• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
iluss: ahojda :wink: Mažu, mažu a kdybych zapomněla, tak mi to připomene manža :grinning: Ale ono to pne i jako zevnitř. No už to budu muset nějak vydržet těch pár týdnů :slight_smile: No vidíš to jaká jsi holka šikovná :slight_smile: Já si mezi nohy občas jen zmuchlám peřinu a spím jak mimino, taky to stačí :slight_smile:
14. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz
Je to takovej obyčejnej levnější kočar, ale kupovala jsem ho s tím, že bude jen u babičky :slight_smile:
14. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz
mě bříško pne hodně při větší námaze, když mi ztvrdne, když třeba jdu na delší a náronější procházku, nebo dělám něco náročnějšího. To pak taky cítím, že mi skoro praskne.

i když poslední dobou mám tvrdé břicho skoro pořád.
14. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz
vypadá moc hezky :wink:
14. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
iluss: tak to koukej říct v poradně, občas tvrdý bříško je v pohodě, ale ať ti jinak napíše nějaký tabletky :wink:
14. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
díky :wink:

Včera jsem tak trochu přemýšlela o tom, kdy si řeknu doktorovi, aby mi napsal antikoncepci... nevím jestli během šestinedělí nebo až potom... kdy ty si řekneš?
14. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
do poradny jdu za dva týdny, tak uvidíme, co mi Dr. řekne.
švagrová mě taky pořád děsí, že prý vypadám, že porodím dřív. Prý mám bříško už moc dole a to jak mi tvrdne tomu taky nasvědčuje. Tak se musím doktorky zeptat, jestli je to v pořádku nebo ne.
14. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
jeee, tak o tom jsem vůbec nepřemýšlela. buď počkám, až mi to doktorka nabídka sama a nebo si je nechám napsat na prohlídce po šestinedělí. stejně během šestinedělí musíme dodržovat půst, tak by to asi bylo zbytečné, tak to nechám těsně po tom.
14. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
Nejde to, Ilusko, nejde :frowning2: Snazim se aspon chodit pomalu, ale to mi pak vsecko priserne dlouho trva :frowning2:

Ahoj Kvetulinko :slight_smile: Tak Tebe taky bolela ta kost pitoma? Asi Ti nic nepomahalo, vid?
¨Na netu jsme sehnala - diky Ritusce, ktera mi poslala odkaz, taky kocarek, ktery by se mi moc libil, doufam, ze ho pak jeste nekde sezenu, protoze to uz neni novy model.

Ahoj sis, drzim Ti moc palecky, abys kvuli cyste nemela problemy! Vsecko bude v poradku :slight_smile:
14. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz
arwi: no radši ať to dlouho trvá, ale jste v pořádku, než abys někde byla o pět minut dřív, ale pak měla takové problémy. nenosíš jenom jedno mímo, ale rovnou dvě, tak tomu teď musíš všechno podřizovat a ostatní to musí chápat :wink:
14. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz
iluss: fakt? Jde ti dolu? No hele a nechceš si tam radši zavolat? Třeba tě bude chtít i vyšetřit, když máš takovýhle "potíže" jestli se už třeba náhodou trochu neotvíráš.

Taky si říkám, že během šestinedělí je půst, ale spousta holek na koníkovi píše, že to nedodržely celý šestinedělí, tak nevím, co kdyby přišly chutě :grinning:
14. dub 2009 ve 14:07  • Odpověz
arwen: ahoj kočko :slight_smile: tak to ti nezávidím, dvojčata ti dávaj pěkně zabrat viď? No minulou poradnu jsem si na to stěžovala doktorovi a on říkal, že to je jak mimčo tlačí dole hlavičkou a že prý tam asi občas šmátrá i ručičkou a proto to tak bolí, ale teď se to fakt o moc zlepšilo...
14. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz
no já se cítím celkem v pohodě a mě to nepřijde, že je moc dole. mě to přijde jako můj stálý stav. To spíš ta švagrová mi to říká, tak nechci zatím moc plašit. Myslím, že to ještě dva týdny zvládnu.

