• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Radegast :confused: :astonished: fakt jo
Klára je pěkný, mamča myslela, že dala méně obvyklé jméno a když jsem v prváku dorazila na střední, byly jsme v ročníku 3, s jednou jsem seděla v jedné lavici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2009 v 15:44  • Odpověz
Klarka je moc hezky, ta holka s Davidkem, co jsem o ni mluvila, ted vymenila jmeno Laura za Klarku a pry az budou mit do tretice holku, bude to Klarka. Ma dva kluky a podvazany vajecniky, bude muset jit na umele oplodneni....
Ja jsem neznala nikdy zadnou Karolinu, ani se mi to jmeno moc nelibi, zato ted se roztrhl pytel :slight_smile:
10. dub 2009 v 15:47  • Odpověz
Tak já se pro dnešek rozloučím, pádím za miláčkem :grinning:
užij si prodloužený víkend, krásné Velikonoce a nech se pořádně vyšupat ať neuschneš :slight_smile:
ahoj příští týden
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2009 v 15:51  • Odpověz
Noooooo, nespletla sis pismenko? Jarda pouziva malinko jine slovo
:grinning: :grinning:

Tak krasne svatky, kocicko......
10. dub 2009 v 15:56  • Odpověz
ahojky všem, většina bude přes Velikonoce mimo, ale i tak vám všem přeju krásné svátky, užijte si je, odpočiňte si, páčko
10. dub 2009 v 17:04  • Odpověz
Teda Arwi, kdyby za mnou přišel muž s tím, že jdem šukat, tak by byl nejen bez sexu (a to na hooodně dlouho) ale i bez večeře. :angry:

Klári, já měla Kláru v nejužším výběru pro holčinku. :slight_smile: Spolu s manželínovou Eliškou. Je to krááásný jméno. A Arwi, Karolínka taky. :wink: Moje teta je Karla (po dědovi :grinning:) a to se mi taky moc líbí, ale je to teta, takže pro naše mrně vyloučený. :frowning2:

Jdu mýt okna. Ale doufám, že večer tu někdo budete! :wink: Akdyby ne - tak si užijte Velikonoce!!! :wink: :slight_smile:
10. dub 2009 v 18:33  • Odpověz
Andulko, on nikdy neřekl, že jdeme šukat, ale že mě musí vyšukat :slight_smile: :slight_smile:
Koupila jsem si rozpustný calcium a teda, to je humus, fůůůůůůůůj :angry:
Ale zvládla jsem ho :slight_smile:
Hele, holka, opatrně s těmi okny, jasný? Aby Ti nebylo večer špatně :frowning2:
10. dub 2009 v 18:55  • Odpověz
Arwi, tak to pak ještě jo. :wink: A jakoupříchuť sis koupila? Já mámmalinový (teď mně napadá, že bych si asi měla dát) a ty tabletky jsou "Magnesii lactici" - omlouvámse, že jsem TI to nenapsala už dopoledne. :confused: A z oken neměj strach - po pokusu umytí 1. okna jsem to vzdala. :confused: Připadám si sice jako absolutně neschopná, ale prostě to nejde. :angry: Zítra to bude muset udělat chudák Tom. :frowning2: Akorát ýe už mám v pračce záclony a dávámje doschnout vždycky už na umytá okna, abych je nemusela žehlit,takže asi zítra znovu pošupajdí do aviváže a do pračky a pak teprva na umytá okna. :sweat_smile: Mám tu rozčištěný kousek koberce (tímsuchým vanishem), tak mi to jako denní dávka dom.práce musí holt stačit. :grinning:
Ty jsi ještě v práci??
10. dub 2009 v 19:11  • Odpověz
Andulíčko ne, jsem dávno doma, ale připadá mi, že jsem skládala uhlí dneska celej den :frowning2: Bydlíme v 7. patře a nejel výtah, jsem myslela, že budu bydlet před barákem dneska :slight_smile:
Šumivky jsou bez příchutě, asi proto je to tak hnusný :-/ To magnésko je přesně ono, aspoň to jsem trefila :slight_smile:
10. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
Vsem pekny vecer :slight_smile:
Jsem tu jen na skok, tak jsem vam docetla chvili mi to zabralo.

