• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
mirando - já to mixuju, ale teď už nahrubo, že tam zůstanou menší kousky. Už to nemixuju do hladké kaše. Jen to projedu těma metličkama jak se mixuje bramborová kaše. V tom množštví, co jsem toho teď dělala, tak to by se to tou vidličkou fakt nedalo :wink: ale kdybych toho dělala míň, tak bych to asi rozkňafala tou vidličkou.
10. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
holky, zkrášlete se :wink:

http://promense.kafe.cz/
10. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
claudi: jeeee, tak to je dost dobrý :grinning: teda ze mě je kočka!
10. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
iluš - ze mě taky :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
taky jsem si pohrala :grinning:
10. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
čus,

claudi, už mᨚ vybraný kočárek? úp

Klárko, máš šikovnou doktorku. Inhalátor je super věcička. My jsme si ho nakonec pořídili domů a občas cinkám lahvema od Vincentky :grinning: Nojo, vždyť v Říčanech je dětská ozdravovna. Tak to musí mít Oja plíce úplně čisťounký.
10. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
Jani, myslím, že ty autosedačky jsou na kila. A taky by neměla hlavička příliš přečuhovat přes vajíčko.
10. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
Klárko, chtěla jsem chodit na kurz masáží právě kv. zahlenění.¨Sice jsem se něco učila, když jsem byla s děckama v lázních, ale přece jen jsou to velké děti.

Jídlo zatím mixuju. Chtěla jsem to začít jen mačkat kv. tomu našemu výletu na hory. Ale nakonec mu s sebou nakoupím skleničky a bude.

Mirando, co tvoje Karolínka, co už umí? Vyprávěj, přeháněj..
10. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
A jedna vtipná historka na konec :
Dala jsem si inzerát na prodej těhu kalhot. Přece jen asi už těhotná nebudu. Ozvala se mi paní a pořád chtěla kalhoty přeměřovat a přeměřovat, což plně chápu. Nakonec prosila o slevičku, že nemá moc peněz a tak.
Ty kalhoty jsem měla jedinkrát na sobě a to na třídní schůzce. Vůbec mi nesedly. Nakonec paní, že si je vezme a sekla se poslala mi místo pětistovky pět tisíc :grinning: :grinning:
Psala jsem jí, že moc děkuju, ale penízky sámo vracím :grinning: :grinning:

HOlky, tady už zase SNĚŽÍ!!!!!!!!!
10. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz
dobré ráno....

ludvi - tak to byl docela dobrý kšeft :grinning: :grinning: Ještě, že jsi holka poctivá, to by paní asi brečela jako želvička :grinning: :grinning:
Kdy vlastně jedete na ty hory a kam? Tiše závidím.... :slight_smile:
Kočárek kupovat nebudeme, budeme čerpat z vozového parku našeho prvorozeného...Kamarádka co má děti po 11 měsících mi sice říkala, že sourozenecký kočár, toť věc nezbytná, ale já to vidím jinak...Holt samozřejmě sama s dvěma kočárky jezdit moci nebudu, to je jasná věc, ale na dvoře si s nima poradím a když budu chtít mimo domov, tak zapojím autora :wink:

v noci tady taky něco nasněhovalo, ale jen drtek, ten se ušlape a ujezdí...

dneska pustí tchýni dýni domů, takže polní lazaret u nás v baráku bude na všech frontách :grinning:
11. únor 2010 v 08:08  • Odpověz
a taky musím žalovat na pepina, páč se rozhodl vstávat už ve čtyři ráno a to se mi teda vůbec nelíbilo :angry: šťoural mi prstíkama po obličeji a měl z toho děsnou radost....Pak usnul ještě od půl šestý do šesti a tím dnešní spánek končil....Tak ho zkusím přemluvit, aby šel spinkat teď a já to ještě zapíchnu na kanapíčko :slight_smile:
11. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
Krasne dopoledne
ludva: Karolinka se pretaci ze zadicek na brisko uz hodne dlouho, to pochopila okamzite jak jsem ji to ukazala, horsi to bylo obacene, to lezela na brisku a rvala...lozit jeste neumi, ale premistujesa a obcas taky couva, houpe se na ctyrech ale zatim jeste neprisla na to jak ma zacit lozit, i kdyz ji to ukazujeme, snazi se sedat, ale vzdycky se jednou rucickou podepira, ale kdyz ji posadim tak krasne sedi...no a samo ze je to hrozne zvedava a ukecana zenska :grinning:
11. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
jo a jeste ji to hrozne bavi kdyz ji na chvili dam do choditka
11. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
Ahojky,

