• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj kočky. Poslední týden jsem vás nějak zanedbala, ale myslela jsem na vás :sunglasses:
Akorát měl manže skoro celý týden volno a byli jsme skoro pořád venku.

Koukám, že se všem daří dobře - tedy až na úplňkovou noc. Mně bříško občas taky docela dost bolí, ale mám ten rozpustný hořčík a ten na to zabírá.

Akorát poslední dobou se mi špatně spí, pořád se převaluju a různě se obkládám polštářema. Takže asi nakonec pořídím ten kojící polštář.

Jo a sice opožděně, ale přece - krásné Velikonoce. Jste urščitě někde na výletech a tak. My jsme měli návštěvy u nás doma a dneska je už Honza zase v práci, takže jsme ani nikde nebyli :cry:
13. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
Pusto prázdno, tak pa zítra nebo možná večer :slight_smile:
13. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
ahoooj všem :wink:

tak jak jste to všechno přežily, kolegyně těhulínky? :grinning: Byl dnes moooc krásný den. My jsme podnikli dopoledne výlet /Bledulínku - právě na ty Drábky/, to bylo fajn a odpo bylo ve znamení návštěv...teď už všichni "vypadli" a my jsme zalezli chvíli domů /v telce hraje Sparta se Slávií - toť přece velmi důležitá událost :grinning: / a já vyřizuju emaily a můžu se zase ohlásit na Koníkovi :wink:

Jani - já ten kojící polštář moc moc doporučuji /výrobci mi za to nic neplatí :grinning: /, ale mě se vážně osvědčil, nevím jak bych bez něj mohla spát, ta poloha v pelíšku se stále rostoucím bříškem se hledá hůř a hůř... a i při sezení v obýváku na sedačce ho využívám, podepřu si záda a to je paráda....

holky, co jste v Krkonoších, užijte si to a pozdravujte Krakonoše, Anče, Kubu i hajného... :grinning: :grinning: a vy co jste na jiných výletech nebo doma, tak si vychutnejte zbytek velikonoc, opatrujte se a pa pa :wink:
13. dub 2009 v 17:52  • Odpověz
Ahojky!

Poslušně hlásím, že jsem Velikonoční pondělí přežila. :grinning:
Ráno nás doma zastihli jen 3 koledníci (a musím uznat, že byli velmi něžní :slight_smile: Loni jsem od nich měla modřiny. :frowning2: ) a pak jsme odjeli na snídani k tetě a pak do té Třeboně. Asi jsem rozmazlená Babylonem nebo jsme byla příliš unavená (nebo oboje dohromady), ale z aqua parku jsem moc nadšená nebyla. :sweat_smile: V té slané vodě jsem si připadala jak kosmounat :grinning: , vířivky se nelíbily Skřítěti a bylo tam tooolik lidí, že jsem asi po 20ti min "zakempovala" na vyhřívané lavici u parní sauny (ta mně moc lákala,ale neriskal jsem ji) a tam jsem málem usnula. :sweat_smile: Pak jsme sešli projít na náměstí a kolem zámku... Na terásce na náměstí jsme si dali obídek a když jsme kolem 15h přijeli domů, oba jsmes manželínkem padli do postele a spali skoro až do šesti. :sweat_smile: :grinning: A teď jdem ještě na podvečerní prochajdu. :slight_smile:

Bledul, je moc fajn, že máte na mimíska připraveno, ale už nezlob, ju! :wink:

Claudi, grilovačky Ti závidím. :sweat_smile: Už se těším, až bude ta zahrada konečně hotová a budem moc taky grilovat. :dizzy_face:

Jani, tak jste se s mužem aspoň užili, viď. :wink: Hele, já myslím,že Ti s holkama to naše "zanedbávání" odpustíme. :wink: :slight_smile: MMCH - jak se líbila osuška?
13. dub 2009 v 19:21  • Odpověz
Hezký večer těhulínky :slight_smile:

tak už jsem opět doma, o víkendu bylo nááádherně. Byla jsem u rodičů a celý víkend jsem strávila venku. V pátek odpo jsem zašla s kámoškou na terásku jedné kavárny a proklevetily jsme u zmrzlinového poháru a mléčného koktejlu celé odpoledne. V sobotu jsem byla na zahradě a zahájili jsme grilovací sezonu. V neděli jsme s manžou jeli slavit 4.narozeniny naší neteře, tak byla legrace. Večer jsem pak s mamkou nazdobila velikonocní vajíčka. No a dnes jsem skoro celé dopoledne stála mezi dveřmi, nechala se poplácávat pomlázkou od malinkatých koledníčků, poslouchala básničky a rozdávala vajíčka :slight_smile: odpoledne pak přišly na pokec kámošky, tak jsme se houpaly na zahradnií houpačce, slunily se a bylo nám bezva :slight_smile:
takže krásné odpočinkové dny :slight_smile:

skoro se mi ani zpátky nechtělo domů (do paneláku), ale na jednu věc jsem se těšila - na svou postel se zdravotní matrací. Už jsem si na ní tak zvykla, že už se jinde nevyspím.

