• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
ahojda všem

nějak opět nestíhám, tedy hlavně koníka, ale zaznamenala jsem nějaké nové zoubky, kontroly, vyžehlené prádlo .... :grinning: takže ke všemu veliká gratulace :wink:
my jsme měli jít s Ondrou na 5měsíční zítra, ale jelikož taťku bude mít dovču příští týden, ak ho taky trochu využijeme ať se taky zapojí :wink:
včera jsme byli dokoupit poslední dárečky, tak jsem je všechny balila, je to už po kupě, tak z toho mám dobrý pocit. Teď se rozhoduju, kdy postavím strom, máme to stejný jako iluss, po Štědrém dnu jedeme po rodinách ,takže bůh ví, kdy se vrátíme. Těším se , ale zároveň mám obavu jaký to bude, Ondrášek prostě v noci špatně spí a už si na to asi budu muset zvyknout, a co potom až nebude spát doma a někde v cizím prostředí, no třeba mě překvapí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já jsem včera na superstar nekoukala, s manžílkem jsme koukali na Dobu ledovou 3 (pěkný :grinning: ) fandila jsem Šmajdovi, takže taková malá prohra :unamused:

doufám, že se máte všechny a vaše miminka fajn, u nás je krásná bílá zima, ale vypadá to že do Štědrého dne to bude dole, hodně se oteplilo, zítra budu muet ještě na poštu, mám tam pro Ondru ještě jeden dárek a naše milá pošťačka toho mám před Vánocemadost, tak proč by se snažila mi to donést že :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: takže budu muset do vedlejší vesnice, tak si zítra uděláme prochajdu s kočárem, to už doufám nebude taková kosa (nejvíc u nás bylo -16 :confused: :confounded: )

zase nakouknu, moje dítko se zase vzteká, poslední dobou mi přijde, že nedělám nic jiného než uspávám :fearful:
21. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ahoj,

claudi a andulko – tak balíčky dneska odeslány!!! mrazy u nás trochu polevily, tak jsem vyrazili na procházku

iluss – teda já ti to Lucinčino spaní tak závidím!!!
a Lucinka už se začíná přemisťovat? je to šikulka. Proč by na Ondráška neměla? on zase neválí sudy :-;
a gratuluju k zoubkům!!!
jak dopadl Dan na pohovoru? aaa už jsem to dočetla – jsem ráda, že nakonec práci našel…

claudi – tak co, jak jste dopadli na prohlídce??

ludvi – jo jo, já chco být na chvilku taky chlap…
21. pro 2009 v 16:33  • Odpověz
půlroční je za námi...pepi byl dobře naladěn a rozdával úsměvy na všechny strany, taky na mudra trochu zaprskal, to byla docela sranda... :grinning: :grinning:

od minule jsme vůbec nepřibrali, ba dokonce má o pět deka méně...Takže máme v poledne dávat zeleninovou polévku a večer kaši a pak dokojit.....No s kaší nevím, nevím....Dneska jsem to zkusila, snědl dvě lžičky a hned to vyzvracel :unamused: tak jsem ho už nenutila....uvidíme zítra, asi to bude chtít pomalounku, polehounku...a nebo vyzkoušet jiný druh...koupila jsem dvě, tak zítra udělám tu druhou...

il - se zoubky je trápení, co? tak snad už byla potom Lucinka veselejší....
21. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
claudi: a jakou kaši jsi mu dala? Prý je nejlepší na začátek ta rýžová.

já jsem kašičku ještě nezkoušela, ale už jsem taky přemýšlela, že jí malé dám. Po novém roce chci dát ovocnou přesnídávku, zavedeme masíčko a zkusím tu kaši. Ale všechno postupně :wink: aby toho na ní nebylo moc.
21. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
no konečně - celé odpoledne sem pokukuju a nikde nikdo :slight_smile:

ahoj claudi - tak u mudry bylo veselo? a Pepíno drží asi předvánoční dietku :wink:
a kaše se mu nechce papkat? Ondra ji taky nechce - zítra zkusím koupit mlíčko s kaší do flašky a dostane to v lahvi - budí se fakt každou chvilku (tak doufám, že to je opravdu hlady...), zdá se mi totiž, že večer už je unavený a nechce se mu papkat lžičkou...
a jaký máš druh? já jsem koupila první kaši od nestlé...
21. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
ale naštěstí pepíno má zásoby, tak se nic neděje, že shodil :wink:

jani: a Ondra je zvyklý na lahev? Lucinka si pořád ne a ne zvyknout, vůbec mi nechce nic bumbat.
21. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahojka,

jejda co to čtu? Pepíno nepřibral? Claudi, nic si z toho nedělej. Pepínek má z čeho brát a určitě v tom hraje roli ta jeho choroba :unamused: . Jak je mu, už nekašle? Jakmile bude 100% v poho, bude určitě přibírat jako dřív.
S kaší neporadím, určitě se toho spoustu změnilo. Dávala jsem jí rýžovou a před koupáním. Pak jsem jim dala ještě mlíčko.

