• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
ludvi - tak to je Matějda pěknej desetikiláček, je vidět, že apetit má v pořádku a že ho maminka nešidí :grinning: Žvatlání mama ti docela závidím, náš drahouš žvatlá všechno možné, ale mama si nechává asi až na doby, kdy už půjde do školy :grinning:
tvůj popis přátel na Fb mě fakt pobavil, 6.B a 3.C :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jsi hláškař :grinning: :grinning: :grinning:

klarko, jani - ať se vám tatíci brzy vyzdraví...nemocní chlapi jsou děsní, co si budeme povídat, že? :grinning: ten můj už mi taky někdy pije krev a to bude ještě určitě celý březen doma, snad ho od dubna už uschopní a já budu mít zase tu správnou rodičkovskou dovolenou jen s mládětem :grinning:

jani - relax u prkna? bléééééé :grinning: :grinning:

klárko - Ondra je pašák, máte šikovného synečka :wink:

po koupání jsem udělala Pepinovi kašičku, taťka ho nakrmil a já se šla osprchovat, když jsem lezla ze sprcháče, tak na mě otěcko volá, že mladík kaši vyhodil z bříška ven...No samozřejmě, že ho po jídle dal na zem na deku a Pepino se válel na bříšku a už to letělo... ach ti chlapi...

holky, nepracoval náhodou někdo z vás na OSSZ? Klárko ty? /nebo se mi to zdálo?/ potřebovala bych poradit s vyplněním ELDP jedné zaměstnankyně u nás na OÚ....
2. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
andul - růžovku jsem už taky pěkně dlouho neviděla, nějak mě přestala bavit či co...
jsem nevěděla, že domeček si postavil Pupešák a vás vzal jen do podnájmu :grinning: :grinning:
2. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
Claudi, taťka se snaží a hájí si při své nepřítomnosti křeslo noťasem, ovšem naše madam se vměstnala do zbylého prostoru mezi počítač a opěrku. :grinning:
2. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz
tak půlka prádla vyžehlena, pokračování příště...

jé, no jo, u Anežky se dneska slaví :slight_smile: všechno nej nej nej!!!

claudi - nemocný chlap stojí za to, to je pravda!!! obzvlášť když má rýmičku :slight_smile:

ludvi - :grinning: :grinning: :grinning:
jo jo, kontrola dítek musí být :slight_smile: a o čem si tam tak tahle mláďata povídají???

Růžovka už je fakt blbina, koukám na ní ze zvyku...
2. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
Taťka odešel při minulé růžovkové reklamě podat dudlíka a zatím se mi nevrátil. Že by názorně předváděl Víťulkovi, jak se spinká? :grinning:
2. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
dneska mají svátek anežky? tak to mi uniklo.... posíláme taky přáníčko naší malé slečince z letníkova... :slight_smile: Mám pocit že tu sis už dlouho nebyla, že?
a kdy že se to Deni vdává? nebude to nějak teď někdy? mám sklerózu, to je děs :angry:

jani - ne nadarmo se říká: nejhorší mužská nemoc na sedm - rýmička :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
Jani, já ji teď viděla asi po měsíci a myslím, že si ji zas dlouho nepustím. :confused:

Jé, teď byla reklama na "hrníček kříďáček", to by se dalo udělat i doma. :slight_smile:
2. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
co to je hrníček kříďáček? :confused:
2. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
Claudi, je to reklamní tah "Veselý krávy" - půlka hrnečku je natřená magnetickou barvou, na kterou se dá psát a malovat křídama.

Taťka se vzbudil,abymi přišel říct, že jde spát. :slight_smile:
2. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
A já jdu taky, takže dobrou noc všem! :wink:

Jo a Ludvi, Matějda vůbec nevypadá,že má 10kil - je to krásnej chlapík. :slight_smile: :wink:
2. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz
Claudi, v sobotu jsem jela na veležrádelní nákup do Globusu. Po chvilce bojování mezi regály a důchodci mi volá živitel : Ihned přijeď Matějda děsně zvrací. Naházela jsem to nejdůležitější jako toaleťák a rohlíky do košíku. Přijedu domů a Matějda po přesníddávce na břiše. Nejlepší je dát přežraný mimino na břicho :grinning:
2. bře 2010 ve 22:13  • Odpověz
já jdu taky na kutě, dobrou!!!!

hrníček kříďáček taky neznám :confused: :confused:
2. bře 2010 ve 22:13  • Odpověz
Hm tak hrníček kříďáček taky neznám :confused:

Andulko, jak říká naše Terka, náš Matěj není žádnej anorektik :grinning:

Jani, tak to nám dneska vyžehlila moje zlatá mamulenka. Přijala se k nám potěšit s dětičkama a během odpoledního klidu mi vyžehlila prádélko, heč!!!

Claudi, Denda se myslím vdává 4.3. nebo 3.4.??

A jó, Anežka má dneska svátek :grinning:
2. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz
Andulko, to je teda pech s tou plísní v ložnici :frowning2:
Nemůžete se na spaní přestěhovat do jiného pokoje? Alespoň do té doby, než bude balkón porádně odizolován.

