• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ludvi, díky za gratulaci :slight_smile: jejej, tak Jenda měl takovou bolístku :frowning2: Je to statečný pašák a zmrzlina je dobrá medicína :grinning:

tak tady je můj těhu příběh:

jak jistě všichni víte k Pepimu nám musela pomoci lékařská věda, páč mi diagnostikovali neprůchodnost vejcovodů, tudíž neplodnost....Takže po šestinedělí na kontrole u gyndr mě jako ani nenapadlo nechat si psát jakoukoliv antikoncepci, jsem si říkala, že jako vyhozené peníze jen proto abych měla menstruaci pravidelnou přesně na den....
No a první menstruace po porodu přišla až v říjnu, v listopadu nic....Tak jsem si říkala, že to je tím kojením, že tělo je ještě celé rozházené a nějak nad tím nepřemýšlela...V prosinci taky nic....
Pak jak jsem byla nachlazená, tak jsem se toho nemohla dlouho zbavit a jeden den mi bylo šoufl po ráno i jako na zvracení /to jsem teda u prvního těhu vůbec neměla/, no a tak se mi jen tak myšlenka na těhotenství mihla krátce hlavou, ale jsem si říkala, že to není možný, vždyť nám to normoš přeci nepůjde....
Minulý týden v pátek jsem jela do lékárny pro čaje a u pultíku ze mě vypadla věta: Ještě potřebuji těhotenský test..... Doma jsem si jen tak, zcela bez pomyšlení na pozitivitu, testík provedla a ejhle byly tam v cukuletu // :grinning:
Vyvalila jsem na to oči jako buvol a ač přesně vím, co // znamenají, tak jsem začala číst návod :grinning: :grinning: :grinning: V sobotu jsem testla podruhé a zase byly //. takže to bylo více než jasné.....
Pepovi jsem nic neřekla, chtěla jsem ho pod stromečkem překvapit...věděla to jen tchýně...
V pondělí jsem volala na gyndu, sestra mě objednala hned na úterý a tam už malý prcek na utz na mě mával.... :dizzy_face: Dle PM mám termín 21.7. a dle utz je mimi o deset dní mladší, takže druhý termín 31.7. :wink:
Pepa dostal jako závěrečný dárek oba testy a fotku mimíska. Byl moc překvapený, dojatý a šťastný...... :slight_smile:

Takže asi tak....Zázraky se prostě dějí a my jsme toho příkladem... Jsem ráda, to je samozřejmé, jen jsem takhle brzy děti po sobě fakt neplánovala....Bude to mazec, ale se to bude muset zvládnout a vydržet....

mějte se fajn a dobrou noc
26. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
Claudi, je to super zprávička, to je jasná věc :grinning: :grinning:
Téda to musel být velký Pepa pěkně překvapený :grinning: . Držím ti palečky, aby bylo vše v pohodě (a bude, neboj).
Budeš mít honičku, ale určo to zvládneš na jedničku :grinning: .
Říkala jsem to navečer manžovi a Jenda hned, cože? Už čeká další? Tak taky čekej ... :grinning: :grinning: A můj muž, jak jindy moc nevníma, tak svěle zareagoval : Néééé čtvrtý už nééé, to by bylo moc :grinning: :grinning: :grinning:

Andulko, tak je se žije v domečku? Nebojíte se tam sami?
26. pro 2009 ve 23:06  • Odpověz
Ahoj vsem maminkam a miminkum....

kocky, ja na vas ted vubec nemam cas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: ach jo, vzdycky si k tomu sednu a nez doctu a neco napisu, tak si me to moje zvire zada....

jeste jsem ani nevlozila fotky, ach jo....ja jsem hrozna.....no, ted spinka, tak to zkusim vlozit, tak uvidime, jestli se zadari.....jeste musim docist

ale vsimla jsem si jednoho CLAUDI, GRATULACEEEEEEE ! :grinning: no vy jste sikulky, takze pepino bude mit sourozence :sweat_smile: to je ale krasnej darecek k vanocum, co? :sweat_smile:

tak jdu docist.....nebo mozna nejdriv vlozit fotky, nez se zviratko vzbudi

holcicky, doufam, ze jste vsechny mely krasny a klidny vanoce a ze jezisek na vas byl hodnej :wink:
27. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
dobrý večer...

