• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky maminky.

Iluss to sice jsme vetsi, ale odost mladsi. :grinning: :grinning: Ja tyky nevim kam ten nas kluk roste, ale zjistila jsem ze asi nas vyjde levneji ho satit nez zivit. On je strasnej jedlik :grinning: Co on dokaze sporcovat, to zustava rozum stat :grinning:
23. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
Teda lucinka je od rána nějaká mrzutá a uplakaná, pořád se chce chovat a když jí položím tak pláče. A to je hezky vyspinkaná a není unavená! Jestli jí zas trápí ty zoubky či co :confused:
23. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj,

Bledulko, jsi holka šikovná, klobouk dolů, moc moc blahopřeju :grinning:
Úplně mi přestala chutnat ta musli tyčinka, co mám rozjedenou :wink:
To je fajn, že jste si to všichni v Jilemnici užili, Tomša je šikula závodník a teda to závodní číslo jste mu taky mohli nechat :grinning: . To ho úplně chápu, že je lepší než lízátko :grinning:
V létě se bude bát kocour Adámka :sweat_smile: . Tak to je moc dobře, že mu chutná člověčí jídlo :grinning: . Zase o starost míň, viĎ?
To ten náš kluk nejí ovoce, jen přesnídávky :astonished: a banán. No, časem mu to dojde.

Claudi, tak to jste dopadli na 8mi měsíční kontrole dobře, ne?
Na ten pásek k X-landeru jsem taky koukala, ještě musím juknout na tu naší 09, ale bude to určo stejný jako u 08.
O pár přízpěvků výše tam jedna mamina tvrdí, že bude letos kočárek s otočným sedem u sporťáku. To by se mi fakt líbilo. Ale obávám se, že to bude ten klasický podvozek. Jinak si to opravdu nedovedu představit. Jestli to teda není nějak blud ze Slovenska :confused: . Tak uvidíme.

Il, nějak jsem nepostřehla kolik teď Lucka pucka váží? Myslím, že ještě Adámek od Bledulky bude tvrdá konkurence :grinning: Ten byl na srazu taky velký.
Tak to měla Lucinka pěknou snídani. To já toho našeho buřtíka pěkně šidím :grinning:
23. únor 2010 v 17:27  • Odpověz
Claudi, dodatečně taky sámo gratulujeme Josífkovi k 8mi měsícům :grinning:
Je to děsný, jak to letí.

Včera mi naše fyzioterapeutka slíbila, že vymyslí pro Matýska cvíčo na míčích, takže s Vojtovkou je prozatím konec :grinning:
Ani nevíte, kolik mám najednou času :grinning:
A Terka byla po roce na kontrole na očním. Doktůrek jí sundal čtvrtku dioptrie, sice asi z vašeho pohledu nič moč, ale pro nás je to velký úspěch!!!! Dneska jsme byly okouknout okuláre ve Fokusu, ale naše madamslečna si nevybrala :sunglasses: , takže to zkusíme jinde. Manža slíbil hlídání pana Matěje, ovšem padnul za vlast a chrápe na gauči. Tak někdy indy.
Měl špatnej den, zkolaboval mu kolega v práci, takže je z tohocelej unavenej.... no chápete.

Matějka je skoro bez rýmy, jinak to u nás chrmlá všechno, ale do školy chodí.

Dneska Matěj vyplazuje jazyk a brousí si o něj žuby. Slintá jako bernardýn a vypadá fakt děsně.
23. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
ludvo: Lucinka měla na 8 měsících 8770g a 73cm

tak to je super, že Terce berce snížili dioptrie :slight_smile: každé snížení je úspěch!

