• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
bledul - chtěla jsem ti vzít na sraz ten šátek a to neklapne....takže ho asi příští týden pošlu poštou, adresu na tebe mám...

il - napiš mi do IP tvou adresu, pošlu ti ty čapky pro Lucinku, když vám je zítra nemohu předat osobně :frowning2:
11. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
claudi: moc díky, jsi zlatá, adresu už máš v IP

škoda že nepřijedeš :frowning2:

jeeee, Dan bude tím pádem vlastně bez "sparing partnera" (nevím jak se to píše)
doufám že dorazí aspoň jarda od arwen, aby tam nebyl jediný chlap!
11. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
noooo, tak malá se vychrupkala odpoledne před koupáním a teď tu na nás kouká a povídá si a prská a ne a ne usnout.
11. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
taky mě to moc mrzí, ale i kdyby zítra bylo Pepčovi lépe, tak bychom nejeli, nebudu riskovat, že se mu přitíží a nebo aby nenakazil ostatní miminka z Letníkova...Tak až bude další srazík, předpokládám, že třeba na jaře, tak nám to snad vyjde :wink:

pěkně si to zítra užijte a nezapomeňte fotit, ať se pokochám alespoň fotečkami se srazu... :slight_smile:

Lucinka má zase prskací večer? :grinning: :grinning: Náš brouk usnul kolem sedmé a zatím spinká :slight_smile: tak jsem ráda, moc toho dnes nenaspal, tak ať nabere síly a vyžene z těla ten bacil :wink:
11. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
to je jasný :wink: taky bych být tebou neriskovala, že bude pepínovi hůř. Ať je hezky v teploučku.

No s tím jarním srazíkem počítáme :slight_smile:

no vidíš, mi to připomnělo, že musím dát nabít baterky do foťáku!

No Lucinka poslední dobou prská pořád. Strašně se jí to zalíbilo. Nejraději prská, když má plnou pusinku mrkvičky. To to mám pak všude :grinning:

tááák, Lucinka už taky zalehla :wink:
11. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
Dobrý večer,
holky, jak se nejlíp dostanu do pizzerky z Chodova?
11. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
ahoj kočky :slight_smile:

claudi- šátek pošli prosím až po novém roce...ted ty pošty jsou opožděné a kdyby to vyšlo mezi svátky,tak tu asi nebudeme ..díky :wink:

andul- nejlíp metrem na florenc-tam přestup na B metro na palmovku... tam odsud bud pěšmo nebo 1 stanici tramvají směrem k divadlu pod palmovkou
11. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
nebo metrem na vltavskou a pak tram. 25 přímo k pizzerce :wink:
11. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
holky, na zítřek už se s Lucinkou moc těšíme! :slight_smile:
11. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
bledul - hmm, to máš pravdu, pošlu až po svátkách...

dítko se už vzbudilo, teplotu nemá, hurááá a vypadá áááž moc zdravě, vykládá a směje se tu na mě :slight_smile:

jde na mě nějaký hlad, tak jdu prozkoumat stav v ledničce :wink: , no a pak má člověk zhubnout :grinning:
11. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
se určitě zalekl, jak mu chtěla Lucinka vyčinit a promluvit do duše a hodil se marod, simulant jeden! :grinning: :grinning: :grinning:

to je moc dobře, že je mu líp :wink:

taky mě honila mlsná, tak jsem ze špajzky vytáhla čoko kuličky nesquick a skořicové polštářky ciniminies a zalila to mlíkem a už se tím láduju :wink:
11. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
Děkuju za popis cesty. Už jsem i koukala na mapy.cz :slight_smile: Nechcete si dát někdo s náma někdo sraz už u metra a dojít to pěšo? :wink:

Claudi, jestli on se Pepí nesnaží zachraňovat zítřejší rande s Lůcou a Anežkou a pokec s klukama. :slight_smile: Znáš to: "maminko, mě hrozně bolí bříško." "Jéjej, tak to nemusíš do školy, ale nemůžeme ani do toho kina." "Maminko, mně už je dobře a nic mě nebolí!" :grinning:

Vítek stále vypráví pohádky zvířátkům v postýlce a ne a ne usnout. :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
andulko: my půjdeme pěšky z opačné strany, půjdeme pěšky z nádraží ve Vysočanech.

No takhle vlastně pepíno přichází o šanci sehnat si nevěstu, joooo, tak aspoń budou vysmátí ostatní kluci :grinning:

Tak to Lucinka už dávno chrní :wink: občas jí tedy vypadne dudlík, tak mě jen zavolá, já jí ho tam vrazím zpátky a chrní dál.
11. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
jdu spinkat, ať jsem na zítra čilá :wink: dobrou noc!
11. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
Dobrou, Il.

