• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
ludvi :frowning2:

teda to je na nic...doufám,že ti snad aspon moc nehorečkují....na bordel kašli,ale hlavně,aby bylo dětičkám brzy lépe...
s tím blinděním je to na nic..asi se mu chuděrkovi otáčí celý žaludek...
tak držím place,at to brzy překonáte-aspon to nejhorší....
5. led 2010 v 15:20  • Odpověz
Ahojda!

Nějak vás, kočky moje,zanedbávám. :frowning2: Ale veěřte, že nerada! Včera jsemse na vás těšila, ale místo koníkování jsme do půlnoci šila záclonky. :confused: Ale už jsou na oknech a moc jim to tam sluší. :slight_smile:

Dneska jsme tu měla na návštěvě kamarádku maminku s půlroční holčičkou, tak mám chvilkuaž teď. No chvilku - Vítulík vypadá, žeby spinkal, tak ho asi šupnu do kočáru a objedem blok... PAk dočtu a písnu víc.
5. led 2010 v 15:31  • Odpověz
ludvi - ajajajaj.... :frowning2: Na bordel se vybodni, hlavně aby prckové byli všichni co nejdříve v pohodě, hlavně Matějda, chuďátko malinký :frowning2:

iluš - u nás je to většinou takhle: ráno po probuzení kojení, dopoledne ke svačince ovocná přesnídávka /někdy do ní přidám rozdrobenou dětskou sušenku/, k obědu zeleninka nebo masozeleninka, odpo kojení, navečer třeba jablíčko nebo banán nebo další kojení a k večeři kaši, pak jedno nebo dvě kojení v noci...... Pomalu jsem ho na jedno po druhém učila a když už papal všechno takhle pěkně, tak jsem to zkusila dávat takto a v pohodě...baští s chutí, neblindí, bříško ho nebolí a kadí pravidelně každý den, takže paráda....
V pondělí půjdeme k mudrovi na zvážení, jak vlastně na poslední kontrole nepřibral nic, tak teď myslím, že už to po těch příkrmech zase bude lepší....

u nás bylo taky tak krásně, hodinu a půl jsem kočárkovala, prcek to skoro celé prospa, nejdřív čumákoval, jak má z toho sporťáku výhled, tak je celý unešený, ale pak to vzdal a zavřel klapky, já ho dala do polohy v leže a jak se mu v něm chrupčilo....a já alespoň vyvětrala na sluníčku...

iluš - díky za poklonu obdivu, ale ještě není vyhráno... ono to asi budu muset nějak zvládnout..školu už dělám posledním rokem, tak bych nerada vybouchla nebo přerušovala, ale i to se může stát...právě teď o víkendu máme další zkoušky a já se na to od listopadu ani nepodívala a teď už to do pátku nezachráním, jen jsem si materiály vytiskla, to jo, ale toť vše...zkusím si je dát pod polštář, třeba se mi to do hlavy přes noc nasouká :grinning: No těhu zatím taky dobrý, jen ta blbá únava, ale už si nemohu dovolit ten luxus odpočinku jako při těhu s Pepčou....no a absolutorium mě čeká v červnu a rodit bych měla koncem července, tak by to všechno mělo vyjít tak tak.... :slight_smile:

jo a iluš - pepi taky nesní 180g, je na tom jako Lucinka, sní tak kolem 120...
5. led 2010 v 15:51  • Odpověz
andul - ono až se pořádně zabydlíte a vše doladíte, tak zase na nás budeš mít více času.... :slight_smile: To je jasný, že záclonky na oknech jsou přednější...Budeš mít nějaké fotky bydlení? když tak dej odkaz, ráda se pokochám :slight_smile:

bledul - tak fajn, že Tom s atb končí a Adulka má míry akorát :slight_smile: A ty budeš mít taky brzy míry jako modelka, teda ne že by jsi je neměla už teď :wink: Jsi dobrá, že jsi do toho šla....Spousta lidí není se svou postavou spokojena, ale jen třeba nadávají a nic pro to neudělají....Takže ti fandím a držím palce, aby jsi byla s výsledkem spokojená :slight_smile:
No u nás moje těhu bylo velké překvápko pro všechny příbuzné a známé...To jaksi nikdo nečekal, že takhle brzy a ještě přirozenou cestou /ani my ne :grinning: / Já jsem chtěla děti tak s minimálně dvouletým odstupem, ale když už to takhle vyšlo, tak to budeme muset vydržet, asi to bude nářez rozdíl 13 měsíců, ale snad k sobě budou děti mít blízko a vyhrají si spolu..no se uvidí :wink: ...Babičky plakaly dojetím a všichni nám moc gartulovali...Takže zavládla všeobecná rodinná radost :slight_smile: Jinak je mi fajn a vše v poho, díky za optání :slight_smile:
5. led 2010 v 16:01  • Odpověz
dobré odpoledne

ludvi – zánět průdušek… – ATB už určitě zabraly a Matějdovi se ulevilo, snad je snáší dobře a bordel nevadí… hlavně, abyste se brzy uzdravili!!!

klari – mladík je nevrlý? že by byl na obzoru nějaký ten zoubek?

iluss – no jo, ony jsou ty kaše na večer asi dost syté a žíznivé…
dáváš po příkrmu jetě svoje mlíko nebo jen tu vodu? Ondra totiž žádný čaj moc nechce, tak mu dám vždycky tak za půl hoďky co dopapá ještě napít od sebe…

claudi – ty jo, 12. týden, to už ten maličky zase tak maličký není
musíš se nám pak vyfotit…
a už jezdíte ve sporťáku? já Ondráše pořád cpu do korbičky, ještě chvilku v ní vydržíme a pak ho taky přestěhuju…
s tím učením – já jsem taky vždycky spala se skriptama pod polštářem

bledulko – vítám tě opět mezi námi
Vánoce se vám vydařily – to je fajn a ten lístek na koncert tiše závidím – její koncerty bývají super…
drž se rad pana H. a uvidíš, že kilča půjdou dolů a stačí po troškách, takže je dobře, že sis váhu odvezla – ten měsíc a půl je tak akorát…

a kde berete tu modrou oblohu? u nás je celý den mlha…
a k těm příkrmům – obídek má Ondra tak mezi dvanáctou a jednou a svačinku kolem čtvrté – mezi tím ještě mlíčko ode mě
a celou dávku nespapá – já to nevážím, ale sní tak přibližně to, co odpovídá té malé skleničce
5. led 2010 v 16:45  • Odpověz
claudi - to je fajn, že příbuzenstvo mělo radost!!! a pro prcky to je jen dobře, budou skoro jako dvojčátka
jen by chtělo, aby Pepíno co nejdřív chodil, abys nemusela nosit dvě mimča :slight_smile:

no a Ondrášek to s plazením pěkně rozjel, už pro něho není nic překážka... a pomalu musím vyndat věci s nejnižších poliček v knihovničce a z konferenčního stolu - vytahuje všechno co se dá :slight_smile:
asi brzy rozložím cestovní postýlku i doma a bude ji mít jako ohrádku
5. led 2010 v 16:48  • Odpověz
ahojky
moc jsem nedočítala, ale zahlédla jsem bledulku, ahojky :grinning:

tak dnešní noc byla teda šílená, milionkrát jsem uspávala, pláč, jídlo nic moc, já utahaná jako kočka :frowning2:
dnešek o nic lepší, Ondra je zase nevrlý, pláče, mrčí, chjo, tak nevím jestli už mu rostou zuby, nebo mu vadí ta troška rýmy co má nebo ho prostě jen nic nebaví :confounded: :frowning2: :frowning2:
ani to jídlo mu moc nechutná, dneska dostal mkrvičku a brambůrek, snědl tak tři lžičky, ale žádná legrace to nebyla :unamused:
5. led 2010 v 17:17  • Odpověz
Ludvi: to mě moc mrzí, snad bude Matějdovi brzy líp!