Strojíme to naše třímetrový koště :grinning: . Ale co, hlavně aby byly děti spokojený.
22. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
ahojky

u nás už stromeček taky stojí :grinning: :grinning: :grinning: je teda umělej, ale je taky nádhernej :wink:
mládě jsem navlékla do Vánočního overalu, že ho vyfotím se stromečkem, dárkama.... a baterka ve foťáku je k.o. :angry: :angry: musím počkat až se nabije :slight_smile:
dnes by měl dorazit balíček z dětského ráje, objednávala jsem pláštěnku na sporťák a ještě nějaké drobnosti, tak jsem zvědavá kdy dorazí, potřebovala bych dojít na tu poštu, tak snad to všechno zvládnu.

Ondra se usilovněji a usilovněji snaží otáčet, třeba se mu to opět povede na Štědrý den :grinning: :grinning:

ludva vy máte třímetrový strom :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to se dětičky pomějí :wink:
22. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
ahojky holky

tak teprve teď jsem dočetla včerejšek...

Il - jsem ráda, že čepice pepice se ti líbí a že alespoň jedna Lucince je...tu malou si nech třeba na druhé mimi, nebo ji třeba podaruješ někomu jinému...Danovi gratuluji k nové práci, je fajn, že to takhle rychle sehnal a nebude dlouho bez práce :slight_smile:

klari - dobu ledovou 3 jsem taky nedávno viděla, je to pěkný :wink: takovýhle animovaný filmy mám ráda...Pošťačka je kapku na ránu :angry: :angry: Já mám pocit, že balík z laclíku mi přijde asi až v létě...Hned druhý den mi to poslali a balíček nikde, pošta opět perlí :angry: :angry:

jani - za lahvičky děkuji, taky snad dorazí....to poštovné ti pošlu, kolik to dělalo?

ludvi - to máte tolik ozdob na ten megastrom nebo jste museli dokupovat? :grinning:

no ještě štěstí, že má Pepino z čeho čerpat, že si udělal železné-tukové zásoby, když teď nepřibral. Dneska byl první den, kdy mohu říct, že už je zdravej, ani zž nekašle, ale drželo nás to poměrně dlouho...Tak snad vánoce prožijeme ve zdraví, jen pro změnu Pepa začíná trochu rýmovat :unamused:

tu kaši mám rýžovou, co ji včera vyhodil a ta druhá je nějaká obilno-mléčná, tak uvidíme jak to půjde dál...
22. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
taky jsem dneska absolvovala nákup v Intersparu, no děs běs a hrůza na entou, všude miliony lidí, asi se chystá konec světa, ne? když jsem viděla to nacpané parkoviště, tak mě málem omejvali, vevnitř se nedalo skoro ani projet košíkem, každej je šílenej a dokonce mi někdo uloupil tašky z koše.. :angry: se někomu asi hodily na velký nákup nebo jako dárek :grinning:
no já byla za půl hodiny hotová a u pokladen to pak docela šlo, ale fronta na uzeninu byla ukrutná, tak jsem koupila jen nějaké balené salámy, sice je moc nemusíme, ale než čekat na krájenou uzeninu, tak to teda neee... :angry:

dárky jsem už dneska dobalila všechny, uufff.... :wink:

nevím, zda se sem zítra dostanu, kdyby ne, tak vám všem přeji moc krásné svátky, rodinnou pohodičku, hodně zdraví a nějaké ty dárečky k tomu :slight_smile:
22. pro 2009 v 16:09  • Odpověz
jo a Ludvísku, pogratuluj za nás Matějíčkovi k jeho půlnarozeninám, že ho kámoš Pepi zdraví :slight_smile: taky to teď tak hrozně slavil, až z toho usnul :grinning:
22. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
ahojky,

claudi - jak píše ludva, určitě za to může ta nemoc, už se mi ulevilo, tak začne tvořit zásoby, neboj (kdyby nepřibral Ondra, tak to bude asi horší - je to pořád takový tintítko :slight_smile: )
Ondrovi ta rýžová kaše taky nejede - včera jsem mu do ní zkusila přimíchat trošku brokolice (tu totiž dlabe o sto šest) a trochu i mého mlíka, ale stejnak to nemělo úspěch
dneska dostane mlíčko kaši ve flaši - tak snad ho to zasytí, mně se totiž zdá, že večer už v těch prsou nic moc nemám...
lahvičky snad dorazí zítra, dej vědět, jestli přišly
a poštovný nech bejt - prý to platil Ježíšek :wink:
pomohlo vám to psí sádlo???

