• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Andul, ségra si píše s holkama koníkovkama na fejsu. Mají tam uzamčený četování, aby si celá republika nečetla jejich radosti a starosti :grinning: Zdá se mi to docela dobrý, šmíralů je asi dost :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz
brý ranko

iluss, gratulace Lucince k 9. měsícům :grinning: :grinning:

bledul, je mi líto hádky, ale to už je bohužel život, řekla bych, že se tomu neubráníme žádná :unamused: :unamused: tak přeju, aby se všechno co možná nejdřív urovnalo. :wink: a už se na tebe těšíme :slight_smile: :slight_smile:

janco zvracení bylo jen ten jeden den, nemyslím občasné ublinkávání, to je u nás normální, tohle byly však pěkně hnusný šavle :confounded: :confounded: :confounded:
co se týká toho usínání, přečetla jsem knihu, napsala si pár poznámek, a jednou večer jsem mládě vykoupala, namazala, oblékla, chvíli sem mu četla, pak jsme se pomazlili a dala jsem ho do postýlky, řekla mu, že teď je už velkej kluk a bude spinkat sám, pak se to odvíjí si u všech dítek asi stejně, nejdřív slabé protesty, naříkání, brek, pláč, řev :unamused: :unamused: :unamused: , chodila jsem k němu ve stanovených termínech, tedy po 5 minutách, po 10 a pak každých patnáct minut, jestli si dobře vzpomínám, první večer nám to trvalo asi hodinu než usnul, samozřejmě s hysterickým řevem, trvalo to asi týden, než pochopil, že už to ta prostě bude :grinning: :grinning: :grinning:

teď usíná asi do 15 minut, někdy v pohodě někdy si řekne o napití, občas je i pláč, ale člověk se nesmí dát :wink: :grinning:

andul, ludva ať se dětičky brzy zbaví rýmy :slight_smile:
2. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
hezké dopoledne :slight_smile:

tak dnešní noc byla relativně klidná, malá se probudila jen párkrát, ale ráno si usmyslila, že vstane už v šest, takže tam už od šest blbla, povídala, zpívala a tak, tk jsem si jí ještě vzala k sobě do postele, ale to mě pak začla šťourat prstíčkama no očí a do pusy a tahala mě za vlasy, takže už bylo po spánku!

klarko: vy jste s ondrou přímo ukázkový přípat, že tato uspávací metoda funguje :slight_smile:
2. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
iluss ahoj

Ondra dneska stával v 7, ale v noci byl asi 4x vzhůru, přisuzuju to úplňku :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
Ahojky maminky.

Tak jak se vsichni mate?

koukam ze jste probirali usinani. Maty teda bez nejakeho protestu usina sam. Dam mu nahore v pokoji kasi obejmu ho dam pusinku na dobrou noc reknu mu ze ted se jde spinkat a odejdu dolu do obyvaku. On se tam chvilku prevaluje sem a tam a vetsinou tam musim este jednou jit ho otocit zpatky na zadicka a potom hned usne. A po obede take usina sam.

Jinak minuly tyden si jsme koukali s Dadou na televizi a Maty si hral ve svem kresilku, tak si tam neco mumlal a zvatlal a najednou rekl tata.Holky to jste meli videt jak Dada uplne rozzareby vyskocil z gauce a ptal se me jestli to opravdu rekl. Kdyz mu rikam at rekne tata tak nevi co ponem chci, ale kdyz takhle si hraje sam tak to rika. No proste je to nase prdelka.
Jinak zuby porad nic.

Dneska mame sedm mesicu.Rikam si ze to snad ani neni mozny, jak to strasne rychle leti. Kdyz si vezmu jak se me zdali ty posledni dvatydny tehotenstvi nekonecny a ted uz je to sedm mesicu co se narodil. Clovek si ani nestihne uzit to jak jsou malinci, protoze strasne rychle rostou.
2. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
Bledulko tak to je mi moc lito ze jste se takhle moc pohadali. Tak drzim palecky at je vsechno lepsi a brzy se to vrati do poradku.. A hlavne at je tobe lepe a jsi zase vesela..
Jinak gratuluji k prvni mu zoubku
2. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
Jak jste se bavili o te zvraceci vyroze tak jeden znami je mu 22 v noci zvracel a mel tam i krev, mel i prujem a tak sel radeji k rodicum do loznice jim to rict a tam jim zkolaboval. Byl v mimo sebe a tak ho odvezla zachranka. Delali mu ruzne vysetreni i sondu do zaludku a vubec na nic neprisli. Ted ho maji prevazet do Hradce na nejake dalsi vysetreni. Je to kluk ktery nekouri, nepije a jen porad pracuje a je hrozne hodnej. Znam ho od malinka a nevim ze by nekdy nejak mel nejake zdravotni problemi.