já zeleninku nemixuju, jen maso - aby to šlo líp, tak k tomu hodím třebas brokolici, ale většinu jen rozmačkám vidličkou - a když si dělám zásoby do mrazáku, pomáhá mačkat Honza :-;

ludvi - takže nakonec s Matějdou vyrazíte?
aspoň zmizíte z toho smogu...
že bych taky zkusila něco prodat? dá se na tom i zbohatnout :slight_smile:

u nás taky sněží - tedy teď už přestalo... ale napadlo zase pár cenťáků... já chchi jaro!!! dneska jsem v rádio slyšela, že se oteplení dočkáme až po půlce března :angry:

claudi - echal tě Pepča dospat? ty jo, kde bere tolik energie?
a k té autosedačce - nakonec máme koupenou Tobi od jednoho kolegy od Honzy z práce - je ještě v záruce a vypadá jako nová
už jí máme doma, tak mi ji zítra Honza přidělá a budeme trandit :grinning:
11. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
jak pak asi dopadla Iluš s Lucinkou na Karláku? snad to zvládly holky naše šikovný :slight_smile:

jani - tak pak Ondru vyfoť v té "dospělácké" sedajdě, ať vidíme jak se mu tam líbí :slight_smile: Tobi, tak to neznám co je značku...no vlastně já se v nich moc nevyznám, tak teprve budu muset pátrat po nějakých informacích...

mladík právě vytuhnul, tak se loučím a jdu dospat alespoň něco málo, když jsme museli tak brzy ráno staršákovat, dobrou :slight_smile:
11. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
ahojky,

Karolínka je holka šikovná :slight_smile:
claudi - jo jo, zítra ho vyfotím
značka je to Maxi-cosi, myslím, že tu na ní dávala i odkaz andulinka - kupovali ji ale novou

iluss - taky na vás myslím, snad vám to dnešní sněžení to cestování moc nezkomplikovalo...

holky - zas jeden dotaz neboasi dva :astonished:

Dáváte maso každý den? Já ne - spíš tak ob den...
A kolikrát za den ještě kojíte? Ondra už se fakr rozjedl - dlabe už plný porce a já nevím, jestli ho mám třebas ještě mezi jídly kojit nebo ne :astonished: Poslední týden jsem kojila už jen ráno, večer a v noci
11. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
ahojky

Ondra je dneska nějaký nevrlý, špatně jí, nechce spát a k tomu všemu já mám teplotu :confounded: takže fakt dobrý :frowning2:

Jani já sice nekojím, ale mlíko dávám už jen v noci a ráno, dopoledne ovoce + sušenka, oběd zelenina+maso, odpoledne jak kdy buď kaše nebo ještě ovoce, večer většinou kaše :wink:

tak jak dopadla Lucinka ??? určitě v pořádku :wink:

Mirando, já zatím mixuju, když zůstane sem tam větší kousek nechávám, ale Ondra to samozřejmě plive ven :grinning:
11. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
klarko - díky za info :wink:
přemýšlela jsem totiž nad tím, jestli jsem mu příliš nezkrouhla mléčnou dávku... ale snad to stačí
no - my jsme se dneškem taky prochovali... je u nás kňouravá nálada :frowning2:
už aby bylo půl sedmý a šli jsme do vany...
11. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
klarko - tak zase jeden z těch blbějších dnů? :unamused: ach jo.... :frowning2: že by ty žuby žubatý se klubaly?

jani - maso taky nedávám každý den, střídám to, takže taky asi ob den... :wink:
přes den Pepiho už nekojím, jen opravdu výjmečně, on už přes den o to ani nestojí...večer před spaním dostane kaši a pak kojím tak kolem půlnoci a ráno než vylezeme z postele, abych ho honem nemusela krmit a mohla se v klidu alespoň umýt a vyčůrat :grinning:
11. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
Hezký večer :slight_smile:

tak dnešní výlet do Prahy dopadl celkem v pohodě :wink: Doktorka Lucince změřila očička a prý má zatím stále na každém očičku jiné dioptrie, ale prý už to není tak moc, jako na počátku. Prý je ještě hodně malá a může se to všechno časem samo srovnat. Tak nás objednali na září na další kontrolní měření a prý pak rovnou udělají celkové velké vyšetření očiček. Tak jsem celkem spokojená :wink:
No a když už jsme byly s Lucinkou v Praze, tak jsme si to tam trošku prodloužily. Dopolední ovocnou svačinku jsem Lucince dala v čekárně u doktorky, když jsme tam dorazily (naštěstí se ovocná přesnídávka nemusí ohřívat, trošku jsem tu skleničku podržela pod tekoucí teplou vodou, aby nebyla tak studená - byla totiž z té cesty skoro zmrzlá). No a pak že s tím kamarádem, který mi pomáhal s tím kočárkem, zajdem na oběd. Tak jsme různě probírali kam zajdem, aby se tam nekouřilo, chutnalo nám a mohli jsme tam i s kočárkem. No nakonec jsme vymysleli, že nakoupíme jídlo, pojedeme k němu a tam to uvaříme a sníme, aspoň v klidu pokecáme a Lucinka se aspoň bude moct v klídku válet a lézt po zemi a hrát si s hračkama a budu jí tam moc obídek ohřát v mikrovlnce :wink:
Takže to byl celkem fajn výlet :slight_smile:

jani: já dávám maso tak 5x do týdne
a přes den kojím ráno, pak kolem třetí odpoledne (mezi obědem ve 12:30 a večerní kaší v 17:30 je totiž velká pauza, tak se docela dost napije) a večer, a jinak v noci 2x

my máme ráno jak vstanem mlíko, 10h ovoce nebo jogurt, 12:30 zelenina s masem, 15h mlíko, 17:30 kaše, 22h mlíko

klarko: tak doufám, že to neomarodíš

Jeee, tak u vás dneska bylo ukňourané období? Lucinka dneska byla báječná, až jsem koukala! V čekárně u doktorky byla moc hodná a uchechtaná, pak i u toho kamaráda doma byla v pohodě a chovala se tam jak u nás doma. Lezla tam po zemi, chechtala se, pořád se chovala u toho kamaráda a vůbec jí nevadilo, že je to pro ní vlastně cizí člověk. Bála jsem se aby z té změny prostředí nebyla taková mrzutá, ale ona zatím byla úplně veselé a společenské dítko :slight_smile:
11. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
autor
ahoj maminky :slight_smile:

poprvé od soboty co jsem v jilemnici jsem usedla k počítči a přiznám se,že ani vás nedočtu,protože jednak tu internet stále vypadává a jednak nestíhám vůbec nic :sweat_smile:

je tu spousta sněhu,adam si zvykl spát několikrát denně venku,takže v noci řádí...
tomík se snaží lyžovat a docela kulím oči,že mu to jde- sjede i kopec docela velký-sice má ty dětský řeínkový lyže,takže nejedou tak rychle jako běžky,ale stejně je borec-takže příští rok kupujeme dětské běžky a bude mládenec asi běžkařitprotože ho to baví..s dědou chodili denně a dnes byli s honzou (hnza si vzal dva dny dovči a včera za námi přijel)

já jsem byla dneska s adámkem na stříhání té zkrácené uzdičky v pusince,tak už to má kocourek za sebou...usttál to dobře )s brekem samozřejme a teklo mu dost krve,ale pak se zklidnil,usnul a potom už byl v pohodě,akoát s e mi ted už po uložení podruhé vzbudil,tak ho to mžná bolí....prý to fakt bylo třeba a je prý dbře,že jsme přšli ted-později se to prý už dělá pod malou narkozou,takže sláva,že jsme se tomu vyhnuli...

já dnes začínám s rýmou,ale nějak to tu doklepu- asi jsem prochladla na běžkách-byla jsme asi třikrát na hodinovém výletě,jednou jsem byla na sjezdovkách (ale ty mi nejdou ) takže jsem asi někde lehce prochladla )protpž se vždycky zpotím a pak mi je horko a pak chladno..no znáte to...)

honza je ted na večerním lyžování a já du zkusit odeslat tenhle příspěvěk

můžete mi rposím někdo shrnout hlvní novinky za tento týden(všichni zdraví? )
kočičky opatrujte s ea mooooc vás zdravím :slight_smile:
11. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
iluš - to jsem ráda, že jste dopadli dobře a návštěva u kamaráda, že se povedla :slight_smile:

bledul ahoj, tak z tomíka se pomalu ale jistě stává borec-lyžař? škoda, že začal až teď, to už se nestihne kvalifikovat na olympiádu :grinning: :grinning:
pozdravuj statečného Adulku, že dnes vydržel tu malou nepříjemnost, posíláme mu pusinku čumáčkovi malému...

