeba na polívku, omáčku....
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/50149560
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20149670
9. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
ahoj :slight_smile:

jsem lazar první třídy, je mi hůř než včera, takže se budu kurýrovat a kurýrovat....dojdu jen na nákup a pak zalezu k dece a čaji...
doufám, že vás přes koníka nenakazím :wink:

iluš - pepi měl taky prskací období, byl vždycky uslintaný až za ušima :grinning: naštěstí to po pár dnech asi zapomněl a už to nedělá... teď zase vymyslel, že schová spodní ret do pusy a to vypadá fakt legračně :grinning:

tak zatím se mějte, pa pa
9. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
ahoj maminky :slight_smile:

teda claudi :frowning2: :frowning2: :frowning2: co to čtu ... moc přeji brzké uzdravení...a at nenakazíš hlavně malého pepínka....

andul- tyhle misky jsme měli,ale předali jsme je dál,ale na zamrazení malých porcí určitě stačí :slight_smile:

my z ikei máme tyhle v různých velikostech a spokojenost naprostá- manžel si v nich denně nosí obědy (v naklopené krabičce) a v pohodě- nikdy ani kapka
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/40131909

ale opět v souvislosti s ikeou-kdyby to někomu uniklo-opakuji,že mají levné vánoční jedličky(živé)

jdu balit tomíka do jilemnice.... :wink: :slight_smile:
9. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
Dobré dopoledne!

Claudi, jéjejej, holka naše, snad to bude jen nějaká 3denní virozá a budeš už zítra fit! Moc držím pěsti!

Klárko, díky zareference na misky. Líbily se mi, jak jsou malý na to zamrazování mimijídla. Tak to ještě zvážím.
Bledul, díky za tip.

Dávám dohromady nákupní seznam na pátek do Ikei. Kdybyste některá věděla o sponzorovi, dejte mi vědět, co?
:wink: :grinning:
Jak jsem včera byli doma, tak jsme "vánočně" pofackovala obývák a dnes mě čeká ložnice. Ale naokna se teď asi vyprdnu. :sweat_smile:
Vítek si hrál do 10h v postýlce, tak jsem si přispala a teď varážíme na prochajdu do města. Až se vrátím, popíšu vám výsledky včerejší návštěvy paní doktorky. :slight_smile:
9. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
Ježkovi, pášu jak blboun. :sweat_smile: Ale vy to jistě pochopíte, že. :slight_smile: :wink:
9. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
andul já jsem malé mystičky koupila v KIKA, připravuju si do nic mléko na noc, ale určitě poslouží i na mrkvičku :wink:
9. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
holky, taky moc doufám, že to bude jen nějaká třídenka, páč už mě to fakt nebaví :angry: v krámě jsem byla jak tuberák největší, jak jsem začala mluvit tak jsem se rozchrchlala a ztrácela pomalu hlas a tak jsem tam jen tak pískala jako eunuch :grinning:

bledul - nezapomeň Tomíkovi zabalit všechny důležité věci, hlavně hračky a až budeš v tom zápalu boje, tak pozor aby jsi mu nepřibalila i Adulku :grinning: Ty misky z Ikei vypadají dobře...Navštívím ji asi až po vánocích...Minulý týden tam byla kamarádka a říkala, že hrozné, moc lidí, fronty u pokladen jako blázen....no je před vánoci, tak to je jasný...Teda byla na čerňáku, ona je asi Ikea ještě i jinde v Praze, ne? ale to bude asi to samé... :unamused:

andul - tak sponzora by se ti zachtělo, jo? :grinning: taky bych nějakého klidně upotřebila, ale o žádném nevím :grinning:

Dnes Pepi neusnul v kočáře ani po cestě do krámu ani z krámu, což je většinou obvyklé, než dojedeme domů tak je tuhoš...Tak jsem s ním ještě manévrovala po dvoře asi půl hodiny, očička už měl malinký, ale ne a ne zabrat...Tak jsem ho nakonec musela vyndat, šli jsme domů, dala jsem mu od sebe trochu cucnout mlíčka a pak ho dala na balkon a tam konečně usnul....A já místo lehára v peřinách chystala oběd...Jsem pako, místo abych taky zalehla, tak vařím...No jo, tak odpoledne už nebudu dělat nic a budu se potit... :wink:
9. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
tady je zase docházka jako do holubníku :grinning: :grinning: kam jste se všici ztratili, haló, haló, haló.... :grinning:
9. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
autor
claudi ahooooj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jak ti je? :confused:
9. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
jsem tady taky, dopatlala jsem vosí hnízda, plnit je budu příští týden, u nás je hnus počasí :confounded: , bych to zakázala :grinning:
9. pro 2009 v 15:46  • Odpověz
autor
Klárko,mňam :slight_smile: vosí hnízda :slight_smile:
koukám,že nezahálíš... já nějak s pečením stagnuju ..

