• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
no jo, zmatky musí trochu být, to by nebylo ono :wink: ale užili jste si to i tak a to je hlavní...
jsme na vás mysleli a já říkala odpo Pepčovi, tak a teď jsi mohl být pěkně mezi kamarády a kamarádkami z letníkova :frowning2: no tak příště to jistě klapne :slight_smile:
na fotky se těším... :slight_smile:
12. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
bledulko: no tak koukám, že tam dneska měli zmatek skoro ve všem! No ještě že vám to nedali doplatit a že uznala chybu :wink:

no docela bych si šla hodit nožky nahoru, ale ještě peru (Lucinka ráno všechno pročůrala, tak peru pyžamko, pytel na spaní apod.) a sbírám prádlo ze sušáku, aby se tam tohle vyprané vešlo. A honí mě myšlenka, že bych to ještě vyžehlila, ale asi jí honem rychle zaženu a poslechnu tě :wink:

claudi: jooo, příště už nesmíte s pepínem chybět, fakt by se mu to líbilo. Takových kamarádů! :wink: Lucinka už si okukovala potencionální ženichy, ale žádný se na ní moc nechytal, tak asi zůstaneme u původního ženicha Tomáška! :grinning:

na fotečky se už taky moc těším :slight_smile: hlavně na tu hromadnou!
12. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
mrzelo mě, že přijela arwen tak pozdě a že jsme si jí a dvojčátka moc neužili. Snad se nezlobí, že už jsme pak šli domů, ale potřebovali jsme stihnout vlak (o víkendu nejezdí tak často) a hlavně už jsme na Lucinku dorazili domů už takhle dost pozdě (přetáhli jsme její čas).
12. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
iluš- mám dokonce pocit,že to kopala u vaší objednávky- teda spíš platby- protože myslím,že tam měla neodškrtnuté jídlo tvého muže (polívku a pizzu) ale já jí řekla,že je blbost a že pochybuju,že byste platili jen část své objednávky (jako na hlavní jídlo člověk přece nezapomene) a ona pak,že asi jo,že to asi neodškrtla a že tedy jako dobrý.....

tak sláááva,lucinka je tomíkova :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: prostě chlap bude aspon starší než nevěsta :grinning: :grinning: :grinning:

já jsem ráda,že jsem u arwi aspon viděla i sandru- že byla pak vzhůru :slight_smile:

a doufám jinak,že jste i vy ostatní mamulky dojely dobře s dětičkama :slight_smile: :wink:
12. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
neee, fakt jsme platili úplně všechno. Ale ona tam s Danem tak trošku laškovala, tak to možná opravdu popletla. Dokonce jsme to u ní museli platin na dvakrát, protože si myslela, že s danem k sobě nepatříme!
Ale fakt jsme zaplatili úplně všechno, co jsme měli.

no jasněěěě, chlap prostě musí být starší, tak má už Tomík nevěstu a budu ti jí pro něj hlídat a nikomu jinému ji nedám! :wink:

taaak, jsem už fakt hodně unavená a docela se mi motá hlava (asi z toho jak jsem dneska málo pila), tak si jdu lehnout k Lucince.

Tak dobrou noc!
12. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ahoj holky,

chtěla jsem vám poděkovat za pěkné odpoledne.
Skvěle jsem se s vámi odreagovala a odpočinula si.
A jsem moc ráda, že jsem vás konečně poznala.

Rodinka mezi tím uklidila byt a dokonce koupili stromeček. Takže zase o starost míň. Asi budu muset vyrážet do světa častěji.

Il, ještě jsme se o tom placení bavili :grinning: :grinning: :grinning:

Taky je mi líto, že Arwenka dorazila tak pozdě. Ale chápu, že vypravit se s dvojčátkama takhle daleko není žádná sranda.

