• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Claudi, měla jsi velké plány :grinning: , ale asi tek VELKÉ zase ne, viď?
Jak je všem marodům? Škoda, že nebydlíš blíž, kluci by ponocovali spolu :sunglasses:

Claudi, Hujeři se chystají na lyžovačku do Rakouska. Ještě nejsem přesvědčená, jestli se zúčastníme zájezdu i my momentálně nelyžaři. Přece jen cesta je daleká, mláďata budou lyžníkovat od rána do odpolka a tak. Sice bych Matějdovi ráda dopřála čerstvý vzdoušek, ale nevím nevím. Vedoucí zájezdu už schání prostorný vozík pro drobná zavazadla našeho synáčka.
:grinning:

Mirando, tak to je Kája holka šikovná :grinning:

Jani, kojím v noci 1-2x, ráno, dopolka při uspávání, někdy ještě odpoledne a většinou dokojuju po jídle a večer před spaním.

Dneska jsme trénovali pití z kouzelného hrnečku. Matěj ho pojal jako bezva kousátko :grinning: Nakonec jsem mu ho rozšroubovala a pil normálně jako velkej kluk. Sice měl docela mokrý triko, ale zase o moc víc než obvykle :grinning:
Už ho měl stejně předslintaný do pasu, takže pohoda.
12. únor 2010 ve 23:23  • Odpověz
ahoj :slight_smile:

ludvi - máš recht, naše docházka na MK je na pováženou :grinning: Já to teď ještě jakž takž stíhám, ale až bude druhé mimi, tak budu mít asi taky velkou absenci :grinning: Doufám, že to bude dostačující omluvenka....

Rakousko bude super na lyžování, to si Hujerovic užijou.... Tak ty se ještě rozmysli, zda budete s Matějíčkem dělat doprovod...Cesta je celkem dlouhá, to je pravda, ale zase si můžete zastavit, kdy budete chtít a tak, to myslím, by se dalo zvládnout....Vždyť by ti po nich bylo doma smutno a měla by jsi moooc volného času :grinning: :grinning:

Pití z normálního hrnečku jsem teda ještě nezkoušela, ale tuším, že bychom byli zmáchání asi jako u vás :grinning: :grinning:

dneska v noci jsme měli budíček vždy po hodině a to v každou celou, to je zajímavý, že to vždycky takhle trefil...byl protivka a plakal nebo kňoural, takže já hladila a utěšovala....budíček v 6, takže žádné velké víkendové přispání se nekonalo....Teď tu huláká jako pavián, že si ho nevšímám a vynucuje si mou pozornost a tatík má už taky po spánku :slight_smile:

užijte si víkend a zatím, pa
13. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
ahoj holky, taky toho moc nenaspime, Kaja ma budicek kolem 6, vcera to bylo v 5.15, dnes v 5.45, no a mezi tim nocni buzeni...

holky, vcera jsem mela pruser jako hrom...sla jsem do koupelny a Kaju dala do postylky, a najednou slysim ranu...honem jsem valila za ni, a ona byla dole u postylky...strasne jsem se vydesila, hned jsem volala manzelovi at okamzite dojde nahoru (nastesti dela doma)... Kaja sice plakala ale nastesti vypadolo to ze se nic "vaznyho" nestalo...nakonec jsem s ni zajela k nasi Dr. ta ji prohlidla prohmatla a rekla ze to vypada ze je vporadku, zornicky reagovaly jak ma, neomdlevala, nezvracela. ale rekla ze nesmi dalsi 4hod. usnout, tak jsem ji po ceste domu musela za rizeni "profackovavat", protoze uz byla strasne unavena a hned by mi usla...takze ona mi uz v postylce i stoji...
13. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

jeee, tak karolínka už stojí, to je šikulka! I když se to zjistilo takovýmhle dost nepříjemným způsobem. Vím jak ti je a jak ses musela o malou bát. Ještě, že se jí nic nestalo, prďolce malinkaté!

