• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
tak jsem teď zkusila dát Lucince tu rýžovou banánovou kaši od Hami. A musím říct, že teda nic moc. Přijde mi taková hodně navoněná. Ta bez příchuti od Nestlé je lepší (škoda že ji dnes neměli)
Lucinka to zpočátku nechtěla papat, ale po pár lžičkách se dala ukecat a spapala celou mističku. Ale ne s takovým elánem, jako tu bez příchuti. Tohle jedla spíš jen ze zvyku.

jani: tak koukám, že naši prckové maj opravdu rozdílné chuťové buňky :wink: co nechutná nám, třeba bude chutnat vám a naopak :wink:
13. led 2010 v 17:56  • Odpověz
iluss - tak to abych tedy koupila tu Hami banánovou :slight_smile:
13. led 2010 v 17:59  • Odpověz
bledul - to kdybych věděla, že budu zase těhu, tak jsem si ho od tebe koupila třeba já... No koupím asi nový a pak se mi třeba podaří ho taky ještě dobře prodat...Tady na MK jsem našla v nabídce jen jeden a ten už bude určitě pryč..
fotečky jsou pěkné, koukám jak je Adulka čiloučkej, to teda musím ukázat pepimu až se vzbudí :grinning: Tomík ve vaně je perfektní :slight_smile:

iluško - no jasně kocourkovi se stýská po babách, tak měl dopolední depku :grinning: snad to u vašich všechno dožene a kočky prožene :wink:

il - no zatím jsem UM mléka zkoušela jen dvě, sunar a nutrilon...tak uvidím zda ještě budu zkoušet další druhy, teď to nějak neřeším a kojím a hotovo.... :wink:
13. led 2010 ve 20:04  • Odpověz
Bledul, Tomík od dubna hrooozně vyspěl a moc mu to sluší. :wink: A na svátkové fotce je Adámek celej táta! :slight_smile:
Jinak pohyby pánví nahoru a dolu teprve naše chlapce časem bavit začnou. :wink: :grinning: :grinning:

Claudi, zrovna jsem koukala, že tady na Koníkoj běží v tom pravém reklamním sloupci odkaz na epino balonky. :wink:

Ludvi,co pudra? Asi bych už taky začalakoukat po nové pediatričce.

Iluš,cojsme se přestěhovali tráví Pupí celá dopoledne zalezlá v posteli pod peřinou (!) a vylézá až když zatáhnu závěsy a není vidět ven.

V tescu maj slevy nakaše, skleničky, přesnídávky, mlíčka a oblečení. :wink: Udělali jsem zásobu minimálně do jara. :grinning:
Manželínek mi tu usnul na Vítkovo hrací dece, tak nevím,zda ho budit do postelenebo ho jen přikrýt a počkat, ža sevzbudí sám a jít si lehnout bez něho. Každopádně přeju dobrou noc.

Klárko, JAnčo,Deni,doufám, že se dneska kluci umoudří a budou hezky chrundat. :wink:
13. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
Claudi nic si ztoho nedelej, ja bych taky potrebovala poslat ten chtic.. U me chtic je na bodu mrazu a Dadulka trpi jako pes :grinning: :grinning: Protoze on ma chtice az moc :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
Holky tak dneska jsem byla koupit tu kasi, bohuzel jsem se prehledla a nevzala jsem tu na dobrou noc.. tak priste.. Koupila jsem ted nevim jestli je merunkova a nebo broskvova.. No musim rict ze me straasne moc chutnala, ale Maty se nejak netvaril no nakonec z lahve zmizelo asi 120 ale neco vyplival vedle..No mozna stovku vypil.. Tak schvalne v kolik bude vztavat.. Ale myslim si ze nejaky podil na jeho buzeni ma televize.. Prozatim jsme obydlili pouze spodni cast domu a spani jsme si udelali v mistnosti ktera je propojena s obyvakem. Tak premyslim ze se asi odtehujeme do horniho patra.. No uvidime..
13. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
Dobrý večer,

konečně jsem zahnala všechnu drobotinu do hajánek. V troubě se peče bábovka, ale jinak čurbinec děsnej.
Směs vyžehleného s nevyžehleným, kam se podívám všude něco leží.
Bledulko, až se bude ten tvůj Honza nudit, může zaskočit k nám. Je to jen pár stanic metrem :grinning: . U nás je žehlení pořád dost a dost.
U vás bylo bydlení je hra? U nás už je poměrně dlouho klídek, ale nesmím to zakříknout ... Stačí, aby se naše puberťačka nafoukla a opět se stěhuje. No hlavně, že stěhovaní zabralo a Adámek spí lépěji. Jen to lezení pro něho z patra ti nezávidím.

