• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Kvetulko, opravdu zadny strach. Radimek uz vevnitr je a ven musi.Nebudu rikat, ze porod neboli stejne, jako to tvrdi vsechny zeny kolem nas - ze soucitu. Porod boli a vy se na to, kocicky, psychicky pripravte. Za ten krasny dar zivota to stoji!!!!!
9. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
tady si všichni užívaj sluníčka :grinning:
já hlásím, že jsem úspěšne napsala ten můj manuál pro mojí nástupkyni, má 15 stránek :grinning: , dal mi zabrat, tak doufám, že to náležitě ocení ona i můj šéfík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
za pár minut balím a jedu dom, dneska busem jelikož manžílek mám leouch a přijede až hodně pozdě, to by chudák hafík byl na nás pěkně naštvanej, už se těším jak si sednu na zahradě do síťovku a dám si kafe :wink:
nohy mám zase nateklý, tak to vypadá, že už to bude jenom horší :frowning2: :confounded:
tak se mějte všechny moc krásně a zítra papapa :slight_smile:
9. dub 2009 v 15:37  • Odpověz
Tak já jsem se těšila, jak si u Koníka odpočnu, než půjdu péct bábovku a ještě mi ani nevystydl čaj a já mám dočteno! :confused: :frowning2: :grinning:

Měla jsme tu Tomovu 16ti letou sestřenku a připravovaly jsme látky na tu deku - bylo to moc fajn! :slight_smile: Až na to, že absolutně nechápu, kde vzal manželín ta čísla a rozměry. :unamused: Vůbec jsme se k tomu s Týnou nedopočítaly. :sweat_smile: A i přes nadsazování a zvětšování jsme se nedostaly dál než metr na metr. A Tomovi to vyšlo 125x125cm! :confused: Fakt nevím, kde je chyba. :confused: :sweat_smile:

Klári, hezky si to kafíčko na zahrádce užij!!

Arwi,a jaká byla ta besídka??
9. dub 2009 v 16:21  • Odpověz
tak mám za sebou tu kávičku, bylo to fajn, jen sluníčko už nešlo tam kde jsem seděla, ale tak super, teď jdu trochu poklidit :unamused:
9. dub 2009 v 18:11  • Odpověz
Klári,aspoň sis nespálila čumáček. :wink: Já čekám na bábovku, až se upečeabudu tam moct dátdruhou a zavírají se mi očička. :pensive: Absence poobědového spánku je holt znát. :sweat_smile: A ten manuál by sis možná měla nechat potvrdit autorskými právy - když je to tak podrobný, že to 15 stran! :wink: :slight_smile:
9. dub 2009 v 18:21  • Odpověz
no jo když člověk zpracovává 4 firmy a v každé se dělá něco jiného nejde do napsat do dvou odstavců, ale hlavně, že to mám už za sebou, znovu bych už to psát nechtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 v 18:23  • Odpověz
Tak hlavně jestli to máš zálohovaný! :grinning:
9. dub 2009 v 18:25  • Odpověz
no mám to v compu a jednu kopii na papíře, kdyby bylo nejhůř :slight_smile:
9. dub 2009 v 18:34  • Odpověz
Tak 1. bábovka se mi pochopitelně z vrchu připálila. :angry: Naštěstí ne moc. :grinning:
9. dub 2009 v 18:51  • Odpověz
Čtu "Knihu knih o mateřství" a je tu ukázka porodního plánu a jendou jeho položkou je i "chtěla bych vidět porod pomocí zrcadla" :confused: :confused: :confused: Zvědavá jsem dost,ale až takle teda ne! :grinning:
9. dub 2009 v 18:55  • Odpověz
no myslím, že zrcadlo vypustím :grinning:
utřen prach, vyluxováno, ještě jdu vytřít a pak umřu :grinning:
9. dub 2009 v 19:08  • Odpověz
Klári, a to poslední musiš??? :confused: Hned po tom vytírání?? :confused: :confused: Já bych to radši vypustila. :wink: :grinning:
9. dub 2009 v 19:11  • Odpověz
tak je hotovo, hurááááááááááááá
nejhorší je, že prach tu bude zítra zase :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
tak já jdu teda vypustit nééééé umřít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 v 19:26  • Odpověz
S tím prachem máš absolutní pravdu - a neb jak říká jedna hláška z mého oblíbeného filmu "Měl jsi pravdu, Johny - Ať děláš, co děláš, nikdy nemůžeš vyhrát!"
Já jdu taky uklízet, nebo tu padnem smrady - Pupešák tvořil hodnoty. :grinning: "Fůůůj, to smrdííííí!"
9. dub 2009 v 19:39  • Odpověz
teď jsi jdu udělat obložené chleby k večeři
pěkně mi při tom úklidu vyhládlo :rolling_eyes:
9. dub 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
ahoj kočky :slight_smile:

tak máme sbalené tašky,zítra ještě naklusnu do lékárny,aby mi tam naředili pro Tomulu další dávku antibiotik a pak hurá na čerstvý vzduch...sice Tom nebude moci klasicky lítat po lese s dědou,ale i tak to pro něj bude fajn-v baráčku ,koťata tam zase budou řádit a on s nima :grinning: :grinning: :grinning:

jsem nějaká hotová dnes...nějak na mě padá únava :confused:

koukám,že lenďa dnes ještě nedorazila -pokud jsem ji nepřehlídla.......
holky,ted budu asi pár dní (možná i týden) off line,tak se mějte krááásně,užijte si velikonoce a hlavně se opatrujte-sebe i bříška a at jste všechny v pořádku a bez obtíží :slight_smile: budu se zase na vás těšit :slight_smile:
9. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
bledul užijte si to :grinning:
já se loučím, jdu si hodit nožky nahoru
dobrou :slight_smile:
9. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
Klári, odpočiň si a přeji příjemný večer! :wink:

Bledul,užijte si hor i za mě a za Skřítě. :wink: Taky bych hned jela. :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
A Lenďa tu ještě nebyla :confused:
9. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
klarko papá a dobrou noc...:slight_smile:

andulko-třeba se petr zpozdil či něco podobného a jen sem nemůže,myslím,že kdyby něco,že by lenda dala vědět :wink:
9. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
A já si zítra jedu pro výbavičku na Skříťátko! :slight_smile: Teď jsemto dodomluvily s kamarádkou na pevno. :slight_smile: A já se už těěěšíííím!!! :dizzy_face: Přes týden to roztřídím a tak a pak už sibudu jen dokupovat, co by mi náhodou chybělo a věci tipu osušky, žínky apod. :slight_smile:
9. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
Bledul,nebo na ně přišlo jaro. :wink: :slight_smile:
9. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
andulko-myslíš že by šupiny? :confused: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
Proč ne. :wink: :grinning: TZřeab už mná Petr za týden toho počítače dost a zvolil lepší metodu svádění než ťukání na hlavu. A nebo jsou na romantické večeři... :dizzy_face: Jéé, já bych to Lenikovi taaak přála.
9. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
Tak jsem pekla švároj bábovku a na vylepšenou jsme mu do ní dala kočičí jazýčky. Jenže mi ta bábovka nějak vyběhla a připálila se a tak jsem to fikaně odfikla :grinning: A pochopitelně, že mu tam žádné jazýčky nezůstaly. :angry: Ale až tak moc mi to neva, protože ten připálený "talíř" bábovky právě večeřím a ta čokoška je v tom. :grinning:
9. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
andulko,já bych to lendě taky přála... :sweat_smile: někdy jsou ti chlapi natvrdlí.....teda v hlavě natvrdlí :grinning: :grinning:

takže bábovka připálená se ti vlastně pěkně hodí,co? :grinning: :grinning: :grinning: nech si chutnat :slight_smile: čokoládové jazýčky znějí moooc pěkně :slight_smile:

andulko,já se loučím,ráno odjíždíme,tak jdu asi ještě dozabalit nějaké ty drobnosti a pak jdu do hajan....a jsem zvědavá jak pochodíme s autíčkama...snad něco klapne :slight_smile:

krásnou a dobrou noc :slight_smile:
9. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz
Bledul, s atíkem vám mooooc držím pěsti!!! :wink: A pořádně si odpočněte a užijte si to! O Tomíkovi nepochybuju, ten bude mít dědu a koťata a tak, :slight_smile: ale Ty si taky koukej dáchnout a nech se tchýňkou hýčkat a opečovávat. :wink: :slight_smile:

Dobrou noc a krásné svátky a vůbec celý týden a tak. :slight_smile:

Já si jdu už taky rozestlat. Dnes tu budem s Pupí a Skřítětem sami - Míňa odmítá opustit letní sídlo a muž slouží. :frowning2:
9. dub 2009 ve 22:17  • Odpověz
tady se ještě spinká :confused: :grinning:
10. dub 2009 v 08:34  • Odpověz
NO TEDY
že vy už všechny malujete vajíčka a pečete berany :grinning:
jsem tu jak kůl v plotě :frowning2:
10. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj Klarinko, ja se omlouvam, ale dneska mi pripada, ze se zblaznim asik :frowning2:
Vubec nemam cas, prijdu po obede a ohlasim se, at se tady treba zblaznej vsichni zakaznici!!!!
10. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.