Tak Lucince lezou další zoubečky, nahoře rovnou dva najednou, ale nejsou to ty uprostřed, jsou na straně. Už tam prosvítají, tak do konce týdne budou určitě venku. Tak asi proto byla tak uplakaná.
23. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
Koukam ze vsem lezou zoubecky, jenom u nas ani tuk. Ten nas chlapak snad bude bezzubej :astonished: :grinning: :grinning:

Ludvy to je super ze Terce snizili dioptrie!!
23. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
ritus - vždyť je Maty ještě malej, Lucince vylezly první dva zoubky, když jí bylo 6 měsíců a 3 týdny :wink: a spousta dětiček (i starších jak Maty) tu ještě zoubky nemá.
23. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
ahoj holky,
tak nozicky jsou uplne vporadku, takze dalsi kontrola uz neni nutna...rikala jsem Dr. ze Karolinka uz si stoupa a premistuje se v postylce, tak se na to moc netvaril, ale rikal ze kdyz to dela sama, tak asi uz je na to zrala, a ohledne choditka mi rekl ze je nema rad... :unamused:
23. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
mirando: tak to je bezvadný, že už má karolínka nožičky v pořádku :slight_smile:
taky si myslím, že pokud se dítě postaví samo od sebe a není k tomu maminkou nějak nucené, tak je to v pořádku. Dítě ví na co má a co zvládne.
Většina doktorů je proti chodítku, prý je to pro dítě nezdravé (pro záda a následně zdravou chůzi)
23. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
Dobrého téměř poledne přeji. :slight_smile:
Tak my jsme se dneska procházkou vydali navštívit paní doktorku, páč se mláďátko kašlem v noci až budilo. Rýma i kašel se nás drží víc jak týden, tak nebylo co řešit. Dostali jsme kapky do nosu s lok. ATB, Mucosolvan junior a Ditiaden na noc (1/2 samozřejmě). Prý má Vítek hodně pít teplý čaje. :grinning: :grinning: Jo a na zuby už 3. den dáváme homeopatika Chamumilu Ch5.
24. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
Ahoj maminky.

Hlasim dnesni poradnu a preockovani hexa vakcinou a Synflorixem.

Sandulka - 70 cm a 7640 kg
Nikýsek - 72 cm a 7170 kg.

Hamáme ovoce, zeleninku vařenou v páře s masem, nadrcené piškoty a máme k tomu přidat i žloutek a jogurt.
Nikýsek spinká celou noc, Bambulka se i v noci krmí.

Bambulka sedí a když se jí podají prsty, sedne si sama, Niky ani náhodou, ale zase by stál na nožičkách :slight_smile:

Chodím do práce, každý den do 13 hodin, babička je hotová a mě to štve. Navíc jsem tlustá jak vepř a to skoro nejím.

Chybíte mi, ale jsem bez šance sem chodit častěji:frowning2:
24. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
Hezké poledne :slight_smile:

andulko: tak snad to všechno víťovi zabere a bude mu brzy líp :wink: my už jsme naštěstí bez kašlíku a bez rýmičky. Ale ty zoubky nás pořád trápí, je kvůli tomu stále mrzutá a uplakaná. Už jsou vidět, jen se nemůžou prodrat pořádně ven.

ahoj Arwenko: vítej zpátky mezi námi :slight_smile:
teda to mají dvojčátka krásné míry!
To už ti Sandulka bambulka sama sedí? no to je šikulka. Lucinka se nám sama posadila teprve před deseti dny.

Arwenko: opovaž se nejíst! Jídlo potřebuješ, aby ses brzo nesložila, máš toho fakt hodně! A ona ta váha taky souvisí s tím, že tak málo jíš. Tělo si myslí, že nedostane příděl, tak si dělá tukové zásoby na "horší časy". Takže bys měla jíst 6x denně v malých dávkách. Bledulka by ti o tom mohla vyprávět, chodí k tomu týpkovi a ten jí musel jídelníček rozšířit! A výsledky jsou znát!
24. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
pěkný den

andul, přejeme s Ondráškem,Víťulkovi brzké uzdravení !!!!

arwen, krásné míry, váhy, dvojčátka jsou šikulky, chápu, že máš moc moc práce, všem nám tu chybíš :frowning2:
a jez to je ROZKAZ!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

iluss ahoj, kokám, že už se vám klubou další zoubky ,u nás furt nic :confused: :confused:

dneska Ondra slaví 7. měsíců.
napsala jsem pár řádů a vložila nějaké nové fotky, tak mrkněte :grinning: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=420060&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
24. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
ahoj maminky :slight_smile:

KLarko - pěkný fotky, Ondra je fešák :slight_smile: Musela jsem se smát u čtení tvého popisu sedmi měsíců...Trochu mi to připomíná nás...hlavně s těmi ponožkami, to je fakt trefné...Jak nemá bačkůrky,ale jen tepláky a ponožky, tak jsou hned dole :grinning: :grinning: Kdyby jsme to věděli, tak jsme mohli prckům fakt nakoupit jen bodýčka a dupačky a punčošky, ostatní je zbytečné :grinning: :grinning: a bez žuba jsme taky :wink:

arwen - ahoj holka naše zatoulaná...děti vám pěkně rostou, krásné míry :slight_smile: Mamka toho musí mít asi taky plné brejle, to je jasný, ale snaží se ti pomáhat, je hodná :wink: Jinak by jsi asi těžko mohla chodit do práce, co? ta paní na hlídání asi nedopadla, ne? vzpomínám si že jsi psala, že byla dost drahá :unamused: No, držím palce, ať to všechno a všichni a zvládnete :slight_smile:

andul - pusinku marodovi Vítečkovi :slight_smile:

iluš - co naše letníková slečna Lucinka, jak se dneska má? :slight_smile:

mirando - super, že nožky jsou OK :slight_smile:

u nás nic nového, vše v normálu :slight_smile:

Holky, taky vám chodí všelijaké ty vzorky z těch vyplněných kartiček co jsme dostávali kufříky na gyndě a v porodce? Mě sem tam nějaká plínka, sušenka a tak... Nedávno mi volal nějakej týpek, že nabízejí jakési kartičky s obrázky pro rozvoj děťátka, k tomu pevnou barevnou krabici na ukládání těch kartiček a plyšovou hračku jako dárek...Celé to i spoštovným stálo asi 140 korun, taky říkal, že objednáním tohoto balíčku se k ničemu dalšímu nezavazuji a bla bla bla...Jsem to teda objednala, vypadalo to docela dobře, krabice pěkná, nějaké ty karty, kde jsou různé barevné obrázky...
No a předevčírem mi přišla obálka, v ní asi dvacet dalších kartiček a faktura na 180Kč :angry: Tak jsem tam musela volat, zrušit jakési členství(!), zásilku zabalit a na své náklady poslat zpět, raději doporučeně, aby se to náhodou neztratilo...
Jako docela jsem měla vztek, akorát s tím byla starost a jsou ty zásilkový služby fakt drzý!!!! :angry: :angry: :angry: Tak pozor! :wink:
24. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
ahoj claudie
nádhernej pupík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
klarko - díky :slight_smile: Je teda trochu větší než byl u Pepči, ale musím si to užít... Až budete těhotnit zase vy, tak já už se budu jen kochat...Teda pokud bychom se časem nerozhodli pro třetí mimi, což myslím, že hrozit nebude...Ovšem nikdy neříkej nikdy :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 15:40  • Odpověz
tak jsme dneska měli celkem úspěšný nakupovací den. Lucince jsme konečně koupili ty bačkůrky, pak jsem jí na léto koupila takové kraťásky s laclem a k tomu tričko, knížku s říkankama, básničkama a krásnýma obrázkama. A já jsem si koupila jedno tričko a letní šatičky.

klarko: tak všechno nejlepší k Ondráškovým 7.narozeninám. Lucinka mu posílá uslintanou pusinku a teta iluss pohlazení po tvářičce :slight_smile:

klarko: hezký fotečky! Ondra je fešák! :slight_smile: s tím mantinelem v postýlce dělá Lucinka úplně to samé :grinning: se mi tam vždycky schovává a nadzvedává to a když tam na ní kuknu a bafnu, tak se řehní jak prdlá :grinning: :grinning: :grinning:

tak my máme taky plné skříňky hadříků a nosíme také jenom bodýčko a punčochajdy :wink: Tak aspoň na ven se hezky oblíkáme ( i když je stejně zabalená ve fusaku a v kočárku a kouká jí jen hlavička, takže to vůbec není vidět)

claudi: no lucinka byla dneska dopoledne zase dost mrzutá a uplakaná, venku pak byla v pohodě, celé nákupy prospala. Ale pořád ještě není ve své kůži. Ty zoubky jí pořád trápí. Dopoledne kvůli tomu vůbec nechtěla jíst, ale odpoledne už se napapala. Ale aspoň že k těm zoubkům nemá i teplotky. Snad jí brzy vylezou, protože už tam pod těma dásničkama fakt dost prosvítají, už je tam krásně vidím, jen se prodrat ven! No do konce týdne už snad ale vylezou. Musí to být každým dnem.