Byla jsem s panem Matějem na kontrole. Mudra od pondělka vychladla a slavnostné prohlásila našeho maroda za zdravého. Opět se ptala, proč jsem mu nefoukala, tak jsem jí vysvětlila proč a že se mi nezdálo to dávkování. Pravila, že to bylo pro jeho dobro, že prý by byl hned čistý. Kravina, jen by měl větší srdeční aritmii a průduška už se víc prostě roztáhout nemůže. No, hádat jsem se s ní nechtěla, stejně to nemá cenu. Řekla jsem jí, že ani Terce co by astmatičce tyhle foukadla moc nedávám a raději jí loupnu ten Spiropent i za cenu, že prochází trávicím traktem. Prosttě působíí 12 hodin a je klid, zatímco u foukadla nemám jistotu kolik toho vdechla. Je to prostě věc názoru. Svůj jsem jí dostatečně tlumočila a uvidíme jak spolu budeme vycházet dál.
13. led 2010 ve 22:39  • Odpověz
Jo a samozřejmě jsem zapadla s autem do závěje, takže žůžo na entou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Claudi, s tím epinem jsem někde četla, že má cenu pouze pokud nejsi šmikntá. Že to v tý jizvě stejně rupne, ale nevím jestli je to pravda. Bledulka má asi jediná zkušenost ..

Bledulko, taky jsem si všimla, že mají Hippácký skleničky obsah soli :astonished: :astonished: :astonished:
13. led 2010 ve 22:44  • Odpověz
Bledul, okoukla jsem ti alboně, kluci jsou si hodně podobní. Jsou hodně po tátovi, že?

Zítra asi začnu pomaloučku s panem Matějem cvičit. Teď měl dva týdny pohov, tak aby nám cvičenec nezakrněl. Jsem zvědavá, jak se na to bude tvářit. Naše rehábka šla do nucené penze a ještě před vánoci se nevědělo jestli tam místo ní někdo bude. Dneska jsem se tam zkoušela dovolat a nic. Snad ordinací nezavřou, byla by to velká škoda a musela bych dojíždět na Prahu 4! Měla tam nastoupit nová rehábka, ale pojišťovna s ní nechtěla uzavřít smlouvu - prostě bordel...
13. led 2010 ve 22:54  • Odpověz
Z bábovky je megabábovka - třeba vydrží i na odpoko a ne jen ke snídani :grinning:

Asi se mi ztratil živitel. Chlapi šli udusat hřiště, že ho polejou vodou a budou se děti klouzat. Asi se po té námaze museli jít zahřát do hospody, čico. Šrajtofle je na stole, tak ho asi nějaká dobrá duše pozvala. Vzhledem k tomu, že mají dneska za sebou i třídní schůzky se jim vůůůbec nedivím... To se prostě musejí chtě nechtě ožrat. Jen aby někde neumrzli.

Tento týden je to už druhá takováhle akcička. V pindělí zase hrabali sníh v ulici, aby se prý ženuškám dobře parkovalo.
A pak posilněni alkoholem postavili krásný iglů. Tak nevím, kdo z toho sněhu má největší radost. Asi ty děti, že? Ale která věková kategorie? Jo a iglů dneska zničili pasťáci. Vyhnali kluky ven a zbořili jim ho - hajzlové (pardon).

Jdu to taky zalomit. Ani nevíte, jak vám závidím, že nemusíte ráno vstávat :frowning2:
13. led 2010 ve 23:31  • Odpověz
Hezké dopoledne v Letníkově :slight_smile:

ludvo: tak to u mudry pudry dopadlo jakš taks v pohodě, viď :wink:

ludvo: no chlapi se občas chovají jak malý děti, když jde o takovýhle blbiny :grinning:

s těma pasťákama to asi ani nemá cenu komentovat, jen by mě napadaly samý sprostý slova!

rituš: tak abys tam Matymu taky nějakou kaši nechala, abys mu jí celou nezblajzla :grinning:

No Lucinka když byla malá, tak spinkala pořád a všude, tak jí taky televize nevadila. Ale od asi pátého měsíce už chci, aby měla na spinkání ticho a klid. Takže už si v ložnici večer nepouštíme televizi,abychom jí nerušili. Ono by jí to možná nevadilo, možná by spala pořád dál, ale myslím, že pak nespí kvalitně, že je to takovej ten povrchní spánek. Ale tím pádem se te´d musím omezovat v telce já, protože teď hrajou v telce pořád samé hokeje a nebo fotbaly (anglická liga či co) no a to prostě manža musí vidět! No tak obsadí velkou telku v obýváku a já mám pana smolíka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Teda proč já dala do obýváku Lucicne na zem tu deku, když se stejně pořád válí vedle té deky na lině :confused:
14. led 2010 v 09:58  • Odpověz
ahojky
hlásím, že noc byla nádherná, v 18:30 dostal Vašík rýžovou kaši s jablky od Hami, k tomu trošku mlíčka a krásně spinkal, kolem půlnoci se ozýval, ale chtěl jen dudla, na jídlo se vzbudil kolem 2 a to mu dával Jirka, já o tom pomalu nevím a pak vstávál něco po 8 hodině nebo možná i později, měla jsem špatně budíka, takže nádhera, snad to vydrží. Ale tím pádem máme posunuto dopolední spinkání, po 9 jsem ho dávat nemohla, byl vyspaný a koukám, že mi teď asi do 12 nevydrží, no bude muset a pak jdeme ven, jsem domluvená s kámoškou. tak páčko, jdu se věnovat malému.
hezký den všem
14. led 2010 v 11:14  • Odpověz
Ahojte,

Týjo, Deniso tiše závidím....
Mates opět v noci vstávačka co 2 hoďky. Ráno jsem mu vyhrožovala silikonovou lahví :wink: , jen se uculoval.
Hlad asi nemá, přibírá pěkně, takže se budí asi jen ze zvyku. Ovoce zásadně odmítá. Možná zkusím odpoledne ňákou tu kašičku.
Po dvou hodinách dlabe i přes den :astonished: .

Claudi, jak je? Já jsem ráno vždycky úplně hotová, nedokážu si představit být ještě k tomu těhule.
Jak často vaříš v tom parním hrnci? Docela by se mi líbil.
14. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
Krasne poledne devcatka..

Paani Denis tak to tise zavidim.. To krasne spinkal..

No u nas teda kase nezabrala.. Dnes vecer se na me teda vyradil. Vztaval v 9:30, 12:15, 3:00 a asi v 6:00 do toho se za noc prochcal a to cele obleceni, rano byl pro zmenu cely prosrany a aby toho nebilo malo tak pri prevlekani mi pocural postel a to uz jsem povazovala za vismech od meho milovaneho synacka.. :angry: :grinning: :grinning:
No ted spinka jako andilek. sem mu probrala skrin a mo mu toho tam nezbylo.. On strasne roste i bodicka vel. 74 mu zacina byt mala. Ja nevim kam ten nas kluk tak roste..

Ludvi tak hlavne ze mudra vychladla a nemusela jsi se sni nejak moc dohadovat..
14. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
deni: tak to jste meli krásnou noc! Me se dnes v noci malá probudila v jednu a v šest.

ludvo: lucince ovoce taky nejede (zeleninu s masem a kaši dlabe krásně). Dnes snědla z donucení aki 2 lžičky (dušené jablko s banánem) a pak mi to vykopla z ruky a půlka misky skončila na koberci a půlka na mě. zítra zkusím asi kupovanou ovocnou přesnídávku.

rit: koukám, že si z tebe ten tvůj mladej dělá pěkný srandičky :grinning:
14. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
Tak nas milacek se probudil a opet je cely pocurany a to nez jsem ho davala spinkat tak jsem mu kontrolovala plinku jestli ji nema pocuranou.. ja nevim co ten nas kluk dela s tim pindikem kdyz cura :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
nazdárek

zdravím s Ondrou všechny maminy a malé kámoše a kámošky :slight_smile:

noci klasika - Lucinka opět výjimka :slight_smile: takže jako vždycky
i u nás to bylo stejný - Ondra byl vzhůru co dvě hoďky a poprvé už v deset večer :angry:

andulinko - nám dneska přišel z Tesca leták - asi se tam zítra vypravíme - stejnak vyrážíme na nákupy, musíme do ikey vrátit stromeček - zítra je poslední den...

a taky jdeme plavčit, jsem na toho našeho drobka zvědavá...taky už jsem dneska vytáhla sporťák, ale byla to procházka za všechny prachy - sporťák super, akorát ten sníh... přišla jsem domů celá zpocená a udřená...
ale musela jsem na poštu - přišel mi balíček z lacliku - objednala jsem za tisícovku - začínáme nosit 74 - tak něco z téhle velikosti a vzala jsem i něco z 80 - všechny věcičky jsou moc hezké!!!!

a mám ještě jednu novinku - Ondra už leze :slight_smile: ale jenom nahatý - když je oblečený, tak mu na plovoučce klouže :slight_smile:
14. led 2010 v 17:53  • Odpověz
Ahoj Jani,
no na Vašíka nemáme, ten chrněl celou noc.

jeee, tak ať si Ondra to plavčo užije a líbí se mu to :wink: docela bych s Lucinkou taky šla plavat. Ale jak už jsem psala,tady je to strašně draný.
No já teď s kočárem taky zápasím, pořád se s ním všude bořím ve sněhu a cesta do normálně trvá deset minut, tak teď jdu s kočárem půl hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: chce to pořádný svaly.