klarko, tak co? dorazil balíček?

ludvi - tak jak vypadá megastrom s ozdobama? určitě je moc hezký :wink:

vy už všichni zdobíte... my si to necháme až na Štědrý den, sice pak na první a druhý svátek taky mizíme, ale neumím si to představit jinak, než zdobit stromrček na Štědrý den dopoledne :slight_smile:
22. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
claudi - lidi blázněj, to víš, na Vánoce se všichni přežerou a potom jim bude blbě :slight_smile:

S Ondrou posíláme pac a pusu Pepínovi a Matějovi k půlnarozeninám!!! To tak letí...
22. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
jani - mě taky připadá, že už mléka nemám tolik a taky už jim to prostě v tomhle věku asi nestačí být jen na MM, tak se na ty kaše a příkrmy prostě musí naučit mimiňáčci naši :wink:
psí sádlo, řekla bych, že zabralo, co jsem ho s ním začala mazat, tak kašel polevoval a polevoval...I velký Pepa se s ním maže :wink:
dobře, tak jéžíškovi děkujeme, je moc hodný....Po svátkách až bude čas, tak uháčkuju Ondráškovi čepičku a pošlu vám jí, jen mi budeš muset pak písnout obdvod jeho hlavičky a raději ji udělám krapet větší, aby mu nebyla pak malá než ji pošlu :wink:
22. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
a díky za pac a pusu :slight_smile: letí to opravdu děsně, co? no jo na dětech se prostě pozná nejvíce jak týdny a měsíce přibývají...a my taky stárneme,,,nebo raději jinak: zrajeme :grinning:
22. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
autor
ahoj letníkovu :slight_smile:

právě jsem chvíli sama,tak se jdu na moment ukázat...

tak co se vánoc týče-máme nazdobený stromek- vypadal moooc hezky do doby,než ho dneska milej Tomíno strhnul... - dělal,že jde řezat kmen,jak to viděl u táty a ejhle- bum a strom na zemi a špice rozbitá... takže jsem bez špice a naštěstí to bylo to jediný,co se dalo rozbít-opak už tam máme jen sušený pomeranč,jablíčka,čokokolekci a ořechy a perníčky....naštěstí....

a adam pro změnu- už se tak nějak přemistuje po elém pokoji - klečí na kolenou a bud se posune dopředu a nebo couve :grinning: -tak se dostal pod stromek a tam jsem dala na okrasu na zem v mističce pár perníčků...tak jsem ho odchystla,kterak jedním přískokem k misce a honem ukořistil perník (ve tvaru kostelíčka :grinning: ) takže taky už asi budu muset dát vše z dohledu...

tom je jinak děsně chytrej,začal adama komandovat...(tom nesmí v bytě hodně dupat kvůli sousedům) tak poučoval adama,že nemá kopat,že by se máma zlobila a ježíšek nepřinesl dárky :grinning: :grinning:

a taky-když adam chytil ručičkou větvičku stromku -když jsme mu šli sromek ukázat- tak mu říkal,at pustí,že by udělal strom bác a že to stojí koruny (a hlavně že ho pak sám shodil :grinning: :grinning: )

manželín byl dnes naposled v práci a zítra jsme spolu-ještě jdeme na kontrolu s tomáškem s tou borelou ,tak aspon tam nebudu muset i s adamem...

leni- myslím na vás s filípkem ohledně těch vyšetření-jak jsme psala-taky si myslím,že by se to snad neomezilo jen na spodní ret,ale stejně budu držet palce a dej nám pak vědět....koukám,že i maému pepínkovi je lépe,tak snad budou přes vánoce šichni zdraví :slight_smile:

lucince gratuluji k zoubkům- aspon ty první dva vám dají ted po proříznutí pokoj :slight_smile: ale stejně nás jich ještě dost čeká :slight_smile:

claudi- rýžovou zkus nemléčnou z jeho mlíčkka nebo mužeš ji udělat i z mateřského a uvidíš zda to blindí nebo ne..