Ludvi - tak to byl Jenda hned hotov s rozhodnutím, co? Tak taky čekej :grinning: :grinning: :grinning: To je dobrá hláška :grinning: :grinning: Já myslím, že máte už splněno se třemi dětmi, co? :wink: A je vidětm že ač to někdy vypadá, že nás chlapi neposlouchají, tak asi na půl ucha jo, když tvůj živitel tak rychle zareagoval :grinning: :grinning:
Co háďátka, jak byli spokojeni s jéžíškem? Splnila se jim jejich přání?

leni, ahojky....nestíháš, nestíháš, viď? Já to mám taky tak někdy, zapnu PC a najednou mě mladík odvolá...no mají to načasovaný :grinning: A co vánoce u vás? Taky vše v pohodě a jéžíšek byl na vás hodnej? Určitě jo....

mláďátko spí, tak to asi taky brzy zalomíme....chtěli jsme koukat na S tebou mě baví svět, ale asi to neklapne, jsem teď zase sedmispáč a šípková růža v jednom :grinning:

dobrou...
27. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
Zdárek,

Len, copak mrňousek nespí?

Claudinko, přála bych ti aby tam byla ta šípková růženka :slight_smile: , hodila by se co? Za pár měsíců vyměníš x-lander za dvojkočár :astonished:, to bude jízda :grinning: :grinning: :grinning:.
Spi, co ti Pepínové dovolí, máš nárok.

Máme těhotnou sousedku o patro víš, je asi nějaká hyperaktivní, páč vysává v 7ráno :astonished: . Asi jí ještě nikdo neřekl, že má poslední šanci se pořádně vyspat.

Dneska byly děti bruslit na zimáku, odpolka tu byl otec s macechou a navečer sousedovic děcka. Vánoční úklid je - víte kde. Zítra jedeme na ježíška k mamině a konečně se po dlouhé době potkáme se ségruší.
Mějte se pěkně.
27. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz
ludvísku - u nás taky není vidět, že proběhl nějaký vánoční úklid...teda on nebyl zas tak horkej :grinning:
Sousedka je teda pěknej truhlík, asi fakt neví co ji čeká...A nebo bude jedna z mála těch šťastných maminek, kdy mimi jen jí a spí a ona si i při něm odpočine...To ovšem já teda vůůůbec neznám :grinning:
Užijte si maminku a ségrušu pindrušu a dětičky ať se užijí navzájem a nezbourají mamince baráček nebo byteček :grinning:

máme u nás zase sněhánky....na štědrý den takové bílé zbytky venku a teď je tam krásně sněhobílo a vypadá to hodně vánočně...ale klouže to celkem...jsem ťapkala do našeho supermarketu a u baráku se mi rozjely cvičky, že jsem se málem koulela...ale vybalancovala jsem to a pak už jsem šla jako pos.... :grinning: :grinning:

tak vyndejte sáňky samochodky a hurá na kopec :grinning: :wink:
28. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
teda teda, já valím očim :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: CLAUDIE moc gratuluju, držím palečky, abyste to všechno zvládli :sunglasses: . ono se zadařilo nebo byl dalšímu přírustku nechán volný průběh :grinning:

jinak samozřejmě zdravím všechny maminky a dětičky a přeji vám krásný den
28. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
claudi, tak jsem si přečetla tvůj těhu příběh :grinning: :grinning: :grinning: ještě jednou velká gratulace
28. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
Dobrý podvečer!
Zatím alespoň zdravím, během večera dočtu a napíšu něco víc. :slight_smile:
28. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
autor
ahoj letníkovu :slight_smile:

jsem tu na chvilku,ale velká novinka nešla přehhlédnout...claudinko moooc velká gratulace,,popravdě jsem nź toho byla úplně dojatá a měla z toho vlhko v očích- j to náádherný :slight_smile:
čeká tě asi sice náročnější začátek,ale ty t zvádneš a navíc tchýnka určitě ráda pomůže,že? CO na to vlastně říkala? a určitě budete za nějaký rok za ten věkový odstu rádi a možná si i řeknete,že sourozenec´ček byl nelepší dárek k pepínkovýmu prvnímu roku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak claudi přeji pohodové a bezproblémové těhotenství, hlavně hodně zdravíčka a zdravé miminečko :slight_smile: a at to zvládneš co nejlépe,at nejsi moc unavená a prostě at jste moooc štastní :slight_smile: je to neuvěřitelný-před chvílí jsme tu pržívali navzájem své porody a za chvíli tu budeme čekat na ten tvůj :slight_smile:

zdravím i ostatní mamulinky :slight_smile:

jsme v jilemnici a vracíme se v neděli večer-budeme tu i přes silvestra nakonec...
je tu sníh,tomík zkouší lyže :grinning: :grinning: :grinning:

vánoce super-zejména tomík byl úúplně sladkej-poprvé to prožíval a prostě to nemělo chybu...
více opíšu někdy jindy, ted jdu společensky konverzovat :wink: :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

moc moc zdravím a opatrujte se a pohlazení dětičkám :slight_smile:
28. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
ahoj kočky :slight_smile:

Jani, včera mi dorazil balíček od tebe s hrníčkama....ještě jednou díky :slight_smile: Už jsou vyvařené a připravené k použití :wink:

a taky konečně přišel balík z Laclíku, teda musím říct, že věci jsou to opravdu pěkné, čisté, kvalitní....Příště od nich zase určitě něco objednám...trochu jsem se bála, aby to nebyly nějaký vytahaný hadry, ale fakt všechna čest a za pár kaček :wink:

deni - dík za gratulaci....no jo, už je to tak :grinning:

bledul - taky děkuji kočičko....teď si právě říkám, že jaká to je výhoda mít tchýni takhle po ruce, myslím, že ji dost využiju až bude druhé mimi na světě :wink: Byla taky moc překvapená, ostatně jako všichni z našeho okolí, to prostě nikdo nečekal :grinning:
užívejte si tchánovčat v Jilemnici a pozdravuj své chlapáky :slight_smile:
29. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
ahoj kocky, tak se mi konecne podarilo vlozit nejaky fotecky :slight_smile: a mazu s dantem.... :grinning:
29. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
ahojky
claudie obrovskáááááááááááááááááááá gratulace :slight_smile: tak ať všechno probíhá bez problémů :grinning:

Vánoce byli nádherný, dám do albíčka nějakou fotečku, taky už papáme mrkvičku a moc nám chutná :wink:

a taky jsme byli na 5měsíční kontrole, máme už 7 kilo, měřit musím zítra :wink: bohužel máme reakci na hexa vakcínu, celý den Ondra plakal a taky je teplota :frowning2: , teď už spinká, tak snad se mu brzy udělá lépe :slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj,

Len, krásný fotečky :grinning: :grinning: ¨
Vaši si malého užívají, viď? Je to vidět i z těch fotek, jak jsou z něho poserinkaný :grinning: :grinning: .To je dobře, tak to má být. Je to jejich první vnouče?

Jsem pěkně vytočená na švagrovku. Říkala, že mají děcka trochu rýmičku, tak jsme k nim jeli na návštěvu. Děcka chrchlaly o 106 :angry: . Jenda už chrmlá taky a dneska už má i horečku :frowning2: . Jako tradičně na vánoce v posteli...
Chudák, nejdříve zuby, teď zas tohle :frowning2: :frowning2:

Den, ještě má Vašík tu zácpu?

Bledulko, užívejte si Jilemnice. V Praze nič moč..

Claudi, tak Laclík se osvědčil? Někdy ho taky prubnu, ale momentálně máme všeho dost.
29. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak Vánoce jsou za námi :frowning2:
Všichni se tu máte dobře, to je fajn.

Teda claudi, moc gratuluju!!! To je ale pěkná novinka!!! Příroda si to zařidila po svém :wink:
Hrníčky dorazily, to jsem ráda.
Klarko - pěkně jsi mě zmátla tou novou fotkou :slight_smile: Myslela jsem si, že nás navštívil někdo cizí :slight_smile: Tak Ondrauž se koulí a papá mrkvičku? Je to šikulka, jen tak dál :slight_smile:
Bledulko - zdravím do hor!!! U nás dneska přes noc taky napadl sníh :slight_smile:
Ludvi - jste marodi? Tak ať to brzy přejde!!
Len - pěkný fotečky, Filda je fešák!! A kdy jdete na tu kardiologii?
Den - zdravím
Andulko - tak jak se bydlí? Dorazil přehoz?
30. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
Claudi, jééé,co to tu vidím To je nádherný! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Normálně mám slzičly v očích! Honem jdu dočíst, ať vím podrobnosti. :slight_smile:
30. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj andulko!!!