tak to naše dítko už má zabalený "čemodán" tedy spíš batůžek se slonem :sweat_smile: a až přijede tatínek z práce,tak ho veze na nádraží...a tam si ho vyzvedne babička (měla zde dnes konferenci) a jedou do hor...:slight_smile: bude mi smutno a bude tu podežrelý klid,ale zase to bude mít něco do sebe a hlavně tomík se neskutečně těší :sweat_smile: :sweat_smile:
9. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
bledul buď ráda, že máš někoho, kdo tě může na nějakej čas zastoupit :wink: a pokud to půjde odpočívej :grinning:
9. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
klárko- jo,odpočívej... :grinning: spíš " holka- hola hola, voce volají,povinnosti volají " :grinning: :grinning: :grinning: ale bude na to větší klid :wink:

jsem ráda hlavně za toma- má je neskutečně rád...doufám,že stejný vztah si vybudují i s adamkem...

ale moji rodiče lehce žárlí,když se to dozvědí...ale to je jejich problém a jejich věc- jak si ten vztah nastavili a jednak bych jim ho ani nevěřila- nemám důvěru,e by se tam nekouřilo ostošest... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
hezké odpoledne, tak mě dneska celý den nešel net :angry:

claudinko: doufám že se do soboty vykurýruješ a bude ti líp :wink:

claudi: to s tím spodním rtem dělá lucinka taky a vypadá to fakt dost komicky :grinning:

andul: něco ti poradím, dej si do oken žaluzky a nemusíš je mýt. Co není vidět, to nená špinavé a mýt se nemusí :grinning:
9. pro 2009 v 16:27  • Odpověz
iluš - rada se žaluzkama je gut :grinning: my je na oknech máme a spouštíme je jen minimálně, spíš v létě, když svítí slunce tam kam nepotřebuji, ale mám dojem, že teď bych je spustit měla a roztáhnout až na jaře až se rozhodnu je umýt....jen by to tu bylo jak ve sklepě :grinning: :grinning:
někdy prckové dělají fakt srandovní ksichtíky, viď? je to sranda s nima :slight_smile:

bledul - u tchánčat se bude Tomula mít jako v bavlnce a ty budeš mít opravdu na vše větší klid... :wink: S těma vašima je to blbý :frowning2: , ale když by Toma chtěli na pár dní, tak by se mohli trochu podřídit a třeba chodit kouřit ven nebo tak.....No to my asi neovlivníme.... :frowning2:

klari - vosí hnízda miluju, ale letos je dělat nebudu.... Jak se ti dařily? Máš tu rozevírací formičku nebo je vyklepáváš? Mě to tou vyklepávací nešlo ani za boha, tak jsem pak pořídila tu otevírací a to už bylo v poho... :wink:

dneska bude koupat taťka, když jsem prý tak nemocná....tak doufám, že v pokojíčku nebude potopa :grinning:
9. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
claudie, mám oboje, ale po zkušenostech, jsem si usnadnila práci a děla z vyklápěcích, mám jich cca 4O :wink:
iluš žaluzie máme a stuhuju je každý večer, že bych je ráno nechala dole :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak my už jsme začli koupat v velké vaně, jelikož se Ondra do té malé už nevešel a ta cákal, že jsem pak vytírala celou koupelnu. První koupání proběhlo vn eděli s taťkou, Ondrovi se líbilo a líbí se mu i samotnému. Mám klasické plátěné lehátko, je to žůžo, už vím co ještě koupím k Vánocům, nějaké zvířatka do vody :wink:
9. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
Iluš, žaluzie zatím manžel do Domečku kupovat nechce. :confused: Mám vybraný neprůhledný závěsy,který mám momentálně v plánu večer zatahovat.
A stejně bych to nedala - zabydlet se bez umytých oken. V tomhle jsem trochu puntičkář. :sweat_smile: :angry:

Claudi, zkoušelas propolky? Nebo zázvor - ten byl u nás na koleji o chřipkách vždycky hooodně vkurzu. :slight_smile: :wink:

Bleduli, Tomášek se už vede do kopečků? Ten se má! :slight_smile: A babi s dědou si pořádně užijí předvánoční dobu. :slight_smile: Mám z toho radost za vás za všechny. :wink:

Klárko, na vosí hnízda se chystám v nejbližších večerech. :wink:
Přivezla jsem si formičky po babičce, tak je teď máchám v octě a za chvilku budou jako nový. :slight_smile:

Holkíííí, Víťa se po koupání konečně otočil na bříško!!!! :slight_smile: :slight_smile: Jsem ta nejpyšnější maminka na světě! :dizzy_face: Už jsem se bála, že budeme mít půloročátko jen na zádech. :grinning:
9. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
jeee, taky miluju vosí hnízda. Asi je příští týden začnu dělat a udělám k tomu i čokoládovo-kokosové kuličky.
s tou vyklepávací formičkou mi to taky nikdy nešlo, taky mám tu rozevírací a s tou je to v poho :wink:

já zatím koupu malou ještě ve vaničce, ale už taky přemýšlím, že vaničku "zazimuju" a začnu malou koupat ve velké vaně, taky je v té vaničce už taková našponovaná.
No vidíš, zvířátka do vany taky ještě nemám.

