• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Claudi, snad jo - a to jak Pepínek tak ty Vánoce
Ale teď jsem unavená, nasr..á a podrážděná...
15. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
Iluš, mrzí mě, že dostal taťka výpověď. :frowning2: Ale teď bude mt aspoň nějaký penízky jistý (podporu) a moc držím pěsti,aby brzo našel novou a dobrou práci! S tou podporou je to sice slabá útěcha,ale aspoň něco. :confused:
15. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
ahojda Len :slight_smile: teda ti tvoji chlapi (filda, petr a dante) tě nějak moc zaměstnávají! Tak hoď venčení danteho na petra a máš o chvilku času víc pro sebe :wink:

claudi: jooo, s kocourem je sranda, je vyčůranej jak mraky! :grinning:

claudi: nestraš!!! :grinning: kdo má ten kočičí písek do bedýnky pořád kupovat!

andulko: bohužel my do ikey nejezdíme, tak nepomůžu

claudi: to je moc fajn, že už se pepíno lepší :wink:
15. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
Leni,Petr je pořád tady? jééé!A bude i přes Vánoce?
15. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
brý večer

tak já jsem sama doma, taťka někde hýří na Vánočním večírku, tak jsem si otevřela vínko a nalila si skleničku, sice sama nikdy nepiju, ale dneska jsem prostě musela udělat výjimku :grinning: dvajka červeného mě nezabije :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

iluss mrzí mě, že taťka přišel o práci, tak mu přeju, aby bez stresu našel brzy dobrou a ještě lepší náhradu :wink:

claudi, posílám prckovi pofoukání na bolístky a ať je brzy zdráv :slight_smile:

andul, ty se fakt nezastavíš :confused: :confused: :confused: :confused: proč jsi nasr....????
ikeu plánujeme, ale do Vánoc se o nestihne, pokud by jsi ještě neměla dokoupeno, až pojedeme, ráda ti budu nápomocna :wink:

holčiny, mě nějak uniklo to, že je Tomík od bledulky nemocný :confused: :confused: copak je sním, s prďolkou???
15. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
ahoj maminky, nějak nestíhám,tak aspon na chvlku...

andulko- do ikei už bohužel nejedeme (teda ne před vánoci) ,ale pokud by ti to stačio po vánocích,tak tam mezi 5 a 15 lednem pojedeme vracet tu jedličku...kdybych měla jen jedno dtě,tak bych ti tam zajela,ale takhle to moc nejde-kor do těch davů co tam budou- to bych byla ušlapána i s dětmi...

claudi- doufám,že se pepínek brzy uzdraví a bude mu lépe

iluško- to je mi líto s tou prací...doufám,že se danovi něco podaří sehnat...je ochotný jít i mimo obor?

andul- no tomík jde ve čtvrtek k doktorce,volala jsem jí hned v pondělí...zatím prostě ty antibiotika na cca 4 týdny...takže ho láduju i probiotikama,aby ještě neměl průjmy...snáší je dobře-akorát to buzení o půlnoci je teda hrůza- to se vzbudí díky tomu i adámek...ale to se nedá nic dělat...
jinak vypadá v pohodě,tak uvidíme...

dnes mě zase odboural můj táta po telefonu :unamused: no nic, není nic jen super-to by člověk vyšel ze cviku,kdyby bylo vše pořád v pohodě... :wink:
15. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
ahoj klárko :slight_smile: tebe jsem dlouho míjela ... však si dej dvojku- dyt nekojíš.... klidně dvě dvojky :slight_smile:

klárko- tomášek má boreliozu (mám pocit,že zrovna ty jsi ji taky měla a docela dlouho tě trápila,že? )
15. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
ahoj bledul

chudáček Tom, tak to mu teda nazávidím, jo já borelu měla a na antibiotikách jsem byla 3 měsíce :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
jak jste na to přišli, že jí má???
15. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
klárko- no má na noze ten typický flek ,který se najednou typicky vykreslil... akorát mě lehce vyděsilo,že si stěžoval na bolesti zad v minulých dnech (když jsme ještě nevěděli o borele)... nejhorší je,že takhle malý dítě ti přesně nemůže říct jak se cítí,co mu je atd...
15. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
bledul neboj bude to o.k. je lepší přijít na to z fleku na kůži, jelikož by proto měla být nemoc spíše na začátku než někde dále, u mě na to přišli až potom co mi začli natékat kolena :angry: , žádný flek jsem neměla, pan dr. mi říkal, že to může být i od komára, takže se tomu moc nedá bránit, hlavně proto, že není očkování :frowning2:
15. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
klárko, já vím...ono kdyby byl jen ten flek,tak jsem asi v relativním klidu...ale trochu mě nechávají v nejistotě ty jeho bolesti zad...člověk neví zda si vymýšlí nebo mluví pravdu, neví jak hodně ho to případě bolí atd...