bledulko: to je dobře, že ti tvoji kluci dopadli u doktora na jedničku :wink:

bledulko: no poslední dva dny vůbec nepapala (asi kvůli zoubkům), ale dneska už se zase hezky rozpapala. V poledne spapala mističku zeleninky s kuřátkem a odpoledne jsme dali kaši (zkusila jsem jí dát dřív, tak doufám, že se v noci nebude budit žízní). Popřípadě bych tu kaši dávala dopoledne.

claudi: tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama. Ptala jsem se i jinde a prý většína miminek sní pouze kolem těch 120g. Tak nevím kde vzali, že by mělo dítě sníst 180g :grinning: (ty naše děcka to prostě asi nečetly)!
¨
No a si to zkusím takto: brzo ráno kojení, dopoledne ovocná přesnídávka, k obědu zeleninka s masíčkem, odpoledne kaše a večer velké kojení. No a mezitím samozřejmě kojení, aby se trošku napila.
Když ta kaše takhle taky nepůjde (když se po ní bude budit), tak to zkusím prohodit a kaši bych dala dopoledne a ovoce odpoledne)

jani: já do kaše mlíčko nedávám, jen vodu, ale dávám jí tam trošku víc než podle návodu. mě se totiž podle návodu zdá strašně hustá. Po každém příkrmu dám pár lžiček vody a pak jí ještě trošku nakojím, aby neměla žízeň.

jani: tak to je ondrášek pašák, že už se takhle hezky plazí. Lucinka zatím jen válí sudy a leze dozadu.
5. led 2010 v 18:12  • Odpověz
Hoky,znovu se omluvuju, ale dneska jdem spát s Víťulíkem - oba s taťkou melem z posledního.
Zítra jdem na poslední Symfl a pak nám budou "bourat"koupelnu. POdařilo se nám navrtat drát pod obkladačkama (ani elektrikář z prvu nechápal, kde se tam ten drát vzal), takžeto budou muset zítra opravit. :confused: Už je to tam uiklizený, takže si asi umýte představit,jakou z toho bourání mám radost. :angry:

No nic,jdu nám napustit vanu a spát. Dobrou noc.
5. led 2010 v 19:34  • Odpověz
jani - to máš doma už malé plazivé háďátko, co? :grinning: tak? už musí věci z dosahu? Ondrášek je asi zvědavý a všechno by musel prozkoumat, viď? z tohohle mám docela hrůzu, protože my máme všechno nízko a žádné skříňky někde nahoře, takže asi budeme muset vystěhovat všechno do garáže a budeme mít holobyt :grinning:

iluš - no uvidíš s tou kaší, když tak to prohoď s tím ovocem a je to.... nedá se striktně držet všech rad a pravidel a každá si musíme vyčíhnout to "své" Jakou dáváš Lucince kaši? já kupuju Sunarku a ta je, když ji udělám podle návodu, řekla bych tak akorát....teď jsme zrovna dodělali rýžovou s banánem a ta malému šmakovala....
5. led 2010 v 19:39  • Odpověz
klarko - teda Ondrášek tě v noci zkouší co vydržíš, viď? snad to fakt bude zoubkama a až vylezou, bude zase klid...

andulinku - jen pěkně odpočívej, přece jenom jste měli před Vánocema a i po Vánocích maraton
ať zítra ta včelička Víťuldu moc nebolí!!!