andulko: no vidíš, konečně ses dočkala :slight_smile: Lucinka taky dlouho dlouho nic a teď tu dělá přímo psí kusy. Sama se přetočí na bříško, párkrát už i z bříška na zádíčka, když je na bříšku, tak se otáčí dokolečka. Na původním místě kde měla hlavičku, tak má nožičky a opačně :wink:

jo a musím se pochlubit, dneska jsem zabalila skoro všechny vánoční dárečky :slight_smile: jupíííííííííííííííííííí
9. pro 2009 v 19:35  • Odpověz
tak já už mám taky některé dárečky zabalené, teď jsem to dodělala, takže taky jupíííí :slight_smile:

tak náš mladý pán se na bříško otočil jen párkrát, ale z bříška na záda se překuluje celkem zdatně, tak jsem ráda, že není úplný lenoch...

ke koupání - koupeme ve vaničce v pokoji a zatím se do ní ještě vejde, ale cáká nohama jako poděs...tak už taky zvažuji koupání ve velké vaně v koupelně, ale se mi do toho moc nechce, páč budu muset u něj asi klečet, no jednou to stejně nastane...uvidíme :slight_smile:

anduli, propolky ani zázvor jsem nezkoušela...zatím užívám to co mi Pepi a tchýňka nakoupili a uvidím zítra zda to bude lepší.../doufám, že ano/...pak bych kdyžtak změnila medikaci, dík za tipy :wink:

holky, nedrážděte mě s těmi vosími hnízdy nebo jich snad pár udělám... :slight_smile:

zítra máme večeři s pár koníkovkama z Ml. Boleslavi a jedna tetka koníkovka vymyslela, že každá koupíme dárek cca za 50,- a očíslují se a pak budeme losovat a každá vlastně jeden dostane...docela prima nápad, jen se může stát, že si některá vylosujeme ten svůj :grinning:
9. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
vždyť mají vaše děťátka ještě čas, Lucince to taky trvalo hooodně dlouho a až teď se obrací krásně a obratně :slight_smile: (To jen Jančin ondrášek je takový čiperka :slight_smile: )
slyšela jsem, že se má miminko nejdřív obracet ze zádíček na bříško, když je to naopak jako první, tak to prý miminko jen přepadává.

claudi: jeeee, s těma dárečkama je to moc hezké :slight_smile:
9. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
tak jsem teď odeslala Lucinčiny fotečky do časopisu Miminko (jednu když jí bylo 10 dní a na druhé je jí 6 měsíců), tak jsem zvědavá, jestli a kdy je otisknou :slight_smile:
9. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
na tom přepadávání něco bude, on si pomáhá hodně hlavou, jak ji má těžkou, tak ji zakloní a pak se přetočí i zbytek jeho těla...no ale i to je tělocvičný prvek :grinning:

už jsme v posteli, po hodně dlouhé době jsem si vzala sebou noťas, naposledy jsem ho v posteli měla když jsem byla ještě těhu...taťka už usíná, ale mlaďas tady má hroznýho vyprávění a vyplazuje na mě u toho jazýček :wink:
9. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
pěkný večer :slight_smile:

psala mi lenďa- zase jim totiž nejde internet.. :unamused: bohužel jejímu tatínkovi nevyšla volná sobota,takže nebude moci na sraz dorazit (lenda nám to tedy ani neslibovala,ale říkala,že ještě uvidí)

mám všechny pozdravovat a miminkám poslat velikou pusinu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
tak jsem to zakřikla....dneska tu říkám, že jak pepi prskal, že už to nédělá, že to asi zapomněl....a ejhle, on si na to asi právě vzpomněl...prská o sto šest :grinning: :grinning: :grinning:
jako normální mimi už spinkají, ale to naše je asi z jiné planety či co :grinning:
9. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
s tím otáčením to je přesně jak píše iluška.. správně a aktivně se nejdřív točí mimča na bříško a pak až na záda a to točení na záda předtím je fakt jen pasivně záklonem...a nebo jak dělá adámek a i janča psala- že hodí nahoru prdelku a převáží se prdelkou :grinning: :grinning: :grinning:

claudi,jak se cítíš?

adula se sice točí,ale jen někdy -asi dle nálady-umí to,ale někdy se mu nechce...ale co má rád-když ho dám na bříško před zrcadlo (máme ho v obýváku až k zemi...- a on se na sebe dívá a pokřikuje na sebe a šklebí se na sebe atd :slight_smile:

koukala jsem na přešlapy a tam řešil ten adam to co my s honzou před pár lety.... tak jsme s honzou na to koukali a koukali po sobě....vůbec se totiž běžně v populaci neví,že jsou tyhle druhy nádorů nejčastější u mladých chlapů..a doktoři to vůbec mladým klukům na preventivních prohlídkách neříkají,že se mají sledovat a jak....
u ženských a samovyšetření prsu se všude píše,plakáty a bilbordy visí u silnic...ale na chlapy se zapomíná...
9. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.