• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
iluško-tak fotka je v albíčku :slight_smile:

ale chci opět podotknout,že zatímco já tu dávám fotku stojícího Adámka,tak vy zase budete za chvíli říkat jak vám dětičky povídají atd..a adámek pro změnu bude taky následovat bráchu a rozmluví se po druhé roce :- takže klid,každé dětátko je šikovné na něco jiného :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile:

s tím kouřením to je fak těžký-člověk na jednu stranu nechce ty svoje blízké ochutzovat o vnoučata atd,ale zase na druhou stranu-oni jsou ti,co můžou ovlivnit zda se uvidí s vnoučetem nebo ne- to dítě to ovlivní jen těžo... pokud iluško vidíš to ,že to fakt lucince nedělá dobře,tak bych to tchýni razantně řekla (vidíte?, lucinka to nemá ráda,že k ní jdete přímo po kuření-pochopte,že budu lucinku chránit-ona si nemůže vybrat,ale vy ano...atd,..) ale z vlastní zkušenosti vím,že silných kuřáků je touha po cigáru silnější než touha po vnoučeti.... :unamused: :frowning2:

a propo klárko- to je super,že i když v tvém okolí jsou kuřáci,že sou natolik rozumní a ohleduplní... to je fakt výhra,protože jinak je s nima fakt domluva nanic....
28. led 2010 v 11:22  • Odpověz
autor
iluško-takže dneska slaměná vdova, ale chápu manžela- ono je člověk rád,že nějakou páci má a nechce zadat ani malinký důvod k problémům,že?

to by bylo super kdyby se vám peníze vrátily a moc vám to přeju...snad vám to vše d poslední korunky vrátí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2010 v 11:24  • Odpověz
bledul ahojky
n tchán si jednou zapálil, a jelikož můj výraz asi vypovídal něco o zlámání rukou :grinning: :grinning: :grinning: tak už to neudělal a chodí někam dál :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2010 v 11:25  • Odpověz
bledulko: super fotečka, stejně je to šikulka, že se postaví už na půl roce :slight_smile:
28. led 2010 v 11:25  • Odpověz
bledul ta poslední fotečka je fakt super, Adámkovi to tam moc sluší :grinning:
28. led 2010 v 11:26  • Odpověz
no vypadá to, že manža přijede asi až v sobotu dopoledne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se tu do té doby budu muset nějak zabavit. Ještě že už je Lucinka akční a není to jen takové to spací miminko.
28. led 2010 v 11:28  • Odpověz
autor
klárko- to je dobře,že už se neodvážil... ještě že v jilemnic nekouří,to by byylo asi taky na nic a holt bysme asi zůstavali hlavně v praze...

jo a díky holky za podporu s tím mým hubnutím...vím,že t možná řeším až moc...prostě jednak můj táta je odstrašující příklad,kam obezita až vede a já k tomu mám od malinka sklony...

jo a vlastně jsem vám ani neřekla,že před 14 dny měl honza 5.narozeniny (neboli 5 let od operace ) včera byl už ukončit uchovávání spermijek v CARu-třetí mimčo asi nebude a kdyby náááhodou jsme se rozhodli,tak adámek je přirozeně,tak není důvod to zbytečně schovávat a platit na desítky let ...

díky za pochalu fotek... :sweat_smile:
28. led 2010 v 11:32  • Odpověz
autor
holky,adámek se vzbudil,takže se musím zatím rozloučit...snad zase brzy dorazím -až ty moje držtičky milovaný dovolí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 11:33  • Odpověz
bledul, ať se manžílkovi daří lépe a je zdráv :slight_smile:
28. led 2010 v 11:34  • Odpověz
bledulko: tak to jste to spolu určitě náležitě oslavili, že :grinning:

aaaa, prďolka se mi probudila, dneska spinkala jen hodinku.
28. led 2010 v 11:34  • Odpověz
autor
klárko díky :slight_smile:

tak papá..... Tom chce nutně stavět puzzle :grinning: :grinning: :grinning: jenže je těžký i na mě (dělám si srandu-už ho umím-ale napoprvý to fakt byl oříšek :grinning: :grinning:-je to puzzle od vajíčka k slepici-dole vejce,pak líhnoucí se kuře,pak větší a nakonec slepice-a všechny kostky stejně barevné a nesedí to přesně v té krabičce,ale mají tam schválně mezery- no prostě hra od 3 let,ale mimo maminky s vykojeným mozkem :grinning: :grinning: :grinning: )
28. led 2010 v 11:37  • Odpověz
i Ondra je vzhůru a hraje si tak mu jdu roztáhnout druhou deku, abych ho furt nemusel lovit z plovoučky :grinning:
28. led 2010 v 11:48  • Odpověz
iluss – ty jo s těma vlakama to je fakt na pytel, snad vám už Taťka dneska dorazí… hlavně, že tam má kde přespat…aaaaa tak teď čtu, že se nevrátí a k tomu ještě dobrá zpráva o odstupném – kdyby to nebylo zrovna odstupné, tak by se nám to taky hodilo  to je dobře, takhle to má být
a to kouření… nechávám to bez komentáře, nesnáším bezohledné kuřáky…

