• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
ahoj vespolek....

rit - tak koukám, jak vám Maty krásně roste....je to fešák a řekla bych, že je ti dost podobný :slight_smile: Taťkovi zelené vousy jsou dost dobrý, jsem nejdřív myslela, že mi blbnou barvy na počítači :grinning: :grinning:

klarko - na internet banking se chystám už doooost dlouho, ale jsem ho nezařídila....a už mě to štve čekat na výpisy a když potřebuji nějaký příkaz, tak s ním musíme na poštu...Tak snad mě to už donutí to zajistit a budu taky moderní žena :wink:
s tím sněhem - taky ho máme všude kam se podíváš...asi ho začnu pytlovat a v noci ho budu nosit tajně k sousedům na zahradu :grinning:

iluš - ta šmakózní sklenička co pepimu tak chutnala a já jí včera nesehnala, tak to je od Hippu a jmenuje se: Zeleninová omáčka s rýží a kuřetem....Fakt mňamka, teda alespoň u nás....Tak snad ji příště někde seženu, ať mladému udělám radost...

andul - to jsi plavčo pořídila za rozumný peníz, to je fajn....

iluš - rýži doma uvařenou jsem ještě nedávala, ale až začnu tak budu určitě mixovat, taky bych měla strach, aby mu nezaskočila....
12. led 2010 v 15:28  • Odpověz
jinak ahojky všem, dneska jsem vás ještě nezdravila
u nás je strašně hnusně, mlha, pořád mrholí déšť se sněhem, prostě hnus, mrzne to a klouže to.....
ale jinak je krásné, když se dá tak pěkně na sněhu vyblbnout, taky se těším na příští rok
klari, žádné výčitky se sporťákem, když je v něm Ojovi příjemně, tak není co řešit, my ho máme od vánočních svátků :wink:
dneska jsem si volala k dr., musela jsem se objednat na 8 měs. kontrolu s Venouškem, takže jdeme 3.2. v 12:15 h., jsem zvědavá na míry, doma jsem ho měřila, tak má určitě 70 cm, možná i více, doma to není přesné :wink: a pomalu se blížíme k 9 kg :grinning: , tak mu chutná :wink: Už se nám krásně upravilo i to kadění, kadí každý den a už to nejsou bobky :grinning:
12. led 2010 v 15:30  • Odpověz
dneska mladík nějak bojkotuje denní spánek, dopo si dal asi 40 minut a odpo zatím taky... před chvílí si ho vzala tchýňka, že ho zkusí dát spát u sebe a já ať si odpočinu....to je docela příjemné :wink: takže to asi zapíchnu chvíli na kanape a zavřu klapky....mě teda ke spánku nikdo nutit ani přemlouvat nemusí, jsem vychovaná a usnu vždy a všude :grinning:

včera už druhý večer prcek usínal sám v postýlce a zatím /ťuk, ťuk/ dobrý....vydrží tam tak do půlnoci, pak jdeme kojit a to si ho beru k sobě....takže postupně ho do postýlky budu vracet i v noci a možná za pár dní už tam bude trávit celé noci.... :wink:

nedočetla jsem vše, jen jsem stránky prolétla, tak snad je vše a všude OK a máte se dobře...

Ludvi - jak je u vás, už jste s těmi nemocemi zatočili? doufám, že ano... :wink:
12. led 2010 v 15:35  • Odpověz
claudi pěkně si odpočin, když to jde, taky mám takové tchánovce :slight_smile: a jsem za ně ráda
chválím vám dětičky, jen ať to jejich samotné spinkání jde tak dobře dál
12. led 2010 v 16:19  • Odpověz
deni - tak, tak, jsem za tchýňku taky ráda....pomáhá jak může a já si mlžu občas odfrknout...a až se narodí druhé mimi, tak vím, že mi bude pomáhat ještě víc... :slight_smile:

já jsem si asi hodinku schrupla a hned je mi líp :wink: Pepi spinkal hodinu a půl a vstával s úsměvem, teď jsem mu umixovala čerstvě uvařenou zeleninku a snědl toho kopec.... :confused: mu šmakovala....Došly mi ve váze batreky tak jsem tu dávka nemohla zvážit, ale se mi zdálo, že toho snědl fakt hodně....taky je teď spokojenej v lehátku a hraje si s rachtátkama....

mám na poště balík, přišlo mi to lehátko-křesílko co je už do 18ti kg, objednala jsem k tomu ještě takovou osušku s kapucí a nějaké rybičky a lodičky na hraní co se dávají do vody, ať si má prďolka s čím hrát ve velké vaně když bude v tom sedátku....koupala jsem ho v něm zatím 2x a moc se mu to líbilo.... Tak tam asi zítra zajedu ať to máme doma.... :wink:
12. led 2010 v 17:28  • Odpověz
Konecne mam tu koupelnu hotovou, jsem zvedava jak to tam dlouho vydrzi ciste.. Doufam ze se tam uz ty saze nedostanou, jinak me trefi..

