• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
jeeee, hele holky, co jsme koupili....je to uuuuzsny chrastitko http://www.caryfuk.cz/hracky-a-hry/tolo-hracky/od-3-mesicu/chrastici-shaker
16. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
no nic, jdu vlozit nejaky fotecky, jestli me mlade necha :grinning:
16. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
/. L,.>kůlhttp://www.caryfuk.cz/hracky-a-hry/tolo-hracky/od-3-mesicu/chrastici-shaker,lm http://www.caryfuk.cz/hracky-a-hry/tolo-hracky/od-3-mesicu/chrastici-shake¨épů§půp=´éíiáoo=púéppoooooooooooooooooooozkýýýýžžžýzr iíéůů.,kkúúúú§:´)doikíkpk,l.,oouujtguj§
16. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
len: nic si z toho nedělej, já za lucinku taky nic nedostala.
16. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
to chrastítko je pěkné, taky jsem na něj v hračkářství koukala, ale nakonec jsem lucince vybrala něco jiného :wink:
16. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
Hih, tak já už obědvám. :slight_smile: Nebo vlastně snídám. :sweat_smile: Opekla jsem si jelítko a br. kaši -mňaminky! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
Já teda musím manželínka moooc pochválit. Do porodnice si pro nás přijel s kyticí růží a doma na mě čekala sada z řetízku s přívěstkem a náušnice. :dizzy_face: Moc hezky to manžel vybral. :slight_smile:

Leni, těším se na fotky!
16. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
ahoj,

teda vy jste toho nebrebentily…

claudi – včera jsem sice na poštu s balíčkem došla, ale neposlala – nevzala jsem si s sebou peněženku. No jo, ženská na mateřský… Dneska se tam asi nedostanu – po obědě jedu za kámoškama, ale zítra ho určitě pošlu. Snad dojde do Vánoc…
a jak je Pepčovi? dostáváš docela zabrat, viď? ale neboj Ppeino se z toho brzy vyhrane a bude zase líp

iluss – tak dneska odpočíváte? taky vám sněží?
Ondrášek taky rád pil vodu ve vaničce stejným způsobem jako Lucinka, teď už se ale koupe ve velké vaně a nemá na to čas – celou dobu cáká a kope…
ty jo, to je fakt děs s tou prací… už se díval po něčem jiným? držíme s Ondrou pěsti, aby brza našel nějakou jinou a lepší!!!

andulko – do Ikey sechystám v pátek pro vánoční stromeček (Honza bude hlídat Ondráše a já vyrazím s kámoškou na poslední nákup) a ještě nějaké dárky, napiš mi, jak se přehoz jmenuje a já ti ho klíďo pošlu

len – teda ten váš taťka je pěkný kvítko…

klarko – gratulacek přetáčení!!! začíná ti perný období, končí ležící miminko…

claudi – teda máš můj obdiv holka – s tím usínáním – já být na tvém místě, tak už jsem někde v blázinci…
my teď máme taky v noci taky dost veselo – Ondra se rozhodl, že se prostě spát nebude a budí se třeba i za půl hoďky od kojení a pak už se mu spinkat nechce – prostě super…
16. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
andul: jelítko, mňam, pošli kousek :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jsem ho dlouho neměla

jani, to s tou peněženkou se mi stává taky skoro pořád. vyrazím jen s kočárem a doklady a peníze nechám doma. A taky v praze vždycky zapomínám štípat lístek v tramvaji nebo v metru. Kolik let jsem měla lítačku, tak jsem nikdy lístek neštípala. _Včera jsem v buse a tramvaji taky jela na černo, páč jsem opět zapomněla. vždycky mám plnou hlavu starostí s kočárkem, abych se vešla a tak podobně a lístek mi úplně vypadne z hlavy :sweat_smile:
16. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
Jdem ven - proi ubrus na vánoční stůl. :slight_smile:
16. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
andulko - přečti si můj vzkaz výše - v pátek jedu do Ikey!!!
16. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
ahoj iluss - jé Lucinka měla hezký dort - určitě byl moc dobrý, hned bych si dala kousek
Ondra žádný k svátku neměl - bude mít až na první narozeniny

já mám na Prahu ještě pořád lítačku, ale na konci roku mi končí... nejsem zvyklá si kupovat lístky, takže asi taky budu jezdit načerno
když se nějakm s Ondrou vypravuju, je to vždycky hrozný - rychle se oblíknout potom jeho a honem s ním ven do kočárku, aby mu nebylo horko... no a když mě k tomu ještě popohání Honza, tak vždycky zapomenu půlku věcí...
snad to claudi nevadí...
16. pro 2009 v 11:43  • Odpověz
jdu se balit, až se Ondra probudí, dám mu obídek a vyrážíme

snad se sem večer dostanu

zatím pa
16. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
anduko: tak hezky vyber :wink:

jani: jj, byl moooc dobroučký :wink: škoda, nezbyl.