no já myslím, že během šestinedělí na to stejně si mít chuť nebudu. budu se dávat dohromady fyzicky (po šití apod.) a určitě i psychicky, jak budu nevyspalá, utahaná a tak podobně jako každá novopečená maminka :wink:
14. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
iluss: třeba tě nebudou nastříhávat :slight_smile: O tom nevyspání a únavě ani nemluv... máme posledních pár týdnů, kdy se můžeme ještě krásně válet v pelechu a "o nic" se nestarat :slight_smile:
14. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
no to je pravda :wink: musíme teď odpočívat do zásoby, pak už si to moc neužijeme :slight_smile:
14. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz
:slight_smile:

Tak já už zase pádím, půjdu na chvíli na dvorek na sluníčko ať nejsem jak sejra :grinning:

Holky, mějte se hezky a opatrujte se :wink:
14. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz
papaaa a užij si sluníčko :slight_smile:
14. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz
Kvetul, ten kocarek je moc prima. No, ja nevim, jestli to je u me tim, ze by mi tam smatraly, jsou jeste malicky a spis to bude tim, ze se mi ta panev tolik roztahuje. Jestli se to pak uz nevrati zpatky, budu mit postavu jako nap****ej kacer uz celej zivot :frowning2:

Ilusko, oniu me ti lide okolo asi chapat budou, nicmene obe firmy potrebujou odvedenou praci, tak se proste snazit musim...uvidime, jak dlouho to vydrzim...

Kocicky, objednala jsem se na 3D UTZ do Boleslavi na 30.4. - to jsem doopravdy zvedava. Kdyz mi reknou, ze jsou to dva kluci, slehne to se mnou a dve holky zase s Jardou :slight_smile:
14. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
arwi: tak třeba se vám opravdu povedl páreček :wink: bylo by to super :slight_smile:
14. dub 2009 v 15:19  • Odpověz
To by bylo nejlepsi, to je jasna vec :slight_smile: Aspon bych mela jednu mazlivou malinkatou Miunku :slight_smile:
14. dub 2009 v 15:25  • Odpověz
holky dneska jsem s Váma moc nepokecala, měla jsem strašnej frmol
dopledne jsem byla na koberečku, ale vyšla jsem z toho vítězně, takže jsem měla radost :grinning:
mějte se moc krásně a užívejte sluníčka dokud je :wink:
ahojky
14. dub 2009 v 15:37  • Odpověz
Ahoj Klarko, ja Te ani nevidela :frowning2:
Tak hezky zbytek dne :slight_smile:
14. dub 2009 v 15:41  • Odpověz
co je? tady už je od třičtvrtě na čtyři pusto a prázdno??? :confused: :confused:

asi nás to sluníčko zmáhá, že už nemáme sílu ani na Koníka? :grinning: já jsem docela příjemně unavená, byla jsem na těhu cvíču, masáž balonkem je úúúžasná, už jsem si ho objednala a Pepino mi ji bude povinně provádět alespoň obden /ještě to ale neví :grinning:/, no a pak byl kurz, dnes téma masáž miminek...taky zajímavé....

tak děvčátka, přeju všem krásnou dobrou noc :pensive: :pensive: :wink:
14. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz
Hezký večer :slight_smile:
no já mysllím, že sluníčko nezmáhá, spíš naopak :wink: všechny si ho užíváme venku!

Dneska bylo veku fakt nááádherně :slight_smile:

Tak přeju hezkou dobrou noc :slight_smile: :pensive:
14. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
Dobrou noc, kočičky. Chci vám jen říct, že jsem ráda, že jsem právě na této diskusi, zavítala jsem do těhtenství mezi dvojčata zeptat se na tu bolest, zda nemá některá zkušenost a nenamáhaly se ani odepsat :frowning2:

Ahojky zítra :slight_smile:
14. dub 2009 ve 22:30  • Odpověz
hezký den,

Arwi - tak to byla nějaká "nevychovaná" diskuze, když ti ani neodpověděli...ale tady tě máme rádi, neboj :grinning: Je to už dneska alespoň zase lepší nebo kost stále bolí? Jestli to trvá nebylo by dobré zajít nebo alespoň zavolat na gyndu?

teda, sluníčko venku zase krásně svítí...to se mi taaak líbí.. :slight_smile: nasnídám se a půjdu se placatit ven.. :wink:
15. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
hezké dopoledne těhulínky :slight_smile:

arwi: tak se na ně vyprdni, když nemají tu slušnost ani odepsat.

Dneska to venku vypadá fakt nááádherně, po obědě jedu na výlet do Prahy, tak už se těšíííím :slight_smile:
15. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.