• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
pěkné mrazivé pondělí

tak jsem zhltla fotečky, srazík se povedl, že???? moc vám to všem slušelo. Mrzí mě, že jsem chyběla, tak se těším na další :grinning: :grinning: :grinning:

já mám dneska super náladu, po několika špatných nocích, se Ondra konečně dobře vyspal, usnul v půl sedmý, papal v půl 11, v půl 3 a půl 6, jinak spinkal, příjemná změna :grinning:
14. pro 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahojda a hezké pondělí!

Omlouvám se, za včerejší absenci - dorazili jsem domů v pořádku, Vítek celkem brzo usnul (přestože prospal doslova celou neděli - srazík mu dal celkem zabrat.:sweat_smile: :grinning:) a já jsem se pustila do drcení piškotů na úlky. Koukala jsme u toho na Tajnosti a po nich (bez dodrcených piškotů) zalezla do postýlky doužít si a dopromyslet film. Tom byl ještě na Domečku, tak na to byl čas. :slight_smile: Dneska snad úlky doplácám. :slight_smile:

Ples byl prima, Vítek krásně spinkal, takže super sobota!
14. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
Holky, prosím´o konzultaci: http://www.aukro.cz/item845241072_profi_titanove_indukcni_nadobi_25_dilu_vase_cena.html
K 18tinám jsem sice nádobí dostala, ale nejde na indukci :frowning2: , tak sháním jiné. Co myslíte?
14. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:

lucinka děkuje za přání k svátku. včera jsme si ti rodinnou oslavu pěkně užili. byla tam skoro celá naše rodina, skoro jak na svatbě :grinning:

lucinka dostala hodně dárečků, ale největší radost měla z balícího papíru a šustivých celofánových sáčků :grinning:
14. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
andulko: to nádobí vypadá dobře, cena je taky fajn, indukční nádobý bývá dost drahé, alespoň to kvalitní. Škoda ale, že si ho nemůžeš prohlédnout osobně, abys omrkla tloušťku a kvalitu toho nádobí.
14. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
za půl hodinky s Lucinkou razíme na výlet do Prahy :wink: tak se loučím a užijte si hezké pondělí!
14. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
andul ahojky, nádobí se zdá pěkné, asi bych do toho šla :wink:

iluss, dodatečně Lucince vše nej... Ondrášek posílá velikou pusu a na dálku děkuje za pohovor o spinkání, dneska to bylo znát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahojky,

andulko - tak jsem mrkla na to nádobí - tak nakonec jste koupili, že?? Myslím, že to je dobrá volba.

A jinak je u nás celkem pohoda. Dneska máme doma taťku, takže rozdávám práci a odpočívám :slight_smile:

Tenhle týden musím dokoupit poslední dárky a udělat velký nákup jídla. Vůbec se mi do toho nechce, ale nic jiného mi nezbývá. Musím to nějak naplánovat a vyrazit sama bez chlapů...

Jo a dnešní noc Ondra skoro nespal. Byl vzhůru od čtař. Naštěstí kolem šesté to zalomil a spal až do jedenácti. Musím mu dneska vysvětlit, že takhle tedy opravdu ne...
14. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
bledulko - ty jo, doufám, že Tomík bude po antibiotikách v pohodě

claudi - balíček pošlu zítra
14. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
Pekné odpoledne :slight_smile:

Musím využít chvíli volna, Anežka spí v kočárku. Dopoledne nám nejel net. A vypadá to že zase ponesu mobil na reklamaci, nechytá žádnou síť :angry:

Lucince dodatečně vše nej ke svátku :slight_smile:

Bledulko fotečky už mám ztažený a jsou super, Honza fotí bezvadně, je moc hodnej že nám dělal fotografa :slight_smile: Jinak ať se Tomík brzo uzdraví a nepřidají se komplikace.

Se spaním se nám moc nedaří dneska jsme vstávali po dvou hodinách a ke všemu jsme dostali rýmu :frowning2: Ale teplotku nemáme tak snad se z toho brzo vylíže čekají nás tenhle týden 4 koncerty.

Claudi snad se pepik brzo uzdraví a nebude to nic vážnýho jenom nějaká viroza.