Týýýjo, teď jsem koukala, že už jsem ve 30. týdnu, teeeeda, to to letí :wink:

Tak jsem vás aspoň pozdravila a můžu jít chrupkat, tak pa zítra ráno :wink:
13. dub 2009 ve 22:31  • Odpověz
krásné ráno berunky :slight_smile:

tak jak tak čtu, asi jsme si všechny ty velikonoce krásně užávaly a to hlavně díky krásnému počásku, které fakt vyšlo....

Iluš- já se taky nejlépe vyspím jen doma ve svém pelíšku....takže chápu, že u vašich bylo fajn, ale postýlka ti scházela :wink: No jo, ty týdny nám přibývají jako blázen....za chvíli budeme mít v pase 1d / nebo někdo 2 atd.. :grinning: / :grinning: :grinning:

andul - to jste si s manželínem udělali pěkně relaxační den, co? taky dobrý.... No musíme si užívat dokud to jde, že? :grinning: :wink:

musím nakoupit, v lednici je pusto a prázdno po těch nájezdech návštěv.... :grinning: a večer mám kurzík, ani nevím jaké téma nás čeká, tak se nechám překvapit... :wink:
14. dub 2009 v 08:29  • Odpověz
ahojky všem těhulkám
prodloužený víkend byl super, v sobotu jsem byla na nákupu a zase neodolala a koupila mimískovi zase něco pěkného na sebe
nafotím a hodím do albíčka, večer dojeli kamarádi, tak jsme grilovali a kecali do půlnoci, vyřízená jsem šla hned pak spát
sobota byla návštěvování, navštívili jsme babičku a dědu (od manžílka, já už bohužel ne nemám ), tam jsme se viděli s tchánovcema a se švagrovcema a pak zajeli za mýma rodičema, všude bylo fajn, dostali jsme hory jídla, tak teď nemusím tak dva dny vařit
pomlázka byla fajn, všichni koledníci byli umírnění (nevím jestli v roli hrál můj pupík , ale asi jo) odpoledne jsem s kámoškou seděli na zahádce u hospůdky a klábosily manžílek se mezi tím projel na motocyklu
takže fajn, jen hafík asi nezvládl sluníčkoa v noci několikrát zvräcel, myslela jsem, že budu muset místo do práce na veterinu, ale ráno to už vypadalo, že je mu líp
a co ostatní, jak jste si užili nádherného počasí, já jsem si trochu přižahla ruce, ale žádná katastrofa
14. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahojda ve spolek! :slight_smile:

Klári, bafík asi nedodržoval pitný režim a neměl přikrývku hlavy, viď? Stejně jako můj manža (a to je pěkně prosím doktor :angry: ), ale ten naštěstí nezvracel, nic méně taky mu bylo blbě. :frowning2:

iluš, co Kubajs - ten sluníčko ustál? Pupí byla z toho vše šrumce a stěhování u nás doma, tak hotová, že včerejšek celý prospala. :grinning:

Claudýsku, s tou lednicí jsme na tom podobně. :sweat_smile: taky nás čeká nákup, ale mně se na něj strááášně nechce! :unamused:

Kdo to tu mluvil o těch týdnech? Holky, my už budeme mít dle termínu za dva měsíce Skříťulku na světě! :grinning: :confused: :confused:
14. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
Hezké dopolko těhulky :slight_smile:

Kuba sluníčko ustál v pohodě. Celou noc totiž lítal někde venku a ráno přišel celej utahanej, tak sebou fláknul do postele a prospal celý den. Jen odpoledne se za náma přišel podívat ven, ale to si zalezl do stínu vedle keříků a byl v pohodě :wink: teď opět chrupká v postýlce. Vždycky ho ty víkendy u rodičů tak zmůžou, že z toho pak tři dny v jednom kuse spí :grinning:
V noci se mi zas rozahoval v posteli a mě bylo líto ho budit, tak jsem kvůli němu spala zkroucená pouze na půlce postele a nemohla se pořádně ani protáhnout. Ale co bych pro toho svýho drobečka neudělala, že :wink:
musím mu to pořádně vynahradit, protože až se mímo narodí, tak už takový privilegia mít nebude.
14. dub 2009 v 09:58  • Odpověz
Dobré dopoledne,

Bledulko, díky za info, navečer jdu na internu na EKG, tak je tam zkusím přemluvit, aby mi Detralex předepsali.
Křečovky mám hrozný, tak třeba to na něco zabere :grinning: .

