• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj holcinky,

jen vas jdu v rychlosti pozdravit a rict vam, ze Nikysecek zacina byt hoooooodne zivej, stejne jako Sandulka, zacina delat stejne veci jako ona pred mesicem, takze vim naprosto presne, co me ceka :slight_smile:
Sandulka zpiva a nejoblibenejsi je HEUE EJA a Nikysek zase Geeeeeee, Kveeeeeeee a Gaaaaaaaa :slight_smile:
Na noc davam nemilosrdne ridsi kasicky (Ejunka je moc nechce) a posledni novinka - postezovala jsem si u gyndare, ze mi ta antiko nedela dobre a ze bych chtela telisko, ale 5500 jaksi nemam a on na to, at si vyskocim nahoru - stiplo to a Mirena byla tam - na splatky :slight_smile:

Pridam do alba jednu moc peknou ulovenou fotku, tak kdyz budete chtit, prosim, podivejte se (uriznute hlavicky maji FAKT jen na fotce, bylo zo mezi sprynclemi :slight_smile: )
16. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
čauky claudi,

naše mímo dneska usnulo v půl sedmý - neslýcháno nevídáno.
Tak jsem si říkala, že asi potřebuje dříve do pelíšku, když tak pěkně spinká...
Úderem deváté se probral a je ve svém živlu :grinning:
Tak se mi milá Claudinko zdá, že toho 22.6. byly nějaký erupce na slunci. Jinak to není možný, tokovýhle dva zlobivci ve spaní :slight_smile::o

Hezky si to slaměná vdovice užij. Taky bych se ráda roztahovala v posteli, ovšem mám tam dva nocležníky, tak mám smolíka pacholíka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
Jé čau Arwen,

miminčátka jsou krásný, oba jsou stejný :grinning:
Jak stíháš pracovat? Sehnala jsi tu paní na hlídání?
16. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
ludvi - budeme se na to naše datum zeptat nějakého odborníka, co se vlastně ten den dělo.... :grinning: :grinning: ale jsem ráda, že jsme na tom podobně, páč jinak bych ti musela moč moč závidět :grinning: :grinning: matějda asi chce na něco koukat v telce, ne? že se tak probudil :grinning: :grinning: já jsem toho našeho brebentílka uspala v kočárku, ale úplně se ho bojím přenést do pelíšku, aby se neprobral a nechtěl být zase solidárně se mnou vzhůru...tak tam bude než půjdu do hajn i já, ale to asi nebude dlouho trvat....

arwen - dětičky pěkně rostou a vidíš jak to Niky krásně všechno dohání.... S tělískem dobrý :sunglasses:
16. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
Ludvi, cauky :slight_smile:
Stiham prd a s mamkou mame ponorku, dneska mi jde zas od rana na nerviky :unamused:
Pani na hlidani tady byla, ale hodne se rozmyslim, chce 100/hod a to si na tu svoji jakoby dohodu o provedeni prace (po dobu vyplaceni matersky) za hodinu nevydelam ani ja, takze bych ji povolala pouze v pripade krajni nouze :angry: :angry:

Sedim u PC a uspavam Ejunku (houpanim ve vrnitku), Nikysek se polozi a dada :slight_smile:
16. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
no jo, to by se ti asi moc nevyplatilo platit kilčo za hodinu hlídání....
já chci taky miminko, které se položí a dadá...kde to prodávají prosímtě? :grinning: :grinning:
16. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
týjo, tak to se fakt nevyplatí :astonished:
A co Jarda, pomáhá ti?
S tou mamčou, je to na prd. Ponorka je hledka, ale to bys možná měla i s tou hlídací paní. Zase je hodná, že ti pomáhá, ale úplně tě chápu.

Claudi, hlavně se tomu datumu vyhýbej příští rok :grinning:
Matějda je klepnut, v postýlce. Dneska jsem ho naládovala kaší, moooc mu chutnala. Obávám se, že to efekt, který očekávám mít nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bude stejně vstávando po 2 hoďkách.

Dlouho se neozvala Lenoura, kde se asi toulá....