claudi - jo jo, je to zvědvka, hlavně ho už moc nezajímají jeho hračky, ale musí zkoumat všechno okolo :slight_smile:
my to taky nemáme zařízený pro prcky - vůbec nevím, kam všechny ty věci mám uklidit :frowning2:
5. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
claudi: já Lucince dělám rýžovou od nestlé (klasickou bez příchuti). No uvidím dneska v noci. Dala jsem tu kaši dnes Lucince v pět a v sedm šla spát. Tak jsem zvědavá v kolik se probudí. Popřípadě tu kaši budu dávat Lucince dopoledne a odpoledne dám ovoce.
5. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
bledulko: jinak myslím, že Adámek má míry tak akorát. Lucinka měla na půl roce 7800g a 68cm.
Teď už ti naši prckové nebudou růst a přibírat takovou rychlostí jak zpočátku :wink: Ještě že tak, kdo by to pak tahal :grinning:
5. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
Matýsek je v posteli, má dva polštáře, tak je jak princezna na hrášku :grinning:
Antibiotika ještě nezabrala, chroptí a je vidět, že mu je fakt blbě. Je moc hodný, snaží se, směje se na nás, ale je mu prostě pod psa. Dneska se mu k tomu přidala příšerná rýma. Takže nemůže ani dýchat nosíkem při pití. Baští v poledne zeleninku a večer taky, zajídá tím ty ATB. Mám trošku schovanou na ráno. Zkoušela jsem banán, ale moc mu nejel a plival ho. Dávám mu ještě ty probio kapičky, aby neměl průjem. Flašku s čajem odmítá....
Doufám, že mu konečně ATB zaberou a zítra bude líp. Kdyb\ch ten kašel mohla vzít na sebe, achjo....
Jenda ještě pořádně chrchlá a Terce je taky dost blbě. Nafasovala jsem u mudry léky, je moc hodná a napsala mi co jsem chtěla. Horší je, že jsem to chytila od nich.
Je mi dětiček docela líto, pomáhají mi, potřebují taky pomazlit, ale moc času na ně nemám. Jsou moc hodný. Televize a počítač to jistí :grinning:
Jsem fakt zvědavá, jak doženeme školu, za chvilku je pololetí....

Bledulko, Tomík ATB skvěle zvládl, to je moc dobře.
Užili jste si sněhu a docela pěkného počasí, viď? Měli jste fakt štěstí. Tady bylo až na pár dní fakt hnusně.
Tak sestřička u mudry nemohla Adámka zabalit? To je teda profesionálka :grinning: :grinning:

Claudi, dětičky zvládneš. Znám několik maminek co mají děti takhle po sobě.
Dokonce jedna mamča je měla takhle plánovaně a teď po pěti letech mají další dvě takhle po sobě. Schválně. 4 děti !!!
5. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
Týjo Andulko, to se vždycky takhle něco povede, jako s tou vaší koupelnou :frowning2:

Dlouho se neozvala Arwenka, snad jsou všichni v pořádku....

Jani, jsem zvědavá, co budou dělat moje větší děti až se Mates rozleze :grinning: :grinning:
Všechno dělají na zemi (dokonce i úkoly :grinning: ). On je to náš Matýsek naučí - uklízet... To budou koukat, až budou mít naslintáno v žákajdě :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
ahojky

ludvi - no to se dalo čekat, že to skočí i na tebe, to je děs :frowning2: :unamused: Ale jak říkáš, raději by jsi na sebe vzala všechny kašlíky a rýmy jen aby děti byly OK.... Když Pepi marodil, tak jsem ho taky hrozně litovala a raději bych to odstonala za něj... Moc doufám, že už je vám všem dneska lépe!!!!!!

no to počkej, že budou háďátka muset uklízet, páč to by se jim asi nelíbilo mít naslintáno a potrháno v učení :grinning:
To je gól, nejmladší člen rodiny bude mít největší vliv na úklid v domácnosti :grinning: :grinning:

tý brďo, tak to jsou docela odvážní ti rodiče co mají 2x 2 prcky takhle za sebou...Já křičím už teď, že to druhé bude taky zároveň poslední :wink:
6. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
iluš - tak jak Lucinka včera, v kolik se probudila?