Vítek "už" spí. :slight_smile: Ťuk, ťuk :zipper_mouth:
11. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
Dobrý večer všem :slight_smile:

Jdu jenom nakouknout dočíst Vás asi nestihnu chci se vyspat zítra nás čeka dlouhá cesta, jesště muím nastudovat mapu :grinning:
Andulko dala bych si sraz u metra, ale nevim kdy dorazíme :unamused: soufám že nebude na D1 najaká havárka :angry:

Včera jsme byli na druhé dávce očkování a doktorka nám udělala i půlroční prohlídku abysme tam nemuseli na silvestra. Takce máme 62cm a 5950 g :slight_smile: obvod hlavičky 40,5 cm . Zatím se neotáčíme naše dítko je pohodlné :grinning:

Claudi at se brzo s Pepcem uzdravíte, škoda že nepřijedete.
Do mě dneska hučí mamka celej den že má byt náledí a at nikam nejezdím.
Dneska jsme měli srazík ze střední a seslo se nás docela dost, nekterý holky jsem neviděla od maturity.

My mame posledni dobou problem s usinaním uz to neni nat jednoduchý a asi nám lezou zoubky, zrovna dneska Anezka spustila a nevedela sem co s ni zkusila sem vsechno tak dostala paralen a uz chrní. Doufam že se za hodinu nevzbudí, už není taková šípková růženka :grinning:

jdu do hajan uz se na vás zítra těším, nepřijedu jenom pokud bude na silnici souvislá vrstva ledu :grinning:
11. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
andul, pokud bys jela okolo vltavské,tak si s tebou můžu dát spicha na vltavské.... :wink:

kočky, už s ena vás na všechny těším :slight_smile:

sis- jeď opatrně :slight_smile: jede s tebou ségra,že? ta jede sama nebo taky s dětátkem (pokud nějaké má- to nevím..)
11. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz
čauky,

u nás "už" se taky konečně chrundí.

Claudinko, copak toto? Tak Pepínek nedorazí? Škoda přeškoda, tolik jsem se těšila :frowning2:
Snad se brzy vystonáte a do Ježucha budete fit.

Jinak účast bude v plném počtu? Jen Len vlastně vzkazovala, že taťka nemůže :frowning2:
Jo a Denisa, ale ta to má fakt z ruky a Unka, ta má chudinka jiný starosti.

Mimopražandy jeďte opatérně, zítra to má kouzat!!!
Ale dneska mělo taky ledovat a nic. Ale na velký courando po Praze to teda asi nebude.

Dneska mi asi po měsíci dorazil balíček z Čáryfuku. Objednávala jsem tam ty capáčky a spací overálky.
Capáčky nakonec neměli a overaly se mi zdají už teď malý. Je to sice velikost 74, ale asi se do nich Matějda nevejde na délku. Takže kdyby měl někdo zájem o dva kousky pyžámek neutrálních barev (každý za 80Kč) jsou volný.

Jdu to tady kapku pofackovat, abych ráno neměla infarktový stav a v poledne už se móóóc těším.
11. pro 2009 ve 22:54  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Bledulko sestra je bez ditka a svobodná, jsme zatím jediná vdaná :grinning:

Tak venku to na náledí rozhodně nevypadá, jsou suchý silnice, a dálnice snad taky bude v pohodě. Nejpozději v devet chceme vyrazit tak snad to na těch 12 stihnem :slight_smile:
12. pro 2009 v 08:06  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

tak my už se připravujem a za necelou hodinku vyrážíme :wink:
Lucinka už se moooc těší a nemůže se dočkat! dneska vůbec nemohla dospat, jak byla nedočkavá. Jindy se probouzíme mezi devátou a půl desátou a dneska byla vzhůru už před osmou :wink:
12. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
Tak my jsme vyúpravení a vyrážíme plesat. :slight_smile: Držte nám pěsti, ať je Vítek hodnej a trochu si tak zatancujem. :wink:

Jinak moooc děkuju za super odpoledne! A už se těším na fotky! :slight_smile: :wink:
12. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
jdu se podívat jestli už tu jsou zprávy o srazíku...a vidím, že Andul už hlásí, že to bylo supr odpolko...to je dobře, že se to vydařilo... :wink:
my jsme byli celý den takový protivky, teplota byla jen zvýšená a před koupáním už neměl žádnou...ale odsáváme z nosanu a pokašlává průběžně...Teď Pepiho tatík uspal v kočákru, tak je chvilka klidu :slight_smile:
12. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
Hezký večer :slight_smile:

holky, děkujeme za hezké odpoledne, bylo to moc fajn a těšíme se s Lucinkou, až to zopakujeme :wink: snad se příště zúčastní i Claudi a Klarka.

