• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
iluss.... čumím jako blázen :sweat_smile:

bledulka: tak máš veget :wink:
31. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
31. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
iluš-kam se hrabe všeobecná,co? :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 14:29  • Odpověz
iluss: normálně závidím :sweat_smile: problém je, že doktor, kam chci Radimka napsat má smlouvu jen se 4 pojišťovnama a žádná taková fakt pěkná tam není... to bych se pak nedoplatila :unamused:
31. bře 2009 ve 14:29  • Odpověz
bledul: provokatérko! :angry: :grinning:
31. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz
nejhorší na tom jen je, že když si o to neřekneš, tak ti nic nedají. Takže většina lidí toho ani nevyužívá, protože o této možnosti ani neví.
31. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
květuldo-a jaké bere pojištovny? tak to ale stejně zkus vyhledat na entu co která nabízí-třeba to nebude tak super jako iluščina,ale i tak může být mnohem lepší...
31. bře 2009 ve 14:32  • Odpověz
naštěstí doktoři v mým okolí mají skoro všichni smlouvu s touhle pojišťovnou. Ale slyšela jsem,že to je pojišťovna hlavně pro střední čechy, takže třeba ve východních čechách bych se s ní nikde nechytala.
31. bře 2009 ve 14:33  • Odpověz
31. bře 2009 ve 14:33  • Odpověz
jinak o lepší pojišťovně než má Iluss jsem ještě neslyšela :slight_smile:
31. bře 2009 ve 14:34  • Odpověz
iluss: tak doufám, že se brzy rozroste :slight_smile:
31. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz
no ta pojišťovna funguje už od roku 1993, takže nová není.
jinak třeba v našem městě má sjednané s bazénem to, že dva dny v týdnu (pondělí a středa) tam můžou chodit její pojištěnci zdarma.
31. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz
autor
květ-já mám právě jednu z nich-oborovou -neboli OZp ( kódem 207)

ted dělali změny,takže je to jiné než loni...ale jak jsem psala-jako těhule dostanu 1000,- mimčo 1500,- + příspěvek 100O na nepovinné očkování (i když ted si nejsem jsitá,zda to očkování už není v těch 15OO pro novorozence...-dřív to měli jinak rozdělené)
31. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz
iluss... no tak to už by snad stačilo :grinning:
31. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz
jeeeeee a já se ještě ani nerozepsala :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
iluš prostě dobře vybrala :slight_smile: však jo,to je dobře :slight_smile:
31. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz
to já neee, to maminka :wink:
jsem už u nich totiž od svých ...nácti a tenkrát mi bylo jedno, u které pojišťovny jsem.

ale tyhle výhody poskytují až posledních několik let. Nikdy dřív jsem se o to nezajímala, až poslední dobou. jen vím, že mi každý rok přispívali 600,- na antikoncepci.
31. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz
bledul: tak to taky není špatný, ale vzhledem k tomu, že tam nejsme registrovaní ani manža ani já, tak by ty příspěvky taky nebyly moc vysoký a abych se tam přeregistrovala, tak to už bych nestihla vzhledem k tomu, že teď nemůžu nikde moc chodit a ještě ke všemu je nový čtvrtletí už zítra

iluss... tak ty nedáš pokoj! :angry: :grinning: :wink:
31. bře 2009 ve 14:52  • Odpověz
teď???? když je venku tak kráááásně bys měla jít spát???

holky, jak to je s tím nedělním srazíkem? platí to? a je to tedy v těch deset u meka holešovicích?
31. bře 2009 ve 14:52  • Odpověz
andulko: chtěla jsem tě požádat, jestli teda pojedeš na ten srazík, vzala bys mi tam ty těhu džíny? že bych si je tam někde vyzkoušela :wink: ségra nějak neklapla.
31. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz
co máte všechno v plánu o srazíku? zoo a nějakej dobrej obídek?
31. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz
zatím jsme mluvily jen o zoo - zbytek asi až na místě :wink:
31. bře 2009 v 15:00  • Odpověz
hlavně aby fakt klaplo to počásko - zatím to vypadá dost nadějně :slight_smile:
31. bře 2009 v 15:00  • Odpověz
zatím jsou vyhlídky slibný, určitě vám bude svítit sluníčko jako dneska :slight_smile:
31. bře 2009 v 15:05  • Odpověz
vypadá to, že si dneska všechny těhulky užívají krásného počasí :slight_smile:
31. bře 2009 v 15:25  • Odpověz
jj, taky jsem si všimla :slight_smile:

jenom já trčím v práci a ty doma :wink: jsme takový chouděrky malinkatý :wink:
31. bře 2009 v 15:28  • Odpověz
ale ty za chvilku už budeš končit ne? nebo děláš až do pěti? To já budu sedět doma ještě až do porodu :unamused: celý jaro strávím doma :confounded:
31. bře 2009 v 15:37  • Odpověz
jj, končím v půl páté.

a to nemůžeš ani na malinkaté procházky? nebo si jen sednout někde na sluníčku u baráku na lavičku?
31. bře 2009 v 15:45  • Odpověz
Ahojda!!
Kvetuli, nevím,zdajsi dočítala včerejšek - ale psala jsemtam k tomu koj.čaji - že je dobrý ho pít hned od porodu - je potom dřív a lepší bílý mlíko a sestřičky Ti hoz Tvých zásob klidně (prý) uvaří a nebo by Ti ho mohl nosit manža v termosce. :wink:

Bledul, nedočítala jsem, ale celý den se těším, ža se zeptám: Co šupiny? Rozestoupiliy se? Bylo kladélko? :grinning: A jak poradna? Ale to se asi dočtu,že. :wink:

Já jsem poradnu zase málem obrečela - byl se mnou manželínek, takže já jsem UL skoro neviděla, Dr. necvšechny mé problémy (zvracení, otoky, křeče,záda) bagatelizoval. Na otázku, co můžu za analgetika mi nejdřív řekl, že krátkodobě co chci (chtěla jsem vědět co je krátkodobě,tak týden), pak že nemám brát radši nia a završil to prohlášením,ževlastně můžu brát celý těhu, co chci. :angry: Ale jinak je Skřítě v pořádku, hlavičkou dolů a je to na 100% kluk!! :slight_smile:

Jedem ještě na otočku do města, tak tu budu až dýl a tak zdravím všechny,kdo pošupajdí domů. :slight_smile:

Iluš, jak to máš? Už jsi zkončila nebo ještě ne? Já už jen Út a Čt dopo a jinak jsem od zítra doma. :grinning: Snad vám brzo zapojí tennet a budeš moct koníkovat. A každopádněse moooc těším na neděli,kdy se všechny uvidíme. :slight_smile: :dizzy_face:
31. bře 2009 v 16:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.