• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
jé,ted to čtu po sobě a samozřejmě se prdelkou nepřevažuje janča,ale jančin ondrášek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
claudi: dneska večer byla Lucinka taky hodně upovídaná a uchechtaná a ne a ne usnout. Zalomila to až před devátou. A jindy je už v sedm tuhá. Ale te´d už krásně chrupká :wink:

bledulko: děkujeme za vzkazík od Len :slight_smile: škoda, že na srazík nepřijedem :frowning2:

Jaká je tedy účast? kdo všechno tam bude?
9. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
jeee, chtěla jsem napsat nepřijede, my samozřejmě dorazíme :slight_smile:
9. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
bledulko: taky jsem koukala na přešlapy. Je to fakt hrozný tyhle nemoci. Většinou se na to přijde úplnou náhodou. Před dvěma týdny na tohle zemřel náš soused (z čelákovic), mladý chlap, dvě malé děti, manželku na mateřské, hypotéku na barák. Bojoval s tím dlouho, poslední dobou jsem ho dost často vídala venku, usměvavého, myslela jsem, že se z toho dostal. A teď tohleto, taková rána a zrovna před vánocemi. Chudák manželka a děti.
9. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
Je bezvadný, že se z toho Honza dostal a držím palečky, ať už vás nic podobného nepotká!
9. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
jdu do hajan, dobrou noc!
9. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz
Mrzí mě, že Lenďa s Filípkem nedorazí. :frowning2: Tak snad příště.

Holky, rakovina je prostě svině...

Claudi, s tím dárečkem je to super nápad! :slight_smile:
Já jsem pro kopirajt nápadu. :grinning: Co ostatní maminky? A dáreček pro maminky nebo pro miminka? Nebo pro oba, aby jim to nebylo líto?
9. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz
Ahoj holcinky,

tak to jsem si mohla myslet, sotva se sem dostanu, tak tu nikdo neni :angry: :angry:

Spinkaji mi tady vsechna tri moje miminka a to nejvetsi rano v pul osme vezu k zubari, rostou mu za prvnima jednickama dole dva druhe a prvni musi ven. Chudacek malinkej :cry:

Jinak jsem zas takova nanic z Nikyska, je proti Eje strasne "blativej", nedrzi poradne hlavicku a je takovej vlacnej, Bambulka je kus pevny zensky - ja vim, srovnavam, ale je mi to divny :frowning2: Nema poradne svaliky ani faldiky a pritom hamaji stejne. A to se mi v jednu chvili zdal daleko lepsi, dneska se ani neusmal, ani nepovidal :-/
9. pro 2009 ve 23:00  • Odpověz
autor
iluško, zatím to vypadá takto

andulka,arwen, bledulka, claudi, iluška, janča,klárka,ludva, sis,
říkala i unka,že přijede,ale pak už se neozvala,takže uvidíme....

andulko,jsem klidně taky pro,ale už se tu asi všechny nesejdeme.....

iuško- no my od té doby, co byl nemocný honza,tak máme pocit,že slyšíme o čím dál více případech... do té doby nic...
to je mi líto souseda, zrovna před vánoci je to šílený...no a přitom je to jednoduchý si dělat samovyšetření-jenže chlapi to nedělají a nebo nejdou hned k dr... no nic, obratme list...nechci navodit brrr atmosféru...
9. pro 2009 ve 23:01  • Odpověz
autor
tak papá a já jdu do postýlky :slight_smile: teda nejdřív do sprchy a pak do postýlky :slight_smile:
9. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz
Ahoj Holčičky,

omlouvám se, že jsem se neozvala dříve, ale nebyla nálada. Vím, že jsem slíbila, že za Vámi přijedu, ale nebyla bych moc dobrou společnicí, takže se nezlobte, snad Vás uvidím příště. Asi se zeptáte, co se děje? Mám problémy s přítelem, dvě malé děti a plácám se v bludném kruhu. Naštěstí v tom není ženská, i když nikdo nikdy neví, ale otřesná změna chování ke mně, k dětem. Nevím, co dělat. Na jedné straně roky pohody, lásky, i když někdy mráčky byly, ale to je asi všude a na druhé straně od narození Samuelka samé výčitky, pomluvy, vyvolávání hádek. A já už měsíc přemýšlím a nečinně přihlížím a nejsem schopna se rozhoupat, jestli žít v takovém vztahu a nebo radši sama. To víte, že se snažím zachránit vztah kvůli dětem, ale nějak se mi to nedaří. Snad to není moc zmatené a ten text vystihuje, co teď prožívám. Jedinou mojí radostí jsou teď moji dva malý skřítkové, kdy jeden se neustále na mě usmívá a druhá se naučila mi říkat větu, která mě vždy nabyje sílou ,, Maminko mám tě ráda´´