Andulko tak to je super že vás nechal Vítek vyplesat a že jste si to užili.

Ludvi taky pořád odkládám balení dárečků :grinning: ale ještě je nemám všechny tak je asi zabalím až budou všechny.
14. pro 2009 v 15:35  • Odpověz
holky někdo tu dával odkaz na stránky kde se píše o příkrmech, myslím že Illuška, mohla bych poprosit ho sem dát ještě jednou?
Děkuji :sunglasses:
14. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
Andulko koukala sem na to nadobi, uz jste je koupili ze :grinning: Vpada dobre normalne fakt stoji majland, ta cema je hodne nizka, snad to bude v poradku.

My mame zepter ( taky stal peknou palku) ale na indukci se hodi taky :slight_smile:
14. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
Hezké odpoledne :slight_smile:

tak už jsme zpátky doma z výletu. Lucinka ještě chrní v kočárku :wink: Je to úplně pohodička nasednout v praze na vlak a nechat se dovézt až domů bez přestupů a bez tahání kočárku po schodech v podchodu :slight_smile: Takhle bych cestovala skoro pořád!

sis: ty stránky jsou: www.kojeni.net
14. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
a konkrétněji:
http://www.kojeni.net/prikrmy.php

když jsme v praze vlezli do vlaku, tak jsem vybalila Lucinku a zjistila, že se mi cestou pokadila. No tak jsem jí tam šla přebalovat. Se na mě ti lidi koukali, jako bych tam dělala něco hroznýho. Jo a podotýkám, že jsem byla přímo ve vagonu určeném pro kočárky! Ale domů jsem to měla hodinu a přece jí v tom nenechám celou tu dobu! Tak jsem se na ně vykašlala a v klidu a pohodičce si přebalovala. Hlavně že Lucinka pak měla prdýlku čistou, suchou a voňavou :wink:
14. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
ahoj maminy :slight_smile:

tak jsme dnes byli u mudra, včera večer a dnes ráno měl pepi 38, tak už jsem dávala paralen do zadečku...taky se mi zdálo, že se mu hůře dýchá, no pro jistotu a klid v duši jsme tam jeli....Doktor si poslechl zepředu, zezadu, kouknul do krku a říkal, že je to /ťuk, ťuk jen/ nachlazení a ATB nepředepsal, jen brufen sirup na teplotu a mám ho střídat s čípky, na ten kašel jsem mu dávala sirup Hedelix, ten mi mudr schválil a mám dávat dál....Jinak Pepi je chvílemi protivný, chvílemi zase jako by mu nic nebylo a mlíčko mu taky stále chutná, tak snad to bude zase zítra o chlup lepší....

tak teď si jdu udělat něco k papu a večer při superstar dočtu co se tu dneska povídalo... :wink:
14. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
claudi: chudinka Pepíno, snad mu bude brzy líp. Tak to je dobře, že jsme nakonec na srazík nejeli, to by tam pro něj bylo dost náročný (bylo to už takhle náročný pro zdravá miminka a natož pro chudáka maroda). A ještě by tam možná nastydl víc, protože tam byla docela zima a pořád tam táhlo.

Bledulko: myslím na Tomáška, snad mu bude brzy líp a nebude to tak vážné!
14. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
Tak ještě zítra budeme mít s Lucinkou výletový den - jedeme na vánoční mejdánek do mojí práce. Snad to tam najdu, protože co jsem na mateřské, tak se moje firma přestěhovala úplně do jiné části prahy, kde to vůbec neznám a nikdy jsem tam nebyla. :confused:
A ve středu už se konečně budeme celý den válet doma! :wink:
14. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
tak lehce dočítám.....dítě nám tu koncertovalo, ale už vypadá, že asi zabírá...tak ať se pěkně vyspinká a má sílu na to nachlazení...