Paaani jsem nejaka utahana. Nevim proc ale nejak se nemuzu dokopat brzy do postele.. Jsem rada vzdy vecer ze mam konecne klid a muzu delat co chci ja a tak se mi nechce spat..
12. led 2010 v 17:58  • Odpověz
Hezký večer,

tak jsem dneska byla na prohlídce u gyndařky. Všechno prý v pořádku a za týden zavolat na výsledky :wink:

odpoledne jsem pak byla nakoupit mrkev, brokolici, brambory a kuřecí maso. Od mamky mám takové plastové mističky s víčkama (děláme do toho zmrzlinu a dáváme do mrazáku), tak do toho Lucince zítra navařím ve velkém a zamrazím jí to :wink:

andulko: jaké přesně kaše na dobrou noc dáváš? zítra jdu nakoupit kašičky pro Lucinku, už mi ta rýžová došla, tak jsem přemýšlela, jestli nemám zkusit ještě nějaou jinou. Kterou by jste mi doporučily? Které máte odzkoušené a jsou dobré?

klarko: ahaaa, tak já mám taky spořku jako bledulka, takže to je v poho :wink:

rituš: krásný fotečky, z Matyho vyrostl hezký chlapík :wink:
12. led 2010 v 19:56  • Odpověz
claudi: tak díky za tip, zítra jak půjdu kupovat tu kaši, tak právě chci koupit do zásoby zas nějaké skleničky. Tak se tam na ní podívám :wink: A ta je normálně od šestého měsíce? nebo je pro starší?

Deni: my jdeme na 8měsíční prohlídku 1.2., tak jsem taky zvědavá, jak mi beruška vyrostla. Měřila jsem ji zrovna včera, tak měla taky kolem těch 70cm. Ale pořád s sebou šila, tak to asi není přesné :wink:
A máme teď kolem osm a půl kg.
Jinak Lucinka má taky krásně upravené kakání. Kaka každé ráno mezi devátou a desátou.

claudi: je to fajn mít takhle prima tchýňku, která je po ruce, pomůže a nepřekáží :wink:
12. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
Iluss moc moc dekujeme a jsme radi ze se ti ten nas chlapecek libi.. :slight_smile: :slight_smile:

Prdolka byl ted vecerpekne protivny, nevim jestli ho trosku trapej zoubky, ale hned usnul, tak snad ho to nebude nejak trapit.. Ten muj malej prdolka... Ale maliho kdyz neco trapi tak on neplace, jen vztekle krici :grinning: :grinning:
12. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
il - já dávám kaši Sunarka dobrou noc krupicová s medem /ta se ředí vodou/, docela ji prcek baští...a ještě mám doma jednu /zatím jsem jí nedávala/, taky Sunarka, ale pšeničná s ovocem, ta se dělá buď s vodou, UM nebo MM. Obě jsou od 6ti měsíců.
Ta sklenička je od pěti nebo šesti měsíců, to teď z hlavy nevím....ale určitě ne déle...

jo a ten gravimilk mám taky vanilkovej a ráno jsem si ho udělala a žádný velký vodvaz to teda nebyl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale když jsem ho už koupila, tak ho teda vypiju no.... :unamused:

u nás je kakací doba kolem poledne :grinning:
12. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
rit: tak to Lucinka zas dneska večer byla nějaká rozverná a rozchechtaná. Jsem se bála, jestli se jí takhle bude chtít spát, ale v půl osmé jsem jí položila do postýlky, dala pusinku a zhasla a od té doby jsem tam nebyla. Takže tuším už asi spinká, když se neozývá :wink:

tak já se tam zítra po těch kaších a skleničkách pořádně porozhlédnu a něco vyberu :wink:

no já z toho gravimilku taky moc odvázaná nebyla, zas takový zázrak to fakt není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
rituš, tak to my chodíme spát nejpozději ve 22 hodin, ponocovat si neumím představit :wink:

já teda nedoporučuju Sunarku krupicovou s medem, Vašík mi dneska při večerním krmení brečel, sice otvíral pusinku, ale řval, a když jsem ji zkusila tak ani mě nechutnala. Zato od Hami kaše jsou super, mám teď rýžovou nemlečnou s jablky, a ta je super.

