• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj kočky,
tak jsem vás dočetla :slight_smile:

bledulko - jsem ráda, že Tomík je celkem v pořádku - atb zaberou a bude všechno v pohodě

iluss - já jsem Ondrovi ovoce ještě nedávala - chystám se až někdy po novém roce
ty přesnídávky bych ale neohřívala - jen jak píšeš ty, dávat je při pokojový teplotě a ne z lednice
no a s tím opruzeným zadečkem jsme na tom stejně - Ondra byl taky vždycky v pohodě a teď ho mívá zarudlý, ale četla jsem, že je to při přechodu na příkrmy normální
tak jen aby to blbnutí Danovi vydrželo i pro Lucinku :slight_smile:

len - tak co, jak jste dopadli s tím rtíkem? snad to nebude nic hrozného...

ludvi - o tom vysavači jsem jen slyšela, ale zkušenosti nemám, ale docela by se mi to taky líbilo...
odkaz na paní, co prodává tu mastičku už mám v oblíbených - asi ji objednám do zásoby...

andulko - tak přehoz je doma, písni adresu a v pondělí ho pošlu - spolu s hrníčkama pro claudi (tak by to snad do Vánoc mohlo dojít)
my máme takový ten placatý mop a je pěkně na prd... koupili jsme ho za pár korun a je to na něm vidět... časem si musíme pořídit nějaký kvalitnější...

claudi - to je fajn, že Pepíno už je celkem v pohodě
já dneska v noci asi dostala stejný vir jako ty, od dvou hodin jsem se kroutila a ráno vyhodila večeři a celý den jsem jako opařená - před chvilkou jsem si vzalaparalen, tak snad bude do rána líp a tchýňku závidím....

já jsem dneska plánovala velký nákup, ale nakonec z toho byla jen ta Ikea - ale aspoň máme stromeček a pár dárků, globus budu muset zvládnout asi v neděli - doufám, že mě tam neušlapou - Ondru zase nechám taťkovi doma a vyrazím...

klari - já nechávám sníh vždycky na Honzu, ale taky bych se asi měla zapojit...

sis - tedy, vy se nezastavíte, viď? máš můj obdiv
18. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
iluš - tak je vidět, že to dan s dětmi fakt umí a ty jsi si vybrala dobrého tatínka pro své děti :wink: no dneska byla venku docela kláda, takže žádné velké venčení mimisků asi nejde....My to ještě neriskujeme, když v noci mladík kašlal...tchýňka ho chtěla vzít odpo chvíli ven,ale dala jsem zákaz, ještě se bojím...a kor, když takhle mrzlo...

jani - taky jsem to v jedné příručce četla o tom zadečku, když se přechází na příkrmy, tak to nebude nic neobvyklého....S mopy mám stejné zkušenost, až ten poslední, dražší za něco stojí a vytírá se mi s ním dobře...Občas opravdu platí rčení: nejsem tak bohatá abych si kupovala levné věci

nakonec jsem koupila prckovi dneska v lékárně prsní mast, jmenuje se Psí sádlo, ale magistra se dušovala, že se psem to nemá nic společného :grinning: :grinning: je to výtažek z deseti bylin, tak jsem zvědavá na efekt....po koupání jsem to pepčovi na hrudník namazala a voní jako větrový bonbon :grinning: :grinning: stál ten kelímek dvě stovky, tak snad to nebudou vyhozené peníze..

tchýňka má na víkend od Pepovi ségry 5ti letého vnoučka Toma,,,,je s ním děsná švanda, byl tady u nás, když jsem pepču koupala, koukal na něj do vany a říká: teto, on bude z pepíčka taky jsednou kluk, viď? :grinning: :grinning:
a pak nám taky vyprávěl, že ho maminka v noci "vzbuďuje" :grinning: tím myslel, že ho ráno budí do školky...Nomyslím, že se do neděle dozvíme ještě plno "moudrých" věcí :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
jani - a přeju, aby tě nevolnost brzy opustila....já jsem jen už taková unavená, ale to jsem poslední půlrok pořád, čím to asi bude, že? ale ta slabost ze včera už se nevrátila, ťuk, ťuk....
Jak to v Ikee dneska vypadalo, šlo to nebo byla davová předvánoční šílenost?
18. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
Claudi, tak hlavně aby psí sádlo zabralo :grinning: :grinning: :grinning:
Téda už jsem vyzkoušela ledascos, ale psí sádlo ještě neee.