Zatím se mějte hezky a přeji příjemné Vánoce.
10. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
dobré ráno kočky

tak třikrát hurá /ale abych to nezakřikla/ tak raději jen potichounku, zdá se mi, že je mi lépe... :slight_smile:

andul - já jsem taky pro s těmi dárečky, klidně pro mami i mimi....jen jak říká bledul, asi už se sem všechny nedostanou a nebo si to někdo nepřečte, tak pak by to ztrácelo smysl... :frowning2: Tak jak to udělat?

arwi - no to je právě ono, ty máš dvě stejně stará mimi vedle sebe a srovnáváš a to právě asi nejde...Niky i Sandulka jsou a budou každý jiný...Neboj se o Nikýska, určitě je všechno tak jak má být, jen Sandulka ho trochu předhání a to nic není, on to taky dožene...Srovnávat nelze, to bychom se z toho asi museli všichni zbláznit...Někdo má už zoubky, že Matějdo? :grinning: , někdo se přetáčí na bříška, Tomík už se plazil, když byl takhle mylý....no a někdo to bude dělat až později...Tak se mamino nestresuj a snaž se být v poho... :wink: Danečkovi držím palce, ať je u zubaře statečný! :wink:

unko - to je mi moc líto, jaké teď máš smutné období... :frowning2: Budu doufat, že se vše urovná a rozsvítí se u vás zase sluníčko :slight_smile: Někdy jsou ti naši chlapi prostě nevyzpytatelní a taky třeba neumí o problémech mluvit, a většinou se jedná třeba jen o malichernost...Může mít starosti v práci, nebo se cítí být tebou zanedbáván, když máš kolotoč kolem dvou malých dětiček nebo třeba nějaká jiná hloupost...Zkusila bych si s ním sednout a promluvit...no těžko radit, když to člověk nezažívá...Posílám ti hodně síly a energie, ať všechno ustojíš a tvé děti ať v tobě mají tu nejusměvavější maminku.... :slight_smile:
10. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
oprava: Tomík jsem myslela, že se plazil, když byl MALÝ...milý je tedy taky, ale ne s tvrdým Y :grinning:
10. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
ahoj, zdravím vás s notebookem v posteli...ale nebojte,nejsem nemocná jen ralaxuju...šli jsme opět spát s manžou pozdě- něco jsme ještě dělali pro družstvo domu (manža je pedseda) a tak se to protáhlo...

jenže- tím,že nemáme tomíka doma jsem si řekli,že toho využijewme a nebudu brát adama hned při prvním hlasitém knournutí...a výsledek? jedno kojení ve dvě v noci,jedno asi v sedm...a spal až do 10.30 a já tedy taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

takže mám vánoce už dnes :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: uvidíme,ale jak to bude,až tu zase bude v neděli tomík...

arwi- prosímtě-dětičky nesrovnávej...hele,niky je hlídaný,jak byl s tou hlavičkou- kdyby bylo něco nenormálního,tak na to přijdou- a že je sandulka pevnější- jejda,vždyt každý je jiný- ono nedá se nesrovnávat,ale spíš se to musí jen tak zkonstatovat a neřešit to...

přesně tak jak píše claudi- tomík v adámkově věku se plazil po celém bytě a zkoušel si sedat pomalu a adámek lenoch se umí sice otočit,ale jen když uzná za vhodné..a rozhodně si nemyslím,že by bylo něco špatně :wink:
Vím,že máš o dětičky strach,ale dopřej chvilku klidu jim i sobě...oni vycítí,zda maminka cítí úzkost nebo ne...

unko, jejda holka, to je mi líto,že máš tzakové starosti :frowning2: na jednu stranu bych řekla,že se snáma odreaguješ,ale na druhé straně chápu ,že na tyto sedánky nebudeš mít náladu a kor před vánoci...
moc držím palce,aby jsi to ustála ty i přítel - pokud chce i on,tak co takhgle zauvažovat o manželské poradně?
je to asi těžký-ani si to popravdě neumím představit...vím,jaký máš asi kolotoč teď s vaneskou i samuelkem..a tohle do toho je teda darda...držím moc moc palce,aby se to srovnalo aat jste brzy zase spokojená rodina..bude to určitě chtít sílu,ale přeji,at se vám to podaří...