tak já teď koukám na ordinačku a pak jdu do hajan, tak dobrou noc
12. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Holky, pomoc, já už zase usínám. :pensive: Celý den jsem tu měla truhláře (což bylo na jednu stranu fajn, protože jeden z nich je kamarád a druhak máme už i madla na zdi a vrátka na schodišti, aby nám Vítek nelozil ), ale byla jsem z nich trochu nervozní. Celý den jsem byla v kuchyni a nic se mi nedařilo. :frowning2: Jen na ukázku, jsem do velikého hrnce brambor nasypala cukr místo soli. :grinning: Naštěstí jsem si to v zápětí uvědomila a vodu vyměnila. :slight_smile:

Bledul, a jak si užíváte manželské postele? Je to změna,viď. Tak třeba z toho bude i ta holčička. :wink: :grinning: Caudinky se taky nikdo neptal a Pepí bude mít sourozenečka. :slight_smile:

Iluško,patří Ti veliký dík - zkusila jsem Tvůj trik s podušeným jablíčkem a zabral! :slight_smile: Vítek zdlábnul celý jablíčko zahuštěný Nutrošem ajak si šmakoval. :slight_smile:

Jinak já už druhý den dávámi svačinky - dopo přesnídávku a odpo ovoce. V poledne obídek (dneska domácí květák s bramborem a králičím masem) a večer kaši "na dobrou noc". Téměř vždy si dáještě Vítek mlíčko a je spokojený. :slight_smile:

Manža se dožaduje netu, tak předávám pc. Když neusnu, tak ještě písnu jeden dobrý trik s masem. :wink:
12. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
deni - no vidíš a Pepi ji baští pěkně....Ono se to nedá asi takhle obecně říct, co doporučit a co ne.... Musí se to zkoušet a co jedno mimi nechce tak druhému chutnat bude....A ani já jí nepohrdnu, když ji někdy nedojí tak jsem zbytkožrout a mě chutná, takže fakt je to hrozně individuelní...
12. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
claudi: já jsem taky zvytkožrout! :grinning: ale posledních pár dní mám smůlu a Lucinka mi nenechá ani lžičku :grinning:
12. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
autor
ahoj maminečky moje..

za hvíli jdu do postele-to je tedy u mě co říct :sweat_smile: ,ale jsem hotová...zívala jsem i u cvičení :sweat_smile: :pensive:
andul-no právě že jsme manželskou postel ni "nepokřtili" ...já padnu úplně hotová posledních pár dní...sestřička (ani bratříček) nebude-cerazete to jistí :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

holky,za jak dlouho se vám prckvé nauili baštit?- tomík to uměl během asi 5 dní,ale adula to stále neumí-asi neumí posunout to sousto v pusince dál,takže to spíš plive....zájem o to má-jakoby se i natahuje,ale pusu ani neotvírá- špulí ji na jídlo zavřenou..nějakými triky ho donutím otevřít pusinku,ale stejně část mu jde ven...odhadem sní něco mezi půlkou a celou polévkovou lžící....
jinak polyká dobře- a už s naučil i z lahvičky pít (čajík atd)

jo a perlička-posledních pár dní bere na milost dudlíka -to brzo...tak nevím,zda ho na to ještě vůbec zvykat nebo ne..
12. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
Zdravím...

vůbec nestíhám, jen průběžně dočítám......

Dneska jsem zkusila mlaďochovi podstrčit skleničku od Hippu. Docela mu chutnala, zblajznul jí, jako malinu.
Jsem ráda, přece jen kdybychom jeli na hory, tak se skleničky hodí.
Jen jsem byla trošku v šoku. Koupila jsem mu skleničku od 5. měsíců Zeleninovou omáčku s rýží a kuřetem.
Ovšem když si přečtete to složení (samo těma nejmenšíma písmenkama) obsahu je sklenička i rajčata. Což je alergen.
Jsem ráda, že jsem si toho všimla a dala mu jen mrkev s bramborem. yPřece jen by se mohl osypat a pak nebudu vědět po čem (atb, sirup). Takže dejte si pozor na složení hotových jídel.