Tak malá už se pravidelně budí v sedm hodin. A pak už neusne. Ale vždycky si jí ještě vezmu k sobě do postele a tam ještě aspoń půl hodinky vydrží a pak jdeme vstávat. Jooo, kde jsou ty časy, kdy jsme s malou vstávaly v půl jedenácté :sweat_smile:

Dneska jsme s manžou Lucince konečně stožili jídelní stoličku. Tak už bude konečně papat jako velká slečna ve stoličce a ne v lehátku. To lehátko je totiž do 9kg (a to už lucinka má) a hlavně už se mi v něm sama posazovala a občas přepadávala. Včera jsme byli s manžou na oběd v pizzerii a v kočárku být nechtěla, tak jsme jí posadili do té vyvýšené dětské židličky a tam krásně hačala a moc se jí to líbilo, jak měla hned o všem přehled :wink:

Dneska se jedeme podívat do čelákovic za našima. Babina a děda už jí dlouho neviděli (byli poslední dobou nějací marodní, tak jsme tam moc nejezdili). Tak už se na ní moc těší!
13. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
tak před chvilkou se Lucinka úplně sama posadila :slight_smile: jupíííííííí :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
mirando - tak to je Kája šikulka, že už se postavila, ale to musel být fakt docela šok, když z postýlky vypadla....taky bych byla vyděšená...dobře, že jsi s ní zajel k mudr...jistota je jistota...Zaplať bůh za to, že je v pořádku kočička :slight_smile:

iluš - jůů, tak paráda....Lucinka už sedí, tady jsou to dnes samé pokroky :slight_smile: Užijte si babi s dědou :slight_smile:
Do pizerky bych taky někdy ráda zašla na nějakou dobrotu, ale musím počkat až se nám tatík uzdraví a pak někam vyrazíme....snad :slight_smile:
13. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
čauky,

tak dámy, pití z hrnečku jako "velký kluk" už zase dlouho nevyzkouším :grinning: a vůbec nedoporučuju :confused:
Matějda se budil každou chvilku, pak už i pobrekával, což u něho není moc normální a kroutil se jako hadice. K ránu už jsem s ním chodila po ložnici a chovala, stále plakal. Nakonec se poblindil a bylo dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zřejmě se nalokal vzduchu a ten ho bříšku pěkně tlačil.

Mirando, jejda letecký den? Hlavně, že se nestalo nic vážného. S tím usínáním je to těžký, mrňata jsou v šoku, pláčou a pak se jim chce spát.

Il, tak to je Lůca šikulka :grinning:
13. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz
ahoj při neděli....

ajajaj, tak koukám, že pití u Matějdy jako dospělák mělo špatnou dohru... :frowning2:

včera po přečetní Mirandina zážitku jsem usoudila, že ač Pepíno ještě neleze, nestaví se a tak, přesto dáme matraci v postýlce o patro níž, náhoda je blbec, takže tomu raději chci předejít....odpoledne to hned předělám....

mladík dneska zase plaší od půl 6, tak čekám kdy teď usne a plácnu sebou ještě na chvíli v obýváku...tohle ranní vstávání mě zničí :angry: Ještě, že mám uvařeno od včera, tak mě nic nehoní, měla bych se taky mrknout na učení, příští víkend mám školu, ale jsem taková lemra líná...

hezkou neděli :slight_smile:
14. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
Dobré nedělní dopoledne!

Zatím jsem stále nedočetla. :frowning2: Od pátečního rána mi nebylo nějak dobře a včera to vygradovalo celodenním zvracením, migrénou a celkovou slabostí. :confounded: Ještě že byl taťka doma a postaral se o Víťuchu i o mě. Dneska už je to lepší, ale pořád ne úplně OK. Nicméně dnes už jsem schopná jakžtakž fungovat a tak vyrazíme na nákup.

