• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
arwen ahoj
chápu, že máš hodně práce, já mám zase pohodu, tak jsem se těšila na písmenkování a ono to tu úplně zamrzlo, ale nedivím se kočky co jsou doma, jsou určitě venku a užívají nádherného počasí.
Byla jsem taky venku, měla jsem nezdravej oběd, koupila jsem si langoše, kecla si v parku na lavičku a nechala sluníčko ať mě trochu opálí (spálí :grinning: )
10. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
Ahojda těhulinky. :slight_smile:

Klári, to je děs, viď - nechat Tě tu takle samotnou. :confused:
Já mám dneska muže poslužbě doma, tak už od rána chodíme po městě a tak. TeĎ peču bezmasý rizoto a po 14h mám být na HLuboký u kamarádky pro výbavičku - už se hrooozně těším!!! :dizzy_face:
10. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
Mňáám,langoše! :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nemůže jíst pořád zdravě. :wink: :grinning: Já jsem do toho rizota koupila sterilovaný klíčky mungo a byly taaak hnusný a překlíčený, že jsem je celý vyhodila. :angry:

Arwenoušku, nezblázňuj se - co by dvojčátka a Daník dělali s bláznivou mamkou?? :confused: :grinning: :grinning:
10. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz
andul ahoj, jé rizoto mám ráda a mungo taky, jen jsem obojí neměla ani nepamatuju :frowning2:
co všechno se přivezeš z Hluboký???
10. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
KLári, úplně všechno. :grinning: Kamarádka má letos v květnu ročního chapečka a protože už druhý mimčo nechtějí, tak prodává celou výbavičku. Od bodýček, přes čepičky až po dupačky. :slight_smile: Malej jim hrozně rychle vyrostl, takže jsou ty věcičky jako nový a všechno je to CA, HM nebo Cherokee (ne že bych potřebovala mít značkový oblečení, ale přece to neodmítnu. :grinning: ) A je to za hubičku! Teď si odvezu věci tak do podzima a pak se uvidí. :slight_smile: Pár "56" si asi ještě budu muset dokoupit, ale to neva. :slight_smile: A budu to mít vč.polohovacích válečků a monitoru dechu. :slight_smile:

A protože rizoto zdržuje, tak jsem to posunula na třetí. :sweat_smile:
10. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
Klarko, mnam :slight_smile: Hned bych si ho dala, pekne hromadu cesneku a syra....mnaaaaaaam :slight_smile:
Ja jsem mela bramborovy knedlik, uzene a spenat, pekne jsem se precpala, to bude vaha u pana doktora koukat. Jeste, ze jdu az za tyden v pondeli :slight_smile:

Ahoj Andulicku, tak co, je uz dobre? Klicky mungo, fuj, to jsem jeste nejedla a nejak vabne to nezni :grinning:
10. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
Arwen, taky slintám!!! :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bych se asi taky přecpala. :grinning: A kdyby k tomu bylo ještě pivko. :dizzy_face: :grinning:

Mungo není špatný, ale nesmí být překlíčený. Chutná to jak nedozrálý čerstvý hrášek. :wink: A do salátů je to moc dobrý. :slight_smile:
10. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz
Andulko, ja mam pivecko v plechovce doma v lednici, vcera u nas byla navsteva a dovezli mi spanelsky, mnem :slight_smile: :slight_smile:
Tak jestli to chutna jako zelenej hrasek, tak bych si toho koupila vagon. Miluju hrasek :slight_smile:

Jakze jsi to rikala, ze se jmenuje ten horcik? Neco s laktaci tam bylo v tom nazvu :slight_smile:

Holky moje, nevite nektera, co by zmirnilo tu silenou bolet stydke kosti? Nemuzu kolikrat skoro chodit :frowning2:
10. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz
jj andul a ještě kdyby mi ho někdo zbavil zelené šlupky, nemělo by to chybu :grinning:
tak to máš fajn, já mám většinu věcí od mé zlaté švagrové, jen s tím rozdílem, že to pak zase všechno budu vracet, oni druhé dítě prý budou chtít :wink:
10. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz
arwen :confused: tak to fakt netuším, ani nevím kde stydkou kost mám :grinning:
zkus si něco o tom vygooglovat :wink:
10. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
Klarinko, jeste kdybych googlovala stydkou kost, tak tady fakt nic neudelam :grinning: :grinning: :grinning: Haha, to je termin, googlovat stydkou kost :slight_smile:
10. dub 2009 ve 14:29  • Odpověz
Nedalo mi to.Vygooglovala jsem to a akorat jsem se dopzvedela, ze ta kost muze pri porodu lupnout a pak bych musela byt v zavesnem luzku. Muze ulevit vapnik a Ibalgin,ale spis ne :frowning2:
10. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
Klarinko, dekuju, kocicko, na to prave cucim. Zadnej lek neni. To bude radost teda, treba az do porodu. Brrrrr.A dneska jsem si vzala tehu triko a to je pupek, to byste koukaly :slight_smile:
10. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
jé já se taky musím pochlubit, už mě v tramvaji poporvé pustuli sednout, tak jsem si to parádně užila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz
Klari, jeste asi nevymreli slusni lide, nekteri teda. Mozna. :slight_smile:
Kdyz na Tobe je videt jen to brisko, nikde nic vic nemas :slight_smile:
10. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz
no jo a do teď bylo skovaný pod bundou, tak teď ho ukazuju světu :grinning: :grinning: :grinning:
přijde mi, že teď roste každým dnem, zajímalo by mě kolik vážím, v neděli když jsem jela doma od Vás tak jsem se u kamarádky zvážila a měla necelých 63 kilo což znamená 6 kilo hore, musím říct, že mě pěkne bolej nohy a taky natýkatj :confounded:
10. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
63....hmmmmm......mam o 13 kg vic nez Ty :frowning2:
U Danulky jsem mela taky pekne natekly nohy a nemyslim, ze by se mi to ted melo vyhnout :fearful:
Taky si vzpominam na strasnou bolest zad, kdy jsem schazela jedny schody dvacet minut. Nojo, no, chtely jsme deticky, tak musime trpet, zejo :slight_smile:
U Tebe je Ondrasek uz jasne jmeno? :slight_smile:
10. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
no jestli to bude kluk tak to bude Ondra, nemohli jsme se s manžílkem shodnout, tak já vybrala holčičí a on klučičí :grinning: jen doufám, že ten drobek nebude ráčkovat, chudák měl by těžkej život :grinning:
10. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz
A jake jmeno by mela holcicka? Ja porad nevim, jak to udelat, aby mi prosly moje navrhy....a Ondrasek je krasny jmeno :slight_smile:
10. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
kdyby to byla princezna byla by to Laura, miluju to jméno je nádherný :wink:
úplně v prvopočátku jsme měli jména vymyšlený, měl to buď být Jakub nebo Kristýna, jelikož oba slaví svátek na konci července a já mám termín začátkem srpna shodli jsme se, že by to měli blbý na slavení, tak jsme hledali jiná jména :wink:
a co máš vybrané ty???
10. dub 2009 v 15:06  • Odpověz
Laurinku cekala jedna moje znama, normalne si dovolila dat na doktory a ne na me :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pak mi volala z porodnice tesne potom, co se probrala po cisari, ze jsem potvora a jak jsem mohla vedet, ze to bude Davidek :slight_smile: :slight_smile:

Ja to mam silene slozity, vedou jmena Mia a Nicolas, ale kdyby to byly dve slecny, tak druha by byla Sandra a druhy kluk Sebastian. Jenze Jarda ma porad neco proti, hlavne tem klucicim :frowning2:
10. dub 2009 v 15:13  • Odpověz
takže ty dáváš přednost cizím jménům, líbí se mi všechny, jak budeš říkat Mie???
10. dub 2009 v 15:17  • Odpověz
Miusko, Miunko, Mimi......nevim, na to jmeno moc zdrobnelin neni, ale je tak krasny.....libi se mi strasne moc dlouho, driv me brala Natalka, ale ty jsou tak strasne premnozeny, ze uz me to neoslovuje :slight_smile:
Ja se vsadim, ze kdyz tu Miu tak moc chci, tak proste nebude ani jedna holka :slight_smile: Na sobe jediny proste nepoznam, co cekam :frowning2:
10. dub 2009 v 15:21  • Odpověz
arwen Natálka je moje neteř :grinning: a máš pravdu je jich moc, i když Ondrášků asi taky, s holčičím jménem jsme ani tolik problému neměli, hezkých je jich hodně, ale klučičích, které by se dali požít moc není :unamused:
10. dub 2009 v 15:25  • Odpověz
No prave, s temi holcicimi to jde, ale at jsem listovala kalendarem, jak jsem chtela, tak jsou ty klukovsky desne ohrany nebo se mi tolik nelibi :frowning2:
Jeste, ze uz Jardu presel Jarousek :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 15:30  • Odpověz
no manžílek měl období, že chtěla Karla (po jeho tátovi) tak jsem řekla, že jenom přes mojí mrtvolu, tohle jméono bych nepřežila :confounded:
10. dub 2009 v 15:31  • Odpověz
No tak Klarko, jen klid, jak si asi myslis, ze se jmenoval muj tata a jak bych se jmenovala ja, kdybych byla kluk? Spravne, Karlicek. Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
10. dub 2009 v 15:32  • Odpověz
jé tak to já bych pyla pro změnu Pepíček :rolling_eyes: ještěm že jsem holka :grinning:
10. dub 2009 v 15:34  • Odpověz
Klari, ja jsem mela byt Maruska, v posledni chvili si to rozmysleli. Jeste, ze vymysleli Klarku, co? :slight_smile:

Tady u nas je jedna rodina, vyznavaci piva a jejich synek se jmenuje Radegast :slight_smile:
10. dub 2009 v 15:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.