No a my se máme celkem fajn. Ondrášek je zubajda, zoubek zacinkal předevčírem a dneska mám takový pocit, že se klube i druhý :slight_smile:
trošku ho trápí rýmička - ludvi, asi jsme si ji taky přinesli z návštěv... doufám, že to zůstane jen u ní...
no a v noci se moc nevyspíme... Ondra se budí po jeho klasických dvou hoďkách,,... a předevčírem jsme k tomu ještě měli poplach na monitoru dechu... holky, on fakt nedýchal, bylo to hrozný, naštěstí se nadechl hnedka, jak jsme ho čapli z postýlky, je to hroznej pocit...
takže teď v noci spím jen tak na půl oka a pořád ho kontroluju...
30. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
Claudinko, teď jsem to tu četla Tomovi nahlas a přes slzy radosti a dojetím jsem to ani nemohla dočíst. Ještě jednou obrovitánská gratulace a moc přeji klidný průběh těhu. AťTě Pepčové nechcají co nejvíc "odpočívat" a ať sitovšichni hezky užijete! :slight_smile: :wink:

Jani, přehoz předevčírem dorazil.Včera mi ho Tom přivezl a já se už nedostala na koníka poděkovat. Takže jseště jednou moc díky a prosím o částku a ještě jednou čú do IP,abych Ti mohla poslat korunky. :wink:

Zbytek dočtu.
30. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
Ani - tak to jsem ráda. Číslo máš v IP.
30. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
Jani, teda to je děsný - ta Ondrova apnoe. Brr. Ještě že to dobře dopadlo. Moc doufám, že už se to nebude nikdy opakovat!
A gratulace Ondřejkovi k zoubkům! :slight_smile:
A penízky pošlu +poštovné - kolik to bylo?

Bledul, užijte si to u babičky a dědy v Jilemnici. Ale moc to zase nepřehánějte, ať není návrat do Phy takový šok. :wink:
Je prima, že si kluci Vánoce užili.

Ludvi, takže háďata byla spokojená s nadílkou. To je prima. Co udělalo největší radost? A Jeník by chtěl pro Terku asi ještě segru,když on už brášku má. :grinning:

Klárko, blahopřejem Ojovi k otáčení! Je to prima, jak se už pohybují,co. :slight_smile:
30. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
Hezký večer :slight_smile:

tak už jsme konečně dorazili domůůů!!! U našich bylo krásně, ale doma je doma! :wink:

Jak jste si užily Vánoce? My bezvadně. Lucinka dostala spoustu dárečků (už má takové množství hraček, že už to ani nemám kam dávat a ani si s tím vším nevyhraje) :wink:

Taaak, jdu vás dočíst a zjistit, co je tady nového.
30. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
Andul - ještě teď se z toho klepu...
a to poštovný neřeš, stejně jako claudi to platil Ježíšek :-; Potkala jsem ho cestou na poštu...
30. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
jé ahoj iluss!
doma je doma, viď? taky to tak máme
na Silvestra budete doma, nebo někam razíte? My jsme měli jet ke švagřici, ale vypadá to, že nakonec budeme sami doma - Ondra ta rýma nějak nechce polevit a večer měl zvýšenou teplotu - sice to bude asi k těm zoubkům, ale nechce se mi ho nikde tahat...
30. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
dobrý večer....

tak koukám, že se tu dnes po pár dnech mrtva zase trochu žije :wink:

všem ještě jednou díky za gratulace :slight_smile:

jani, tý brďo, tak to věřím, že jste se pěkně vylekali :confused: Je dobře, že je vše OK....ale ať už se vám a vlastně nikomu z nás nic takového nestane :wink:

il - hračky se Lucince nějak množí, viď? :grinning:

andul - jak je v domečku?

ludvi - to švagrovka tu rýmičku trochu podcenila, co? jak jste se užily se švestrou? :wink:

klarko - koukám, že máte netradiční bílý stromeček....ale líbí se mi :wink:

holky, dneska bude Mrazík...se už těším i když ho známe jistě všichni nazpaměť :grinning: ha Ivan, nečekán a nezván :grinning: :grinning:
30. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
jeee, co to tu čtu za báječnou novinu!?!?!? Claudinko, mooooc moc moc gratuluju! To je báječný! :grinning:
Tak to jste si k Vánocům nadělili opravdu překrásný dáreček! :slight_smile:

klarko: Chudinka ondrášek takhle špatně nesl včeličku? tak doufám, že už je dneska Ondrovi líp :wink:

ludvo: no neříkej, že taky marodíte.