claudi- to jsem moc moc ráda,že ti je lépe a v sobotu ti snad bude ještě líp :slight_smile:
10. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
bledul - ahoj.... už jsem se lekla, jak čtu že píšeš z postele :confused: to bych fakt myslela, že jsem prskla bacila na koníka :grinning: No teda, tak to se adámek dneska v noci ale vytáh! A ještě maminku nechal spát až do půl jedenácté...Fíha, to tiše, ne vlastně tiše ne, dooost hlasitě zááávidím, béééé já chci takýýýýý!!!!
Naše mláďátko se vzbudilo už před sedmou, ještě než pepovi zvonil budík...V devět jsem ho dala spát na balkon a spal tak 40 min, teď už je zase celekm protivnej, ale já nechci šmajdat nikde venku, když nejsme ještě zcela gut a tchýňka jela k zubaři...tak se ho pokouším uspat v lehátku...a modlím se že vytuhne a já si taky chvíli zdřímnu... :wink:

dle seznamu, kdo se má zúčastnit srazu jsem źjistila, že se všechny známe už ze ZOO, jen Ludvajs a Sis budou nové tvářičky...a vlastně všechny miminka, páč bříška jsme sice měli pěkný, ale neprůhledný... :grinning:
10. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
zdravím,
musím použít to, co tu psala v minulých dnech bledulka, chodím po baráku jako slepá Emseralda :sweat_smile: (mimochodem moc pěkné přirovnání) :grinning: Ondra zkouší co vydržím, od půl čtvrtý byl vzhůru a nechtěl spát, co bylo horší, když jsem ho položila začal řvát, nevím co mu bylo, jestli měl nějaké bolení, do gatí střílel teda pěkně, tak tím to snad nebylo. usnul v půl šestý, já taky ještě usnula, ale jen na chvilku. Ruce mám namožený jak jsem ho uspávala, hlava mě bolí, nálada pod psa, asi taky proto, že byl uplakanej celý dopoledne, jídlo, hraní, chování, nic nepomáhalo :rolling_eyes: v poledne jsme jeli na procházku, bylo celkem hezky, ale za půl hoďky jsme zase jeli fofrem domů, protože zase chčije :angry: :angry: :angry: , samozřejmě se hned vzbudil, tak jsem ještě půl hodiny jezdila tam a zpět pod pergolu, teď spí, já se jdu najíst :wink:

unka moc mě mrzí, že je to doma tak na pytel :cry: snad se to brzy vyřeší a bude dobře, souhlasím s bledulkou, že by ti třeba pokecání s náma udělalo dobře :wink:
10. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
Hezké odpoledne

tak teď všechny moje zlatíčka chrupkají v naší manželské posteli (Lucinka, Dan i kocour) :grinning: je na ně báječný pohled!

Arwi: holt každé miminko je jiné. Nemůžeš je takhle srovnávat. A kor když to jsou dvojčátka, tak vždycky bude jedno silnější a druhé slabší. Ale po roce se to vyrovná a už to na nich ani nepoznáš :wink: většinou jsou prý holčičky průbojnější, i v bříšku. Ale neboj, Niky je ještě malej, on to všechno dožene. A já hlavičku Lucince přidržovala až do půl roku. Sice už jí později držela krásně sama, ale jistota je jistota.

Moje švagrová má holčičku a chlapečka. Holčička když se narodila, tak byla taková macatá, svalnatá, měla takové velké faldíky. Zatímco chlapeček byl takovej hubeňour, faldíky žádné, kdyby se fouklo, tak se snad zlomí v pase. Takže opravdu, každé miminko je prostě jiné :wink: a opravdu jsem někde četla, že holčičky jsou většinou macatější a maj větší faldíky než kluci.