claudi: tak mě už dlouho nic nepřišlo. Naposledy někdy před vánocemi nějaká brožurka ohledně prvních příkrmů, ale celkem nic moc tam nepsali. Jinak vzorečky už přestali posílat.
Tak tyhle zásilkový obchody taky nesnáším, jednou si tam jakoby "nezávazně" něco objednáš a pak ti to furt posílaj a chtěj si to nechat zaplatit a ty když to nechceš, tak jim to na svoje náklady posíláš zpět. Tohle mě furt točilo v práci, nám tam pořád něco takového posílali, aniž bychom si něco objednávali a já pak s těma balíkama musela chodit na poštu a vracet jim to.
24. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
pěkný večer

to bylo zase dneska krásný teploučko, bezvááááááááááááááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:

ludva, přeje s Ondráškem vše nej, nej, nej Matějdovi k dnešnímu svátku :wink:

claudie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tři dětičky :confused: :confused: :confused: :confused: no vy máte zatím jisté dvě, ale u mě stále hrozí dvojčátka :grinning: máme je v rodině, to by byli tři hnedka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

iluss, tak jsi byla úspěšná v nákupech, to je super a jáký bačkůrky jsi nakonec koupila????,
24. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
klarko: tak už jsem ty bačkůrka šoupla do albíčka, aby jste je mohly zkouknout :wink:

manža má v rodině taky dvojčata (respektive on sám je z dvojčat), tak jsem na to druhé těhu taky zvědavá :grinning:
24. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
Matýsku, všechno nejnej k svátku!
Ondro, všenej k měsíčninám!
24. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
Jejej, jsem zabudla, že Matějíček má svátek.... Tak taky všechno nej a nej a pusu k tomu posíláme z Loukova :slight_smile: A proto tady Ludvajs ještě dneska nebyl, zase mají doma pařbu s rychlýma špuntama :grinning: :grinning:

iluš - bačkůrky jsou pěkné, to bude Lucinka parádnice :slight_smile: Jé, šatičky jsi si pořídila na léto? Já bych taky ráda, ale zase mám smůlu, budu muset počkat až zase "splasknu" a postava se ustálí...takže když to dobře půjde, tak na příští léto si už budu moci taky pořizovat prima hadříky :wink:

s těma zoubkama to je kříž :unamused: musí to ti naši prďolkové vyděržať, se nedá nic dělat... :frowning2:

il, klarko - tak to ráda slyším, že vaše příští těhu bude hned dablované..když máte ty předpoklady k tomu, tak já to beru jako hotovou věc :grinning: :grinning: By jste pak mohli k Arwen na školení :grinning: :grinning:

klarko - u nás moc teploučko nebylo... :frowning2: Nebo jako jo, bylo asi 5 nad nulou, to je fajn po těch holomrazech, ale bylo zataženo a pošmourno a foukal vítr, tak doufám, že nebudeš soukromničit a zítra se podělíš a trochu ještě lepšího počáska pošleš k nám :wink:

dnes jsem měla super večer u počítače, dělala jsem daňové přiznání a ta mrcha tiskárna mě fakt vytáčela, buď se kousla nebo brala papír po dvou a ten se tam pak sekal a nebo prostě odmítala tisknout...Takže přiznání bylo hotové raz dva, ale než se mi podařilo ty čtyři papíry vytisknout, tak mě málem omejvali a tiskárna se mohla zakrátko stát nebožtíkem, páč jsem jí chtěla vzít už kladívkem :angry: :angry:

teď tu straším u TV, má jet Sáblice, ale pojede až poslední a to bude bůh ví kdy :unamused: tak ještě chvíli počkám a pak to vzdávám....
24. únor 2010 ve 23:01  • Odpověz
Ahoj,