bledulko – teeeda, tak Adámek si pospíšil, brouček
je to šikulka!!!
kdybys držela haldovku, tak bys třeba hubla víc, ale tahle cesta by nikam nevedla…
a to HEAT vypadá docela dobře, věřím, že si pěkně zafuníš 
fotka je úžasná – Adámek na ní vypadá už docela velkej – tedy on asi bude  třeba oporoti Ondrovi
a k narozeninám dodatečná velikánská gratulace!!!

bledulko, klarko – jak se ta knížka přesně jmenuje, prosím? vím, že tu odkaz už byl, ale nechce se mit o hledat…
28. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
Ahojda,

holky, tady je tááák krásně! Kolem nuly, sluníčko, modrý nebe a tu a tam mráček - no krása! A mně je táák blbě. :cry: :confounded: V pondělí jsem si blbka nevzala antikoncepci a od včera špiníma a dneska jsmedostala regulerní krámy. :angry: Au Au fňuk fňuk! Dopoledne jsme byli s Vítkem v Globusu nakoupit a málem jsem to tam nedala. :frowning2:

Jdu vás dočíst.
28. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
autor
ahoj andulko....ajaj... tak at je brzy líp...

holky,s tím mě vlastně napadá-už máte po porodu všechny menstruaci za sebou? já zatím nic,né že by se mi tedy stýskalo...jen se ptám...

jo a perlička- adámek spal a tomík se přišel pomazlit...a já automatickyy vytahovala prs ke kojení jak jsem z adama zblblá :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 16:08  • Odpověz
bledul :grinning: :grinning: :grinning:
byli jsme na procházce, ale fouká, tak to nestálo za nic :unamused:
28. led 2010 v 16:28  • Odpověz
tak jsme šly s lucinkou odpoledne ke švagrové, aby nám doma nebylo smutno :wink: má dvě děti a jsem z nich docela utahaná :grinning:

andulko: tak ať je brzy líp

bledulko: já taky zatím nic a jsem tomu fakt ráda :wink: opravdu mi to nechybí. užila jsem si to po porodu, kdy jsem krvácela úplně ceké šestinedělí
28. led 2010 v 17:01  • Odpověz
my jsme dneska na procházce ještě nebyli - Ondra má pořád ještě teplitu - sice už jen mírně zvýšenou, ale půjdeme asi až o víkendu...
a zítra vynecháme i plavčo :frowning2:

andulko - tak co, už se ti trochu ulevilo?

bledulko - já už ji mám za sebou asi třikrát :frowning2:

teeda, dneska se u nás spalo jenom dopoledne - odpoledne jsem neměla šanci brouka uspat, tak teď už tady pěkně kňourá - dneska půjde do vany asi o krapet dřív...
28. led 2010 v 17:19  • Odpověz
klarko, díky za odkaz, asi si ji buu přát k Valentýnovi :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 17:20  • Odpověz
jani: dneska se u nás spalo taky pouze dopoledne. Odpoledne u té švagrové spinkat nechtěla, tam blbla s dětma. No ale přišli jsme domů, trošku jsem jí nakojila a v tu ránu byla tuhá. Tak mi teď spinká na dece na zemi.
Tak teď nevím, jestli jí mám nechat vyspat a nebo jestli jí mám lehce probudit, dát kaši, vykoupat a jít hned chrupkat.
28. led 2010 v 17:32  • Odpověz
Tak jsem nic nedočetla - Víťa sevzbudil, obědvali jsme a pak jsem neodolala a s brufenem v bříšku jsem vyrazila kočárkovat. Normálně jsem měla procházkový absťák. :grinning: Tak jsme si došli pro taťku do práce a já jsem cestou zpět málem nedolezla. :frowning2: Teď se tu zaskroutím s křečema jak žížala. :frowning2:
28. led 2010 v 17:46  • Odpověz
tak jsem nakonec lucinku lehce vzbudila, dala jí kaši, vykoupala a dala jí do postýlky a už chrní :wink:
28. led 2010 v 18:15  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