O víkendu jsme byli na chalupě, takže pracovní víkend. Sázení brambor, dříví, výměna oken :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Co Vám budu povídat, do Prahy jsme se vrátili v půl jedenácté večer. Ráno bylo krušný, nic ke snídani ani ke sváče.....
A teď neteče voda, takže na hlavě mám "dredy", no, budu na tom EKG fešanda. Možná, že se přeobjednám...
14. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahoj moje kocicky.
Tak teda koukam, jak jste si vsechny uzivaly, to je dobre, doufam, ze nikoho nic neboli jako me (vcera vecer jsem se uz nemohla zvadnout ani na wc a bala se, ze nebudu moct do prace :frowning2: )

Stve me, ze je tak nadherne a ja jsem v kancelari.....
Aspon jsem z te nedele cerna jak romsky spoluobcani, normalne bych se mezi nimi ztratila :slight_smile:
14. dub 2009 v 11:28  • Odpověz
Ludvo - klid, dredy se nosí :grinning: :grinning: , budeš alespoň megamoderní těhulka... :grinning: :grinning:

Andul - taky se mi na ten nákup nechtělo, ale už to mám z krku...zásoby jsou doplněny a pár dní bude co papat :wink:

Ještě jsem se stavila v knihovně vrátit knížku co jsem z ní dělala seminárku do školy a neodolala jsem a půjčila jsem si tři knížky od Haliny Pawlowské /její humor já můžu :wink: / a zítra se vyvalím na balkon nebo na zahradu a budu jen číst a číst..... Tak, naplánované to mám hezky... :grinning:
14. dub 2009 v 11:28  • Odpověz
ahoj romská Arwenko :grinning: :grinning:

copak, copak? :confused: ale už je ti lépe, ne?
14. dub 2009 v 11:30  • Odpověz
Claudi, no, jsem v obliceji vazne jak Obama :slight_smile:

No, je to lepsi, ale ta stydka spona, to je bolest vazne dost desna a navic se pridala zebra, nevim, co mi na ne tlaci, ale vcera jsem do sebe uz sazela Ibalginy :frowning2:
14. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
aha, tak to jsi naše malá chudinka :frowning2: a s těmi Ibalginy pozor, to by se těm malým prckům uvnitř nemuselo líbit.. ale chápu, že když už to bylo nesnesitelné, tak jsi si musela něco "šlehnout"...
14. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
Ja jsem odpurce leku, ale to se uz nedalo :frowning2: Ti dva nic nerikali, ale celou noc se mi zdalů, ze me kopou, ze mam na brise videt jejich rucicky a tak :slight_smile:
Jak je na balkone? Ty se mas.....
14. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
no je fajn, to je jasný....sedět někde v kanclu by se mi taky nechtělo, ale snad ti to do konce prac. doby uteče co nejrychleji :wink: Teď posílám prckovi do bříška guláš s kolínkama... :grinning: :grinning: Co ty budeš mít dobrého k obídku?
14. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz
Tyyyyjo, ted jsem se pokusila zvednout a dojit na wc. Docela vykon. Je to, jako by mi nekdo vrazel mezi nohy spicatej nuz a jeste jim otacel. Fuj.

Az tady skoncim, jedu vybirat penize od zakazniku. Pak na vymenu oleje a prijedu buhvikdy :frowning2:
Gulasek - mnam, mnam :slight_smile: Ja budu mit spanelskeho ptacka a ryzi :slight_smile:
Dobrou chut, Claudinko
14. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
arwoušku, tobě taky dobrou chuť.... :wink: No tak jsem ti chtěla napsat ať po práci pěkně odpočíváš a ty ještě jedeš kasírovat dlužníky...tak opatrně a nepřepínej se, nebo bude sekec mazec! :wink:
jdu s čokloušem na prochajdu, tak zatím pa pa :slight_smile:
14. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
Papa, já půjdu na obídek, pokud tam dojdu - a ozvu se :slight_smile:
14. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
jeeee, ahojky holky.

tak to já byla celý víkend na sluníčku a vůbec se to na mě neprojevilo, jsem pořád bílá :confounded:

arwi: a nechtěla by sis raději dojít k doktorce? třeba ti na to něco dá nebo ti poradí něco, co by ti pomohlo nebo ulevilo.
14. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahojky holky, tak kouká, že jste si ty Velikonoce užívaly plnými doušky. No jo, počasí nám přeje :slight_smile:
Andul - osuška se moc líbí. Ještě koupím jednu a taky nějaké žínky.