Unko: to mě moc mrzí, co teď prožíváš a jaké máš období. Doufám, že se to zlepší a že třeba tvého přítele obměkčí Vánoce. A nemá tvůj přítel třeba nějaké problémy, o kterých ti nechce říct? Většinou za takovými změnami chování stojí právě problémy (třeba v práci apod.)
Já jsem tohle prožívala nedávno (ale asi ne až v takové míře), Dan měl problémy v práci a byl z toho dost vystresovaný a naštvaný a přenášel si to domů a tímto se vyvolávaly konflikty mezi námi dvěma. Zpočátku jsem to trpěla a přecházela, ale pak už mi došly síly a trpělivost, tak jsem na něj vyrukovala, že takhle už to dál nejde, že my za to nemůžeme, že má takové problémy v práci, promluvili jsme si a už je to mezi námi zase v nejlepším pořádku :slight_smile:

claudi: no to je bezva zprávička, doufám, že to tak vydrží a bude ti líp a líp :wink:

bledulko: no to je báječný, konečně sis po dlouhé době odpočinula :slight_smile:

bledulko: nevím nevím jak by se chlap dal přemluvit do manželské poradny, většinou jsou na to chlapi skeptičtí :confused:

Dneska jsem Lucince zkusila dát prvně kupovanou mrkvičku - takovou tu první lžíčku od Hippu. Teda řeknu vám, to byl blivajz, jsem to zkusila a vůbec mi to nechutnalo a nevonělo. Zlatá moje domáci vařená mrkvička. Ale Lucinka si nestěžovala a asi jí to chutnalo, protože u toho hezky otvírala pusinku :wink: ale ke konci mi chtěla ukázat, jak hezky se naučila prskat, jenže mi to ukázala zrovna ve chvíli, kdy měla plnou pusinku. Tak samozřejmě všechen ten hnusnej blivajz skončil v mém obličaji a na mém tričku :grinning:
10. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
il - Lucinka se s tebou chtěla asi rozdělit :grinning: :grinning:

tak u Klarkových byla koukám "vášnivá" noc... :frowning2: to máme taky párkrát za sebou...

jdu si chvilku schrupnout, Pepi je dole u tchýňky, tak snad mi trochu spánku pomůže a bude zase o chlup lépe... :wink:
10. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
tak jsem chtěla vyrazit odpoledne s Lucinkou ještě na prochajdu (dopoledne tu bylo krásně a dokonce svítilo i sluníčko), ale když jsme se odpol oblíkaly, tak se tam zatáhlo a začlo strašně pršet a prší ještě teď, tak nikam nejdeme :frowning2:

tak si asi uvařím kafčo a dám si štrůdlíka :wink:
10. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
jinak souhlasím s holkama: to s těma dárečkama je sice hezký nápad, ale už je trošku pozdě ho realizovat. Holky se sem už asi nepodívají a taky kde na poslední chvíli co shánět :wink:
škoda že se o tom nevědělo dřív.
10. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
KUK! ......................... tak kde jste kdo? :confused:
10. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
ahoj iluško,já jsem tady,lae už zase mizím :wink: mám rozpálenou troubu a jdu zkoušet jeden druh cukroví....
10. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ahojda!

Takže dárečky se ruší dřív než se domluvily? :confused: Claudi, napadlo mě poslat esemesku. Už jsem měla vymyšlený dárečky. :sweat_smile:

Unko, mrzí mě to a moooc držím pěsti, aby bylo brzo zase dobře! Těžko radit, ale myslím, že prvním krokem k vyřešení je dialog - opakovaný.

Bledul, to sis polenošila, viď. :slight_smile: Tak zítra repete. :wink: V sobotu užbudeš muset v 10h z postele,abys to na 12h stihla do pizzerky. :grinning:

Arwi, fakt nemůžeš srovnávat miminka - já se tu včera tetelila radostí, že se Vítek prvně otočil na bříško (MMCh - dneska to záměrně opakoval a měl z podařeného výsledku ohromnou radost :slight_smile: ) a Bledulčin Adámek, který je o 14dní mladší než on, se už točí na bruško dobu.