Matýsek moc moc děkuje za blahopřání k svátku :grinning:

Claudi, včera jsem se Sáblíkovou žehlila. Je to holka šiškovná, to se musí nechat :grinning: :grinning: :grinning:
Bylo to napínavé až do konce, kdyby byl závod v rychložehlení měla bych taky bezva čas :grinning:

Il, Klárko, máme v rodině oba dva dvojčata :grinning:
Teď naposledy jsem se trošku obávala, aby nás to štěstí taky nepotkalo, byl by to fakt nářez :grinning:
Ale jak je vidět u Arwen, zvládnout se to dá.

Arwen, dětičky mají teda míry pěkňoučký.
A babi je hodná, že se snaží a pomáhá :slight_smile:
25. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

tak lucinka z těch nových bačkůrek není moc nadšená, se jí na nožičce moc nelíbí. Ale ona si na ně zvykne. Budu jí je zkoušet dávat několikrát během dne na chvilku. Včera to obrečela. Dneska ráno chvilku taky, ale pak si začla hrát a úplně zapomněla, že je má na nožičce :wink:
Ještě že jsem je koupila dřív, než začla chodit, aspoň bude mít čas si na ně postupně zvyknout.

Jinak od dnešního rána už zase povídá: bábábábábá a vávávávává :slight_smile: tak se zpátky rozkecala

aaaa, už se zase šprajcla pod gaučem a řve, tak jí jdu vydolovat :wink:
25. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
bré ranko

claudie, posílám plnou náruč sluníčka, sice trochu fouká, ale i tak je to krása :grinning: :grinning: :grinning: už se těším na prochajdu.

iluss, neboj Lucinka se s bačkůrkama sžije, mimochodem jsou pěkné, budu se muset taky po nějakých kouknout :wink:
25. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
zdravím letníkovky :slight_smile:

Klári - tak super spešl pochvala pro tebe!!!! Plná náruč sluníčka od tebe dorazila a je to žůžo... :slight_smile: Od oběda jsme byli na dvoře, i kávička se dnes podávala venku a pepino ještě v kočárku dospává...
No hned je to všechno veselejší, když to slunce blunce svítí a sníh odtává...Jsem nadmíru spokojená :slight_smile:

Iluš - to víš,, že chvilku bude Lucinka udivená cože jí to maminka montuje na ty nožičky a pak ani nebude vědět, že bačkůrky nosí :slight_smile: A koukám, že má dneska Lucinka kecací den? Pepino teda taky, asi se domluvili :grinning:

Ludvi - dáme návrh, aby rychložehlení bylo schváleno jako nová disciplína...Jen nevím, zda ji zařadit do letních nebo zimních OH. Možná vzniknou nějaké nové - celoroční a tam by patřilo jako vyšité :grinning:
Tak alespoň cena útěchy od nás z letníkova: máš tedy diamantovou medaily za rychložehlení!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 15:46  • Odpověz
holky x-landerovky, pásek na kočár dorazil, už jsem ho nainstalovala..je to fakt dobrý, ty záda se zvednou a dítěti se tam krásně sedí....
ale taky myslím, že by to šlo stáhnout jakýmkoli páskem, jen tenhle je jako ostatní popruhy na kočárku, ze stejného materiálu a v černé barvě, že to tam nijak nestraší :slight_smile:
25. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
kuk

zdravím vás, maminy

dlouho jsem tu nebyla, tak se jdu jen tak letmo mrknout, jak se máte a jak se daří prckům :slight_smile:
25. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
Hezké odpoledne :slight_smile:

teda dneska je venku kráááásně! :slight_smile: úplně mám z toho báječnou náladu! je tam jak na jaře a na sluníčku je přímo úžasně! :slight_smile:

jsme si s lucinkou dneska udělaly výlet do čelákovic, jely jsme navštívit babičku a dědu :wink:
pozvala jsem je v sobotu na oběd, tak k nám přijedou, nadlábnem se a pak hromadně pojedeme k mýmu bráchovi slavit jeho 30. narozeniny :wink:
25. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
claudi – pěkně se nám kulatíš