Holky, vy jste takový hlídačky, nechcete pohlídat i moje děti? :grinning: :grinning:

Jani, máš můj obdiv. V tomhle období jet do Ikey = dokonalá sebevražda :grinning: :grinning: .
Hlavně, že máš pokoupíno. Do Globusu to chce hned ráno dokud normální lidi ještě spí.
To jsou tam jen důchodci a ty snadno přepereš :grinning: .

Claudi, dáreček ještě nedorazil :frowning2: , tak snad v pindělí. Objednala jsem tatínkovi k jeho novému kolu takový menší doplněk - cyklosedačku pro Matějdu :grinning: :grinning: :grinning: . Aby měl kapku zátěž a nesmál se mi.

Dneska jsem nechala Terince v autě Matýska a běžela pro chleba do Lídlu. Lidí mraky, za pokladnou nejpomalejší pokladní na světě. Terka mi zoufale volala, že Matěj řičí a já byla uvězněná mezi důchodcema :angry: . Děsný. Už to v životě neudělám.
18. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
Il, na opruzeniny je prý výborný Sudokrém. Myslím, že i Klárce ho nakonec poradila mudra.

Rozhodla jsem se, že dneska dopatlám to cukroví.
Teda Iluss, jak jste mohli upéct 200kg? Letos mě to nějak nebaví, asi je to tím, že ho vždycky rozhrabu a nedodělám, protože se páníček vzbudí a chce se chovat.
18. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
hezké dopoledne :slight_smile:

ludvo: sudokrém dávám Lucince na noc (když je nejdelší dobu v té plínce), opravdu jí dost pomáhá.

taky mě to cukroví letos nějak netáhne. Já bych teda měla chuť dělat to cukroví doma, jenže kdykoliv se k něčemu doma hnu, tak malá spustí a musím se jí věnovat. Takže toho doma nikdy moc neporobím. Tak jsem se na to letos vykašlala a nedělala dokonce ani to nepečené cukroví.

Dnes nemusím vařit oběd. Jdeme na oběd ke švagrové, bude tam hromadná oslava. Minulý týden se slavila hromadná oslava v naší rodině a tento víkend se slaví v Danově rodině. Budeme slavit Lucinčin svátek, Danův svátek a narozeniny, moje narozeniny, neteřin svátek, švagrovy narozeniny a tchýniny narozeniny.
Nevím proč všichni slaví všechno v prosinci! :sweat_smile:
19. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahojda!

Iluš, Ty máš teď nědy narozeniny? Pochlub se kdy, ať můžem popřát. :wink:

Doufám, že jste všichni v pořádku - Claudi a ještě někdotu blindil,co. :frowning2: Tak snad už je to ok. Hadovic skorodědeček je snad v nemocnici hodný a je mu už taky dobře. A Pepí je už doufám úplně a dlouho bez teploty.

My stěhujem, tak se sem dostanu asi ažvečer. Pokud teda neodpadnu jako včera v 21h do postele. :sweat_smile: :grinning:

Přeju všem prima víkend!
19. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahoj kočky,

claudi, ludvi - já jsem si v Ikee vzala jen to, co jsem potřebovala, takže mi ty lidi ani tolik nevadili... ale zas takový nával tam nebyl
nejvíc mě ale odrovnal výběr vánočního stromku - měli je všechny zabalený, takže jsem si ho musela nejdřív vyrvat z hromady rozdělat, okouknout - první tři se mi nelíbily, pak jsem rezignovala a vzala si sice docela pěkný, ale není to úplně ono...

claudi - mně už je taky docela líp, ale můžu jíst jen piškoty a jsem pořád taková slabá - tátu máme v práci, takže tu bojujeme s Ondrou sami - nič moč
navíc nemám uklizeno, musím dozdobit cukroví (to ale až po nákupu, protože jsme tak vyžraným že nemáme ani marmeládu...), zabalit dárky... jsem zvědavá jak to všechno stihnu... začínám litovat, že jsme šli dál od našich maminek..., docela by mi bodlo, kdyby mi Ondru třeba jen jedno odpoledně někdo pohlídal

