• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Bledulko, užijte si to v Jilemnici. Užijte se snížku a bobování. Budu Vám tiše závidět.
Už mi ten hnus flus fialovej v Praze leze na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andulko, proč chcete jet zrovna do Krkonoš? Šumava je tak krásná a máte to kousíček :grinning:
5. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
ahojky,

anduli - tak to je fajn, že Vítek už zase řádí
a už tě takhle pěkně volá, ju? Ondra zatím jenom někdy - když se vzteká, tak taky řve mam mam, ale nevím jestli tím myslí mě...

to odsávání je u mě taky pěkně na prdlačku... nevím, jak dlouho to vydržím ale třeba si zvykne aspoň na tu kašičkouvou chuť a pak už bude baštit i ty normální z umělýho mlíka...
odsávám takovou obyč odsávačkou - bradavky mě tedy potom bolí pěkně a ruce taky - je to totiž přes takový pidi balonek....

tak Lucinka takhle zlobí, jo? Ondry bylo dneska přes den taky dost... včera byl doma Honza a to byl jako zlatíčko a dneska měl zase kňouravou - asi se mu stýská po tatínkovi :slight_smile:

andul - tuhle sedajdu mám taky vybranou - ještě sice přemýšlím nad tím levnějším typem, ale asi půjdeme do týhle - barvu asi tu šedo červenou :slight_smile:
už s ní jezdíte?
5. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
Jani, kšíry jsou u sporťáku fakt krátký.
Zapínám jen ty v pase.
Jen nevím, jak budu používat nánožník příští zimu nebo i v létě až bude třeba trošku chladněji.
Nevím, jak to máte vy, ale u tý naší 09 se nánožník zapíná zipem, k takový spodní části.
Nevím, jak se mi tam vyjde příští rok. Možná si nechám ušít neorigo nánožník na sucháč a bude.
Na mimibazaru se dají sehnat kolem pětistovky.
5. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
Il, já už spím na jednom boku ze zvyku, i když je Matějda u sebe v postýlce :grinning:
Taky si zvykneš, neboj :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
ahoj ludvajs

no jo - když hlídá Honza, tak je taky počítač na prvním místě :slight_smile: Matěj si chtěl taky zahrát :slight_smile:
Ondra jde taky po šňůrách :slight_smile:

ten nánožník mě taky pěkně štve - fusak je v tom úplně narvanej a jde mi to sotva zapnout...
dneska už jsem se naštvala a začala jsem hledat jinej kočár :angry: :angry: ale asi to dopadne tak, že si před zimou budu taky pořizovat akorát ten novej nánožník...
5. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
holky nekoukáte na jedničku?
před chvilkou tam byla upoutávka na nedělní 168 hodin - video z kurzu "létání miminek" - bylo mi špatně jen z těch 5 vteřin, co jsem zahlídla...
5. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
a Matějda už dělá paci paci - to je fakt šikula !!! Ondra zatím nic - občas jakoby náznak, ale ještě to není ono
ale občas ke mně leze a kroutí hlavou jako berany berany :grinning: :grinning: :grinning: a když se mu chce odpoví na pápá
budu ho muset začít trénovat trošku intenzivněji :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
no když to po sobě čtu, tak si připadám jak prvňák :slight_smile: v každý větě mám taky...
ach jo - z tý mateřský pěkně blbnu :confused:
5. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
Jani, jenže jakej kočár? Ty ostatní jsou zase takový nahatý :grinning: . Většinou nemají v základní výbavě aini ten nánožník.
Asi ho zkusím objednat. Někdo ho šije na mmb nasazovací ze zhora a na sucháče za ty tyče. Jinak jsem s x-landerem spokojená, jen doufám, že se tam vejdeme ještě za rok. Ale asi jo, jezdí v něm hodně batolat :grinning:

Taky mám vykojenej mozek :grinning:
5. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
Ondra dělá pá pá, tak to je dobrej. To je na Matějdu asi moc pohybu :grinning: :grinning:

Matěj už s klukama paří na počítači - viz alboň a moooc se mu to líbí :grinning:
5. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
Létání miminek? Tak to jsem neslyšela...
Docela jsem uvažovala o masážích, myslím, že Andulka na ně chodila s Vítkem..
Chci se poradit v pondělí s rehábkou, jestli je to pro Matěje vhodný..
5. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
teď jsem se koukla do tvýho alba - ještě jsem tyhle fotky neviděla - Matěje je teda pěkněj kus :slight_smile: a má pusu od ucha uchu skoro pořád, viď?
Ondra má počítač taky rád - když ho chci nějak zabavit samotného - půjčím mu na chvilku klávesnici - je z ní úplně vedle a chvilkama to vypadá, že ji znásilňuje :slight_smile:

no jo, s tím kočárem to byl jen takovej záchvat vzteku - chtěla jsem sundat ten nánožník a nešly mi otevřít ty karabiny...

a paci paci je přece na pohyb náročnější než papá - k tomu stačí jen jedna ručička

masáže jsou určo vhodný pro každý mimčo. Akorát aby ti nezdrhal :slight_smile:
5. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz
jdu do sprchy a do peřin

dobrou!!!
5. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz
jj pusa od ucha k uchu a sliny až na zem :grinning:

Ondra má pěkný žuby :grinning: :grinning:

Týjo, buď mám špatně složený sporťák, nebo nás poláci ošidili o karabiny. Žádný tam nemám.
Nánožník mám jen na zip :astonished:

S tím zdrháním máš pravdu, i u cvičení je to dost náročný, honím ho po celém stole. Už aby to bylo na námi...
Občas mu strčím do ruky telefon, aby vydržel chvilku na zádech, ale pak ho suším na topení :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu taky spát a zapnout mojí novou kamarádku pekárnu :grinning:
Zatím jsem spokojená, jen můj sponzor je zklamaný, moje výtvory mu nechutnají. Asi čekal, že mu z ní vypadne Šumava, bo co.
5. únor 2010 ve 22:54  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:

no žuby má pěkný a taky mě pěkně s nima kouše... až bude mít i horní, tak ho to budu muset nějak odnaučit
já mám karabiny nahoře na tom nánožníku - a po stranách v sedačce jsou takový očka na něj - a neklouže ti tedy dolů??? jenže ty karabiny jsou tak pevný, že nejdou vůbec odendat :angry: :angry:

Honzové jsou koukám stejný - ten můj má taky nejradši šumavu :grinning: :grinning: :grinning: ale tady na vesnici má prostěu a na výběr nemá :slight_smile:

ludvi - jakou jste koupili tu sedačku na kolo??? příští měsíc dostaneme daňové vyrovnání, tak přemýšlím, za co to utratíme :slight_smile:
6. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
Hezké dopoledne :slight_smile:

tak dnešní noc sice nebyla tak hrozná jako ta včerejší, ale taky jsme se s lucinkou moc nevyspaly. Pořád se mi v noci budila, ale aspoň tak hrozně neplakala, stačilo jí pouze dát dudlíka nebo chvilku pochovat a zase spinkala dál. Ale jak jsem měla ten spánek takovej trhavej (budila se každou hodinku), tak jsem z toho taková unavená.

Dneska jdem ke švagrovce na langoše, tak aspoň nemusím vařit oběd. Tak jen peču ten jančin babicův jablečnej koláč :wink: aby bylo co ke kafi.

Andulko: já jsem si říkala, že začnu Lucinku posazovat na nočníček až po roce, až bude umět sama hezky chodit.

Ludvo: no tak dopoledne u nás taky hlídal taťka (abych v klidu mohla upéct ten koláč) no a taky dostal pěkně vynadáno. Taťka si samozřejmě četl noviny a na lucinku dohlížel jen tak po očku, no a když jsem přišla do obýváku, tak lucinka na zemi, vedle ní rozcupovaný a rozžvejkaný noviny a samozřejmě měla ta kousky novin i v puse! No ten to schytal!