ale utěšuju se tím,že mu snad atb zaberou a mrchu mu zničí... klíště neměl,ale jsem si vědomá toho,že nám tady někdy v říjnu lítal komár a hrozně nás štval a že jsme e divili,co tu v té roční době dělá...
15. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
ahojte kocinky,

tak jsem se na chvili zase zjevila.....ja nevim, co ten filda dela...vubec se mu nechce usinat...teda chce, ale po ctvrt hodinkach se budi, treba hodinu a pul, nez zabere :astonished: vetsinou ho uspavam tak vehementne, ze ho nakonec zalomim s nim :confounded: takze chodim spat se slepicema :grinning:

teda teda, copak to je, ze se tu marodi? bledul, to mi teda rekni, kde mohl tomik tu borelu chytit???? ja myslela, ze je to od klistat :confused: ted vidim, ze i od komaru....ale ty uz prece nelitaj, ne? :confused: chudinka malej, snad bude co nejdriv v poradku.....

a u claudisku se taky marodi? a jestli jsem to dobre pochopila, tak u ludvu taky :confused: teda holky, preju tem vasim ratolestem, aby se jich nemoc co nejdriv pustila......ja musim zatukat, my jeste nemeli ani rymicku.....tuk tuk tuk....

jinak tatku uz tu tyden nemame....a jaky to bylo? no nevim....s malym se snazil asi o trochu vic, nez predtim, ale stejne ho nenapadlo, aby si ho vzal sam od sebe, vzdycky jsem mu ho musela dat do ruky....ale co me fakt namichlo hoooodne bylo to, ze si pritahl svuj komp, kde ma nainstalovanou tu hru a normalne hral tady....treba u toho sedel do pulnoci a ja uz davno s malych spala......vam povim, ze jsem se za nej pred nasima stydela, jsem si rikala, ze ja se takhle chovat u nich doma, tak by me hanba fackovala......nevim, nevim, jak on si to predstavuje....ja mam pocit, ze timhle zpusobem to asi fungovat nebude.....

jinak jsem zkoukla fotecky a musim rict ze mate mooooc hezky miminka :sweat_smile: behem zitrka vlozim fotecky, abyste videly, jak rosteme :wink:

andulko, tak vy uz se budete stehovat? vy se mate :sweat_smile: tak hlavne aby se vam dobre bydlelo :wink:
15. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
já vím, že tě to asi moc nepotěší, ale pokud mu to šlo do pohybového aparátu (kosti, šlahy,...) je určitě lepší, než kdyby se mu to usadilo v srdíčku :slight_smile: neboj antibiotika zaberou a malej Tomík bude zdravej, jen asi bude muset chodit pak ještě na krevní testy, já chodila celkem dlouho :wink:
15. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
iluss, to je ale hrozny, takhle pred vanocema, ach jo......snad manza sezene praci co nejdriv, budem s fildou drzet palecky :wink:
15. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
iluss a s tim vencenim danta jsem to zkusila, hodit to na petra a to si predstav, ze se jeste nafouknul, ze si zrovna s klukama domluvili hru!!! no chapes to???? :astonished: nakonec sel, ale nejak jsem to nepochopila....misto aby mi trochu ulevil a postaral se aspon o psa, tak jsem skakala jeste kolem nej......mam takovej pocit, ze to nedopadne dobre
15. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
leni ahoj
teda ty chlapy sou někdy pěkný sobci :angry: :angry: :angry: :angry:
15. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
holky, jestli nektera delate cukrovi, mam uuuuzasnej recept na nepecenou miniroladku, jestli chcete.....
15. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
ahoj klarko.....
no to ti povim, ach jo, a to s nim jsem 8 let!! jsem doufala, ze se trochu zmeni, az bude malej na svete, ale ono neeeee, mam na starost deti dve.....to jedno mi nevadi, ale to druhy me dost stve :angry:

no to je jedno......