Globus snad zvládnu zítra večer, Ondru dám spinkat a vyrazím...

iluss - užijte si hromadnou oslavu!!!

jdu dát Ondrovi obídek a pak hop snad přemluvím, aby si šel se mnou aspoň chvilku lehnout
dneska bude mít poprvé brokolici, tak jsem zvědavá - poslední dobou mu zeleninka moc nejela
19. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
claudi - hoď sem ještě nějaké moudro, co ses dozvěděla od Tomíka, vždycky mě takovéhle hlášky rozesmějí :slight_smile:

ludvi - pěkný vánoční dárek si vymyslela :slight_smile:, že by Honza dostal stejný třeba k narozkám???
19. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
Andulko, jak to vzala babi, že se stěhujete?
Dobře děláte, ve svém budou vánoce nejkrásnější a na nějaký to uklízení se vyprdni. Tak nebude všechno dokonalý, hlavně abys byla v pohodě.

Jani, my hlídání taky nemáme. Jednou týdně přijede mamina, popovídá si s dětičkama, pomucká Matěje a musí rychle domů za naším skorodědou. Zase se nemusím na nikoho zlobit, že mi děti rozmazluje :wink: a za veškerý chyby ve výchově si můžu sama.

Dopoledne mi dorazil balíček pro tátu, je to teda krabice jako hrom :grinning: . Jenda hned tátovi vyžvanil, že je to dárek pro tátu i pro Matěje, takže táta tuší co dostane :astonished: .

Jinak dneska měl Matýsek poprvé mrkvičku, no moc mu teda nechutnala. Šklebil se pěkně a taky jí pěkně prskal :grinning: .

Jani, když ti není dobře, tak do toho Globusu nejezdi, abys ještě něco nepřichytila. A vezmi si laktobacily.
A jestli přece jen vyrazíš, tak ti přeju pěkný úlovky. Taky mě čeká žrádelní nákup :frowning2:

Večer jsme vlezli s manžílkem na váhu a to mě ujistilo, že máme napečíno až až :grinning: :grinning:
Takže naplním ořechy a prdím na to. Raději večer něco požehlím a vyspím se, než abych pekla další druh :grinning: .
19. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
ludvi - já vím, že s tím hlídáním v tom nejsem sama, ale občas by to bodlo....
Zítra už to bude určitě s mrkvičkou lepší...
lactobacily jsou objednány - Honza mi je dneska doveze - díky za tip!!!
no a ten nákup - ani nevíš, jak bych ráda zůstala doma a na nějaký nákup se vykašlala, ale doma už nemáme skoro co jíst a poslat Honzu se seznamem dlouhým až na zem by byla ještě větší sebevražda :grinning: :grinning: :grinning:

jo a Ondrovi jsem založila nové album, tak se mrkněte na npvé fotečky :slight_smile:
19. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
tak Ondrášek konečně usnul...

brokolice mu docela chutnala, v misce nezbyla ani lžička :slight_smile:

no a já vybírám hadříky na lacliku :slight_smile:
19. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz
ahojtě kočulíny :slight_smile:

jani - Ondra je celý ty, nebo teda alespoň mě to tak připadá... :wink: Ta černobílá fotka, jak je v osušce, se mi moc líbí, je to malý model :slight_smile:
to ti věřím, že se ti nikam na nákup nechce, ale nemůžeš to manželovi udělat, aby šel sám...Já jsem nikdy neměla v oblibě nějaké šmajdání po obchodech a co máme prcka tak obzvlášť...Nejraději bych si i rohlíky objednala přes net, ale to by se asi fest prodražilo :grinning: :grinning:
Ze stromku nebuď zklamaná ikdyž není úplně dle tvých představ, ono až ho Jani nazdobíš a naparádíš, tak zase bude vypadat jinak a bude moc pěkný :slight_smile:
Ondrášek teda brokoličku nebojkotoval? Já bych si ji taky docela dala, už jsem ji dlouho neměla, mám ji ráda obalovanou nebo jen tak uvařenou s máslem, mňam :slight_smile:

ludvi - Matějíček prskal mrkvoně? my jsme měli včera bram. kaši a dala jsem pepčovi pár lžiček a taky to nejprve prskošil a pak mu ale zachutnala :slight_smile: Terka breberka je sojka bonzačka trochu, no jo, oni děti ještě moc tajemství neumí udržet...A myslíš, že manžela napadlo co to teda bude? Je to dobrý nápad...Já bych to mohla Pepanům objednat jako společný dárek v březnu až budou mít svátek drátek :wink:
To zapracoval zákon schválnosti, s tím jak jsi nechala Terezce Matýska v autě...a zrovna tě důchodcové obklíčili ze všech stran, co? :unamused:

synoveček zatím dneska žádný velký moudro nevypustil, nějak neměl čas...Pepa ho vzal ven a vymetali spolu sníh na dvoře a teď má tchýňka dole návštěvu s malýma dětma, tak tam má parťáky na hraní a čekám kdy nám zbourají barák a my půjdeme pod most :grinning: :grinning:

taky se musím pochválit za zpacifikovanou haldu prádla, nemusela jsem dopo vařit, tak jsem to všechno vyžehlila...no krásný pocit, ale až na to, že na sušáku je další várka a za chvíli budu tam kde jsem byla...kolotoč a kolotoč žehlení, praní, sušení... :angry: :angry: ať už je zase léto, to jsou alespoň jen trička a tak....

andul - až se dostěhujete, tak budeš mít takovou praxi, že si budeš moci založit stěhovací firmu :wink:
19. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz
kocky, jenom na skok......mame tu od vcerejska navstevu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vcera jsme byli u toho doktora, tak si mysli, ze od srdicka to nebude, ze by mu ymodrala cela pusinka, ale dostali jsme doporuceni na kardiologii :confused: radsi... jsem tam volala a madam mi hnusne rekla, ze me neobjedna, protoze se nemuze dostat ani do jednoho pocitace :angry: prej at si zavolam ve stredu......ulet! no a doktor mi rekl, ze kdyby nejak modral, tak mame jet hned do nemocnice...snad bude v pohode.....

vecer se ozvu, jestli me mlade necha.....
19. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
Hezký večer :slight_smile:

tak oslava proběhla hezky. Všichni jsme si navzájem popřáli (slavili jsme totiž všichni co jsme tam byli, tedy krom švagrové). Rozdali jsme si dárečky, nakrojili dortíka, pokecali a bylo nám fajn :wink:

Andulko: mám narozky mezi svátky (27.12. - jsem takový vánoční dáreček :grinning: )

jani: taky se mi nelíbí, že ty stromky rovnou balí to té síťoviny. Pak ani nevíš, co kupuješ :confused:

claudi a jani: doufám, že vám bude brzy líp a dáte se do vánoc do kupy!

jani: tak to Lucinka teď papá krásně a už spapá plnou dávku. Ale s tím bumbáním je to pořád na štíru. Vůbec nechci nic pít, ani vodu ani čaj. Z lahvičky vůbec, to jí jen žmoulá v pusince a nechce vůbec sát. No a po lžičkách tomu taky moc nedá, tá si tak tři lžičky, šklebí se u toho a jako že stačilo.
19. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
jani: krásný fotečky, ondrášek je prďolka! :slight_smile:

jinak já se chystám tu brokolici konečně uvařit zítra. Dneska malá ještě dojídala zbytky z mrazáku (mrkvičku s brambůrkem), tak zítra zase navařím další zásoby do mrazáku. Asi dám do mističek zvlášť brambůrky, mrkvičku a brokolici a pak to prostě budu kombinovat podle chuti a potřeby. už mám vyzkoušeno, že jedna mistička je půlka dávky, tak vždycky na jednu plnou dávku zkombinuju dvě mističky.

len: tak to je moc dobře, že to zřejmě není od srdíčka (taky si myslím, že by nemodral jen spodní ret, ale minimálně by modrala pusinka celá). Ale radši ať ho prohlídnou, jistota je jistota. :wink: no joooo, je před svátkama, lidi už se vidí doma, tak jsou ochota sama viď !