Ludvo: matějda už dělá paci paci? To Lucince zatím moc nejde. Ona se to naučila tak, že plácá paci paci o mojí ruku, aby plácala současně svýma ručičkama, tak to jí ještě nejde.
6. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
jani a ludvi: hezký fotečky :wink: teď jsem vám mrkla do albíček!
6. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
Ahojka,

Jani, koupila jsem tuhle http://www.ski4u.cz/sedacka-na-kolo-hamax-siesta-modro-oranz

Honza je z ní nadšenej, jen neví, jestli bude mít odvahu jet s ním na výlet :grinning:
Ale bude !!! Prodal mi kolo, aby se do sklepa vešlo to jeho nové :astonished: , tak hezky pěkně vyfásne všechny hady a pojedou :grinning: :grinning: :grinning:

Il, dneska v noci mu šlo paci paci bezvadně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Další noc plná vášně. Chtělo by to pevný režim, který mu bohužel nemůžu zajistit :frowning2:
Il, Náš táta nedostal ani vynadáno, stačilo jak se vylekal sám...
6. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
ahoj děvčata,

iluss - no jo tatínkové... :wink:

ludvi - sedajda vypadá fajn - a dá se i polohovat - ani jsem nevěděla, že něco takového existuje :astonished:
asi se k tomu pak bude muset koupit ještě přilba, viď?

pošleš je na výlet a ty si mezitím dáš kafíčko :wink:
u nás asi budu vozit sedačku já - mám na to lepší kolo :angry:
6. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
Jani, helmičku to chce, přece jen kdyby něco.

Ta sedačka se dá polohovat ze všech sedaček na trhu nejvíc a nepotřebuješ k ní žádný nosič. Popřípadě se dá dokoupit ještě jeden držáček a přehazovat z jednoho kola na druhé. Sedačka se dá velmi jednoduše sundat a nandat.

Háďata šla s tátou na představení Lord of the dance. Dostali jsme lístky zdarma, jinak je to fakt pálka. Takže jsem s Matýskem sama doma. Měla jsem v plánu vrhnout se na mojí megahromadu na žehlení, ale ten pacholek ne a ne zabrat. Doufám, že nebude opakovat včerejší noc!
Zítra nás navštíví tchýně dýně, budu muset něco vytvořit ke kafi a hlavně poklidit. Je to tady fakt děsný :angry:
6. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
Hezký večer :slight_smile:

tak koukám, že tu dnes za celý den nikdo nebyl :confused:

tak dnes v noci jsem se zas po dlouhé době krásně vyspala, Lucinka se probudila jen dvakrát na papání a jinak spinkala celou noc. Ale za to dnešní noc vidím bledě :confused: K večeru byla lucinka dost mrzutá a uplakaná. Dokonce ani papat nechtěla, nechtěla vůbec mlíčko a ani kaši. Myslím že je to těmi zoubky, ta kaše asi jak je teplá, tak to na ty bolavý dásničky není ono. Tak jsem jí k večeři dala místo toho ovocnou přesnídávku, ta je studená, tak aby se jí ty dásničky trošku ochladily a docela jí to jelo :wink: U kaše mi plakala, ale přesnídávku zbodla.

Teď už mi spinká, tak jsem zvědavá na noc. Manža za chvilku odchází do práce (má noční), tak tu budem s Lucinkou samy. Ale aspoň když bude "žhavá noc" , tak ho aspoň nebudem budit a já si jí vezmu k sobě do postele :wink:
7. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
ahoj maminy :slight_smile:

jak se máte, co prckové, nezlobí?