Ludvi - na kašel mu dávám Hedelix, je bylinný a mudr říkal, že to byla dobrá volba...je teda takovej nahořklej, takže mladému moc nechutná...ale hlavně, aby zabral.... Rýmu už skoro nemá, před chvílí jsem mu chtěla odsát a v nosanu nic nebylo, takže jen ten kašel a teplota...Tak snad nám bude brzy lépe.... :slight_smile:
14. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
koukám, že tu prosvištěla letem světem naše ztracená Len :wink: ještě si užíváš taťku, viď? to je fajn... S tím netem to je ale na pytel :angry: tak snad se ten počítač umoudří a nějakou síť si vybere :wink:

ludvi - co ty dary veledary, už jsou ve slušivém oblečku-papíře zabaleny? já mám už část zabalenou a do toho zbytku se mi teda taky nechce...dneska jsem ještě něco dokoupila, tak nevím kdy na to vlítnu... :unamused: jsem kůže líná a přes den bych lehla a spala jako šípková růža, páč mladej jak se normálně v noci budí často, tak teď se budí asi třikrát tak často a já jsem pak jak mumie...těším se, že zítra nikam nemusím a jakmile pepi přes den usne, tak to okamžitě taky zapíchnu na gauč... Co vlastně děti-hadi, jak se těší na ježucha? a věří na něj ještě vůbec?

no Klarko, ty jsi na srazu taky nebyla, tak jak to teda Lucinka udělala, že Ojovi domluvila, že ti tak krásně spinkal? :wink:

jani, za balíček dík...písni mi pak co jsi dala za poštovné, pošlu ti ho, ať s tím nemáš kvůli mě zbytečná vydání... :slight_smile:
il - tak snad tu firmu najdeš včas, aby jste na mejdánek nedorazili, když už bude po něm.. :wink:

sis - teď máte asi koncertní adventní období, že? hezky si to užijte a pěkně lidem zazpívejte :wink:

andul - co úlky, hotovo? pak pošli na ochutnání....já je mooooc ráda :slight_smile:

jdu dát spršku a šup do peřin, mějte se krásně a dobrou :slight_smile:
14. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
tak jsem Lucince založila nové album, to první už se nějak zaplnilo :sweat_smile:
(dala jsem tam naši společnou fotku ze srazíku, tak snad vám to nebude vadit, kdyby ano, tak dejte vědět, já ji odstraním :wink: )
14. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
ani jsem vám neřekla, co dělá ta moje cácorka poslední dobou při koupání. Natočí se hlavičkou na jednu stranu, ponoří schválně pusinku do vody a začne chlemtat (pít) vodu přímo z vaničky. Tak jí vždycky rychle tu hlavičku narovnám a ona to udělá znovu a znovu. Tak jí teď tu hlavičku vždycky musím držet, aby jí schválně nestrkala do vody.
Ale když jí chci dát napít převařenou kojeneckou vodu z lahvičky, tak to neeee, to mladá dáma nechce. Už jsem zkoušela i ty lahvičky od janči a taky se moc neuchytily. Musí se to prostě naučit.
Lucinka snad chytá manýry od mýho kocoura. On vůbec nechce pít vodu z misky, pije jen vodu z tekoucího vodovodu. Takže když má žízeň, tak jde do koupelny, tam skočí na umyvadlo a zamňouká, aby mu tam někdo šel pustit vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
ahoj kocky,

ha ha, to jsem vam toho predevcirem napsala, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak jsem zacala cist, mlade se vzbudilo a nutne si potreboval povidat a tahat me za usi a nos...usnul az po desaty a ja samozrejme s nim.....vcera to bylo uuuplne to samy....nejak odmita jit do pelechu po koupani....tak nevim.......

ted cekam na tatu, aby pohlidal prcka a musim vyrazit s dantem, prootze vcera jsem to venceni zase nejak zaspala :confounded:

odpo doctu a urcite se ozvu.....

filda vsechny zdravi a posilame miminkum pusinku......

jo, a jeste vzkaz od filipka pro drobotinu: 'jokef|Sdj'pom "knk/ o9ujn [09ul'/Q;WIS[98UJ;LJKNSED\H;\KSO'I'[OIUHKJ'N JO kdllllllikxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

:grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
hezké dopoledne....