Jeee, tak tu máme první letníkovský lezoucí mimčo :slight_smile: Ondra je fakt šikulka!
Lucinka je v tomhle trošku línější, ale zase na druhou stranu dneska se docela rozkecala, takže to třeba dožene na mluvě :grinning:
No ono se říká, že polovina dětí je čilejší v pohybu a druhá polovina zase v mluvě :wink:
14. led 2010 v 18:07  • Odpověz
jani: koupila jsi na zkoušku tu banánovou kaši od hami? :wink:
14. led 2010 v 18:08  • Odpověz
hele a ty slevy mají pouze v těch větších obchodech tesco (hypermarketech) nebo i v těch menších (supermarketech)?
14. led 2010 v 18:09  • Odpověz
ahojky,

Ondra zatím jenom hučí :slight_smile:

kašičku koupím zítra - v tom Tescu jí mají v akci :slight_smile:
u nás v Kralupech je to menší Tesco a slevy tam mají, takže jsou všude

u nás to plavání cenově docela jde a pojišťovna mi ještě tisícovku přispěje..., jsem na nás zvědavá...
14. led 2010 v 18:24  • Odpověz
tak to by mohli mít ty slevy i u nás. Tak tam v pondělí (až dorazíme od našich) asi zajdeme :wink:
14. led 2010 v 19:40  • Odpověz
do kdy je ta akce?
14. led 2010 v 19:41  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

ludvi - to jsem ráda, že je Matějíček už zdráv...paráda :slight_smile:
ten parní hrnec, se přiznám, jsem původně moc nechtěla...nějak jsem si neuměla představit jak v tom budu vařit a zda ho vůbec dostatečně využiji...nikdo v mém okolí ho neměl, tak jsem nemohla sondovat co a jak,,,, nakonec jsme si ho koupili a já jsem moc spokojená...vařím v něm často a teď co dělám malému tu zeleninu, tak ho fakt používám tak každý druhý den.... jen to tam naházím, nastavím minuty a můžu chytat lelky do kabelky a chuť potravin je z něj výtečná, vitamíny zachovány a nádobí špinavé veškeré žádné... dělám v něm hodně již zmíněnou zeleninu, ryby, drůbež, rýži, atd..., taky ho hodně používám jako ohřívač jídel...no prostě chválím a doporučuji :slight_smile:
14. led 2010 v 19:43  • Odpověz
to mě štve, že tu žádné tesco nemáme .... nejbližší v Liberci, no ono to zase tak daleko není (asi 30km), ale samotné se mi tam přes den nechce a Pepino jezdí domů až večer a to se mi nechce už vůbec....Tak tam pořádně nakupte prckům alespoň vy ostatní :slight_smile:

jani - ondra je lezoucí naháček, jo? :grinning:
14. led 2010 v 19:45  • Odpověz
ludvi - no to co mi to děláš? tak já si tu plánuju, jak budu cvičit s balónkem, aby jsem porodila bez nástřihu a ty mi povíš toto.... :grinning: :grinning: ale víš, že mě to taky napadlo? musím ještě zjistit nějaké info ... a pak se budu už psychicky připravovat na to co mě půlku šestinedělí zase čeká :angry: :grinning:

deni - krásná noc, vašík má pochvalu :sunglasses:

il - lucinku snad ani chválit nemusím, ne? tam je to jasná věc, že je to beruška hodná.... :slight_smile:

rit - koukám, že Maty se asi rád několikrát denně převléká, co? že by z něj rostl nějaký manekýn? :wink: :grinning:

jani - laclík je fajn, už se taky těším až tam zase něco budu vybírat :slight_smile:

už máme doma to lehátko do 18ti kg, dnes jsem si ho vyzvedla na poště a taky sama smontovala a pepi ho hned prubnul, vypadá, že je spokojen :slight_smile:
14. led 2010 v 19:51  • Odpověz
iluss - do 26. ledna, takže to v pohodě stíháte :wink:

tak mladík už spinká, jsem zvědavá, kdy se mi dneska probudí...

claudi - musíme to natrénovat i oblečený :slight_smile: já jsem ho zotiž včera svlíkla před koupáním (na jeho dece v obýváku) a než jsem se otočila, tak za mnou lezl
no a dneska předs den v tepláčcích mu to nešlo - klouzalo to, tak jsem mu tepláčky sundala a bylo :slight_smile:
14. led 2010 v 19:54  • Odpověz
claudi - pořídila sis to lehátko od Fisher price?
14. led 2010 v 19:57  • Odpověz
jani . jo jo, to od FP :wink:
14. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.