Tak jsme to stihly na nádraží jen tak tak. Šli jsme zase na nádraží ve Vysočanech pěšky, no ke konci jsme trošku poutíkali, dohnali jsme se na nádro dva minuty před odjezdem vlaku :wink:
Lucinka byla ještě ve vlaku celkem hodná, ale už toho na ní bylo celkem dost, byl to pro ní náročný den a byla z toho hodně utahaná. Když jsme v milovicích vylezli z vlaku, tak spustila obrovský řev a plakala celou cestu až domů. Tak jsme šli s "muzikou". Ona nerada jezdí v kočárku po tmě, to mě totiž nevidí a asi se bojí.
Domů jsme dorazili až v šest.

Taky se moc těším na fotky. Děkujem Honzovi, že nám dělal dvorního fotografa :wink:

Lucinka už je vykoupaná a napapaná, ale nechce usnout, je taková mrzutá a z toho dne pořádně utahaná.
12. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
iluško - to se nedivím, že Lucinka byla unavená...to víš, když musela domlouvat skoro všem letníkovským miminkům :wink:

jejej, Klárka taky nebyla? snad nejsou nemocní jako my?
12. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
Taaak, prďolka už mi konečně usnula :slight_smile:

Andulko: užijte si ten ples!

U Klárky prý hodně nasněžilo, tak se bála jet sama autem.
12. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
ahoj maminky a miminka :slight_smile:

všem děkuji za hezké odpoledne a díky že jste přišli / přišly :wink: :slight_smile:

adámek už mi spinká a tak jsme zvědavá,jak hodně u něj bude znát že měl dnes rušný den s kamarády :sweat_smile:

claudi a klárko,je škoda,že jste nemohly přijít s dětma,ale na jaře si to vynahradíme :wink: :slight_smile:
claudi- klárka nepřijela kvůli počasí- napadlo jim tam hodně sněhu a Klárka si netroufla v tom řídit- což jako řidič neřidič plně chápu....

fotky Honza právě třídí (rozmazané a nekvalitní atd...) a pak je nějak dáme na internet :sweat_smile:

A co Lucinka- usnula už? doufám,že ji naopak kluci nenakukali,jak nespat :confused: :wink: :slight_smile:
12. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
Teda abych řekla pravdu, tak jsem z toho dneška taky nějaká unavená. A to nás čekají ještě tři cestovní dny. Zítra jedeme k našim do čelákovic, budeme tam slavit svátek Lucinky, svátek mojí mamky a pak svátek a narozky Dana. V pondělí jedu s Lucinkou do Prahy na předvánoční srazík se známými a v úterý do práce na vánoční mejdánek.
Tak středu dáme s Lucinkou plně relaxační a budeme se válet doma a nevytáhnem nos z bytu :wink:

Claudi: bylo to tam dneska moc fajn. Je to hezká a hoodně velká pizzerka, maj tam velký dětský koutek a jídllo bylo moc dobré. Jediné mínus bylo, že obsluha byla hodně pomalá a skoro vůbec si nás nevšímala a pletli objednávky (měli toho hodně, byla plná pizzerka, ale to je neomlouvá) a byla tam docela zima, na to, že tam bylo tolik malých dětí, tak mohli trošku přitopit.
Ale jinak společnost byla SUPER! :grinning:
aha, tak Klárkovic už mají závěje... :confused: :grinning: U nás tedy taky přes den sníh poletoval, ale jen tak symbolicky...

andul - no jo, vy jdete plesánkovat...Tak ať se vám to líbí a pěkně si zatancujte :slight_smile:
Myslím, že po tom dnešku bude Lucinka spát celou noc a budu vůbec ráda, když jí ráno vzbudím a neprasknou mi prsa :grinning:
12. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
jinak restauračku už iluška popsala,já jen iluško dodám,že měli zmatek nejen v objednávkách,ale i při placení...my totiž platili jako předposlední a věděla jsem,že má zbývat po nás jenom jedno kafe...ale zbývalo toho o dost víc,ale přitom pak sama číšnice říkala,že si to asi neodškrtala.... takže naštěstí to takhle dopadlo :wink: :slight_smile: ale sama říkala,že to je tím šrumcem.... fakt lehce nestíhali :confused: :wink:

andulka už asi plesá,snad bude vítek hodný a nechá je užít si volný večer :slight_smile:

iluško- tak si bež taky relaxnout,at jsi na ty další akce fit :slight_smile:
12. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.