Lucinka chytla někde opět rýmu a kašlík!

jani: tak koukám, že taky rýmičkujete. No asi ty bacily lítají všuede.
jeee, tak to jste měli hroznou noc. To by mě ani nenapadlo, že už i tak velké miminko může v noci přestat dýchat :confused: tak to ještě že máte ten monitor dechu, že vás na to upozornil.
A gratulace k prvnímu zoubku :wink:

Jani: a to se ti onra pořád budí v noci tak často? Tak když nezabrala kašička, co kdybys dala na večer tedy zeleninku? Budí se hlady nebo se chce jen přitulit a pochovat?
Dneska se mi Lucinka vzbudila jen ve tři a pak až v půl osmé.
30. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
len a klarko: krásné fotečky! kluci už pěkně vyrostli! :slight_smile:

jinak lucinka už papá kuřecí masíčko. Ale zatím jen ve skleničce se zeleninkou. Ale zítra už se chystám uvařit normální čerstvé. Zas jí toho navařím víc a zamrazím. Mám v plánu mrkvičku, brambůrek, brokolici a budu to míchat různě s tím kuřecím masem.
No a už jsem si taky říkala, že pomalu začnu s ovocem a vyzkouším i tu rýžovou kaši.
30. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
jani: na Silvestra budeme doma. Původně jsme měli být doma sami, tak jsem se děsila toho, že manža v devět usne u telky a já budu trávit celého Silvestra sama. Ale dneska jsme potkali moji spolužačku ze školy s manželem a oni jsou taky sami doma, tak jsme je pozvali k nám a bude veselo! :grinning: tak mám z toho ohromnou radost. Tak snad opravdu dorazí, zatím to přislíbili tak na 80% (ona je totiž těhulka,tak neví jak se bude cítit)
30. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
jinak Lucinka má už 7 měsíců, je neuvěřitelné, jak to letí! :slight_smile:
30. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
Tak jsem Lucince šoupla do albíčka nové fotky z Vánoc :slight_smile:
30. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
ahojky, opět se na chvíli dostávám na net a jdu vás pozdravit :slight_smile:
jani, teda s tím nedycháním.....to je hrůza, taky bych se strašně vylekala. gratulujeme k zoubku, my zatím nic, na to, že to vypadalo, že snad bude mít ve 4 měsících :grinning:
iluss gratulace k 7 měsícům, Ondrášek má na nový rok :grinning: a my hned za vámi, 2 :slight_smile: fakt to strašně letí. tak já musím říct, že my jíme krásně a v poslední době dávám Vašíkovi ze skleniček a po pravdě to hodně střídám, telecí, kuřecí, krůtí, už i s rýží, už toho vyzkoušel hodně a na svačinky mu dávám přesnídávky, sní mi skoro celou velkou, čerstvé ovoce (zkoušela jsem jablko a banán) mu moc nejede, dokonce z toho dost blinkal. Na večer se mu snažím, pokud není moc unavený, dávát mléčnou kaši, s banánem mu moc chutná, jinak mlíčko. V poslední době , mi vydrží spinkat bez jídla do půl nebo do půl 7. Jak často vám broučci chodí spinkat přes den? My stále 3 x denně po hodince, někdy díl, prostě nevydrží být vzhůru déle než ty 2 hodinky, pak je hodně mrzutý a uplakaný. A na spinkání používáme pytel na spaní a můžu ho jen chválit, Venouš se zklidnil.
Ludvi, zácpu už nemáme, je to lepší, začal mi více pít kojenecké vody, tak se to zlepšílo.
Klarko, hezké fotečky, zajímavý bílý stromeček :slight_smile: , to my máme malinkatý, u nás by se větší ani nevlezl.
Andulko, jak je v novém domečku? Určitě krásně že? svoje je svoje :wink:
Bledulko, užijte si to v Jilemnivi, Tomík hlavně lyžovačku
Claudi, ty se hlavně opatruj :wink:
My na Silvestra jsme taky doma, ale nebudem tu sami :grinning: :grinning: máme pozvané známé, sestru s přítelem, příjdou i sousedi a další babča, takže bude plný celý barák a pořádně to určitě oslavíme a hlavně se těším na tatarský biftek :grinning: :grinning: :grinning: .
Krásný a šťastný nový rok 2010 plný hlavně zdravíčka, štěstíčka, lásky, pohody :slight_smile:
30. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.