Mamky, prosím vás, jaký kupujete špuntům jogurty? Zvažovala jsem Choceňský nebo Hollandii. Jaký máte zkušenosti?

Ludvi, Valentýn je teď opravdu to poslední, co bych řešila. :grinning: Nějak si myslíme, že na to, abychom si řekli, že se máme rádi, nějaký svátek nepotřebujeme. To by to bylo hodně špatný, kdybychom si Lásku vyznávali jen pro komerci a protože je 14.2.
Pití z hrnečku alá "velký kluk" je zatím jediná možnost, jak do Vítka dostanu čaj. Cokoliv jiného odmítá. :angry: Včetně flašky, kterou normálně bere "no problem".

Další novinkou je, že už Vítek celkem obstojně leze, staví se na kolena a o maminku si stoupá! :astonished: A když ho postavím do ohrádky, chňapne se za držadla a stojí a stojí a má z toho děsnou prču.
14. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Dočítám a tak budu postupně reagovat:

Il, sice jsem to tu nepsala, ale na očička jsem vám držela pěsti. Za chvilku se jistě dočtu, jak jste dopadli.

Ludvi, já teda čestně prohlašuji, že jsem císařem 100% rodila a Víťa je ve vaně a celkově spokojenej jak ryba ve vodě. :grinning: :wink: Na lítání jsem viděla jen upoutávku a stačilo to. :angry:
Terka Berka byla taky pěknej lumpajs, co? :grinning:

Mirando, Vítek dostal prvně žloutek min. týden a dnes ho bude mít zase. :slight_smile: A rýži jsme začali baštit v uplynulém týdnu. :wink:
14. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
Inluš, k tomu pití - Vítek je někdy od pátýho měsíce na flašce a čaj ani šťávy (jak jsem psala výš) taky nechce. :frowning2: Ani z hrnečku od Janči, ani po lžičkách. Jedině se trochu napije z hrnku. Takže to flaškou před půlrokem asi nebude. :frowning2: :confused:

JAni, jsem mooc ráda, že má Ondrášek srdíčko v pořádku! :slight_smile: Cvičení si moc užijte! Nám se to moc líbí, ale je to pořádná posilovna. :grinning: Ale co je ze cvičení pro mě nejdůležitěhší, je to, že se s Vítkem dostaneme pravidelně mezi maminky (což je důležitý pro mě :grinning:) a mezi dětičky, takže si mládě zvyká na kolektiv. My máme na cvíču senzační partu, takže se s holkama potkáváme i mimo cvičení.

Klárko, to je fajn, že se Ondrovi už dobře dýchá. :wink: Jaké to bylo v té ozdravovně? To byla solná jeskyně nebo tak něco?

Mirando, jídlo dělám jak kdy a jak co - hrášek mixuju, zbytek většinou mačkám vidličkou. :wink:

K velké sedačce - Vítek v ní jezdí od minulé soboty a je v ní max. spokojený. A má +- 8,4kg. Absolovoval v ní cestu do Prahy a zpět a co nespal, tak koukal z okýnka a hrozně se mu to líbilo. :slight_smile: Jediná nevýhoda je ta, že sedajdu nevezmete domů se spícím špuntem ani ji nedáte na kočár (což jsem využívala fakt hodně), takže teď vozím kočárek v autě vč. korby - ale už asi ne dlouho, Víťa začíná být v hlubokým kočárku tak trochu našťouchnutej. :sweat_smile:
14. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
xc ,,,,,,,xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxccn bnvnvcnbcxy,cx,mcvln,m nfyymmyWY0::AX.,:...............::::::::::::::::::...........,xsxsdyzzzzssssyyyysse

POzdrav od Vítka do Letníkova :wink:
14. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
andul - jogurt jsem ještě nedávala, ale holky tu myslím mluvili o té holandii a taky activii....
Až pojedu v týdnu na nákup, tak se taky po jogurtech mrknu a zkusím jestli by si Pepi dal :wink:

Dneska, když jsem nemusela kuchtit pro nás, tak jsem udělala Pepimu zásobu do mrazáku a včera jsem si ještě říkala, že už do některých porcí přidám rýži...no a samozřejmě sem na to úplně zapomněla, tak takhle já svého syna šidím :grinning: :grinning:

andul - jakou máte vy velkou sedačku? sháním info a reference, vůbec nevím jakou pořídit, je toho na trhu tak moc, že se ztrácím :confused:
14. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
ono je dneska 14 a je ten Valentýn? tak to já ani nepostřehla, u nás se toto taky nedrží....takže to nějak nesleduji...Doufám, že mě můj drahý miluje 365 dní v roce a ne jen dnes :grinning: :grinning:
14. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
Tak a celý příspěvek v pdachu! :angry:

Deni, veliká gratulace!!! SVatbičku si mooooc užijte! Ničeho se neboj, všechno se vydaří - přeci jen máš přímluvu tam nahoře a mamka s Tebou bude celou dobu a na všechno dohlídne. :wink: Jako to udělala ta moje na naší svatbě. :slight_smile: A pokud bys chtěla zástup družbů a družiček - tedy spíš "záplaz", tak napiš kde a v kolik. :grinning:

Ludvi, jejda, tak Matějdu trápili prdíci? Z toho hrnečku to asi být mohlo. :confused: Já naštěstí ťukám - Víťa je OK.
A jak jsi se ptala, proč nejedem na Šumavu, ale do Krkonoš. Tak protože já jsem tam východu a taky bychom tam jeli na podnikovou chatu s kamarádama. Bohužel jsme nakonec nejeli a tak doufám, že vy vyrazíte všichni si to moc užijete!

Bledul, téda, Tomík je šikula! To bude mazec, až za rok vyrazíte všichni na běžky. :slight_smile: Ádu dáte do krosničky a hurá na to. :slight_smile: :wink: Adámkovi posílám pusinku a doufám, že už ho jazýček nebolí.

Iluš, gratulace Lucce k posazení! :wink:

Mirando, to muselo být děsný. :frowning2: Vy jste měli postýlku ještě v té vysoké poloze a Kája se tam postavila a přepadla? My jsme dali postýlku min. víkend dolů, právě abyy Vítek nepřepadl. Naštěstí jsme to stihli právě včas, když se začal stavět jen nakolena a rukama lozit "po výškách".

Claudi, koupili jsem Maxi Cosi Tobi ( http://www.maxi-cosi.cz/tobi.php ). Tu samou jako má Janča ale novou. Je veliká, prostorná, velice bezpečná, polohovatelná a měkoučká. Je teda docela drahá, ale cosácký sedačky jsou jedny z nejbezpečnějších na našem trhu. Koukala jsem v obchodě pro srovnání i na autosedačky od Chica a to je proti Cosinám fakt skořápka. A to paní říkala, že je to průměr. Vítek je v ní opravdu moooc spokojený! :slight_smile: Zrov :slight_smile: na teď odjel s taťou na nákup. :slight_smile:
14. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
andul , díky za odkaz, juknu na to...Už jsem našla i nějaké diskuze o sedačkách, tak to pročtu a něco vyberu... :wink:
14. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
Tak jsem si teď pustiĺa tu 168ičku a je mi z toho špatně. :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To ty mámy fakt neviděj, co to s těma dětma dělá? Vždyď tam byla ještě nedělňátka! :astonished: ...