jinak s fildou je strasna sranda :slight_smile: dneska jsem ho davala do vanicky a jak jsem ho drzela za prdelku a davala do vody, tak mu lehatko a hlavou zacalo delat bublinky a kdyz jsem mu polozila prdelku do vody, tak zacal prdet a jak mel bublinky za hglavou a pod kulkama, tak se strasne rehtal :grinning: :grinning: :grinning: no bylo to vaaazne vtipny :grinning:
15. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
leni já zájem mám, ještě jsem chtěla udělat nějaké nepečené, tak se mi to hodí :grinning:
15. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
tak jsme si šli už lehnout, ale mladík ne a ne usnout, takže ho drncám v lehátku a za chvíli přijde asi na řadu kočár...chjooo, se z toho jeho usínání asi brzo zvencnu :unamused:

il - to je mrzuté s manželovou výpovědí, ale myslím, že jsi už tady o tom mluvila, že u nich v podniku to vypadá bledě, vidˇ? budu držet palce, aby něco šikovného brzy sehnal :wink:

klári - bodejť, jen si dej vínečko....bude se ti dobře spát :wink:

tý jo, to jsem nevěděla, že borela se dá chytit i od komára...to je fakt děs, už i toho aby se člověk bál :angry:

leni - to je docela na ránu jak se Petr chová :frowning2: , moc ti přeju aby se to změnilo, ale nevim nevim...skoro si myslím, jestli už není na tom hraní závislý?? :frowning2:
15. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
leni - taky mám zájem o recept....sice nic letos nedělám, ale tohle bych možná udělala... :wink:
jo tak Filda si dělá bublinkovou koupel? :grinning: :grinning: kluk šikovná :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
klarko, tak

200g mletych piskot
150g masla
150g mouck.cukru
1 cele vejce
2 lzice rumu

a napln:
100g masla
100g mouck. cukru
1 zloutek

a pak podle toho, jakou chcete roladu mit, pridat tri lzicky kakaa do testa nebo do kremu. Ty ingredience na testo smichat a nechat ulezet v lednici, pak rozdelit na dve a vyvalet mezi dvema igelitakama a natrit naplni a pak srolovat a dat do lednice nebo na balkon ztuhnout......je fakt uuuzasna, mnam :slight_smile:
15. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
ahoj claudi :slight_smile:

no taky mam pocit, ze uz by potreboval nejakyho odbornika....ale zkus mu to rict......
15. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
len bublinky ve vaničce, to věřím, že byla prča :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

claudie ahojky, my to usínání, taky máme na čtýru, já uspávám v ruce :confounded:, hodně mi pomáhá balon, bohužel, kočár doma nemám , ale možná k tomu tak dojde, až ho neunesu :grinning:
spánek se Ondrovi celkem zlepšil (ťuk, ťuk), tak snad to bude i tak nadále :wink:
15. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
Se mi to smazalo! :angry: :angry:
15. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
holky, my uspavame u prsa :confused: jde to rychle, ale jsem zvedava, jak ho to odnaucim, protoze dudlikem se osalit neda i kdyby byl sebeospalejsi.....vuuuubec ho nechce.....
15. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
klári - já nevím proč nemůžou usnout jako ostatní normální mimina v postýlce, že? :grinning: na balonu taky někdy hopsám jako tydýt, ale ten už u nás nezabírá :unamused: teď už jen fakt lehátko nebo kočár....

taťka si už vesele chrní a já tu s mladým straším, přitom bych taky už spala nejraději.... tý jo, jsem zvědavá kdy se fakt vyspím už normálně,,,,asi to v příští pětiletce nehrozí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni - receptíl vypadá gut, asi zkusím... :wink:
15. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
bezim s dantem....zatim :slight_smile:
15. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
claudii jasně, až se Pepino naučí chrnět sám, pořídíte mu ségru nebo bráchu :slight_smile: no třeba tě drué dítko překvapí a tvoje asistence nebude potřeba :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
leni - tak že by se z Fildy stal do budoucna "horňák"? :grinning: :grinning:

andul - to je k vzteku, když se to smaže, co? :angry: :angry: tak tomu koňovi pěkně vynadej, že se s tím píšeš a pak příspěvek udělá frrrr a je pryč :unamused: :angry: :grinning:
15. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.