andul - a co je ti? včera jsi říkala, že máš zpěz zánět spojivek, to ti není špatně ale od toho, ne? Tak ať je ti zase brzy dobře, odpočívej, když to půjde... :wink:

tak jsem tu včera psala, že už v sedm pepi spí, ale pak se vzbudil v půl desátý a byl vzhůru asi do půl jedné, no ponocoval s ním taťka, ale doufám, že se historie nebude opakovat, páč dneska už taky spí a tatík není doma, je služebně pryč a vrátí se až pozdě v noci a to bych musela s mladým ponocovat já... :unamused:

bledul - adámek je fakt čiperný a mimochodem je to Honzovo "razítko" :grinning: :grinning: Tak, že by Tom byl donucen uklízet si své hračky? :grinning: :grinning:

jsem vás dočítala asi před hodinou a je vidět jakou mám sklerózu, už si z toho prdlačku pamatuju, jde to se mnou z kopečku :grinning: :grinning: :grinning:

ludvi - co vysvědčení, jdou děti "Hujeři"? :grinning: ani jsem taky nějak nazaregistrovala, že je dnes vysvědčení... :confused: To mají zítra díťata školou povinná prázdniny, že? Nepojedou s taťou někam na lyže? Ráno si pouštím na dvojce Panoramu a roním slzy jako krokodýl, když vidím jak je na horách krásně a jak se tam krásně lyžuje....Já chcííííííí takýýýýýýý :grinning: Ale smolík pacholík...

menstruace po porodu? tak já dostala v říjnu první a zase zároveň poslední :grinning: :grinning: Taky mi vůbec neschází.... :wink:

iluško - to je super s tím odstupným, moc vám to přeji :slight_smile:

jani - Ondrášek ještě stále teplotkuje? brouk malý :frowning2:

bledul - kojíš celou rodinu? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

já jsem tuhle v noci dávala pepimu napít čajíčku a jelikož máme v ložnici trochu světla z pouliční lampy, tak nemusím svítit a tak mu dávám pít a pak ho pohladím a říkám si: proč má to dítě mokro v uchu? No jasně, místo do pusinky jsem mu dudlík od lahve cpala do ouška :grinning: :grinning: :grinning: Jsem poťapaná matka :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 19:29  • Odpověz
claudi: tak doufám, že pepíno bude dneska hodný a bude hezky spinkat, když jsi na něj doma sama.
Lucinka dneska už chrní od šesti, byla z té odpolední návštěvy strašně moc utahaná. Teď se sice probudila, ale jen na dvě minutky - potřebovala si ještě odkrknout a už zase chrní dál. :wink:

claudi: jsem si to představila, jak mu liješ čaj do ucha a dost jsem se u toho pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 19:41  • Odpověz
lucinka = zlaté dítě :slight_smile: Čtu to tady nahlas tomu mimískovi v bříšku, aby si Lucinku vzalo příkladem a bylo taky takové :grinning:

jste tedy taky sami bez taťky? nocuje zase u mamky?
28. led 2010 v 19:48  • Odpověz
jj, teď má odpolední a na noc půjde spát k mámě. Domů by se totiž asi nedostal, tak snad dorazí v sobotu ráno.
28. led 2010 v 19:54  • Odpověz
na příští týden prý hlásí velké sněžení a mrazy, tak možná asi pojedeme k našim do čelákovic a budeme tam. Protože to zase asi nebudou jezdit vlaky a to by manža asi zkejsnul v čelákovicích jako teď, tak abych tu nebyla zase celý týden sama.
28. led 2010 v 19:56  • Odpověz
ahoj, tak už se chtupká, večeře je na sporáku a čekám na manžu

ahoj claudia ailuss

přesně tak, Lucinka je zlaté dítě :slight_smile:
snad si ji náš nejmladší člen/ka Letníkova vezme jako příklad!!! a Pepi se snad taky už umoudrří...

Iluss - že má dneska Lucinka 8měsíční narozeniny?
28. led 2010 v 19:59  • Odpověz
jani - čauky, tak alespoň, že u vás bude taťka doma, když u nás a u Ilušky jsem slaměnky, teda já jen tak do jedné nebo druhé hodiny ranní... :wink:

to už zase hlásí sněhánky a mrazánky? :unamused: já už nechci....ať je zase teploučku a sluníčko, to já ráááád :slight_smile:

jo, Lucinka má dneska osmiměsíčniny? tak gratulejšn... :slight_smile:
28. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.