Andulko ty jsi me ale vydesila, dobre ze jsi v poradku.
Jak jsem to tak cetla tak uplnek asi pusobil. Me taky nebylo nejlip, ale to asi bylo tou cestou do Jablonce, meli jsme tam vcera koncert. Vratili jsme se v jednu v noci. Uz se me ty daleky cesty busem nelibi a male taky ne, pekne vecer kopala a nemohla jsem usnout.

Arwi magnezium je fakt dobry na krece, ja je beru v tabletkach.

jdu do sprchy a do hajan su nejaka unavena, behaly jsme dneska po nakupech, ja se teda spis koukala nakupovat budu az budou penizky :grinning:

Preju vsem pekne Velikonoce a nechte se poradne vyslehat :slight_smile:

Dobrou noc :slight_smile:
10. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
čauky těhulky,

teda Andulko, nechceš se na ty okna vykašlat?
Já jsem se letos rozhodla, že budu za dámu a okna si nechám poprvné (a asi i naposledy) v životě umýt odborníkem. Na Vánoce je myl můj mužíček a jaksi taksi je zapomněl vyleštit, tak si to dovedeš představit
:grinning: :grinning: . Ale neřekla jsem ani slovo!! Teď je pořád v práci nebo maká na chalupě, takže ten jediný den v týdnu co jsme spolu nebudeme přece drhnout okna.
10. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
Arwen, já jsem dneska taky šíleně unavená.
Teď jsem konečně dožehlila tu naší mega hromadu prádla a ráno vyrážíme na chalupu.
Čeká nás sázení brambor, malování a podobné libůstky....

Holky, já mám v noci tak strašný křeče v lýtkách, že nemůžu spát.
Asi se ještě ráno stavím v lékárně. Mám ale pocit, že se to Magnezium může brát pouze do nějakého týdne tt, aby děloha správně pracovala při porodu. Nechcete se některá zeptat svého gyndaře? Já jdu do poradny až za měsíc.
10. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz
Těhulky, užijte si Veselé Velikonoce a krásné letní počasí.
Jdu koukat na Krausíčka a do pelechu.
Mějte se krásně. Čauky.
10. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz
Ludvi, já tam jdu v pondělí pro neschopenku - měla jsem si tam zajít už tohle pondělí, ale jsem neschopná. :angry: :grinning: :grinning: Tak se zeptám, ale nic o tom nevím a ani jsem to nikdy neslyšela. :confused: Ta okna taky bude mýt zítra manžulka a snad je teda i vyleští :grinning: Jsi statečná, že jsi to vydržela a nic jsi mu neřekla - ono vždyď se taky snažil, viď. Já jsem na Vánoce úklid téměř úúúplně vypustila, takže okna podle toho vypadají. :unamused:

Arwi, téda 7.patro! :confused: To bych asi porodila někde v mezipatře. :sweat_smile: To sis dala, brouku,co. Tak hezky odpočívej! :wink:

Já jsem vyzvedla muže po bohoslužbě v kostele a šli jsme "na pivo". Tom sidal desítku, já chtěla klobásu, ale tu neměli ( :frowning2: :angry: :cry: ), tak jsem od něj jen trošilinku upíjela a procházkou jsme se vrátili dom a jsem taky utahaná jak kotě. :pensive:

Sis, nechceš ty pravidelný koncerty už omezit? Musíte se s malou šetřit!!!
10. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
Berušky, jdu spinkat - doboru noc!!!
10. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
Andulko, můj dr. tvrdí, že je to placebo. Ale je ho brala s oběma dětičkama.
Možná ještě juknu na Kouckýho, co o tom píše, jestli teda neusnu.
10. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
Andulko, dobrou....
10. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj Ludvi, omlouvám se, já jsem včera vytuhla jako mimi :slight_smile:
Díky za odkázek, to je cena, panečku.....jsi hodná :slight_smile:

To 7. patro mi dalo pěkně zabrat, jsem se zase nemohla hnout - kočičky, vy to Magnésko berete preventivně denně nebo jen při potížích?