Je to strasny vubec si nedokazu predstavit ze by me nekdy tohle potkalo s Matym. Fuj, no doufam ze bude v poradku a ze mu alespon zjistej co mu je.
2. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
rituško: no lucinka taky usíná sama (večer i přes den) a docela rychle, jen jí tam dám a ona hned usne. Ale teď jí roste ten čtvrtý zoubek, tak jí to večer a v noci trošku potrápí.

tak to je maty šikulka, že už takhle hezky žvatlá v 7 měsících :slight_smile:
Lucinka už říká babababa, tatata, bububu, koj koj koja
když jí řeknu řekni bába (a chvilku jí to ještě opakuju), tak řekne baba a když jí řeknu: řekni táta, tak řekne tata :slight_smile: ale aby řekla máma, tak to ani náhodou.
2. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
jo a taky říká: heue, agé a tak různě si požvatlává :slight_smile:

rituš: teda to je hrozný s tím klukem, snad brzy zjistí co mu je a uzdraví ho.
2. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
Ahojky Iluss tak to je lLucinka moc sikovna ze uz takhle povida :wink: . Tak to je jasne ze kdyz ji to chuderku boli tak ze je malinko nevrla. To nas zatim nepotkalo, zadny zoubecek este nemame a tak zatim dobry. No snad ho to nebude nejak trapit.
2. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
Maty si prave pooprve hacnul sam, ja jsem na nej tak hrda :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
už tak brzo? teda to je fakt šikulka :slight_smile: tak honem foťák a zdokumentovat to! :wink:
2. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
Ja byla tak v soku ze jsem to nezdokumentovala, ale az se vyhaja on mi to ukaze urcite znovu, tak ja ho potom nafotim a dam vam to do albicka :slight_smile:
2. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
Tak a je to tady - "zprzněj" nám koníka jako střechu. :cry:

Jinak všechny zdravím - byli jsem opět prochajdou u mudry pudry adostali jsme další sirup, tak snad už tona tu pitomou rýmu zabere!!!

Maty je šikulka!
2. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
Ahojky Anduli koukam ze jsi z neceho smutna, ale nejak jsem ru vetu nepochopila :frowning2:
2. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz
andulka je naštvaná z té nové verze koníka, taky jsem na tu betaverzi mrkla a fakt se mi nelíbí! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andulko: tak snad ten sirupek už zabere a bude víťovi líp :wink:
2. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
Aha, ted jsem na to koukla. No nic moc.
2. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz
Ritš, Iluš, přesně nas tímjsem si povzdechla. :frowning2: Jediné co se mi na té nové verzi líbí víc, je rychlý vyhledávání osob (krom Letnikovasledujui pár dalších kamarádek, tak si je budu moct rychleji a bez dloooouhého listování najít). Jinak nevím, jestli jsem hlubka nebo to fakt nejde, ale když si prohlížím (v té nové verzi) nějaké album, tak se pak nemůžu dostat kpřehledu alb na tu stranu ze které jsem otevřela album. Vždyckyjsem se musela přes horní odkaz vrátit na "Všechna alba" str. 1. :frowning2: :confused:

Matiáškovi gratulujeme k 7měsíčninám a posíláme pohlazení.

Víťucha usíná sám v postýlce, ale asi se tam na to jeho usínání budu muset jít podívat. Dostal chudák škytku a mám trochu podezření že odtoho, jak rajtuje po pelíšku...
2. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz
Samozřejmě že ten náš lump vylezl z fusaku a pochodoval po posteli. :grinning: Pak nemá mít škytavku. :angry:

Ludvi, Pamycon zítra dobereme a vzhledem k tomu, že to nemělo nijak zvlášť efekt,dostali jsme od paní doktorky Sumetrolim sirup a manžu jsem pověřila, aby zajistil výtěry. A protože mám trochu podezření, aby ty neustálý rými neměla nasvědomí naše plesnivá zeď v ložnici ( :angry: :angry: :angry: ), "nahnala" jsem k nám řemeslníky a dosáhla příslibu, že do koncetýden dozaizolují balkon, aby nám ta zeď od něj nevlhla.

