• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
jani: a copak vaříš dobrého? nějaká dobrá usmiřovací véča? :wink:
to já už doma neměla žádné zásoby, Dan není doma a samotné se mi na nákupy nechtělo, tak jsem si jako nouzovku dala k večeři "hemenex" a na zítra ke snídani jsem si z mrazáku vytáhla vánočku (už doma totiž není ani staré pečivo) :stuck_out_tongue_closed_eyes:

taky jsem ráda, že je Lucinka takhle hodná :slight_smile: proto chci jako druhé mimi opět holčičku!

8-měsíční narozky má až zítra. A souhlasí to přesně i na den v týdnu - narodila se 29. v pátek :slight_smile:
28. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
claudi: no jooo, vždyť už je zase čtvrtek :grinning:

taky už se těším na jaro! až lucinku a sebe nebudu muset tak oblíkat. Dáme jen mikinku, šoupnu jí do sporťáku a vyrazíme!
28. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
andul - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning:

il - já nevím ,myslíš že holky jsou zárukou "hodnosti"? já znám i holky zlobilky...
28. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
teda andulko, bezva videjko :grinning:
mě to normálně zpočátku rozbrečelo dojetím a pak šíleně rozesmálo, až jsem se za břicho popadala! :grinning:
To dítě je fakt kouzelný!!!
28. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
dělám kynuté borůvkové knedlíky :slight_smile:
il, hlavně že máš aspoň takovéhle zásoby :slight_smile: zítra už si ale nakup, ať nejseš o hladu :wink:
já si pořád nemůžu zapamatovat, že Lucinka je až 29. Nevím proč, ale mám zafixováno 28. - tak gratulace až zítra :slight_smile:

anduli - fakt vtipný .-) doufám, že to u nás takhle neskončí :slight_smile:
28. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
jeee, já bych si taky dala, nechceš mi najaký poslat? :wink:

no plánujeme s manžou velký nákup v sobotu. Tak možná ještě zítra něco vymyslím ze zásob v mrazáku a ze špajzu, takové provizorní jídlo.

a kdy je vlastně Ondra? 1. nebo 2.?
28. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
já mám taky zájem o bor. knedle :grinning:

taky si nepamatuju všechny naše letníkovské dětičky kdy mají přesné datum narození... Na stopro vím Matějdu, ten je jako Pepi, pak vím že Vítek je 17.6 a Adámek myslím 2.7. ....
ona je myslím u Arwen v albu snad ta tabulky kdy se kdo narodil, ne?
28. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
já si taky nepamatuju data narození letních miminek, jen vím, že Ondrášek s Vašíkem jsou krátce po naší Lucicne :wink:
Tak teď jsem koukla do té tabulky, tak Ondrášek je 1. a Vašík 2.
28. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
mám jich dost, tak bych klidně nějaký poslala, ale už by to asi nebylo ono...

mládě je vzhůru -Honza uspává, ale nějak mu to nejde, takže jdu do sprchy a zase to bude na mně...
28. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
jani - no jo maminka je holt maminka :slight_smile:
28. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
autor
pěkný večer :slight_smile:

tak jak dopadli u hujerů? :confused: koukám,že žádné zprávy ....

holky to video je dobrý-a vzpomněla jsem si na milého Tomíka,který když se postavil v postýlce,tak asi o týden později takhle ůusínalů-člověk tam stál,stokrát ho položil a on se po stoprvé znovu postavil...jestli mě tohle čeká s adulou,tak potěš....
28. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
u nás je to stejné, když Lucinka pláče, tak tatínek nezabírá ani náhodou a musí zasáhnout vždy maminka. Lucinka je prostě stoprocentní mamánek :slight_smile:
28. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
holky, ale já nevím jestli ta naše postýlka má nosnost na mou nebo pepovu tonáž :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
u Hujerů byly určitě samé jedničky, tak nemají čas na Pc a pořádají oslavu s rychlými špunty :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
no já ačkoliv jsem malá a drobná, tak bych se do naší postýlky asi nevešla :sweat_smile:
na tom videjku to byla pěkně velká a bytelná postýlka
28. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
no to byla pořádně bytelná postýlka, to jo.... No myslím, že u nás se takové hokusy pokusy zkoušet raději nebudou :grinning:
ale fakt jsem se tomu od srdce zasmála...jak to ty děti prostě s náma umí :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
jdu bydlet do pelíšku, tak dobrou noc letníkovky :slight_smile:
28. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
jdu si hodit spršku a pak to půjdu zalomit k Lucince a Kubovi :wink: dobrou noc!
28. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
Tak Vítek má v podpaží 38,1°C. :frowning2: Panadol mi plival, tak dostal čípek. Snad brzo zabere a snad to jsou "jen" zuby- dásničky má docela nateklý a dnes vydal za tucet hlemýžďů. :sweat_smile: Jdem znova uspávat. DObrou noc.
28. led 2010 ve 22:56  • Odpověz
Ahojda, Vítek má stále 38°C a je docela nevrlý. :frowning2: Proklid duše,jsem volala doktorce, tak mám volat ještěv11h jak je prďola na tom. V 10h se mi ho podařilo uspat vložnici v posteli(!), tak si snad alespoň malilinko odpočne. Jdu za ním.
29. led 2010 v 10:30  • Odpověz
Zdárek,

co to? Víťu trápí žuby?
Chjo chjo, to je trápení.