Jinak kojící polštář je objednán, asi jsem ho měla mít už dřív, ale pořád jsem si říkala, že to půjde i bez něj. Ale pořád se obkládat polštářkama fakt nejde.

Mňam, mňam - gulášek. U nás dneska budou halušky se zelím.

Arwen - doufám, že nepřijdeš vybírat penízky i k nám. To bych asi dělala, že nejdem doma :slight_smile: A opatruj se!!!
14. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
Já jsem taky pořád bílá - akorát mi kolem nosu vylezly pihy :slight_smile:

Zatim pa, jdu se na chvilku vyhřát na sluníčko a číst si. :sunglasses:
14. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj Ilusko a Janicko, na tohle nic nepomaha a neni, bohuzel :frowning2: Ta stydka spona se vlivem tlaku zevnitr roztahuje a jedina mozna uleva je bud nechodit anebo neco proti bolesti, coz neciiiiiiiii :frowning2:

Jani, kojici polstar taky objednam, s Danulkou to bez nej slo, ale s dvema to nepujde :frowning2:

Ilusko, to nevadi, Tobe ta svetla plet totiz slusi :slight_smile:
14. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahojte vsem po Velikonocich :slight_smile:

Jak tak ctu tak vsichni uzivali slunicka. :slight_smile:

Ja jsem byla vcera cely den u svagrove a koledniku bylo hafo i tech ozralych :grinning: Ale byla sranda a odpoledne jsme sly jeste se synovcem na prochazku.

Iluss na me se to slunicko taky nepodepsalo.

Dneska jdu zase na kurzik, mame si povidat o porodu, manzel se mnou bohuzel nemuze, musi byt v praci tak mu to pak budu muset pretlumocit.
Zitra jdu na gyndu protoze se mi udelala tam dole jakasi cysta nebo co, tak mam strach co to udela, ale doufam ze to bude ok.
14. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahoj holčiny, jdu vás na skok pozdravit :slight_smile:

Velikonoce jsme s manžou strávili dopoledne v postýlce u pohádek a odpoledne na dvorku na sluníčku :slight_smile:

Koukám, že zase budete holky pořizovat kojící polštáře :slight_smile: No já jsem se k tomu ještě nedokopala a už se na to vybodnu. Spí se mi docela dobře, jedinej problém je, když se potřebuju převalit, ale s tím by mi ani polštář nepomohl.

Jinak jsem v pořádku bez bolestí, už ani ta bolest na stydkou kost není tak silná a je spíš výjimečně, horší to je s pupíkem a celkově s bříškem. Pupík mi začíná vystupovat ven a docela to bolí a bříško už není asi tak pružný jako na začátku a jak roste, tak mě to taky hodně táhne. Doufám, že za měsíc porodím :grinning:
14. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
arwi: tak se snaž co nejvíc odpočívat, vím že se to ve tvé sítuaci těžko dodržuje, ale zkus to maličko. A děkuju za poklonu :wink:

sis: tak držím palečky, aby to nebylo nic vážného.
14. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jinak jsem si sehnala na netu jeden starší kočárek, abysme nemuseli vozit kočar k našim, když mamka bude vozit a líbí se mi víc než ten co jsem měla mít poděděný, tak si ho asi nechám :slight_smile: Sice to je zatím jen dojem z fotek, ale na nich je perfektní :grinning:
14. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
ahoj kvet :slight_smile:

já jsem zatím taky bez kojícího polštáře a taky už si ho na tu chvilku nebudu pořizovat. Vyřešila jsem to jedním velkým pevným polštářem, který si v noci dávám mezi nohy (od stehen až ke kotníkům) a taky se mi s ním hezky spí.

kvet: musíš bříško pořád promazávat, aby byla kůže pružnější a nešponovala tolik.
14. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz
a jaký je to kočárek? máš fotečku?
14. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.