Ze škytavky je pláč... Beru knihu a jdu si k miminku lehnout. :slight_smile:
2. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz
ahojky mamulky :slight_smile:

jani - to už jsem taky vymýšlela, že bychom šoupli postýlku k posteli, ale pak mi jako došlo, že postarnice jsou u té naší napevno, nejdou stahovat, takže by to neřešilo taky nic....

někdo se tu ptal kolik prckové vypijí tekutin - takže náš pepin někdy přes den udělá celou 250ml lahvičku a někdy jen třeba 100ml, je to různé...
2. bře 2010 v 15:21  • Odpověz
bledul - věřím, že se vzduch u vás doma brzy vyčistí a bude zase dobře :slight_smile:
2. bře 2010 v 15:22  • Odpověz
jé, tak já na tu novou verzi MK nekoukala...pak na ní číhnu...mě to je asi jedno, hlavně když tam budeme moci žvandat jako tady... Na FB účet mám, ale jsem z toho ještě celá jalová...moc tam nechodím, ale taky jsem už slyšela, že se tam dají ty diskuze nějak uzamykat... Uvidíme, třeba nějaká zdatná počítačová letníkovka něco takového pro nás zřídí /já teda neee, to by to dopadlo :grinning: / a budeme tam moc povídat do alejuja a bez nějakých šmíráků :grinning: :wink:
2. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
tak jsem na betaverzi koukla a je tam taky něco jako na FB, soukromé skupiny, kam mohou jen vybraní členové, to je docela fajn :slight_smile: no uvidíme až se nová verze spustí :slight_smile:
2. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
autor
ahoj všem, děkuju za podporu :pensive: :pensive:

jdu se sem odreagovat, myšlenky mi lítají bůhvíkde... doma je klid, nejsou tu hádky... oba se snažíme, ale znáte to- něco člověk v sobě bude mít stále...snažím se na všem hledat něco pozitivnho,ale ted mi to tak nějak nejde..

no nic...

po dnešní kontrole oznamuji,že adula s rozhodl,že nebude asprovat ani na největšího ani na nejtěžšího letníkováčka- měří 70 cm a váží 8710 -což nevím,ale mám ocit,že je tady tak průměr... brzy se mu vyklube druhý zub a jinak nic nového...

abych se tak nějak odreagovala a nemyslela na nic,tak jsem mimo jiné i koukala na tu novou verzi a popravdě,asi budu jedna z mála,kterým nevadí a snad se i zamlouvýá- še je o zvyu,ale lábí se mi tam několik vychytávek- hlavně soukromé skupiny, kdy víte,kdo všechno vás má možnost číst... pak možnost uložení diskuze do oblíbené (kolikrát dohledávám diskuzi která mě zaujala a nemohu ji najít)

a pak dalších pár maličkostí...já věřím,že je to o zvyku....

popravdě facebook já ráda nemám...profil sice mám,ale nelíbí se mi,že do mého rpofilu mají možnost nahlédnouzt cizí lidé..tedy cizí pro mě.... to jako,že vám někdo okomentuje fotku a všichni jeho známí vidí co komentoval a komu...to je t,co se mi moc nezamlouvá- až přílišné propojení....ale vzhledem k tomu,že tam moc nehcodím,tak třeba to tak neumím a úplně se mýlím... ale když budu v nějaké skupině a budu tam něco psát,tak nechchi,aby to bud moje a nebo spoludiskutujících kamarádky měly možnost číst... prostě to co je určeno té skupině je fajn,když jen v té skupině zůstane... ale jak říkám- facebook pořádně nemám ošhaný,takže třeba jsem se svým názorem úplně mimo....

no jo,ted už budu končit,za chvíli jdu vybít všechno ze sebe do posilovny...
optrujte se a at jste v pořádku....
2. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
ahojky - tak u nás se pěkně rýbuje :frowning2: a k tomu kňourá - no jo, oteplilo se...

zdravím ritus a šikulu Matyho :slight_smile:

a gratluji Adímkovi ke krásným mírám!!!