Jdu se kouknout na kojeni.net, jestli tam není nějaké zaklínadlo na uspávání dětí ve večerních hodinách..
16. led 2010 ve 23:30  • Odpověz
krásnou neděli všem, chvíli jsem tu nebyla, bylo furt co dělat :wink:

tak uspávací metoda mi dělá radost, a Ondra ještě větší, chodí spát sám, většinou usne do 20 minut, někdy bez breku někdy ještě s pláčem, ale hlavně je, že už to dokáže sám, v noci se budí 2-3x na jídlo, zatím ho tak nechám, ale pokusím se mu snížit dávku mlíčka, jestli by to už třeba nevydržel jen s jedním krmením, ale nevím, nevím :grinning:

u nás je to zase jako na horách, sype se a sype :angry: :angry: a jí myslela, že už toho bylo dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

arwen, mimča jsou krásný a začínají si být podobní :wink:
17. led 2010 v 15:56  • Odpověz
ahoj skoro po víkendu,

jakpak se tady máte? jdu vás dočíst
17. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
bledulko – tý jo, jseš holka šikovná – stíháš svičit – to já nedám ani tu půlhodinku denně ani náhodou…

arwenko – ahoj – dvojčátkům to moc sluší!!! začínají řádit, viď? a je fajn, že máte všichno dobře!!!

ludvi – tak co, našla jsi to zaklínadlo? my bychom to taky docela potřebovali…

klari – tak ať vám to usínání vydrží! my to zkusíme tak za měsíc znova (po kontrole kardiologii…) a nastolím tvrdý režim…

no a plavání v pátek bylo celkem fajn, Ondra byl sice trošku vyjevený, ale neplakal a po chvilce se rozdováděl tak, že jsem ho nemohla ani udržet… už teď se těším na další pátek
17. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
autor
pěkný večer :slight_smile:

víkend zas uběhl jako voda.... a mám pocit,že jsem nic nestihla..
včera jsme byli všichni v království železnic-tam byl tomík jak u vytržení a i tatínkovi se to líbilo :slight_smile:
koupili jsme mu tam knížku o mašince Tomášovi a hádejte co je najednou nejoblíbeněkší knížkou... :sweat_smile: :sweat_smile:

pak jsem musela objevit a zničit líhniště molů- v týdnu to tu začalo lítat- nevím,v čem jsem to přinesla domů,potvory malý lítavý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a dnešek byl v traupu taky hned...

chtěla bych se zeptat klárky,zda je v té knížce o spaní něco o spaní větších dětí (noční buzení dvouletých atd..)

arwi- krásné fotečky A je super,jak niky dohání sandulku :slight_smile:

jani- to je super,ž plavání se ondráškovi líbilo :slight_smile: tak si to pěkně užívejte :slight_smile:

ludvi-žlučník v pohodě (klepu) -já tdy držím dietu a mastný jsem nejedla ani před havlíčkem (i když občas úlet byl) ale od té doby pocituju ,že mě při větším stresu bolí břicho..(naposled edy jak jsem byla na podzim týden u našich a s tátou jsme řešili konftlikt kouřením atd) ,ale od té doby v pohodě ..snad to tak zůstane :slight_smile:

jejda,honem pádím, mám na plotně oběd a žádá si to mou asistenci - abych to nespálila- dělám rajskou :slight_smile:

papá zatím
17. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
čauky :slight_smile:

dneska jsme měli s taťkou kulturní večer, vyrazili jsme po sto letech do kina. Vybrali jsme film Avatar ve 3D, moc se nám to líbilo, kdo o něm uvažujete, tak doporučuji, stojí za zhlédnutí :wink:

bledul - tak já budu hádat, která knížka je teď u vás nejoblíbenější....že by ta o mašince Tomáš?? :grinning: :grinning: co rajda, povedla se? mňam, pošli vzorek :wink:

jani - a budou fotečky z plavanda?

klari - super, že uspávačka u vás funguje...u nás jak kdy...no snad se to bude jen zlepšovat...

jdu hajánkovat, tak dobrou :slight_smile:
17. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
Dobré odpoledne,

hlásíme další dva zubáky nahoře :grinning:

Bledulko, ta výstava je úžasná, že? Zatím se všem moc líbila.

Claudi, tak kulturní zážitek jste s mužíčkem měli? Jen si kulturněte, dokud můžete :wink:

Klárko, uspávačka funguje? Hm, tak to jsi dobrá. Zatím na tuto metódu nemám nervy, ale asi nás to brzy taky čeká...
18. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
Hezké odpoledne, tak už jsme se vrátili z víkendu od rodičů :wink:

bohužel jelikož tam všude sněžilo a žádné chodníky ani silnice nebyly prohrábnuté, tak jsme ani s lucinkou nemohli jít ven na prochajdu, tak jsme byli zalezlí celý víkend doma.