Claudi, není zač. :wink:
14. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
Claudi, koukala jsem Ti do alboně, jestli tam nemáš bříško s druhým miminkem a nic. :confused: Ale Pepí je stále podobnější taťkovi. :slight_smile:
14. únor 2010 v 17:29  • Odpověz
andul - to je síla, co? taky to nechápu, jak někdo se zdravým rozumem může své dítě nechat takhle "létat" :confused:

Ještě nemám ani jednu fotku s bříškem a to už ho mám docela pěkné, řekla bych že větší než u Pepči...Musím se nechat zvěčnit a pak dám ke shlédnutí :wink:
Včera se mimi poprvé ozvalo a začalo se znatelně hýbat, taky je to dřív než u prvního těhu :slight_smile:

tak jsem na ty sedajdy koukala a četla také nějaké testy a recenze....Docela se mi zamlouvají od značky Romer, jsou taky jedny z nejbezpečnějších a vypadají pěkně, ceny jsou podobné jako u Maxi Cosy...
Nejlepší bude navštívit nějaký obchod a pěkně si je prohlédnout a "omakat", asi bych si neriskla objednat ji přes net, když bych ji neviděla na živo....

andul - myslíš, že jde Pepi do taťky? no okolí to říká taky, tak to bude asi pravda.... :grinning: Kluci moji :dizzy_face:
co tvoji chlapci, nakoupili všechno a správně? :wink:
14. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
Claudi, s tou sedačkou to chce, aby si ji Pepínek vyzkoušel. Víťa zkoušel dvě a zatím co v té Tobi se usmíval a vyprávěl u té druhé (taky Cosina) kroutil hlavou a rezuletně řekl: NE! :grinning: Když ji vyzkoušíš, tak ji pak klíďo píďo můžeš objednat přes netík. :slight_smile:
Tak už první pohyby? Jéé, gratuluju! A trošilinku závidím. :sweat_smile: Ale snad ne moc dlouho. Ve středu jsem byla na gyndě na kontrole a pan doktor říkal, že už můžeme začít Vítkovi se sourozencem - břicho i dělohu mám v pořádku a podmínku nerození rok po císaři už taky dodržím, takže prý můžem. :slight_smile: Nicméně ještě do léta počkáme. :slight_smile:
Hele, pořád platí, že neřešíte jména???
14. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
Co se nákupu týče, tak koupili krom mraženýho hrášku (který neměli) všechno. Ikdyž místo zeleninových skleniček přivezli 6polívek. :grinning: A ještě jsem nenašla maso, ale kdo ví, třeba ho manžel strčil do mrazáku - musím se podívat.

Vítek má poslední dva - tři dny průjmík. Myslím že z broskví - udělala jsem mu z domácího kompotu přesnídávku. Zítra budou jablíčka a banán a snad se to zasta :grinning: í. Když ne, jdem ve St na 8mi měsíční kontrolu, tak na nás paní doktorka jukne.

A taky mě napadá, že jsem neviděla žádné ovoce, takže jdu hledat ještě další tašku. :grinning:
14. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
takže vlastně Vítek si sedajdu vybral sám, rodiče potřeboval pouze k zaplacení, kluk šikovná :grinning: :grinning:

to je prima, že je u tebe v těle vše v pořádku a budete moci brzy pořídit Vítečkovi parťáka/parťačku... :wink: Já se na druhé mímo moc těším, ale zároveň i přemýšlím jaký to bude asi mazec, dva prckové takhle brzy po sobě... Zase se uklidňuji, že školu /alespoň doufám/ už budu mít hotovou a na OÚ jsem se dohodla se starostou, že budu dělat jen do května a pak do konce roku budu mít "prázdniny" a začnu zase až v lednu a to už druhému mimískovi bude skoro půl roku a už to zase bude vše lepší a domácnost zajetá.. :wink: Takže se budu moci dětičkám věnovat naplno a v klídku a ne ve stresu, že nemám hotovou seminárku, neumím němčinu a mám kupu práce na OÚ... :slight_smile:

jména fakt nijak zvlášť neřešíme, dáváme si načas :wink:

hlede šmudlo, hledej :grinning: :grinning: kluci ti asi část nákupu schovali :grinning: :grinning:

banánek by mohl na průjem zabrat, uvidíš no...

my máme 8M kontrolu až další pondělí, to bude přesně na datum :slight_smile:
14. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
Ahoja maminy :slight_smile:

Andulko, týjo, ty jsi spisovatelka :slight_smile:

Doufám, že jsem se tě s tím Valentýnem nedotkla, byl to vtip.
U nás se Valentýn taky zásadně nedrží, nemám tenhle "svátek" ráda.
Jen Jenda, jak je zblbnutej z televize mi chtěl kupavat dárek :grinning:

To je teda Víťa šikulka, že už si stoupá.