k té nové verzi - myslím, že si všechny zvykneme a je fajn, že e tam dá diskuze uzamknout - to se tu budeme vykecávat :wink:
2. bře 2010 v 16:10  • Odpověz
zdravím všechny

mám trochu omezený přístup na net, jelikož máme doma taťuldu, stoná :frowning2: :frowning2: :frowning2:

musím se pochlubit dnešní novinkou :grinning: :grinning: :grinning:

Táta na mě volá do kuchyně ať se jdu mrknout a Ondra se pozadu plazí k hračce, která mu utekla, pak se otočí jako hodiny a hurá už jí má :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: myslela jsem, že je to náhoda, ale udělal to několikrát za sebou !!!!!
je to krásnej pocit, když dítko zvládne zase něco nového :grinning: :grinning: :grinning:

na novou verzi se mrknu až budu mít chvíli a na facebooku jsem denně a jestli se nepletu, mělo by jít nastavit, že příspěvky, fotky atp... můžou zhlédnout jen ti, které máte v seznamu přátel :wink:
2. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
Hezké odpoledne :slight_smile: teda tady se to nějak rozjelo! :grinning:

Jani: tak jsem dneska lucince koupila tu sportovní flašku s brčkem, no zatím to jen okusuje a oslintává, ale budu jí to pořád zkoušet dávat a třeba jí jednou napadne, že to má vcucnout :wink:

claudi: to s tím pitím jsem se ptala já :wink: tak to vypije docela dost, to je šikulka!

bledulko: no tak to je adámek šikulka, gratulace k 8M prohlídce. No to mi neříkejte, že tu lucinka bude největší a nejtěžší letní miminko! :angry: (tedy když nepočítám Matyho)

souhlasím s bledulkou, ta nová verze kobyly je jen o zvyku :wink:. A na facu mám taky založený svůj účet, ale je my nesympatický a moc tam nechodím, pouze když mi někdo napíše, tak mu odpovím, ale to je asi tak vše.

klarko: to je bezvadný, že už je ondrášek takhle pohyblivej, jsou to šikulkové ty naše dětičky, že :slight_smile:
2. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
klarko - nám taťka taky stoná, ale ještě je v práci :frowning2:
Ondrášek je šikulka!!! můžeš být na něj pyšná :wink:

iluss - ona na to přijde, neboj - zkus jí to naplnit skoro plné, aby mohla jen ucucnout :wink:

aaa začíná ordinace - tak jdu vytáhnout žehlící prkno a jdu relaxovat :grinning:
2. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
Ahojka,

Il neboj, Matěj měl v 8mi měsících 9,6 kg a dneska jsem mu navážila něco málo přes 10 kg :grinning: :grinning: :grinning:
Prostě tlustoprd k pohledání :grinning:

Pár dní se za mnou plazí a žvatlá máma. Občas bába a táta :grinning: Ale to jen tak mezi řečí :grinning: :grinning: :grinning:
Ukecanej holt bude po tatínkovi :grinning:

Jinak profil na FB mám. Terka mi ho zaregistrovala abych nebyla za úplného blbce :confused: . Za přátele mám mojí rodnou krev, mého vlastního muže a asi tak 20 žáků 6.B a 3.C :grinning: :grinning: :grinning: Jo a ještě jednu mojí spolužačku. Párkrát jsem tam byla přihlášená asi tak ve 2 ráno, takže jsem si moc nezačetovala :grinning: Prohlédla jsem si alboně mých "přátel" puberťáků ze 6.B, ujistila se, že se moje dítko pohybuje v "normě" slušňáků a šla do hajan :slight_smile:

Adámkovi od Bledulky blahopřeju k 8m kontrole :slight_smile:

Ojovi blahopřejeme k plazení :slight_smile:

A Víťovi přejeme aby už ten sirup konečně zabral :wink:

Andul, ten sirup neznám, tak pak juknu na net o co go
2. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
Tak po dlouhýdobě koukám na Růžovku a nestačím žasnout. :astonished: :confused:

V té nové koňoverzi jdou zamknout diskuse? Jééé! To se spoustě koníkovkám uleví. :grinning: Hned mi je ta verze sympatičtější. :grinning: Účet na FB jsem zrušila.

Holky, přejemtaťkům rychlé uzdravení.

Adámek má krásné míry. :slight_smile:

SIS, přejeme s Vítkem vše nejlepší k svátku!

Hele, já s manžou sedíme na zemi a Pupí se roztahuje na křesle. A pak kdo tady velí. :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.