Andul, to video je suprový :grinning:

Bledulko, Adámek je fakt šikulka. Je strašně podobný tvému manžílkovi.
Tak jaká byla noc? jj ještě si pamatuju ty prostátý noci.
Jenda se postavil v 7 m a v 10 běhal sám. Matějdovi to rozhodně nehrozí...

Claudi, tak ta vaše včerejší noc se přesunula k nám.
Do půl jedný jsme se kouleli po posteli. Já přepadávám na jedný straně, můj muž má obtisklý noční stolek na ksichtě a pan Matěj se mezi námi koulí a střídavě do nás dloube. Zakončil to o půlnoci bobanem a v půl jedný konečně zabral.
Momentálně chrňákuje.
Jinak jsi to přesně odhadla, sice se u nás nešpuntilo, ale hned ráno se vyráželo za výzo na lyžovačku.
Ale dobrý nápad, možná jim po o pro špunty doběhnu :grinning:

Il, tak mužíček nedorazil? Možná opravdu odjeďte do Čelákovic. Ladovská zima má pokračovat.
29. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Hm, tak brouček se nám probudil. Spal max. 40 minut :frowning2:
Nic jsem za tu dobu neudělala, toto teda vedeme...
Měla jsem v plánu pěkně naklidit a lyžníkům navařit. Vypadá to dost bledě...
Svítí sluníčko, tak asi půjdeme ven a bude!
29. led 2010 v 11:10  • Odpověz
ahoj všichni

u nás pohoda, Ondra teď spinká, já se cpu :grinning:

Andul, ať je Vítkovi co možná nejdřív líp :wink:
to video je kouzelný, je na tatínkovi vidět jak je bezradný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Hezké dopoledne :slight_smile:

andulko: tak tobě se už ulevilo a pro změnu zase marodí Víťa? Tak snad to bude opravdu k těm zoubkům a brzy to přejde :wink:

Ludvo: tak koukám, že se taky moc nevyspíte. To manža mi striktně zakázal brát na noc Lucinku do naší postele, prý aby si na to moc nezvykla a prý by jsme se nikdo nevyspal a hlavně se bojí, aby jí v noci nezalehl. Ale vždycky si jí beru k sobě dopostele ráno v půl osmé, když se vzbudí na papání. Protože ona už je pak vzhůru a když si jí vezmu k sobě, tak pak třeba ještě na chvilku usne. A když mě vidí vedle sebe tak je hodná, dám jí tam svojí ruku, ona mi počítá prsty na ruce a já můžu dál chrupkat :wink: :grinning:

Jinak já jsem dneska od rána nějaká aktivní. Už jsem stihla vyluxuvat, vykartáčovat a vyprat koberec, udělat sanitární úklid - koupelnu a záchod, vyprat a pověsit prádlo a teď vařím. Našla jsem v mrazáku ještě nějaké rybky a mraženou zeleninu a k tomu si dělám rýži. Doma už totiž nejsou ani brambory.
29. led 2010 v 11:29  • Odpověz
Aaaaa, prďolka už se taky probudila, myslela jsem, že bude spát aspoň do dvanácti, abych to stihla aspoň dovařit, ale už jí tam slyším výskat. Dala si zas tu svojí dopolední hodinku a víc ani ťuk.
29. led 2010 v 11:30  • Odpověz
tak mi nakonec ještě usnula. Chtěla jsem si ještě umýt nádobí, než jí vezmu z postýlky, byla tam hodná a povídala si s medvídkem, no a než jsem to nádobí usnula, tak to mladá dáma ještě zalomila a dál si tam vychrupkává :wink:
29. led 2010 v 11:54  • Odpověz
pardon, nádobí jsem neusnula, ale umyla :grinning:
29. led 2010 v 11:56  • Odpověz
Il, první dvě děti jsem si do postele nebrala.
To víš, poslední děťátko :grinning:
29. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
tak jsem se pustila do úklidu koupelny, už to potřebuje jako sůl :grinning: iluss na tvůj popud :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.