To ten náš valibuk pořád nic a nic :angry: :angry: , ale snad se taky někdy dočkáme a pak to bude teda mazec!

A co Pupí, jak si zvykla v domečku?

Claudi, s dalším těhu se nějak jména a nakupování věcí neřeší, viď?
Člověk už je takovej klidnější, prostě zkušenější a nepodstatné věci tolik neřeší.
Už prostě víš, co tě čeká. Ono i po porodu je to takové klidnější a všechno zlvádneš jednou rukou. Ä to i přesto, že budeš mít doma ještě jedno mimino. Uvidíš, že bude druhé mímo klidnější a víc v pohodě :grinning:
Určitě se zapojí i babička a s dětičkama ráda pomůže.
Moc moc ti gratuluju k prvním pohybům. A ty trošku závidím.....

Andulko, uvař Víťovi rýži s mrkví a bude klídek. Nebo mu kup Baby laktobacílky. Rychle zaberou a dají se zamíchat do jídla :grinning:
14. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz
Dneska musím Matějdu pochválit. Vzbudil se na kojení až v 7 hodin ráno :astonished: , napil se a pokračoval ve spánku do 10 hodin!!!!! Doufám, že v tom bude zdárně pokračovat i nadále :grinning:
14. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz
jejej, dneska ještě nikdo? :confused:

ludvi - co jsi matějíčkovi slíbila, že byl tak vzorný spací synáček? :grinning: Tak držím palec, aby to tak bylo i nadále :wink:
máš pravdu, to druhé těhu se tolik neprožívá jako to první, ale hlavním důvodem je taky, že na to není takový čas jako předtím...Holt na prvním místě je Pepi a pak někde hooodně vzadu já :grinning:
Jéé, tvá slova se mi hezky čtou, že to zvládnu jednou rukou... :wink: Já myslím, že až se po prvních dnesch trochu zajedeme, tak že to opravdu půjde...Jsem taky celkem ráda, že porod bude na léto a budeme moci být hodně venku a nemuset se vrstvit do tisíce svetrů a čepic pepic...

ludvi - kdy jsou u vás vlastně prázdniny? na našem okrese jsou právě tento týden... a jak jsi se rozhodla s tím Rakouskem, nebo ještě nevíš? jet či nejet? toť otázka :grinning:

a jak se máte vy všichni ostatní? :slight_smile:

Pepino má dneska takovou upovídanou, pořád na mě huláká bababababa a kekekeke, ale aby řekl máma tak to to ne...asi jsem to kekekeke :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
Hezké odpoledne :slight_smile: tak už jsme zpátky doma z víkendu!

Tak se hlásíme do klubu marodů! Lucinka má docela velkej kašal a rýmu, ale ta rýma je naštěstí taková ta tekutá, takže nechrochtá a nedusí se, jen jí pořád teče z nosánku. No a když kýchne, tak to je všude!