Matějda byl unavený, večer usnul bez jídla, ale před chvilkou to dohnal. Doufám, že se dobře vyspí. Zítra jedeme ke tchýni na obídek, tak aby byl dobře naladěn.
12. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
Bledulko, ještě jednou moc děkuju za milý dáreček.
12. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
iluško- já ani na munutu nepochybovala,že byste to nezaplatili- ona potom sama řekla,že jí to něco říká a že jo a bez hádání to škrtla jako placené....ale kdyby tam nebyla už ona ale někdo jiný,tak by byl problém,ale naštěstí to bylo v pohodě-jen jsem fakt zkonstatovala,že tam mají bordel lehce :wink: :grinning: :grinning:

ludvi,já jsme taky ráda,že jsem tě poznala - a sis taky :slight_smile: a vůbec díky hlavně holkám z dálky,že jste přijely- já ,která to mám cca 4 zastávky smekám klobouk :slight_smile:
ludvi a koukám,že rodinka tedy asi maminku konečně docenila,až když tam maminka nebyla :slight_smile: jo jo,ono není občas na škodu utéci bez nich ven :slight_smile:
zítra to u tchýně vydržte a přežijte bez úhon :wink:

ludvi- rádo se stalo :slight_smile:
12. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
Dobrý večer :slight_smile:

Tak hlásím že jsme dorazily v pořádku, provoz byl normální a místy snežilo ale namzlý to naštěstí nikde nebylo. Dojely jsme po osmé hodine. Akorát asi 30 km Anežka spustila řev a nemohly jsme ji uklidnit tak jsme jely s muzikou :grinning: Asi ji bolelo trochu bříško a bylo jí taky teplo, ale kousek před domem usnula a pak doma ještě mohutně babičče povídala co vsechno dneska dělala.
Ted uz je napapaná a leží v postýlce tak snad brzo usne.

Andulka už plesá tak snad si to užijí a Víta bude hodny :slight_smile:

Bledulko děkuji za dáreček :slight_smile:

Holky moc ráda jsme vás poznala ta cesta za to stála.

Restaurace super akorat ten vrchni je nejakej divnej :grinning: Ted si tak uvedomuju ja sem zapomela zaplatit polivku :sweat_smile: :fearful: Tak jestli jste ji nekdo platil za me tak reknete ja mu to poslu. Normalne si totiz polivku nedavam tak me to uplne vypadlo :unamused:

Anežka se mi ozývá z postýlky musím za ní
12. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj kocicky, dojeli jsme v poradku, cestou nebyi zadni celnici a jednou jsme se smekli po olejove skvrne, nastesti jsem to vyrovnala.
Taky me mrzi, ze jsme prijeli pozde, ale vypravit se s dvema detmi a hromadou veci nebylo jednoduche, navic jsme meli pres noc navstevu a vstavalo se ne zrovna nejdriv.

Chtela bych vam rict, ze mate krasnoucky a sikovny deticky a vsem vam to strasne slusi a tlustej neni nikdo !!!

Bledulicku, do KFC jsme nakonec fakt jeli a bylo to moc dobre :slight_smile:
Ted jsem nakrmila Ejunku a Niky dada, vybira si ten probdeny den....
12. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
jj Arwi, tlustej není nikdo, ani ty !!!!
Máš krásný dvojčátka :grinning: a móc hodný.
12. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
Sis, to je fajn, že jste dojely dobře.
Obdivuju tě, takovou dálku.
12. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
Sis, tam zadna polivka na listku nezbyla :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
Tak Anežka už spinka meli jsme bolenicko, uz se vyprdela tak snad aspon dve hodinky bude chrupkat :dizzy_face:

Zadna polivka nezbyla? tak tov tom teda meli peknej b....l ale jejich minus.

Arwi to je dobře že jste dojeli v pořadku, máš dvojčátka strašně hodny :slight_smile: Ma jsme taky přijely pozděj a mrzí me že jsme musely zase brzo odjet,ale je to přece jenom daleko a už jsme dneska anežku přetahla podruhe a šla spát o hodinu pozděj než je zvyklá
12. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
Jdu do hajan su docela utajanáa bolí me z auta záda, a to jsme na zpáteční cestě ještě dělali přestávku na kojení.¨¨