ani nevím jestli jsem tu psala, že už mám maroda doma :slight_smile: Ve čtvrtek večer mudr naznačil, že by ho v pátek možná pustili a taky že jo, chtěli mu dát dokonce sanitku, ale i cestu autem povolili, takže chtěl , abych pro něj zajela...Nastěhovali jsme mu do obýváku postel z Pepčova pokojíku, dali na ní ještě jednu matraci, aby lůžko bylo zvýšené a dobře se mu z něj vstávalo a tak tu náš tatík vesele vegetí :slight_smile:

taky tu byla od pátku má skoro sedmnáctiletá neteřice, takže o zábavu bylo postaráno... :slight_smile:

zahlédla jsem, že mluvíte o x-landeru...No tak to je fakt, když tam mám fusak, tak ten nánožník zapnout je docela fuška, vždycky u toho pěním :angry: Ludvi, taky tam máme karabiny a pak zespodu ten zip....Mrkni na to důkladně a nebo že by fakt výrobce zrovna na tvém kočárku šetřil? :grinning:
jé, to ani nevím, že by na to šel nějakej neorigo nánožňajs...to na mimibazar budu muset číhnout... :wink:

Jani - tu ukázku na létání miminek jsem viděla právě před chvílí a nedělá mi to teda vůbec dobře, ani na tu eportáž nechci koukat a podle mě, kdo to s dětmi provádí tak je praštěnej pytlem do hlavy!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
ahoj Il - takže u vás bude dámská jízda? :grinning: Ať už se ty zoubky všechny vyklubou, vid?
7. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
claudi: tak to je super, že už máš maroda doma :wink:. No joooo a jak to teď vlastně doma budete mít? Budeš opečovávat ty jeho a nebo one tebe jako těhotnou? :grinning:

no kdyby se ty zboubky klubaly aspoň jen jeden den a pak daly pokoj. Jenže teď už to lucinku trápí několik dní a zoubek pořád nikde.
7. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
ahoj holky, myslim ze Karolinku taky trapi zoubecky, v posledni dobe se dost casto v noci budi, ale vzdycky ji staci se trochu napit cajiku a dat ji dudlik, ale jelikoz jsem byla zvykla ze donedavna spala od dvou mesicu celou noc, tak jsem z toho docela vyrizena...
7. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
mirando: ty holčičky jsou prostě ve spinkání zlatíčka, viď :wink: Neee jako ti klučičí raubíři tady v letníkově :grinning:

lucinka se mi vždycky v noci budila 1-2x, ale teď co jí trápí ty zoubky, tak je to třeba i 7x za noc. Takže sotva zavřu oči a usnu,tak se malá probudí znova. Tak jsem z toho taky už docela vyčerpaná.
7. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
dnes jsem ji rano davala o pul5 mlicko a tajne doufala ze nas necha aspon do 7 spat, no nakonec budicek byl uz tesne po 6.... :confounded: , a to jsem si ji nechala po krmeni u sebe v posteli...
7. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
čauky,

Cladi, opatruj mužíčka, ale buď opatrná a šetři se. Určitě ti pomůže babi, vid?

Matějda se poslední dobou budí s děsným hysterákem. Nesmí k němu přijít ani manža. Strašně pláče. Nevím jestli může mít takhle maličkej človíček noční děsy. Jestli to jsou žuby, tak potěž. Ty rostou prakticky pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz
Zítra jdeme po dlouhé době opět na rehábku. Po svátcích jsme dlouho necvičili kv. té nemoci a teď se do toho Matějdovi ale vůbec nechce. Nemůžu ho vůbec udržet na zádech natož v nějaké pozici. Pořád se točí na bříško. Docela mám z toho nervy co mi rehábka poví. Bude nás předávat do péče jiné fyzioterapeutky, doufám, že bude dobrá.

Il, kdy jdete na ten Karlák?
7. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz
ludvo: lucinka se mi v noci párkrát taky takhle probudila s ohromným řevem a jakmile k ní šel manža, tak spustila ještě víc. Musela jsem jí pak vždy uchovat, aby se trošku uklidnila.

na ten karlák jedeme teď ve čtvrtek. Jsme tam objednané na dopoledne, tak budeme muset z baráku už po osmé ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak budem muset vstávat brzo. No a jějak to budu muset domyslet s oběděm, kde jí ho ohřeju. Dopolední svačinku dostane tam, když budem čekat v čekárně.
7. únor 2010 ve 22:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.