hlavní novinky za tento týden bych ti ráda shrnula, ale já nejsem ta pravá, jsem hlavice děravice... :grinning: Žádné vážné churavění tu myslím není, jen Ondrášek Klárky měl dneska lehce teplotku, Iluš dopadla s Lucinkou na očním dobře, Ludvajs má stále s Matějdou cvičit, ten to ovšem bojkotuje :grinning: , větší děti má v poho, chystají se na hory /nevímm kdy a kam.../, tak co ještě? Janča bude zítra dávat do autí už pro Ondráška "dospěláckou" sedačku, máme tu novou členku - Mirandu , Andulín se tu jen mihnul, tak nevím....a určitě ještě další milion informací na které si právě nemohu vzpomenout...já mám doma už toho svého maroda a tchýňka je po operaci kolene, takže ještě že jsem za mladých časů docházela do zdravotnického kroužku :grinning: :grinning:
11. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
claudi: myslím, že jsi shrnula to nejhlavnější. Byl tu poslední dobou dost klídek :grinning:
11. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
POmoc, pomoc, nestíhám vás - vůůůbec! :frowning2: Začala jsem se sebou něco dělat, takže v úterý sauna a ve čtvrtek aquaeribic. Zbytek jsem se nějak začetla do Letopisů Narnie. :sweat_smile: Jsou krásný! :slight_smile: A odpoledne jsem začala chodit spát s Vítkem (od té 6.nemoci Víťa spinká po O doma, tak toho trošku využívám :grinning: ).

Včera se mi vás nepodařilo dočíst, tak snad to během zítřka stihnu.

Nicméně jsem stihla info o Claudinčině další profesi - takže Claudi, ať jsou marodi brzo v pořádku a Pepínek moc nezlobí.
11. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
dobré ráno vespolek :slight_smile:

jaká byla noc? u nás celkem klasika a vstávando v šest...

andul - no to máš tedy nabušený program, ale to je fajn, hned se budeš cítit lépe, viď? Já měla taky "velké" plány, co všechno začnu provozovat a přišlo těhu a je to vyřízeno :grinning: Odpolední spánek vřele doporučuji, taky ho využívám, když se zadaří.....
Co kluci, nezlobí tě? A v domečku vše v pořádku?
díky za přání marodům k uzdravení, doufám, že to bude jen a jen lepší a pak se budou oni starat o mě a já budu mít sladký život :grinning: :grinning:

jdu sebe a mladíka obléknout a pošupajdíme do krámu, doufám, že v kočárku usne, když už plaší tak od rána :wink:
12. únor 2010 v 08:06  • Odpověz
ahoj holky, vím, že vás tu zanedbávám, ale mám toho kupa na starostí, rozhodli jsme se vzít, takže chystáme svatbu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, vdávám se 3.4. :slight_smile:
jinak mám Vašíka pořád nachlazeného, rýma nás nechce opustit, sice v út jsme byli plavat, ale dneska jsme zůstali doma
přeju vám krásný víkend
12. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
deni - no tak to jsi dočasně z koníka omluvená... :grinning: To je krásné, svatbička.....tak ať vám to pěkně všechno vyjde jak si plánujete a máte tu nejkrásnější svatbu :slight_smile: a Vašík vám půjde za malého družbu, ne? :grinning:
12. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
Ahojda :slight_smile:

andulko: tak koukám, že se holka taky nezastavíš. Následuješ bledulku? Tak ale dbejte také na očpočinek :wink:

deni: tak to je super zprávička, moc gratuluju! :grinning:
12. únor 2010 v 17:04  • Odpověz
tak u nás se jako zase ještě nespí :unamused: :unamused: a já bych spinkala do vteřiny... ach jooooo....
12. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
čauky,

Deni, moc ti to přeju. Tak to je jasný, že nemáš čas koníkovat, to jsi omluvená :grinning:
Hlavně nezapomeň včas vložit fotečky a podrobné informace :grinning:

Zrovna dneska jsem si říkala, že ses dlouho neozvala.
Sister taky, asi je na Moravě hodně sněhu.
Arwenka nemá čas, Andulka ladí postavu na Valentýna, Bledulka honí běžky, Len nemá žhavení na net ....
to to vedem ...
12. únor 2010 ve 23:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.