Ludvo: my zatím taky nebumbáme z hrnečku, párkrát jsem to zkoušela, ale byla z toho mokrá jak vodník, tak zatím dáváme vodičku po lžičkách.

andulko: já lucince dala bílou activii (ta jí chutnala moc) a pak taky bílou holandii (na tu se moc netvářila, ale zblajzla jí celou - jde o zvyk)

tak Víťa už si stoupá, teda to je šikulka! osmý měsíc je zlomovým - to dělají snad všechny dětičky úžasné pokroky. :slight_smile:

claudi: gratuluju k prvním pohybům!!! :slight_smile:
15. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
Ahoj,

Claudi, to víš, že to zvládneš :grinning: . Stejně ti nic jiného nezbyde :wink: A teď už jsi zkušená matka a víš o co jde.
Ze začátku je to nářez vždycky :sunglasses:

S výletem ještě nevím, zatím to neřeším, uvidíme jak se vše vyvrbí.
Dneska jsme byli kupovat matrace do našich nových postelí, Matějda už byl unavený a po cestě domů pobekával.
Tak jsem mu domouvala, aby nebrečel nebo nás vedoucí zájezdu vyškrtne z přepravy :grinning:

S tou autosedačkou bych ještě nespěcha la. Matějda váží něco málo k 10 kilíčkům, do vajíčka se ještě v pohodě vejde i s kombinézou. Kebule ještě nepřesahuje a přijde mi ještě pořád bezpečnější .Ty sedačky jsou sice od 9ti kil, ale taky od 9ti měsíců. Dětičky by měly pořádně sedět a to nám lenochům zatím nehrozí :wink:

Ajaj Lucka frká? To je smůla, tak přejeme brzké uzdravení :grinning:
15. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
Claudi, noc byla opět vášnivá :grinning: .Ta jedna jediná prospaná, to byl asi nějaký omyl :slight_smile: , ale i tak jsem ráda. Dobila jsem baterky na dalších pár měsíců :slight_smile:
15. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
ahojky,

teda, člověk se tu chvilku neukáže a hnedka je tu takových novinek…

Tomík se naučil lyžovat….

deni chystá svatbu…. GRATULUJI!!! hlavně žádný stresy, holka – když si vzpomenu, jak jsem bláznila, musím se smát… kdybych se vdávala podruhé, prožívala bych to víc v klidu…

Karolinka si doma dělá letecký dny… naštěstí se nic nestalo... Ondra už mi taky párkrát letěl – sice ne takhle z výšky, ale ze sedu…

Lucinka už sedí…

Pepino nenechá maminku vyspinkat… a Matějda přece nezůstává pozadu
a malý claudýsek už se ozývá??? gratuluji!!! a i když se to asi neprožívá tak jako u prvního mimča, přece jenom je to hezký, viď?
ani jsem nevěděla, že tak trochu pracuješ – taky baych chtěla, ale u nás ve firmě zatím nic není…

u andulínů už se jezdí ve velké sedajdě… andulinko – my jsme se sedačkou taky moooc spokojení!!! Jediná nevýhoda je u nás taky ta, že když Ondráš usne, tak ho při přendávání probudím…
Vítek už si stoupá… no vida, je to šikulka
Ondra baští bílou Hollandii – někdy samotnou, někdy s ovocem nebo přesnídávkou a dokonce otvírá sám od sebe pusinku (to se jindy moc nestává…), jiný druh jsem zatím nezkoušela…

no a pár novinek od nás – Ondráš už sedí – sice má svůj způsob – na kolínkách a zadek mezi patičkama a stoupá si o nábytek – zatím jen o něco nízkýho – ještě se neumí vytáhnout ručičkama do výšky, ale musím být pořád v pohotovosti…
a z malý židličky si udělal chodítko – je o ní opřený a přemisťuje se – zatím tedy jen na kolínkách, ale i tak je to sranda…

holky, poradily byste mi, jaké mám koupit bačkůrky???
16. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
Ahoj Jani,

téda, to je Ondra šikula :grinning: a stou židličkou :grinning:
bačkůrky kup s pevnou patou (kotníčkové), možná bych koupila takové ty kožené capáčky nebo sandálky, ale musí mít pevnou patičku :grinning:

Baťa má jen tyto : http://www.bata.cz/artikl/70617

Já bych je volila v kožené variantě, ale ty jsem tam nenašla :frowning2:
16. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.