Jo a máme novinky - Lucinka se od soboty staví na kolínka a už papá hezky ovoce! :slight_smile:

claudi: tak to je fajn, že pepimu šmakuje kaše z nutroše :wink: nějak se to zdělat musí, že! :grinning:

naše mamka taky vždycky říkala: nesníte to dneska, tak to dostanete zítra v jiné podobě! :grinning:

claudi: no to přece nesmíš zanedbat to nové mimi a samozřejmě si musíš koupit nějaké nové hadříky na sebe, aby mu to pak nebylo líto! :wink:
18. led 2010 v 16:11  • Odpověz
arwi: tak to je ten doktor fakt dobrej, že to takhle vyřídil :wink:

ta fotka je bomba, dvojčátka jsou si na ní strašně moc podobná!

arwi: tak to se ta paní na hlídání fakt nevyplatí, když je takhle drahá. Tolik jsem v práci nebrala ani já :stuck_out_tongue_closed_eyes:

klarko: tak to je bezva, že děláte se spinkáním takovéhle pokroky! :wink: jen tak dál.

jani: to je bezva, že jste si plavčo užili a že se to onfrovi tak moc líbilo :wink:

claudi: teda v kině už jsem nebyla snad přes rok a už mi to fakt dost chybí.

ludvo: teda matějda se s těma zubama pěkně rozjel! :grinning:
18. led 2010 v 16:20  • Odpověz
jo a Lucinka už říká: vávávávává a bábábábábá, když jsme to ukázali babině, tak babina na Lucinku: řekni bába, no a Lucinka jakoby jí rozumněla a řekla opravdu bába. Tak z toho měla babina obrovskou radost! jsem jí řekla, že to byla jen náhoda, ale ona už se všude pyšní, že první Lucinčina slova byla právě bába :grinning:
18. led 2010 v 16:22  • Odpověz
jo a už jsem malé dala i meruňky, jsou výborné a chutnají jak letní. Podusila jsem je s jablíčkem a malé moc šmakovaly :wink:
18. led 2010 v 16:40  • Odpověz
Ahojda, teda jestli nám ten NET půjde ještě pomaleji, tak tu u něj asi zestárnu. :angry:
O víkendu jsme byli s Víťou sami doma, tak jsem se pustila do úklidu patra - šatna, ložnice a pokojíček plný věcí ze starýho bytu. Málem jsem večer padla na hubinku. :sweat_smile: Ale juchů! je to hotový. TeĎ manželínek přidělává v koupelně poslední skříňku, tak se v týdnu pustím i do té koupelny.
V sobotu jsem se pokusila vás trcohu dočíst, ale užsi zas prd pamatuju. :sweat_smile: :grinning: Prolítnu to a písnu víc.
18. led 2010 v 16:50  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

ludvi - no z Matějdy se pomalu stává krokodýlek co má plnou papulku zubů :grinning: my ani ťuk, marně hledám a hledám :grinning:
co větší děti, jezdí do školy na saních nebo na lyžích? u nás toho na dnešek a pak ještě přes den napadlo tři prd..., dopo jsme s tchýňkou odhazovali dvůr, tak jsme si mákli docela...a teď čekáme kdy to žuchne ze střechy, na jedné straně už to sjelo a zrovna na smrčky, tak to pepa když dorazil z práce musel odházet a snad stromky přežijí....
zrovna dnes v Tv zprávách ukazovali jaké padající sníh dokáže napáchat škody... tak si dávejte všichni pozor, ať se nic nestane :wink:

andul - jsi pilná jako včelka mája :wink: copak s netem, nechce fachčit rychleji syčák jeden? to mě taky točí, když někdy jde jak zpomalenej film a čekám jakou dobu než se načte stránka :angry: :angry: nemám na to nervy jaksi taksi :angry:

iluš - to jezdíte k vašim do Čelákovic? já jen, že tamní technické služby stojí asi za prdlačku....když jsem tam byla minulý víken ve škole, tak za celé dvy dny tam na silnici ani nehrábli a jelo se tam přes město opravdu dooost blbě, takže chápu, že jsi s kočárkem ani nemohla vyjet...
já vzala mladého ráno do kočárku, když jsem šla nakoupit a taky to byl zážitek, funěla jsem jako hroch a prodírala se závějemi, páč u nás se prohrnovalo až odpo...
pak s ním šla ven ještě tchýňka a vzala ho na sáňky a to bylo v poho :wink:
18. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
claudi: jj, byla jsem u našich v Čelákovicích. A to to ve městě vypadalo ještě dobře. Ale naši bydlí na okraji a tam technické služby nezavítají, tak to tam je o dost horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale už to prý snad bude konečně odtávat.
Už se těším na příští rok, až malou šoupnu na sáňky, to bude pohodička :wink:

andulko: trošku si dej taky pohov, nemusíš uklidit celý baráček během chvilky :wink:
18. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
Claudi, net máme zatím přes mobil a rychlost je teda šnečí na entou! :angry: Ale během týdne by to snad mělo být už rychlejší ze střechy. :dizzy_face:

Arwi, nad tím tělískem jsem (po druhým mimču) taky přemýšlela, ale Tom nechce ani slyšet.:confused: A dvojčátka už vypadají jako dvojčátka. :slight_smile: A vidíš, jak to nikýsek krásně dohání. :slight_smile: :wink: Paní na hlídání je opravdu dost drahá. :frowning2: I když zase by to bylo za dvě malinký dětičky, tak těžko soudit. Za jedno bych to ale nedala. Nenašel by se někdo levnější? Studentka nebo tak?