To ja nádherně, já se z toho snad zblááááázním, pitomej panelák, není tady kam jít :frowning2:
11. dub 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahojky Arwi, ja to magnezium beru kazdy den, mam teda ty tabletky, zatim ho beru na noc 2 tabletky, ale muze se myslim az 6 tabletek denne.

Jdu neco delat, pekny den :slight_smile:
11. dub 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahojda!

Arwi, já beru magnezko taky pravidelně po jedné tabletě ráno a večer a jednu šumivou tabletu po obědě. A když mám křeče, tak si vezmu rozpu na víc. :wink:

Ludvi, hlavně že to zabírá, ne?! :wink: :slight_smile: :grinning: V tomhle mám placebo ráda a používala jsem ho i u dětí na táboře - když jsem věděla, že jim na 99% nic není - třeba když byly děsně unavený po výletě a bolela je hlava, že "nemohly" jít na nástup nebo večerní program, dostaly jeden B-komplex (kdo si vymýšlel častějc tak "céčko" :grinning: ) a během 10ti min byly jak rybičky. :wink: :grinning:

Holky, manžulka myje okna a já tu sedím u NETu - si připadám trochu dost divně. :sweat_smile: Ale držím se a neradím mu - i když to je teda chvílema náročné. :grinning:

JInak tady je taky nádherně, ale po dopoledni stráveném ve městě,jsem ráda, že jsme doma ve stínu. :slight_smile: A na velikonočním trhu jsem Skřítěti koupili 1.botičky a Kočičku a Koníčka do postýlky (jako na hraní). :dizzy_face:
11. dub 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
ahoj kočky,hlásím ze z krkonoš a máme se báááječně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

kočky,možná budeme mít nové uutí-máme jedno už vyhlídlé a vypadá moc moc dobře a zachovale :slight_smile:

taky jsem pěkná nezbeda - stěhuju tu u rodičů náš pokojíček :sweat_smile:, ale pst :confused: :wink: :wink:
až manžílek přijde z procházky,tak asi dostanu pěknou sodu ....

jsem tu sama,mám puštěnou hudbu na plný pecky (muzikálek notrre dame ve francoužštině-sice tomu nerozumím,ale moooc se mi to líbí :sweat_smile: :sweat_smile: )

ludvi-k magneziu- prý se má ve 36 týdnu vysadit-z těch důvodů jak píšeš-oslabování děložní svaloviny...

já právě ted ani magnézium nechci-tvrdnutí je sice hooodně nepříjemné,ale u Toma mi magnézko zabíralo částečně (možná i vůbec) a tak to ted neřeším-prostě už jsem skoro ve 30 týdnu a děloha prostě musí trénovat,abych pak porodila....nemám tvrdnutí tak extrémně často a i když to je někdy častější,tak od dr vím,že se neotvírám a tudíž to nemá na otevírání vliv-tak at se klidně trénuje )i když teda se mi u toho blbě dýchá...atd.

magnézium na křeče v nohou mi nepomohlo vůbec,Bkomplex taky ne...ale klepu na dřevo-týden beru detralex (je ale na předpis) a křeče v nohou nemám...tak pokud máte možnost si ho holky enchat napsat-tak ten by pomoci mohl....

a jinak si kočičky moje užívejte sluníčka..je fakt krásně a já tohle období miluju..jaro ..kytičky... :slight_smile: :slight_smile:
11. dub 2009 v 17:23  • Odpověz
Bledulínku! :slight_smile:

Téda, koukej odpočívat!!! Doufám, že netaháš nic těžkého (ale při stěhování bych se divila kdyby ne :angry: )! S autíčkem na vás moooc myslím a držím pěsti! :wink: Kdy má padnout rozhodující slovo? :slight_smile: Holka, zlatá, jak já Ti ty hory závidím! :confused: Tak si jich koukej užívat a šetři se, ať to nedopadne jak posledně. :wink: :frowning2:
11. dub 2009 v 18:46  • Odpověz
Hola hola! :slight_smile:
12. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
Holky, dáváme dohromady tu komodu s přebalovákem a je to teda psina - pětitisícový puzzle hadr! :grinning: :grinning: :grinning: Ale manželínka to zjevně baví a vypadá to moc hezky. :slight_smile: Až to bude všechno pokupě, tak to nafotím a dám do albíčka. :slight_smile: :wink:
12. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
bledulka, detralex ale nema nic spolocne s krecmi v nohach, on posobi na cievy, krcove zily...
12. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz
Ahojky holčičky, i já Vás zdravím u Krkonoš, jsme v Trutnově a musím se pochlubit, byli jsme na rybách - nějak nebraly a když jsme chtěli odejít, chytili jsme úhoře - 70 cm, to je, co? Teda spíš Jarda a já jsem se dívala a fandila :slight_smile:
Je tady nádherně, jsem krásně opálená, chtělo by to ale ještě tak týden, nechce se mi zase zpátky do práce :frowning2:
12. dub 2009 v 18:45  • Odpověz
Arwenoušku, vždyď je zítra ještě volno, tak nesmutni! :wink: :slight_smile: Tééda - takovýho rybohada jste chytili! :confused: Toho bych se asi bála - úhoře. :sweat_smile: A nechali jste si ho, nebo jste ho pustili? A co Daník? Ten byl asi nadšenej, viď. :slight_smile:

My dneska dovršujeme pracovní víkend a zítra máme naplánované odpočinkové a relaxační Velikonoční pondělí v Třeboni. :dizzy_face: Půjdem do aqua parku a na procházku k zámku... K obídku si dáme nějakou dobrou rybičku (úhoře asi ale ne, ještě bych rozumněla Pupí,co si myslí. :grinning: ) a celkově si to chceme užít. :dizzy_face:

Jdu zabalit pár vajíček do cibule, ať mám manželínoj a švároj zítra co dát.
12. dub 2009 v 19:51  • Odpověz
ahoj těhulindy...

letím vás všechny pozdravit a popřát hezké zítřejší velikonoční pondělí :slight_smile: Hezky si ho užijte.... :wink:

U mě vše OK /doufám, že u ostatních též/, ale moc nestíhám koníkovat.... Začaly už venkovní grilovačky a posezení s přáteli a příbuznými a to se nesmí zanedbávat :grinning: :grinning:
12. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
reilyy- nechci se hádat,ale detralex má co do činění s křečemi -právě díky působení na cévy :wink: ale i kdyby ne,tak na mě "zázračně" :wink: působí dobře :sweat_smile: :wink: :slight_smile: a to je pro mě to hlavní :grinning:
více k tomuto tématu např. zde :
http://www.porodnice.cz/node/11259
http://www.porodnice.cz/node/8491
http://www.porodnice.cz/node/26456
http://www.porodnice.cz/node/10024

a mnoho mnoho dalších :wink: :wink: :wink: :sweat_smile:

jinak ahojky moje kočky zlatý :slight_smile:

andulko-no trošku jsem se stěhováním zlobila,přiznávám,ale zvládla jsem to a mám ted z toho vééélikou radost,protože tu už máme vše připraveno až sem pojedeme i s druhým mimískem (teda povléknutí peřinek pak zařídí tchýnka,ale to je to nejmenší :slight_smile:
tak si velikonoční pondělí užijte-ralaxační den je vždycky vítán :sweat_smile: :sweat_smile: a at se ti krásně plave v aquaparku :slight_smile:
jo a k autí- příští sobotu by mohlo být naše,půjde li vše tak jak má :wink: :slight_smile:

arwi-zdravím z krkonoš do krkonoš :grinning: :grinning: :grinning:
tak si to užijte ,a taky si pochutnejte na úhoři..mnam mnam,dala bych si .... :slight_smile: a zítra Daníkovi přeji bohatou pomlázku

claudísku,tak už jste rozjeli grilovačky? :slight_smile: :slight_smile: musím říct,že když jsme jeli v pátek okolo drábských světniček,tak jsme teda uuuusilovně mávala z okna a myslela na tebe :grinning: :grinning: :grinning:

holčičky,užijte si zítřejší svátek a at máte hodně koledníků (žádné ožraly samozřejmě) :slight_smile: :wink:
13. dub 2009 v 00:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.