il - váš kocour to má dobře zařízené :grinning: :grinning: to bych chtěla vidět jak je u kohoutku a mnouká a čeká až mu někdo pustí vodu,no přece nebude pít vodu z misky, která tam je už pár hodin, když může mít takhle pěkně čerstvou a tekoucí :grinning: A Lucinka se rychle od něj přiučuje... :grinning: :grinning: máte doma veselo :grinning:

leni - filípek je úplný spisovatel...pepi si to tady čte a děsně se směje, tak ale my nevíme čemu...to si umí přeložit jen miminka :grinning: :wink:

v noci bylo zase žůžo :frowning2: v půl druhý jsme měřili teplotu, byl rozpálenej a nemohl spát...měl 38, tak jsem mu dala ten brufen, samozřejmě se poblinkal po něm, takže celého převléknout a nakonec jsem dala stejně čípek....pak ponocoval asi do třech, taťka se mezitím odstěhoval do pokojíčku, protože by se asi vůbec nevyspal...No, ráno už teplotu pepi neměl, dala jsem mu jen sirup na kašel, tak snad už to fakt bude lepší...trvá to docela dlouho a já už jsem taky docela vyřízená :unamused:
15. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
il - tak mě tak napadá, aby Lucinka místo na nočník pak nezačala chodit s kocourem na jeho záchod :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
:confused: ani noha zase nikde? :confused:

kde jste kdo????? :confused: :wink:
15. pro 2009 v 16:40  • Odpověz
Holky, neplánujete náhodou některá návštěvu IKEI? Ještě tenhle týden? Koupila jsem si v pátek přehoz na "pohovku" a mám ho málo :astonished: :frowning2: :angry: Tak jsem chtěla poprosit, kdybyste tam některá jela, zda byste mi ho prosím mohla koupit a poslat. Peníze pošlu!
15. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
andul - tak to já nemohu pomoci :frowning2: já se do Ikeai nechystám.... ale třeba nějaká pražská dobrá duše tam bude mít cestu :wink:
15. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
Tak jsem nás dočetla.

Claudi, teda, takže Pepí opravdu marodí. :frowning2: Moc mu s Víťou přejeme brzké uzdravení!!!

Bledul, už jste byli u té mudry? Jak Tomík snáší ATB?

Sis, dobře že jste dojeli v pořádku. Máš i můj obdiv, že jste se odhodlaly s holkama vyrazit. Moc ráda jsemvás všechny tři poznala. :slight_smile:

Ještě jednou se omlouvám, že jsme zmizeli tak brzo,ale jinak bychom to nestihli.

Leni, co váš taťka? Už tobylo lepší? A jak na něj reagoval Filípek?

Děvčátka, už jsem začala balit! :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
15. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
andul - jo jo, není to žádné simulování :grinning: to prý si nechá až bude chodit do školy.... Ale dneska /musím to zaklepat/ přes den teplotu neměl už vůbec, trápí ho jen ten kašel...tak myslím, že pokud ji nebude mít ani v noci, že nemoc bude pomalu na ústupu a nám se moc uleví....

balíš, balíš? takže fakt na štědrý den budete už v domečku?
15. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Hezký večer :slight_smile:

tak jsme i ten dnešní výletový den dobře zvládly :wink: Nakonec jsem to nové sídlo naší firmy celkem našla, sice to je dost daleko a je tam blbé spojení, ale jsme s Lucinkou holky šikovné, tak jsme si poradily :grinning:
Bylo to moc fajn zase všechny vidět. Tak jsme pokecaly, popily (já samozřejmě nealko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), pojedly (chlebíčky, jednohubky, cukroví, zákusky....). Dokonce jsme dostaly i dárečky. Od generálního jsem dostala lahvinku bohemky a pak byla dárková tombola - tak já si vylosovala krokoměr (takovou krabiču, co si připnu a ona mi počítá kroky). Pro mě "velice užitečné" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak to pak dám Lucince, až se naučí chodit :grinning:

Lucinka se tam všem moooc líbila, byla celou dobu usměvavá a upovídaná, šla tam z ruky do ruky, každej z ní byl paf! Dorazila i jedna kolegyně, která má holčičku o dva měsíce starší, než je Lucinka, tak tam bylo opravdu veselo :slight_smile:

Jinak mi dnes manža volal nemilou zprávu. Dnes se v práci dozvěděl, že dostal výpověď. Končí ke konci roku. Takže jde naposledy do práce tento čtvrtek a pak "adios amígos". Takže budou "veselé vánoce" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.