jinak dneska se Lucinka rozloučila s košíkem, ve kterém byla od narození. To je ten pojízdný košík na kolečkách, přes den v něm byla v obýváku a na noc v něm spinkala u mé postele. Jenže Danova sestřenice už ho potřebuje vrátit, tak jsem dnes vyprala veškeré povlečení na něj a zítra už ho odvážíme. Takže Lucinka dnes poprvé spinká ve své postýlce. Udělá si dneska takovou premiéru, ještě v ní totiž nespinkala. Ale asi se jí tam líbí, protože usnula už v sedm hodin.
Jen pro mě to v noci bude krušnější, protože ta postýlka není hned u mé postele, tak k malé vždycky budu muset v noci vstávat, i když bude chtít jen zastrčit dudlíka :confounded:
19. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahojka,
vyhnala jsem velký hady na procházku.
S Matějdou raději nikam nejdeme je tady 8 pod nulou :frowning2: .
Včera jsem domatlala cukroví, nakonec jsem perníky ozdobila bílou čokoládou a byla. Jelikož je to naše třetí vá rka t ak to neva.
Matějda měl dneska mrkev s bramborem a bylo to ochlup lepší. Časem se to naučí :grinning:

Jani, Ondra je opravdu c elý ty!!
Máš nakoupíno?

Il, jak se Lucince spalo v postýlce?
20. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
U nás se vztávalo opět po dovu hodinách, ráno jsem si přispala, ale je to snad ještě horší, jsem jak praštěná...
20. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj,

hurá mám vše dokoupeno!!! Sice jsem zapomněla pár drobností, ale to už zvládne i Honza :slight_smile:
Vyrazila jsem dneska dopoledne, chlapy jsem nechala doma - Ondrášek měl připravenou brokolici k obídku a přijela až před třetí
nakoupila jsem v DMku plínky a tak a pak velký nákup v Globusu - nechala jsem tam skoro tři tácy, takže zásoby docela máme :slight_smile:
tak zítra ještě dozdobím cukroví a ještě bych chtěla upéct jeden druh - rohlíčky s ořechovou náplní
a dárky už mám taky skoro zabalený, zbývají mi jen ty, co jsem dokoupila dneska (a těch už moc není)

takže se mi konečně psychicky trošku ulevilo... a celkem už mi je i dobře...

iluss - to je fajn, že se oslava vydařila
chtěla jsem se tě zeptat, kdy začneš s masíčkem?? a jaké dáš? kuřecí?

ludvi - u nás je -15, takže s Ondrou to na procházku moc není, přes den tedy moc nespinká a v noci taky ne... spí jakž takž, když je u mě v posteli... jsem zvědavá, jestli se ho pak někdy zbavím...
20. pro 2009 v 17:00  • Odpověz
Hezké odpoledne :slight_smile:

tak jsem tu dnes měla bráchu s manželkou a dvouletou dcerkou. Pozvala jsem je na oběd, tak jsem dělala rajskou polívku a lasaně a upekla ty řezy raffaelo. Tak tu zase bylo veselo :slight_smile:
Brácha mě docela překvapil, byl na služebce v USA (a měli tam i nějaký mezinárodní školení) a každý tam dostal kameru od kodaku, ale ta kamera vypadá jak mobilní telefon (je i stejně velká, takže akorát do kabelky), ale je dost kvalitní. No a on už prý něco podobného má, tak mi to přivezl jako dárek k narozkám. A dal mi to už teď, abych se s tím naučila a mohla Lucinku natáčet o vánocích. Tak mi udělal obrovskou radost! :slight_smile:

Jo a dneska jsme ozdobili vánoční stromeček, aby jsme si ho užili, protože pak na vánoce jedeme k našim. Jenže problém je ten, že nám jaksi nefungují žárovičky, už nějak dosloužili. Tak zítra pošlu manžu koupit nové. Tak jsem ho jen nazdobila ozdobičkama a až dáme zítra žárovičky, tak tak až pak dám řetězy a třásně.

Lucinka už se začíná lehce plazit. Dám ji na zem na deku, chvilku ji tam nechám a když se tam pak kouknu, tak je třeba o metr vedle :slight_smile: (ještě je sice taková neohrabaná, na jančinýho Ondráška nemá, ale na začátek dobrý) :wink: A sudy válí na jedničku!