Matýsek je zdá se v pořádku. Kašle jen občas, zítra dobíráme ATB a snad skončíme i s tím Spiropentem.
Zdá se mi, že je po něm neklidný. Usne mi v osm, chvilku se prospí a pak řádí do půlnoci. Nebo jsem ho jednoduše rozmazlila a začne boj.
Včera jsem volala mudře, že nepřijedu kv. té sněhové kalamitě. Ptala se, jak mu je a kolikrát foukáme Ventolín :confused: . Tak jsem jí řekla pravdu a dost se naštvala :astonished: a zítra ho mám přivézt. Snad do zítřka vychladne a nebude vymýšlet nějaké další lékařské pokusy hokusy. Jo a pozor, přečetla jsem si dávkování na příbalovém letáku a předepsala mi několikanásobné překročení denní dávky pro dospělého člověka!!!!!!!
Dobrý ne??

Viděly jste v televizi, že stahují sirup Nurofen? Jde sice jen o nějakou šarži, ale stejně by se to nemělo stát. Když si představím, že tím budu dítě ládovat při horečce a nebude zabírat...
12. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
Jé a já si vždycky na gravimilku pochutnala :grinning:

Jdu ještě pověsit prádlo a kapku to tady pofackovat. Zítra na nás myslete, snad se s mudrou pudrou nepopereme :grinning: . Teda jestli tam vůbec dojedu a nezapadnu v závějích :grinning: .
Dobrou...
12. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
bledulko: Lucinka se mi naučila baštit asi tak po týdnu. Ale z flašky pít pořád neumí, dávám jí vodu pořád po lžičkách.
Tak to my se bez dudlíka neobejdem. Přes den ho ani tak nemusí, to si s ním jen hraje, okusuje ho a tak podobně. Ale potřebujem ho hlavně večer při usínání a nebo přes den když začne plakat, tak jí zašpuntuju a je klid :wink:

Ludvo: taky jsem si u pár skleniček, co byly už dokonce od 4 měsíce, tak jsem si všimla složení, které by se tam vůbec nemělo vyskytovat :confused: koukám, že těm výrobcům je to asi jedno, co do toho frknou.

ludvo: no tak to nemysllíš vážně?!?!? že ti napíše dávkování mnohonásobně vyšší něž pro dospělého! Teda o té tvé mudře pudře mám fakt nevalný mínění. Fakt nevím, jestli by nestálo za to poohlídnout se po nějaké jiné. No a ještě se může cítit uražená! No to mě fakt nadzvedlo ze židle. Tak držím palce, abys to zítra u ní ustála. Já bych jí asi řekla něco dost ostrého od plic (vždycky jsem byla taková slušňoučká a neprůbojná, ale od té doby, co jsem byla těhotná, tak jsem se nějak změnila a jsem teď taková od rány, taková co na mysli, to na jazyku :grinning: )

O tom Nurofenu jsem si přečetla v diskusi (kojenci) tady na koníkovi.
12. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
Iluško, tak kaše to jsou: Nestlé "Banánová na dobrou noc" a "Nestlé rýžová nemléčná kaše".
A začínali jsme s Nestlé "rýžovou kaší" http://www.kojeneckavyziva.cz/content.aspx?pageid=99

A teď ten slíbený tip (poradila mi to kamarádka z MC): Uvařit maso do zásoby, rozmixovat nebo nakrájet na drobounku (já mixuju) a po vychladnutí rozložít maso na potravinářskou folii do placičky. Tu pak přetáhnout druhou polovinou folie a vzniklou zabalenou masovou "desku" zamrazit (já dávám na prkýnku,který po zamražení vyndávám). A pak už jen dle potřeby odlamovat a rozmražovat masíčko. :wink: Udělala jsem "desky" cca 3-4mm silné, takže to krásně ulomím o hranu linky nebo i v ruce a je to opravdu super. Vč. toho, že je to rychle rozmražený a v mrazáku to nezabírá místo. :slight_smile: :wink:

Bledul, já mám ten samý problém, odpadávám už při Víťovo koupání. :sweat_smile: Nicméně mám momentálně beránky, takže jsem z manželského nočního života omluvena. :grinning:

Berušky, jdu do pelíšku.Dobrou noc!
12. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
andulko: díky za tip na kaši i masíčko :wink:

já to maso mixuju a dávám do mističek k zamrazení společně se zeleninou. Pak už jen vyndám mističku a rozmrazím a nemusím už tam nic přidávat, je tam vše - zeleninka i masíčko.