Dobrou noc všem
12. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
A jeste jeden zazitek mame - kdyz jsme sli na Palmovce do metra a byli uz dole, tak se najednou ozvala desna rana, tak se podivam, co to bylo a nejakej totalne nalitej pan si spletl schody, co jedou dolu, se schodama, co jedou nahoru a kutalel se po hube po tech schodech a ony ho zas vezly nahoru - no musel si strasne namlatit, protoze kdyz se napodruhy trefil a sjel dolu, tak sotva chodil a kroutil se bolesti....
12. pro 2009 ve 22:58  • Odpověz
autor
tak holky, už jsem jen schopná napsat,že jsou fotky na internetu,ale je jich stráááášně moc....a protože by se jich na koníka vešlo jen málo,tak vám do IP pošlu odkaz ( sice to není zaheslovaný,ale adresu budete mít jen vy...)

pošlu to všem koníkovkám co tam byly i těm co tam chtěly být a nemohly a kdybych na někoho zapomněla (neúmyslně) tak si písněte.... :sweat_smile:

zatím papá a jdu na kutě :wink: :slight_smile:
13. pro 2009 v 00:20  • Odpověz
Dobré ránko!

bledulko, děkuju za odkaz na fotečky, už jsem na ně koukala a musím říct, že jsou hooodně povedený! :slight_smile:

teď se jdeme oblíkat a připravovat a razíme k našim do čelákovic na tu hromadnou oslavu. Ale večer se vrátíme. Tak krásnou neděli všem!

večer napíšu víc. papaaa
13. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
hezký den!

fotky jsou skvělé, je vidět, že fotograf je skoro profík :wink: Nejhezčí jsou ty hromadné, to je moc pěkné....Až se Pepi vyspí, tak mu je musím ukázat, aby viděl kamarády a tety pohromadě :wink:
No a dodávat, že dětičky jsou krásné a maminkám, že to všem moc slušelo je snad úplně zbytečné, ne? :slight_smile: :wink:
13. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
Iluš - Lucince od nás vyřiď velkou gratulaci k svátku, vše nej, nej a nej a pusinku k tomu :slight_smile:
13. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
autor
ahoj všem :slight_smile:

taky lucince přeji vše nej nej nej... hlavně hodně zdravíčka....

honza ted jel naproti pro tomáška,kocourka mojeho malýho ... jsem zase přes den měla takovou depku malou kvůli té borele.... :unamused: pořád mi to v hlavě vrtá...

jinak tedy musím poděkovat lucince,že domluvilq adámkovi- njako dobrý,ale doufám,že domluva nebyla jen na dnešní noc- to spal krásně totiž s jednou přestávkou na kojení...tak jsme zvědavá zda to bude takhle i další dny :wink: :slight_smile:

sis- sice jsme něco dopláceli ,ale polívka to nebyla :wink: - myslím,že je možný,že si ji odškrtla spolu s tím neodskrtnutým co ale bylo placené-jak jsme řešily nezaplacené a zaplacené věci....ona měla asi takový zmatek,že je fakt možný,že to pěkně zblbli...no jejich chyba :slight_smile: hlavně,že to je v pořádku... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

andulko,co ples? a co vítek- nechal vás plesat?

sis- to pěkně anežka zvládla cestu (i přes ten pláč- ono to muselo být náročné pro ní :slight_smile: )
13. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
Ahoj maminy,

tak i já s Ondráškem bych vám chtěla poděkovat za super odpoledne!!! Bylo to fajn!!!
Jsem moc ráda, že se tam líbilo i prckům - všichni byli hodní... a jsou všechny móc šikovní :wink:
Bledulko - tobě díky za dáreček a Honzovi za focení - fotky jsou super - už mám stáhnuto :slight_smile:
co jste všechno dopláceli??? hoď to sem - rozdělíme se o to!!!
a proč máš depku kvůli borele? nějak mi to uniklo...

sis - jseš šikulka, že jsi dojela takovou dálku!!!

Přejeme Lucince vše nej nej!!! J
o a tedy domluva tu nás tedy nevyšla :frowning2: Dnešní noc byla jako každá jiná...