holky, četla jsem vás-ale včera a dnes už si zase skoro nic nepmatuju..takže už zase ani nevím co vše jsem ctěla napsat..včera jsem normálně šla spát s dětmi- před osmou jsem už ležela v posteli a usnula asi dřv než děti...nějak jsem úplně mimo posledních pár dní...

claudi- souhlas s holkama, pepíno má z čeho čerpat a až se zotaví,tak začne zase nabírat kilíčka :slight_smile:

no nic,jdu honem vyluxovat,když tu právě nikdo nepobíhá po bytě :slight_smile: a pak asi vytvořit nějakou hvězdu na stromek místo špice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. pro 2009 v 16:32  • Odpověz
autor
holky, pokud se s některou z vás neuvidím či minu atd- tak vám všem -maminkám,miminkům a jejich sourzenečkům a tatínkům přeji krááásné a pohodobě strávené vánoce- at jste zdraví a spokojení a at se vám ten štědrý den vyvede přesně podle vašich představ..dětičky at mají světýlka v očích a radost z dárečků (nebo aspon z mašliček a šustících papírů) a at se ten den zapíše do vašich srdíček :slight_smile: a pokud budete u stromečku dojetím nad svými ratolestmi plakat,tak vězte,že v tom nebudete sami,já budu zcela jistě brečet taky :slight_smile: :slight_smile:
krásné svátky :slight_smile:

jo a jsem ráda,že vás mám :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: je to s vámi všemi prima :slight_smile:
22. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
Hezké odpoledne :slight_smile:

ta u nás bylo celý den veselo. Dopoledne jsem vařila, pekla a gruntovala. Na oběd přijel Danův táta s přítelkyní a Danův brácha s manželkou a dětma. Tak jsme pojedli, popili, pokecali a bylo nám fajn :wink:

claudi: taky jsem si právě říkala, že tu menší nechám na druhé mimi. Chci znovu holčičku, tak se hodí :wink:

bledulko: tak tomík je šikulka, koukám, že máte doma veselo :grinning:

tak ať vám to zítra na té kontrole dobře dopadne :wink:

bledulko: jsem na tom stejně, taky jsem ráda, že vás všechny mám! jste bezva maminy a mimiňátka jsou taky super! :slight_smile:
22. pro 2009 v 18:19  • Odpověz
bledul - Tomík je fajn vychovatelka :grinning: To je srandovní, když takhle malý děti jsou takový rozumbradové :wink: Tak ještě že na stromku máte samé ozdoby, které se nedají rozbít a špičku jsi už určitě nějakou pěknou vyrobila, viď?
Tý jo, Adulka už se takhle přesouvá po bytečku? Ten náš lenochod se k pohybu moc nemá...

iluš - no to jsi měla celý den o zábavu postaráno.... je dobře, že se rodina takhle schází....A co jsi servírovala dobrého?
22. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
teda poslední dobou je lucinka při večerním usínání zlatíčko. Ona je tedy vždycky večer zlatíčko, ale občas jsem k ní večer ještě musela chodit, dala jsem jí spinkat a ještě tak dvakrát nebo třikrát si mě zavolala. Teď jí tam, šoupnu, popřeju dobrou noc a nechám ji tam. A ona hned usne a už mě vůbec nevolá a ani tam s ní nemusím vysedávat :wink:

claudi: dneska jsem vařila kuřecí vývar se zeleninkou a domácími nudlemi, kuřecí plátky na žampionech se sosíkem a rýží, řezy raffaelo. Všem moc chutnalo :wink:
22. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
Dobrý večer,
vůbec netuším,co se tu děje (jen gratulace Lucince k zoubkům), ale hlásím, že z "nejhoršího" jsme přestěhovaní,z nejhoršího je uklizeno a dneska naposled spíme u babičky. Zítra už budem vDomečku. :dizzy_face: Jen nevím,zda budem mít přístup na net. :sweat_smile:

Jdem do postele.Dobrou noc a krásný sny. :slight_smile:
22. pro 2009 ve 23:25  • Odpověz
Hezké dopoledne :slight_smile:

tak dneska razíme k mým rodičům a budem tam přes celé svátky a vrátíme se nějak před Silvestrem.