Taky půjdu chrupkat. Dobrou noc!
12. led 2010 ve 22:22  • Odpověz
dobry vecer..

Tak zitra jedu koupit matovi nejakou kasi na dobrou noc, protoze uz par dni spatne spi, prijde mi ze mu to mliko ode mne na noc nestaci.. Driv spinkaval do jedne do dvou a ted se budi okolo jedenacte a dnes se vzbudil dokonce o pul desate, sice se jen napapka a spinka dal, ale chci vyzkouset jestli treba nebude spat az treba do tri nebo tak.. Protoze on je spavec.. kdyz mu mlicko stacilo stalo se i ze se vzbudil na papani az treba okolo ctvrte rano..

Jo a este jsem se chtela optat, nevite je neco na bolest kdyby ho trapili zoubky? Nechci ho zbytecne cpat nejakyma lekama ale kdyz pak je protivny, tak se mu alspon trosku ulevi!!
12. led 2010 ve 23:10  • Odpověz
Este jsem se chtela optat, jak jste probirali sex. Me to nejak vubec nic ted nerika.. nemam na to vubec chut, chudak Dada si porad stezuje, ale ja nevim co to semnou je, pred mimcem jsem takova nebyla!!
12. led 2010 ve 23:12  • Odpověz
Paani Ludvi tak to je celkem sila ze malemu predepsala takovou davku.. No nevim asi bych se taky mozna poohledla jinde..
Tak drzim palecky at sni nemas zitra boj!!
12. led 2010 ve 23:17  • Odpověz
Preji vsem krasne ranko..

Doufam ze jste meli klidne noci a hezky jste se vyspali!! :wink:
13. led 2010 v 09:23  • Odpověz
ahojky všem,
tak asi jsou erupce na slunci či co :frowning2:. Venca dnešní noc potrápil sebe i mě, usnul v 19 hodin a ve 20:30 byl vzhůru a nespal do 23 h. :frowning2:. Ani mlíčko ve 22 h. nezabralo a to předtím dostal na večeři kaši. Prostě když neházel ručičkama, kopal nožičkama a zvedal pánev nahoru. Už jsem z něj byla pomalu na nervy a to jsem chtěla jít spát po Ordinaci. Jo a pak se vzbudil v 4:30 na jídlo a spal zase jen do 7, nic nedospával navíc. Doufám, že dnešní noc bude lepší, ale začínám mít už trochu obavy.
S tím Nurofenem jahodovým, to mi včera kámošky posílaly v smskách, my máme doma pomerančový či jaký to je, ale Vašík ho stejně nechce, plive mi ho.
Ritus, na dásně já používala Calgel nebo mi dr. říkala taky ten Nurofen. Jo a když tu píšu o tom Nurofenu, tak v Ikey stahují zpět jídelní židličky, koukněte se na to, nejsou to ty dřevěné, ale plastové, tak nevím, jestli někdterá doma nemáte, je nebezpečná.
Ludvi, tak s tou tvou dětskou dr. je teda síla, madam se cítí být uražena a nemá proč, a k tomu dávkování, to je už bez komentáře, já bych s ní pěkně vyběhla, skusila by ceknout....hned bych si hledala jinou dr. a brala od ní kartu a ještě bych si na ni stěžovala pokud by měla nějaké pindy......si myslí ti dr. že jsme snad blbí
Nestlé a Hami kaše jsou výborné :wink:.
Bledul, já měla to štěstí, že mi Vašík začal jíst hned napoprvé moc hezky.
Jdu za mlaďochem, strašně se rozčiluje v postýlce, ach jo.....
13. led 2010 v 09:42  • Odpověz
krásné ráno všem

tak druhá noc beze mě docela o.k. Ondra usnul po 45 minutách skoro bez pláče, vstával cca 4x, z toho 2x jedl, vždy sám usnul bez pláče s mírným kňouráním, mám podezření, že se tím uspává :grinning: , Já jsem se docela dobře vyspala po dlouhé době :wink: :wink: a večer si užil i manžílek, jsem měla nějaký záchvěv chtíče či co :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