Claudi - pošli mi adresu do IP, ať ti můžu poslat hrnečky!!!
13. pro 2009 v 18:19  • Odpověz
a víc asi až zítra
za chvilku se jdeme koupat...

dobrou noc
13. pro 2009 v 18:19  • Odpověz
jé, Jani já na ty hrnky ani nevzpomněla....adresu ti písnu a poštovné ti pošli na účet...dík :slight_smile:
13. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
autor
jani- s doplácením to byla jedna položka a maličkost,kterou vůůůůbec nebudu řešit :wink: :slight_smile:

s borelou- včera ji zjistili tomíkovi...dopoledne mi to volala tchýnka....má na 4 týdny antibiotika..víc se dozvím po výsledcích z krve a v týdnu jdeme kvůli tomu k naší mudře...on si totiž tomík nedávno stěžoval,že ho bolí za krkem,jenže nevíme,zda mluvil pravdu nebo to byla taková účelová lež (abych ho hladila po zádech při usínání jak je zvyklý) pokud to je pravda,tak to může souviset s tím...no,doufám,že se neprojeví ještě nějaké neurologické potíže...

holky,tomík je takový zlatíčko- prý sice na parkovišti lehce křik,že nechce domů,ale do jilemnice...ale doma úúúplně zlatý- pořád mě pusinkuje,hladí...jsem z toho úplně dojatá.... :sweat_smile: :slight_smile:
13. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
a mě včerejšk taky právě bodl- pěkně jsem se rozptýlia a nepřemýšlela o tomíčkovi a bylo mi líp ...děkuji :slight_smile:
13. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
bledul - to je mi líto s tou borelou :frowning2: , budu držet palce, aby nenastaly nějaké další problémy... :frowning2:
Tak to si tě tomík hýčká, že? no jo, babi s dědou miluje aale maminka je maminka :dizzy_face:

u nás se marodí dál :frowning2: prcek má zase 37,5, zatím mu na to nic nedávám, jen pokud by se teplota přehoupla přes 38...rýmu má jen trochu, ale trápí ho kašel a slzí mu očička...No takže zítra jdeme k mudrovi, ať se na nás raději mrkne...Doufám, že mu bude už ale trochu lépe...
13. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahojte letnikovky :sweat_smile:

tyyyyjo, ja uz pomalu nevim, jak ten kun vypada :frowning2: porad nam tu ten net blbne....pry je to tim, ze je tu moc siti a ten pocitac je zmatenej, na kterou se pripojit, tak se pro jistotu nepripoji na zadnou :angry: ach jo......

koukala jsem na fotecky ze sraziku a je mi to taaak lito, ze jsme tam s filipkem nemohli dorazit :frowning2: ale kamarady a kamaradky jsem mu ukazala a moc se mu libili :slight_smile: muselo to byt fajn, potkat se uz takhle s miminkama :sweat_smile:

no nic, jdu lehce docist par poslednich stranek, protoze vsechno to asi nezvladnu :frowning2:
13. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
dobrý večer,

bledulko, opravdu tam zůstalo něco nezaplacenýho?
To v tom měli teda pěknej bordel.
Fotky jsou super. Nejvíc fotogenická je Anežka s Lucinkou. Jsou to holky jako lusk.
Všechny miminčátka sraz zvládla na jedničku.
Len a Claudi, příště nesmíte chybět.

U nás noc jako každá jiná, až na pištění o půlnoci. Matýsek si asi vzpomněl na kámoše a kámošky z koníka a pěkně pištěl na celý dům :grinning: :grinning: . Lucinka mu zřejmě moc nedomluvila :wink: .
Až doma jsem si uvědomila, že se chudák Arwen ani nenajedla :frowning2:.

Claudi, tak to je mrzutý s Pepínem. Dáváš mu něco na ten kašel? Nebo kašle, protože mu stéká ta rýma?
Hodně zvlhčuj vzduch a odsávej.

Andulko, tak jak jste si s manžou zatrsali? A co Víťula, jak chrundil u tetky?
13. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz
Chtěla jsem zabalit dárečky, ale počkám, až mi dorazí všechny poštou.
Vůbec se mi do toho nechce pořád to odsouvám.
Jdu to tady kapku pofackovat a do hajan.
Zatím...
13. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.