anduli – tak ty jsi řádila na plese, ju? to je fajn, že sis to užila a ještě jste pořídila v tombole komodu, no vida, takhle se to dělá

ahoj ritusko a Maty – koukám, že pěkně rostete a užíváte si zimy (tedy užívali). Teď už konečně klepe na dveře jaro!!! Maty je pěkný rarášek.
celonoční spinkání zavidím…
to s tím krbem je strašný… taky bych asi byla celkem vyděšená… no děs
mně se už taky stalo takhle pár náhod… někde ty andílci strážníčci přece jenom asi jsou

mirando – razíte do hor? snad vám tam zůstane ještě trochu sněhu

iluss – my jsme si teď taky pořídili novou televizi – měli jsme jen takovou tu malinkatou, tak jsme se konečně rozhoupali a koupili si větší
zrovna jsem chtěla napsat, že si ji můžete koupit za odstupné, ale píšeš, že ho asi nedostane… to je prostě bordel, tohle…
já jsem Ondrovi taky už několikrát zkoušela dát napít normálně z hrnečku, ale odstrkuje mě… takže zatím bez úspěchu…
Ondrášek už taky ochutnal domácí chlebík s máslem a baštil jako divej, dokonce už asi tři dny zvládne i večerní kašičku – ale ke spaní to nepomáhá – stále se budíme po hodině nebo po dvou…

klarko – ak Ondrášek se rozpohyboval? teď už to půjde rychle a za chvilku už mu bude dům malý
fotečky jsou pěkný
už ti je líp?

bledulko – jé – tak to jste si hory fakt užili, super odreagování, že? a ještě když babi s dědou hlídali… muselo to být super!!!
a pochvala k hubnutí!!! jseš šikula!!! jak jsi sama napsala, teď se to zlomí a půjde to dolů jedna báseň!!

zdravím našeho vepře pepře :grinning: arwi, tak ty s tím nepřestaneš? holka holka
dvijčátka přibírají krásně a ty jseš šikovná mamina – já bych tedy nezvládla to, co ty a to mám jen Ondru

dodatečně přeji Pepínovi a Matějovi všechno nej k 8 měsícům a Ondráškovi k 7 měsícům, Matějovi sámo ještě velkou pusu k svátku! A jeden pořádný něžný kousanec od Ondry k tomu (on totiž nejenom, že slintá jako bernardýn a schválně pouští sliny na zem a matlá je po podlaze, ale začal mě pěkně kousat)
25. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
Ahoj Jani :slight_smile:

tak lucinka naštěstí bumbá hezky. Přímo je na ten hrneček natěšená :slight_smile: už jí nedávám pít pouze vodu, ale už jí dělám i dětský čajík (takový ten bylinkový v sáčcích) Sice je po tom pěkně zlitá, ale aspoň se napije. Ty flašky fakt jen žužlala a okusovala a vůbec se nenapila.

Jinak dneska jsem jí prvně dala i odpolední svačinu. No musím jí za ten dnešek fakt pochválit, papala celý den krásně! Nenechala mamince ani lžičku na ochutnání :grinning:

Takže už to budem dávat takto:
dopolední svačina: jogurt s ovocem a nadrobenou sunar sušenkou / chlebík s máslem nebo lučinou
oběd: zelenina s masem a rýží
odpolední svačina: ovoce
večeře: kaše (někdy do ní rozmačkám banán nebo sušenku)
a jinak kojení

jani: tak to má ondrášek za to papání taky velkou pochvalu! je bezva, že už se naučil papat i kašičky :wink:

to se ti Ondrášek ještě budí tak často? Mě se teď lucinka budí během noci tak 2x (ale to se fakt jen napije a chrní dál). Ale už se mí ráno budí dřív, každé ráno už je mezi 7-7:30 vzhůru a to už pak neusne, takže si jí ještě na pár minut vezmu k sobě do postele, chvilku se mazlíme a hrajeme si a pak už musíme vstávat, protože jí to tam už nebaví.
25. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.