dneska jsem dopoledne zkusila dát prckovi samotný banán, ale taky ho plival jako Matějíček, tak pak smíchaný s jablíčkem to jo, to mu šmakuje...ale jen banán ne ne ne...přitom je sladký, dobrý, tak nevím....
a k obědu měl čerstvého mrkvoně s brokolicí a kuřecím masem...no to dlabal taky pěkně...Teď se ho , zatím marně, snažím uspat, abych se taky chvíli natáhla a buď si schrupnu nebo si budu číst....Včera jsem se pustila do jedné z jéžíškovských knížek a fakt mě baví, takže už se těším až budu moci číst dál...
6. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
ludvi: tak jak dneska, je vám už trošku líp?

claudi: dnes v noci se mi lucinka probudila 3x (normálně se budí tak 2x), ale zatím to jde, tak tu kaši zkusím pár dní dávat takhle odpoledne. jinak dnes dopoledne jsem jí zkusila dát banán s hruškou (ta malá sklenička od hippu) a chutnalo jí. K obídku dostala brokolici s brambůrkem a kuřecím masíčkem (domácí vařené)

claudi: večer mi ůucinka usíná krásně sama v postýlce a ani u toho nemusím být, prostě ji tam dám a odejdu a ona usne sama.
Ale přes den ne, to ji dám do naší postele a lehnu si tam k ní a usíná a mě. A až když usne, tak se potají vytratím a nechám jí tam samotnou. Včera mi takhle spinkala hodinu a půl, dneska jen hodinku.
6. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
Ahojky Maminky..

Strasne moc se omlouvam ze jsem se tak dlouho neukazala, ale az ted jsem se nejak zastavila.. U nas totiz nastalo par zmen a odstehovali jsme se z Prahy do Dymokur do baracku.. Dymokury jsou po ceste z Podebrat do Jicina.. Cca 15 km od Podebrad. Momentalne jsme stale bez internetu, takze se na net vubec nedostanu. Cely podzim jsme s Matym bydlela po babickach a tak, protoze koupe baraku se zacla vyrizovat zacatkem rijna a nastehovali jsme se az v polovine prosince.. Strasne moc me mrzi ze jsem se nedostavila na sraz, radi by jsme vas s Matou poznali, ale i kdybych o nem vedela, tak bych se nedostavila, protoze to byl cas kdy jsem uklizela cely dum..

Co jinak vase miminka, doufam ze vam delaji jen radost !!?

No nas Mata roste jak z vody, je to takovy obr.. Na kontrolu jdeme ted v pondeli, ale ma okolo 8 kg a neco okolo70 cm.. Jinak je stale moc hodnej.. Ted se naucil kdyz ho cdlovek posadi tak se porad houpe a jakmile si ho polozim na bricho kdyz sedim tak skace jak hopik :grinning: :grinning: . Este neleze ale kdyz se otoci na brisko tak si dava nozicky pod sebe a tak nejak se plazi do predu, je to muj sikula.. Stale jen kojim, zedne dokrmi, jen obcas mu dam na chut nejakou zeleninku s masickem, ale opravdu jen tak maximalne jednou tydne, juinak je jen na mlicku..
6. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
Jaaa koukam a koukam co se to tu deje, Claudi vy cekate druhe?? :slight_smile: :slight_smile: Tak to moc velka gratulace!!!! Paaani ja te teda obdivuji :slight_smile: :slight_smile:
Tak hlavne at jste v poradku a preji poklidne tehulkovani!! :wink:
6. led 2010 v 17:11  • Odpověz
Holky koukam ze vas tu trapi nemoci.. Tak preji at se vsichni brzy uzdravi a nemoci vas dlouho netrapi!!!

jinak musim tedy zatukat ze Mata je prozatim odolny, nic ho netrapi ted jen takova lehoulinka ryma, ale opravdu jen lehoulinka..