hihi, tak to já se vypravuju úplně stejně. Pořád máme dost času a pak nahonem nakojit než vyrazíme, přebalit, převlíknout a půlku věcí taky nechám doma :grinning:
No tohle počasí je nejhorší. Venku je zima, tak malou nabalím, jenže pak jedem do krámu nebo do vlaku a tam je jí zas hrozný vedro a je za chvilku celá zpocená. Když jedeme vlakem třeba až do prahy, tak to ji ve vlaku úplně celou svléknu. Ale když jedem jen k našim do čelákovic a nebo jdeme do krámu, tak tam ji nesvlíkám. Už aby bylo jaro a bylo hezky :wink:

co má dneska ondra k obídku? Já jsem pro malou na dnešek vyndala z mrazáku mrkvičku s brambůrkem (co jsem dělala minulý týden). Teda nevím čím to je, ale malé víc jedou ty kupované příkrmy. A přitom mě se zdají hnusný a smrdí mi. Mě zas víc šmakujou ty domácí :grinning:
zítra zkusím už brokolici.
16. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

jani - vůbec si s těmi hrnky nedělej starosti, klidně to pošli až po vánocích, já na to nespěchám...teď máš určitě plno jiného lítání před vánoci a tohle počká, fakt...takže to neřeš... :wink:

leni - to chrastítko se mi moc líbí, si Filípek vyhraje, co? :wink:

andul - no to já vím, že tatík je i k pomoci a ne jen k výrobě :grinning: Nechci, aby to vyznělo, že si na něj stěžuju, jsem spokojená, pomáhá v rámci svých možností... :wink: Ale jako, že to včera zapíchl v devět hodin a já tu uspávalo jako pako dlouho do noci, to mu ještě vytmavím, se neboj :grinning:

iluš - no to je zvláštní, taky bych spíš řekla, že prckům budou více chutnat příkrmy domácí než kupované, ale asi ne vždy no :wink:

Pepi už v noci ani do této chvíle teplotu neměl, tak už zbývá jen kašel...snad se ho brzy zbaví a bude zase jako rybička :slight_smile:

vařím špagety a už musím letět nebo mi utečou z hrnce :grinning:
16. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
tak jsem Lucinku dala do lehátka, nasadila bryndáček a vedle ní na bobana dala mističku s tou mrkvičkou a brambůrkem. Sla jsem ještě do kuchyně pro hrneček s vodou (vždycky jí po jídle dám ještě pár lžiček vody). No a když jsem v kuchyni, slyším obrovský řev, tak jsem dolítla do obýváku a miska s jídlem na Lucince, na koberci, na lehátku, no prostě všude. Lucinka už asi byla hooodně nedočkavá a hladová, že chtěla začít beze mě (ale ta miska byla dost vysoko, tak se musela hodně natáhnout, aby tam dosáhla). Tak jsem jí uklidnila a šla ten oběd připravovat znovu. Ale Lucinka už z toho samozřejmě mrzutá a hladová, tak celou tu dobu, než jsem to připravila, řvala.
No ale druhý pokus se povedl, snědla všechno, jen na konci u toho usínala. Musela jsem jí trošku budit, aby to dojedla. Na vodu jsem se pak už vyprdla, už jsem jí dala jen mlíčko a u prsa úplně vytuhla, tak jsem jí přendala do košíku a teď spinká. Jakmile usnula, tak jsem to šla uklidit. Teda dostat to z toho koberce, to byla síla. Ještě že mám oranžovej koberec, tam se ta mrkev ztratí :grinning:
16. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz
iluš - asi ti to dlouho trvalo a Lucinka už měla hlad a chtěla se obsloužit sama :grinning: :grinning: to je dobře, že hlásíš takové příhody, alespoň budu připravená na to co se může stát a nic mě nepřekvapí až to u nás taky vypukne :grinning: :wink:
16. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
ahojky
takže to spaní jsem samozřejmě zakřikla :angry: :confounded: od dvou do čtyř jsme byli vzhůru a mrzutí (mládě i maminka :sweat_smile: :grinning: )
a přes den o nic lepší, pláč, kdykoliv když byl na dece, v lehátku.... takže chovačka, v poledne jsem ho nakrmila oblékla a šup do kočáru, ale po půl hodině pláče a pak řevu jsem ho zase nesla domů, uspala jsem ho na balonu a teď spinká, tak snad to chvíli vydrží. Potřebuju prolézt aukro, mimimbazar, protože jsem třídila věci a zjistila, že nám chybí tepláčky, kalhoty, mikiny :confused: :sweat_smile: musím něco dokoupit :grinning: :grinning:

Tak jsem vyfotila ten řetízek a na chvilenku ho dám do albíčka :sweat_smile: ale foto nic moc, samej kamínek :grinning: špatně se to fotí :wink:
16. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
claudi: no fakt by mě nenapadlo, že na tu misku dosáhne.

klarko: ten řetízek je krásnej! :slight_smile:
16. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
iluss myslím, že tohle si zažijeme všechny, mrkvička všude :grinning: :grinning: už se na to těším, já jsem se rozhodla, že Ondrášek dostane poprvé na Štědrý den, to mu bude přesně 5 měsíců :wink:
16. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
teda musím říct, že ta mrkev strašně barví. lucinka má od ní oranžový hovínka a i když tu prdelku pořádně utřu vlhčenýma ubrouskama, tak ji má obarvenou dooranžova nebo do žluta :grinning:
16. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz
ilus jééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning:
tak to jsem na to zvědavá, Ondra po UM strašně smrdí :sweat_smile: :sweat_smile: , tak to bude třeba příjemná změna, i když mi všichni zkušenější tvrdí, že to bude mnohem horší :grinning:
16. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
Klari - šperk od taťky je pěknej, vybral dobře :sunglasses: určitě ti moc sluší :wink: A jejej co to čtu, u vás taky veselá noc? :confused: My staršili od půl pátý do šesti, takže taky fakt supr :angry:
dopoledne ale teda usnul v půl desátý a spal až do dvanácti, takže 2,5h spánku v kuse...skoro rekord :grinning: a teď jsem ho před chvílí uspala v kočárku, tak by mohl dát alespoň hodinku :wink:
ven s ním ještě nejdu, ale už by to potřeboval jako sůl....uvidím jak mu bude zítra a když tak v pátek už bychom na chvilku šli na vzduch, když teda nebude minus dvacet :grinning:

il - Lucinka je parádnice, i prdelku chce mít každý den jinou :grinning: :grinning: :grinning:

holky, kdo jste tu nakupoval na tom netovým sekáči? Klari, ty? jak se to jmenovalo? chtěla jsem se tam číhnout a za boha si nemůžu vzpomenout...jsem holt děravice hlavice :grinning:
16. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
16. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
óóó, díky moc dobrá vílo....já jsem si říkala, že to bylo asi jako "něco na sebe" ale že laclík to mě nenapadlo :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
klari: mě to zas takovej smrad nepřijde :wink: a oproti tomu co to bylo dřív, když jsem jen kojila, tak je to teď pohodičla. Když jsem jen kojila, tak měla Lucinka strááášně tekutý hovínka a vždycky mi to vyteklo z plínky a malá měla bodýčko a kaťata celý špinavý. Takhle je to hezky tuhý a nic nikam nevytéká a všechno mi to zůstane v plínce :wink:

claudi: my dneska ven taky nejdem. po těch tolika výletních dnech jsem si řekla, že se dneska budeme jen válet a budem si hrát doma :slight_smile:

claudi: já tam taky nakupovala a maj tam hezký věcičky :wink:
16. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
táák jsem tam na laclíku objevila moc důležité věci, které nutně potřebujeme :grinning: Chtěla jsem hlavně nějakou vestičku, našla jsem tři které se mi líbily...dala jsem si je do košíku, že si pak jednu vyberu, ale nemohla jsem se rozhodnout, tak jsem objednala všechny :grinning: :grinning: a ještě nějaká trika a košily a manžestrový kapsáče ať je pepi frajer :sunglasses: ...no asi 750 bude útrata.. jsem zvědavá jaký to bude ve skutečnosti,, snad to nebudou nějaký hnusný hadry... :confused:
16. pro 2009 v 15:27  • Odpověz
claudie mně přišli nádherný věci, na jedno triku byli flíčky, ale po vyprání to zmizelo, takže spokojenost :grinning:
16. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
tak to ráda slyším....a za jak dlouho od objednání ti to klari přišlo?
16. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
jejda už si nepamatuju, ale nebylo to dlouho :wink: teď kolem tich Vánoc se to asi prodlouží :confounded:

tak na aukru už mám nějaké věci v merku
a z mimibazaru jsem už objednala
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27891070
16. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.