Jinak Lucinka dnes spala prvně v postýlce a spinkala skoro celou noc, spalo se jí krásně. Usnula před sedmou, pak se vzbudila na papání ve tři hodiny. A pak se vzbudila až v půl osmé, ale to je kvůli tomu, že Dan zakašlal, tak jí to vzbudilo. Jinak by klidně chrupkala dál.
A po obědě jsem jí tam taky dala a spinkala dokonce hodinu a půl. To se jí normálně nestávalo, vždycky přes den spala v kuse tak maximálně 20 minut. Takže spokojenost :slight_smile:

Jani: chystám se dát Lucince kuřecí masíčko asi tak za týden :wink: (už vyzkoušela mrkvičku, brambůrek a brokolici)
20. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
ahoj holky...

u nás taky pěkná zimice celý den, bylo -12 :unamused:

iluš - jé, vy už máte ozdobený stromeček? tak to unás nehrozí, protože my ho ještě nemáme ani koupený, snad to do čtvrtka drahý můj zvládne, jinak máme jako záložní variantu, že ušmikneme nějaký co máme na zahradě, máme je vysázené vzadu na zahradě podél plotu a jak se rozrůstají, tak se klidně nějaký prořez může udělat...Takže bez stromku nebudeme určitě, už se těším až ho nazdobím :slight_smile:
No to ti brácha udělal pěkné překvapení s tou kamerou...to je milé. Hlavně ji teď u prcka hodně využiješ, je pořád co natáčet...My teda kameru nemáme, ale taky jsme už o ní uvažovali... Natáčím jen na telefon, ale tam to rozlišení není moc kvalitní...

jani - závidím ti, že už máš nákup za sebou....Mě to teprve čeká. Zítra asi sepíšu seznam a v úterý vyrazím a doufám, že to na jeden zátah nakoupím.....Dárky už nepotřebuji žádné, ale jídlo hlavně...už jsme tu pěkně vyžránkovaný...Dneska byla večeře dle zásob a ty jsou zančně omezené :grinning: : chleba obalený ve vajíčku, ale já to ráda, takže jsem si šmákla...

ludvi - jsem taky dneska chtěla mladíkovi udělat mrkev, ale pak na to nedošlo, tak asi zítra bude hókus pókus....
Zítra jdeme k mudrovi na tu půlročku, tak jsem zvědavice na naše míry...Připadá mi že od posledního měření vyrostl tak o půl metru :grinning:
20. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
Tak už se hlásíme do klubu zubatých!!! :grinning: Lucince jsem dnes po koupání našla dva zoubky (dole). A to tam ještě včera nebyly :wink:

claudi: chleba ve vajíčku taky miluju. Já si ho ještě potřu kečupem nebo hořčicí, na to dám plátky hermelínu a dám zapéct do mikrovlnky. Ten hermoš se na tom krásně rozteče a je to fakt mňamka! :wink:
20. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
il - gratulace Lucince-zubejdě :slight_smile: A taky hned dva najednou jako u Matějdy? Se s tím prďolkové nepářou a sekají to hned v páru, co? :slight_smile: A znáš to, že kdo najde první zoubek, tak má dostat na nové šaty? Tak to honem řekni manželovi a budeš mít ještě další dárek k vánocům :wink:

já taky ještě na ten chleba něco dávám....dnes jak už jsem říkala jsme docela vyžraný, ale našla jsem ještě plátkový sýr, tak ten na tom byl taky dobrý...

čučím na superstar, už je finále....tak jsem zvědavá kdo vyhraje! :confused:
20. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jejda, Lucinka už je taky ZUBAJDA. Velká gratulace :grinning:
Ty, Iluss, ty dva by se mohli dát dohromady :grinning: :grinning: :grinning:

Já mám depku děsnou. Všude binec, hromada prádla, tu teda doufám dneska skolím.

Matějda ještě nespí, tak ho jdu zalehnout do pelechu. Jinak to asi nepůjde :frowning2:
20. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
Nikde nikdo :confused:

všechny doháníte restíky, co?

Holky, já mám DOŽEHLENO!!!!!!!! 3X HURÁ

Živitel šel na jedno, asi nezůstalo jen u jednoho, je kapku společensky unavený.