Holky ja si nedokazu predstavit ze bych mela dve brzy po sobe, ted mezy svatky tu byla mamca s malou segrou, ted ji v unoru budou dva.. A mit takove dite jako je ona a ktomu mimco, tak vam rikam ze normalne me po tydnu najdete vyset za barakem na vetvi.. Holky ja jsem vetsiho satana nevidela :grinning: :grinning: :grinning: ta co dokaze to je neuveritelny, sni musite byt neustale ve strehu!! mamka rikala ze posledne u nich doma myla nadobi a Leontinka vola houpy a kdyz se otocila, tak mala stala nastole a houpala se na lustru.. Porad nekam leze, proste vsude kam se dostane.. Muzu rict ze tu byly pul dne a kdyz odjeli, tak jsme se s Dadou na sebe otocili a rikali jsme si s usmevem jaky je tu klid :grinning: :grinning: :grinning: Ale je teda zase pravda, ze kdyz ji hlidam ja a je bez mamky tak tak strasne nezlobi!!

Claudi, neboj ja te nestrasim, ona ma byt pokom zlobiva, moje mamca pry byla taky takova :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 17:22  • Odpověz
Jeeee, ahoj Rituško :slight_smile:

to jsem ráda, že se máte dobře. Tak koukám, že taky zařizujete baráček. Tak to už je Maty pěknej chlapík :slight_smile: když budeš mít chvilku, dej do albíčka nějaké fotečky, abychom viděly, jak ti pěkně vyrostl.

jeee, to už se ti Maty plazí? tak to je šikulka. Lucinka se zatím plazí dozadu :grinning: odstrkává se ručičkama místo nožičkama.

my jsme do konce šestého měsíce byly taky jen na mlíčku :wink: s příkrmama jsem začla až po půl roce a docela už nám to jde.

jinak naši mě, bráchu a ségru měli taky po roce. A vůbec si nedokážu představit, že bych měla tři dětičky takhle po roce. Kor když se sejde moje Lucinka (půl roku), ségřin Kuba (rok a půl) a bráchova Terezka (dva a půl roku), tak to je čoro moro. Taky ty děti máme takhle krásně po roce. To je vždycky plný dům jekotu a řevu a už se těšíme, až zase všichni odjedou :grinning:
Ale zase dost záleží na výchově, protože z těch tří raubířů je nejvíc vychovaná a nejhodnější Lucinka :grinning:
6. led 2010 v 17:35  • Odpověz
ahojky Ilus..

No on se vyslovene neplazi, on vzdyzvedne zadek oblicej ma zaborenej v posteli, rucickama se malinko nadzvedne a jak se odrazi nozickama, tak se pomalinku posunuje v pred, ale stejne je to moje sikulka :slight_smile: :slight_smile: I teda doktorka rikala ze je takovy malinko napred.. Jinak ja si myslim ze on asi moc nepoleze, porad se stavi na nozicky, takze by me neprekvapilo kdyby brzy chodil
6. led 2010 v 17:40  • Odpověz
No my jdeme koupat, jinak samozrejme koupani taky moc miluje akorat tak strasne caka ze jsem vzdy cela mokra :grinning: :grinning: , tak ja se potom este ukazu..

Zatim ahojky
6. led 2010 v 18:21  • Odpověz
Tak a uz je to hotovo :slight_smile: :slight_smile: Jen jsem ho polozila do postylky a hned usnul, no ja ho proste miluji :slight_smile: :slight_smile:
6. led 2010 v 19:07  • Odpověz
ahoj zatoulaná Rituško :slight_smile:
to koukám,že jsi se po takové době objevila....to je dobře :slight_smile: Takže máte vlastní bydlení a navíc v domečku? To je paráda, určitě to bylo mnoho starostí a vyřizování kolem koupi, takže chápu tvou absenci....
Až budeš mít čas, tak už se těším na nějaký fotky matyho jak vám roste :slight_smile:
Teda, to je zlatej, že ti tak pěkně po koupání usnul....Patří mezi tu "hodnější" část letních miminek tady...To náš Pepi zastupuje tu druhou část, ale co se dá dělat, že? :grinning:

jejej, to je malá Leontýnka pěkné šídlo, houpat se na lustru :grinning: Ještě že ji mamka včas odchytla, taky by mohla pěkně žuchnout....No oni jsou dětičky vynalézavý, když jde o lumpárny tak obzvlášť... :grinning:

díky za přání k těhu....no taky jsem zvědavá jak to všechno bude až se druhý prcek narodí... :confused: Ale nějak to dopadne, no vlastně musí :grinning:
asi budu muset v nejbližší době navštívit svou kamarádku co bydlí vedle ve vesnici, protože oni mají děti bez třech dnů přesně po roce, takže půjdu na k ní na školení co mě čeká a nemine :grinning: :wink:
6. led 2010 v 19:16  • Odpověz
Paaani tak kamaradka je taky odvazliva :grinning: :grinning: :grinning: Takhle deti po sobe :grinning: :grinning:

Je pravda ze Matyho musim opravdu pochvalit a zaradit mezi ty hodnejsi deticky, moje nevlastni matka rika ze si pry takhle hodny dite nezaslouzim..

Ano Claudi mame baracek, teda spise takovy vetsi dum a mam strach ztoho ze az Maty vyroste ze se mi tu bude skovavat.. :grinning: :grinning: :grinning: Jedine co tak este nemam oploceny pozemek a tak Meggi nemuze behat zatim venku.. Ale jsem rozhodnuta ze az oplotime, tak Megiasek bude mit miminka a jednu fenecku si nechame, to aby Megiasek mela venku na zahrade spolecnost :slight_smile: :slight_smile:
Co se tyka vyrizovani koupe, uz jsem zacinala byt vzteky silena, melo to byt do pulky Listopadu vyrizene a porad se to protahovalo a porad, az jsme se nastehovali nekde v polovine prosince.. No proste hruza, ale uz bydlime a to je dulezite.. u vnitr domu jsou nejake drobne dodelavky, ale nejsou momentalne potreba, jen se musi vymalovat a stim zacneme nejak z jara.. Zahrada uz je horsi, tam je prace az moc, ale ono se to nejak pomalinku zvladne..

A Claudi treba kdyz ted Pepi zlobi tak az bude trosicku vetsi tak bude hodnej a ty budes mit cas na druhe mimco :wink: :wink:
6. led 2010 v 19:34  • Odpověz
pěkný večer

ritusko ahoj, gratuluju k baráčku, ať se vám krásně bydlí :grinning:

a zároveň závidím usínání, Ondra už taky dadá, už jsem ale uspávala 2x a to na balonu já chci taky, aby to moje dítko usínalo samo :angry: :angry: :angry:

iluss, claudie ahoj :slight_smile:
6. led 2010 v 19:35  • Odpověz
klarko - to je pro nás trochu sci-fi, aby díťata usnuly sami a v pohodě, co? já si jen pořád říkám, že to jednou přece MUSÍ skončit /teda doufám, že to jednou nebude až malému bude tak patnáct/ a my budeme moci taky říct jaká máme hodná díťata :wink:

u nás se jako ještě nespí, momentálně nám tu vykládá něco veledůležitého a přitom dělá akrobatické kousky :grinning:

zítra jedu na gyndu na odběry , ale se mi teda vůůbec nechce, doufám, že nebude taková ledovka jako dneska, jsem si málem na dvoře rozbila čenich....ale jet budu muset, se nedá svítit...

rit - práce kolem domu není nikdy hotová, my už zahradu a dvůr děláme tři roky a pořád nejsme u konce, ale důležité je, že to máte uvnitř hotové a vymalování počká do jara...Meggi bude muset počkat na plot a pak bude mít prima území na lítání a až tam bude mít i svoje štěňátko, tak to teprve budou hlídači :wink:
6. led 2010 v 19:51  • Odpověz
Hezký večer, tak to mě dneska Lucinka usnula už ve třičtvrtě na sedm, po koupání se trošku nabumbala mlíčka, pak už začla být mrzutá, tak jsem jí dala do postýlky a hned usnula. Asi už byla utahaná.

claudi: tak ať zítra u gyndařky dobře dopadneš :wink:
já se tam objednala na kontrolu na příští úterý.
6. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.