bledul Ondra jedl docela dobře asi po 10 dnech, sále lépe jí skleničky, dneska dostal brokolici a ta mu ted jela, zítra dostane zase domácí stravu. Přemýšlím, že už bych mu začala přidávat i masíčko a příští týden už zkusím i ovoce :slight_smile:
Je pravda, že Se Ondra dopíjí ještě UM, celou skleničku ještě nesní. Kaše, která by zasitila, to ani nebude náš případ, budí se ve stejnou dobu jako u mlíka, tak nevím, zkusím až dojíme zásobu, nějakou tu kaši na dobrou noc, dle vašich rad

ludva, pardon, že to takhle napíšu, ale dle mého názoru je tvoje, dr. pěkná kr...... asi bych vzala nohy na ramena a hledala pomoc někde jinde :wink:

ritus, zkoukla jsem Matyáška, je to nádhernej chlapák :grinning:

andul díky za tip na mražené masíčko, asi to vyzkouším :grinning:
13. led 2010 v 10:25  • Odpověz
ahoj klari, nám kaše na noc taky nezabíra, je to stejné jak s UM
my v poslední době máme taky záchvaty chtíče :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: spíše hlavně z mé strany, já jsem od těhu byla nějak mimo choutky, ani v těhu ne.....včera mi dokonce Jirka říkal, no teda, ty ses rozjela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

s tím mražením masa je to dobrý nápad, já to sice zatím nastrkala do krabiček po 2 prcích, ale takhle to zabere míň místa....
13. led 2010 v 10:29  • Odpověz
deni ahoj

Vašíkovi rostou zoubky, že nespinká, jinak je v noci hodnej ne???
13. led 2010 v 10:34  • Odpověz
autor
ahoj maminky....
tak asi si začnu myslet,že odstěhovat se od dětí byl super nápad....adam nakojen ve 2 a v 6.30 a dnes i bez křiku.... fakt změna u nás...akorát stejně pak jdu spát k tomíkovi do pokoje nad ránem,aby byl klidný...snad si brzy zvykne,že tam je sám s adámkem a že rodiče spinkají jinde...a pak to bude fajn úplně..

holky, normálně,já včera úplně hotová dost brzo odpadla a ten můj milej manželín se rozhodl,že mi zatím co budu spát -pomůže s žehlením..(díky reorganizačnímu víkendu jsem nabrala značný skluz a zase to prádlo přibývá ) takže mi vyžehlil pár věcí a ráno tu na mě čekají kupičky s vyžehleným prádlem....se až stydím ... :confused:

díky za odpvědi ohledně jídla...zkusím tedy lahvičku nějakou,ale budu muset hledat- nechci mu dát ještrě nic alergenního a jak píše ludva- dávají i do těch malých sklenek snad všechno- a to nejen rajčata,ale i celer... někde zase jsem viděla sůl...ach jo,ti výrobci fakt nepřemýšlí....

ludvi,dej vědět jak u mudry- je to fakt....koza hlavně,že je Máťovi lépe...s tím dávkováném- ach jo,co na to říct....

Iluško- koukám,že lucinka pěkně roste :slight_smile: to je dobře :slight_smile: a co ta pítka-když nepije z lahvičky,nevezme ne milost to pítko?

claudi- co miminečko v bříšku? jak roste? a jak roste pepínek?

deni- koukám,že vašík tě pozlobil se spaním... no jo,pánev nahoru- to je pro ně asi děsná zábava.... :sweat_smile:
k té židličce- my ji nemáme,my máme naopak tu co dopadla v testech nejlíp,ale ta vadná je tahle,tak radši jukněte http://www.ikea.com/ms/cs_CZ/recall/recall_info.html
tam se asi více hledělo na design.... :confused:

andulko- díky za tip s masem..sice pořád vaříme v páře,takže nebyl by problém dělat stále čerstvé,ale když třeba my budeme mít rybu,tak adulkovi odlomím...jsi šikulka,díky a využiju :sweat_smile:
a co domeček,jak jste na tom? ale už je to veselý,že? to zařizování atd? ...holka,já bych se taky hned stěhovala...

rituš- tedy máta je ale kus chlapa... :slight_smile: a taky bych řekla,že je ti podobný...

ostatně všechny holky,tu snad máte prcky okolo 70 cm,co? to jen náš adula má 68 a moc neroste do délky...ale on se určo taky rozjede :slight_smile:

klárko...tak se vám osvědčuje spaní zvlášt? to je dobře a jen tak dál a držím palce...je to boj,co?
13. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.