Nakonec hadi lyžovat nejedou, je fakt velká zima, škoda přeškoda.
Zítra máme pozvaný sousedouvic děti a uděláme si vánoční besídku :grinning:
Taťka bude zdáse střízlivět a já to taddy musím kapku doladit do vánočna.
V úterý má táta firemní kuželky, takže opět přijde unavený :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Holky, chtěla bych být na pár dní chlapem, ty mají jinačí život. A my ostatní budeme strojit stromeček. Máme jedličku 3,3 m vysokou :grinning: :grinning:,, asi jí budeme mít napůl se sousadama, či co :grinning: :grinning:
No a ve středu jedeme ke tchýni, má svátek, takže jí jedeme po přát a rovnou si nadělíme.

Jdu to zalomit, ráno budu zase tuhá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 v 00:55  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Tak dneska jel manža na pohovor do jedné firmy. Prý by ho od ledna vzali, tak se tam má jít dneska ukázat. tak snad mu to vyjde :wink: Sice tam bude mít určitě menší plat, ale aspoň něco do začátku a pak se popřípadě může koukat jinde. Dokonce jsme na netu našli, že nedaleko nás otevřeli další haly jedné firmy, kde nabírají 70 zaměstnanců. Takže kdyby to nevyšlo dneska, tak to zkusíme v té druhé firmě :wink:

claudi: no s těma novýma šatama to vidím bledě. Nedávno jsem si postěžovala, že si musím koupit nějaké nové tepláky na doma. Tak mi maximálně koupí u čongů jedny tepláky za padesát korun :grinning:

claudi: taky jsem koukala na superstar, ale strašně mě tam štvalo to velké množství reklam. Už jsem u toho usínala, jak to pořád natahovali. A vypla jsem telku při té poslední reklamně (těsně před vyhlášením), protože už mě to fakt naštvalo. Tak jsem si řekla, že si to pak přečtu ráno na netu, kdo vyhrál. Docela mě to zklamalo, strašně jsem to přála Šmajdovi.

Ludvo: teeeda ty jsi takhle ponocovala a to jen kvůli prádlu? Tak to bych se na to nakrásně vykašlala. Teda koukám, že nejste žádný troškaři, když stromek, tak rovnou třímetrový! :grinning:
21. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
taaak, jdu Lucince navařit nějaké papání (brokolici, mrkvičku a brambůrek) a dám to do mrazáku. Včera jsem se k tomu nějak nedostala, tak včera dostala skleničku (brokolici - moc jí šmakovala)
21. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
ahojda :slight_smile:

il - mě teda ty reklamy štvaly tak a dooost :angry: taky jsem se kolem půl jedenácté naštvala a vypnula to, mládě ještě nespalo, tak jsme šli do ložnice a tam spustil koncert, takže jsem ho dala do kočárku, šla zpět do obýváku a uspávala ho a tak jsem tu bednu zase zapnula a nakonec vyhlášení viděla....No já fandila Chodúrovi, takže spokojenost, ale Šmajda byl taky dobrej...

tak ať manželovi pohovor dobře dopadne a má zase práci....To s těmi šatami neva, tepláky za pade jsou taky dobrý :wink: :grinning:

ludvi - teda vy jste fakt megalomani, takovej strom :grinning: :grinning: to bude alespoň přes tři patra, ne? Máš pochvalu za umordování prádla, jsi holka šikovná :wink: S lyžovačkou je to škoda, že se konat nebude, ale když je takový mráz tak je to blbé...Třeba to vyjde jindy mezi svátky.... Taťka si teda žije, co? samá akce reakce :grinning: Já to taky furt říkám, že se ti chlapi mají líp :grinning:

po obídku vyrážíme na půlročku, tak pak večer poreferuji :wink: Prcek se mi tu vzteká, jdu ho zpacifikovat...
21. pro 2009 v 11:15  • Odpověz
tak dneska je lucinka strašně ubrečená a chovací. Asi jí není dobře z těch zoubků. Strašně dlouho nám trvalo, než jsem jí teď dopoldne uspala, ale už na chvilku usnula. Tak snad jí bude líp.

Claudi: tak ať vám ta půlročka dobře dopadne :wink:
21. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
tak manža tu práci vzal. Tak naštěstí na pracák nemusí :wink:
sice to bude finančně do začátku nic moc, ale aspoň něco :wink:

claudinko: moooc děkuju za ty čepičky. Jsou nádherný!!! Je nám ale bohužel jen ta červená. Ta tmavá je lucince malá - má asi nějakou moc velkou hlavičku :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.