Tak maminky, užijte si s miminkama nádherné Vánoce, spoustu krásných dárečků a dětských úsměvů a pořádně opdočívejte a uživejte si tatínky! :slight_smile:
23. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
přejeme všem krásné Vánoce
PF v albíčku :wink:
23. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
claudi - tak to se na čepičku budeme s ondrou moc těšit - to se nedá odmítnout :slight_smile:
po novém roce mu hlavičku změřím, díky, jseš zlato :wink:

bledulko - no jo, s dvěma prckama je doma veselo...

No a s Ondrou posíláme přání pěkných a klidných svátků!!!
23. pro 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahoj maminy a miminčátka,

doufám, že jste všechny v pohodě a mimískové se mají nádherně :grinning:

Dneska jsme byli u tchýně přát jí k svátku a rovnou jsme si udělali Ježíška. Vždycky mě to trochu štve, protože si myslím, že by měl chodit Ježíšek nejdříve k nám. No s tím nic nenadělám, zezačátku chodila tchýně na Štědrý den k nám a taky to nebylo ono. Tohle je přece jen menší zlo.

Bledulko, s tím stromečkem je teda sranda.
Terce se v roce a půl stromeček vůbec nelíbil (protože píchal) a snažila se ho zlikvidovat tím, že do něj ustavičně najížděla kočárkem. Několik let jsme ho pak přivazovali ke garnýži - pro jistotu :grinning:.
Jé tak s Adámka je už taky mop ? Matýsek se asi jen tak plazit nebude :grinning: :grinning:

Jo a my měli dneska taky jednu perličku. Matýsek rozkousnul chrastítko, takový ten spínací špěndlík. Naštěstí se mu nic nestalo, snad nesnědl ani žádnou kuličku ze vnitř. Docela jsme se polekali. Takže dávejte na ty svoje zlatíčka pozor, čert nikdy nespí!!!!

Mějte se krásně, užijte se Ježíška, pohodičky a pohádek. A kdo chcete, jukněte na přáníčko :
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3638758&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
23. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
Krásný Štědrý den :grinning:

ještě jednou chci popřát celému LETNÍKOVU, ty nejkrásnější Vánoce se svýma zlatíčkama :slight_smile:
Jelikož zítra odjíždíme k našim a pak ke tchánovcům asi se na net nedostanu až v příštím týdnu, tak jsem se raději stavila ještě dnes. :wink:

ludva, to jde prokousnout chrastítko ???? no jak píšeš tak asi jo :confused: :confused: :confused: :confused: díky za upozornění, tohle jsem opravdu netušila :grinning:

my jsme si pod stromeček nadělili otáčení na bříško, Ondra už chytil ten správný grif a je stále otočený :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , vypadá jak ko když plave, je s ním legranda :slight_smile: :slight_smile:

tak si užijte pohádky, pohodu, dobré jídlo a všechno co k Vánocům patří

Máme Vás všechny moc rádi :slight_smile: :slight_smile: Klára a Ondrášek
24. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
holky ahoj - všem vám přeju překrásné a pohodové vánoční svátky prožité v kruhu rodinném a do nového roku hlavně zdravíčko a zbytek příjde sám. nevím kdy se zase ukážu tak přeju už teď :wink:
24. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
Milé maminky, miminka a tatínci, přejeme vám všem krásné, klidné a pohodové Vánoce a do dalšíhoroku jen a jen zdraví, štěstí a úsměvy! :slight_smile: :wink:

Máme vás moc rádi a těšíme se na vás. :slight_smile: Andulka, Tom a Vítek z Domečku
24. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
ahojda berušky a beruščátka....

ještě si užíváte tatínky, rodinu, pohádky a dobrou pohodu? to je fajn....

u nás se vánoce vydařily, spokojenost na všech forntách....

jedno malé-velké překvapení: jsem těhulína, nečekaně a překvpaivě přirozenou cestou! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

příště napíšu více, zatím pa :slight_smile:
26. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
No, Claudýsku, koukám, že příroda je velká čarodějka :grinning:
Moc moc ti blahopřeju a moc moc ti to přeju :grinning: .
Tak Pepíno bude mít v létě sestřičku nebo bratříčka....

U náv vánoce taky dobrý, děcka spokojený a o to jde.
Jen dneska jsme byli s Jéňou na zubní pohotovosti :angry: , udělal se mu obrovský váček nad zubem, takže máme o mlíčňáka míň :frowning2: . Hlavně, že už je hnis pryč a už to nebolí..... A máme naordinovanou zmrzlinovou dietu :grinning: :grinning:

Mějte se krásně, pa.
26. pro 2009 v 18:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.