Claudi, je fajn, že Tije líp. :wink:

Il, u nás taky leje a procházku jsme absolovovali v pláštěnce. :angry:

Mláďátko se ozývá z postýlky... To jsem zvědavá, jestli samo usne nebo ne. :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
Jé, já vám ještě nenapsala, jak jsme dopadli v úterý u doktorky. Vítek očkování zvládl bez problémů. :slight_smile: Ťuk ťuk! A prorotže nám bude za týden půlroku,udělala mu paní doktorka půlroční prohlídku. :slight_smile: Víťa váží 7kg a měří 69cm! :dizzy_face: Obvod hlavičky a hrudníku 44cm. :slight_smile: Psychomotorický vývoj na jedničku. :slight_smile: A na Štědrý večer máme dát Vítkovi něco dobrého ze zeleninky - aby z té slavnostní večeře taky něco měl. :grinning:
10. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
Tady víc jak 12h nikdo nebyl??? :astonished:
11. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
ahoj berušky....

mám špatnou zprávu... :frowning2: :frowning2: :frowning2: je mi to moc líto, ale zítra bohužel nedorazíme... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Mě je už celkem obstojně, copak o to, ale horší je že to ode mne chytil Pepča... :frowning2: :frowning2: V noci pokašlával a ráno jsem mu musela odsávat rýmu....dopoledne hlídala tchýňka, byla jsem u kadeřnice a když jsem se vrátila zdál se mi teplejší, tak jsem ho změřila a má zvýšenou teplotu, naštěstí jen 37,3 po odečtu, ale je jasné, že s ním zítra nikam nepojedeme...

takže to prostě vyšlo takhle blbě všechno :angry: Doufám, že prckovi bude zae brzy dobře a nerozjede se to nějak více...

zítra si to moc moc užijte, budu na vás vzpomínat :slight_smile:
11. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz
Claudi, to je mi moooc líto! Hlavně kv. Pepínkovi. Sand mu bude broučkovi brzo dobře! Vítek mu posílá pohlazení a Lucinka mu spinkání holt bude muset vysvětlit tady na Koníkoj.

Vyrážíme do velkoměsta a do Ikei, tak když zítra nedorazíme, stojíme s Vítkem ve frontě na Zličíně. :grinning: Bledul, prosím, dej sem večerještě jedno ten odkaz na tu pizzerku, aťto můžu nastudovat. :slight_smile: :wink:
11. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
ahoj maminky :slight_smile:

tedy claudi ,to je mi líto pepínka...snad bude kocourek brzy zdravý... s tím srazem se nedá nic dělat- budeš tam chybět,ale to je jasný-pepínek musí být v klidu a mít u sebe maminku...pohlad ho za nás...

tak holky a u vás ostatních to platí? napiště mi to prosím,abych kdyžtak honem ještě upravila rezervačku...

jinak tedy- zítra od 12 hodin :slight_smile:
http://www.pizzerieudivadla.cz/

těším se na vás :slight_smile:
11. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
Hezké odpoledne :slight_smile:

tak jsme dnes tak trošku výletili :wink: ráno jsme vyrazili do Lysé nad Labem na nákupy a na vánoční trhy. Nakoupila jsem Lucince punčocháče a čepičku a sobě jsem si koupila svetřík, čapku a zimní bundu :wink:
Pak jsme šli na ty vánoční trhy, jsou na výstavišti a jsou obrovské. Moc se mi letos líbily. Mají tam toho spoustu a kdo nemá dárky,tak tam určitě pořídí úplně všechno. Manža si koupil svařák, tak jsem od něj ochutnala, abych si taky užila trošku té vánoční atmosféry a musím říct, že byl výborný :wink: kdybych nekojila, tak si hned tak jeden či dva koupím :wink:
Jo a ještě jsem si koupila formičky na vykrajování cukroví :wink: všechno mám v cukrárně, tak až bude lucinka větší,tak aby jsme mohly taky péct něco doma a Lucinka to mohla vykrajovat :slight_smile:

Bylo tam docela teplo, tak se lucince v kočárku moc nelíbilo, tak jsem jí svlékla a vzala do náručí a celé ty trhy jsem absolvovala s Lucinkou v náručí. Každému se moc líbila a každý mi jí okukoval. Ještě že byl pátek a nebylo tam moc lidí. O víkendu bych si to asi netroufla, to tam jsou vždycky zástupy lidí, mačkanice a každý do každého strká. Dneska to bylo v pohodě, bylo to takové klidnější.

Claudi: jeee, to mě moc mrzí, že nedorazíte. Tak hlavně ať je pepínovi brzy líp!
11. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
Před chvílí jsem šla vařit večeři a Dan hlídal malou. Když jsem tu véču dovařila, tak koukám do obýváku a malá na něm usnula. Večeře hotová, manža chudák hladový, ale trpělivě čekal, až se malá sama probudí :grinning:
11. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.