Bledul, já sice necvičím, ale taky se snažím pravidelně jíst a od Nového roku jsem shodila už skoro 2kg a je mi mnohem líp. :slight_smile: ťuk ťuk. A rozhodně máš můj obdiv, broučí. Jak to všechno zvládáš. :wink:

Ludvi, doufám, že rehabku brzo zase "dostanete" a nebudete kv. ní muset přes celé město. A Matějdovi gratulace k dalším zoubkům. :slight_smile:

Jani, tak Ondra užjetaky velkýplavec. :slight_smile: Tak ať se mu na plavču líbí! :wink: Vítek už dneska zkoušel zanořit nos a papulku pod vodu. :slight_smile:

Iluš, tak gratulace k Lucinčinu ovocnému apetitu. :slight_smile:

A už mě víc teď nenapadá.
18. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
Hezké dopoledne,

holky dejte si pozor na ty umělohmotné špendlíky pro miminka. Lucinka ho dnes dopoledne zlomila. Nevím jak se jí to podařilo. Já byla v kuchyni a připravovala jí dopolední svačinku a najednou jsem uslyšela obrovský řev. No a vedle Lucinky byl na zemi tenhle rozlomený špendlík. Jestli si na něj klekla a ono to prasklo nebo jak se jí to podařilo :confused: každopádně je to docela malý kus a hrany to má po rozlomení ostré. Ještě že to nestrčila do pusy nebo se o to nějak neškrábla.
19. led 2010 v 10:48  • Odpověz
jo a vyfotila jsem ten rozlomený špendlík a dala do albíčka, aby jste měly představu, jak to vypadá.
19. led 2010 v 10:49  • Odpověz
Ahojda.

Il, myslím, že Matějda nebo Adámek tenhle špendlík rozkousl. :confused: No jo no, jako miminečka si s tím vyhráli a teď už jim to nestačí a budeme je muset víc hlídat. Ještě že se Lůce nic nestalo!

Vítek se mi dnes tak vehementně snažil pomáhat s psaním na icq, že mi vytrhle 2 klávesy. :sweat_smile: Už jsou zpět a nic se jim nestalo, ale musela jsem dát noťas ze země, aby na něj nedosáhl. A protože si teď oblíbil na hraní můj mobil, dala jsem mu pro dnešek svůj starý bytelný a zvenku nerozbytný a odpo asi vyrazíme koupit nějaký "telefon" pro mlaďocha. :grinning: Jinak si totiž bude muset koupit nový mobil maminka. :grinning:
A ta si dneska objednala vysavač, tak má s utrácením útrum. :grinning: Ale už se na něj mooooc těší!

A taky příhoda z víkendu. Tom sloužil, tak jsme byli s Víťou sami. V sobotu tady byla sestřenka a spala u nás, tak nám to hezky uteklo a mě to zachránilo od počínající histerie. V těch slevách v Tescu jsem totiž Vítkovi koupila olej na tělo od Nivea a on se po něm tááák strašně osypal, že to se mnou málem kleplo. V noci ze sobotu na neděli usnul až kolem půlnoci, s pláčem a po lžičce panadolu. :confused: Než medicínka zabrala, držel se křečovitě ručičkama za šprusle u postýlky a jezdil hrudníčkem dopředu a dozadu. Chudinka moje malá. Pochopitelně už niveáckej olej nepoužívám a kopřivka je skoro pryč. Uf. :slight_smile:
19. led 2010 v 11:49  • Odpověz
ahoj andulko, no je to fakt moderní mládež, Lucinka je po mobilu nebo po ovládání na televizi a dývko taky celá divá :grinning:

Teda to by mě nenapadlo, že by se mimča mohly osypat i po Nivee, já používám Nivea vlhčený ubrousky (ty světle modrý - bez parfemace) a jsem s nima spokojená. Ale je fakt, že jinak kosmetiku používám jenom Hipp a radši neexperimentuju.
19. led 2010 v 11:58  • Odpověz
Jo a po ránu už nemám to spavé miminko, které se mnou vychrupkávalo do půl desáté.
Probudí se teď kolem šesté a kecá a kecá a kecá. Pak si teda na chvilku schrupne a probudí se zase kolem půl osmé a to kecá a kecá, dokud se maminka taky neprobudí a nevstane.
Dneska jsem si jí v šest dala k sobě do postele, pak teda ještě na chvilku usnula, ale probudila se v půl osmé a to už pak zas kecala a povídala, nechala mě teda aspoň ještě ležet do půl deváté, ale pusu u toho nezavřela :grinning:
19. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
čauky Letníkove

já už chci jaroooooooooooooooooooo, u nás zase sněží a to jsem si myslela, že když je obleva tak něco roztaje a ono spíš ještě něco přibyde :angry: :grinning:

Ondra dospává po procházce venku v kočáru, ještě chvíli ho nechám a pak pro něj zajdu, aby chtěl jít večer spát :wink:
Spaní je už celkem o.k. jídlo v 11,3,6 a dneska jsme spali do půl devátý :confused: :grinning: :grinning: cítím se odpočatá, jako už dávno ne :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

iluss, teda to koukám jak se hračky rozpadají :frowning2: my špendlík nemáme, ale budu dávat víc bacha

a dítko se probudilo tak ho jdu vysvobodit

papapa
19. led 2010 v 16:45  • Odpověz
klarko: tak to u nás dneska prší. A zrovna dneska jsem si řekla, že sněžit nebude, tak jsem vyndala pláštěnku z kočárku a vyšla na prochajdu jen tak. No tak jsme samozřejmě obě zmokly.

jj, fakt ty hračky nic nevydrží.
19. led 2010 v 17:18  • Odpověz
ahoj holky, u nás taky pořád sněží, je to na houbelec :frowning2:
no dneska se ani nijak moc nebudu rozepisovat, ale všechny vás a miminka zdravím. arwence chválím dvojčátka, jsou to fakt už "dvojčátka", jsou nádherní, no a to hlídání, teda pěkně drahé :confounded: , ale ty ještě něco vymyslíš :wink:

jinak taky hlásím, že jsme plaváčci :grinning: , dneska jsme byli poprvé. máme to na 11:40. Dneska jsme měli spíše takovou povídací lekci při cvičení, příště už budeme více svičit s prckama, pak jsme si koupili plavečky a šup do sprch a do bazénu, tam jsme půl hodinky, bylo to super, Vašíkovi se to všechno moc líbilo, byl vysmátý, uplakaný byl až v šatně při oblíkání, ale není se čemu divit, byla doba už deávno po obědě a on dostal najíst až pak po 13 hodině, byl už unavený a samozřejmě mi cestou domů usnul a pak spinkal ještě doma. no ale musím říct, že mu to dalo zabrat, i když si zdřímnul, byl pak do večeře ukňouraný, bobatko malé :pensive: . Zatím spinká od 18:30 tak jsem zvědavá na noc, jestli nebude mít nějaké divoké sny a vyspíme se. Plavání máme 2 x týdně, takže jdeme i v pátek a to půjde se mnou sestra, takže by měla fotit a možná i něco natočí na kameru, tak jsem zvědavá co z toho bude a přes víkend bych pak hodila něco do albíčka.

No a já jsem z toho taky krásně grogy :cry: unavená jsem, spala bych, tak snad Ordinačku ještě zvládnu :wink:

tak pa pá a mějte se krásně
19. led 2010 v 19:59  • Odpověz
zdravím všechny letníkovky :slight_smile:

il - špendlíky máme dva, budu muset dávat větší pozor co s tím mládě vyvádí...

andul - od nivea taky něco používám a zatím dobrý....ale že tě to polekalo to chápu...tak pozdravuj malého bobečka :slight_smile:

klarko - o sněhu nemluv, už ho mám plné zuby...grrrr... dnes to dopo žuchlo ze střechy přímo před vrata od garáže, takže jsme s tchýňkou odhazovali a odhazovali...budu mít asi brzy svaly jao Arnold... :grinning:

deni - už se těším na fotky neo videjko z plavanda... :wink:

u nás nic nového, vše v poho (snad tedy), byla jsem dnes u kadeřnice, tak mě dala zase trochu do pucu.... taky jsem se stavila v lékárně pepimu pro nějakou kaši, už nám ta stávající od Sunarky dochází, a měli akci 1+1 zdarma...jsou to ty od Hippu a ty jsme ještě neměli...no koupila jsem je a uvidím jestli nám budou chutnat, ale cena byla příznivá... :wink:

jdu dát sprchu a zalezu si s knížkou do pelíšku

dobrou
19. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.