Claudi, s tím FB to je pravda, klidně si mě tam najdi :grinning:
Můj muž je na tom hůř, má prátelé jako já, ale jelikož je chlap, tak by se to taky dalo vysvětlit trošku jinak, že?

Il, kamarádka mi vrátila pár holčičích věcí po Terce, nechtěla bys je poslat?
Terka byla taky letňátko, jsou to vesměs letní šatičky a dva kloboučky. Schovávat to asi nemá cenu, žádné holčičí mimi v okolí neočekáváme. Třeba by sis z toho něco vybrala.
2. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz
Devcatka preji dobrou noc.

A co se tyka deseti kilovych deti, tak mi do nich nemame daleko. Je mu 7 mesicu a pred ctrnacti dny mel 9440g takze na osmimesicni prohlidce si myslim ze budeme skoro jedenact. No uvidime za mesic :grinning: :grinning:
2. bře 2010 ve 23:39  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:

strašíme od půl šestý, paráda :unamused: asi jak včera prcek tu kaši vyblindil, tak měl brzy ráno hlad a už se ke spánku nenechal přemluvit, tak jsem chtě nechtě musela vylézt a udělat mu hamu papu... Já teď taky snídám a mládě si povídá v křesílku....

ludvi - tak sledji, že naši páni domu mají podobně "chytré" nápady :grinning:
no to máš pravdu, přátelství tvého muže s dětmi ze 3.C a 6.B by mohlo vyvolat mylný dojem pedofilie :grinning: :grinning:

já právě taky myslím, že Denis to má buď 3.4. nebo naopak...Kdyby naopak, to by bylo vlastně zítra...A dneska je taky pěkné datum, 3.3. hmmm, jdu vzbudit Pepina staršího jestli si mě nechce dneska vzít, že by se mu to možná dobře pamatovalo :grinning: :grinning:
jsme tu měli tuhle návštěvu a oni říkali, tak vy máte na cestě druhé dítko a ještě nejste svoji a ten můj prohlásil, že kdo by mě jako s dvouma dětma chtěl :grinning: :grinning: :grinning: no není to drzé? :grinning:
3. bře 2010 v 07:10  • Odpověz
andul - to je taky moc pěkný...se vzbudil, aby mi přišel říct že jde spát :grinning: :grinning: :grinning:

aha, tu reklamu na hrníček jsem teda ještě nezahlédla...
3. bře 2010 v 07:13  • Odpověz
Ahoj :grinning:

Claudi, tak to je teda Pepíno starší taky pěknej vtipálek :grinning: :grinning: :grinning: To je dobrá hláška s tou svatbou :grinning:
Konečně jsem se od rána zasmála :grinning:

Dnešní ráno s naší puberťačkou nebylo zrovna úsměvné :unamused: Její výraz v očích mi dal jasně najevo, jak jsem trapná :confounded:
Trvala jsem na tom, aby si vzala čepici :slight_smile: No, je mi jasný, že za barákem jí sundala, ale prostě neustoupím. Vztek na mojí trapnou osobu si jistě vybila na svém "retardovaném" bratru :frowning2: Jojo, soužití více generací není vůbec jednoduché :grinning:
A nejhorší je, že bude mnohem hůř :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
Ahoj holky letníkovky,
nevím jestli mě vezmete ještě mezi sebe, když jsem tu tak dlouho nebyla. Moc se omlouvám za absenci, ale ted už snad budu mít víc času sem chodit.
Jdu vložit nějaké fotečky, at můžete mrknout na naší princeznu. :wink:
3. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
Tak nějaké fotečky jsem vložila, a jinak jsem pročítala a jsem moc ráda, že se máte fajn, kromě nějakých těch rýmiček a Bledulko držím palečky aby bylo brzy fajn, chápu jak ti je, taky jsme měli takové hádavé období.

Claudi gratulace k bříšku, je to krásný, taky bych klidně už zase byla těhulka, ale manža zatím nechce. A at máš manžu brzo fit.
Ilusko, myslím že naše princezna má větší váhu než ta vaše, v 6.měsících jsme měly 8,85 kg a 68cm a na osmiměsíční jdeme v pondělí, tak se uvidí, ale přes 9,5kg to bude určitě.

Andulko jinak gratulace k domečku, že už bydlíte, myslím že jsem tu od vánoc nebyla, tak píšu až ted, určitě to je pro vás velká a příjemná změna.

Ludvo, tak to na tom budeme asi s těma našema prckama a s váhou stějně, ale co hlavně že jsou zdraví a že jim chutná.
3. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
Tak jdu naší slečně připravit něco ke sváče, dneska už strašíme od šesti tak si myslím, že půjde za chvíli spinkat.
3. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

teeeda vy jste toho za večer nakecaly! :grinning:

Ludvo: tak to jsem ráda, že aspoň Matějda je pořádný kus chlapíka, který přerostl naši Lucinku :wink:
jeee, to bych byla moc ráda za nějaký ty šatičky :slight_smile: na léto totiž pro ní nic nemám, já už vlastně končím velikostí 80 a dál už nemám ani "ň" , tak jí budu muset pořídit trošku větší šatník, protože z tohohle mi už taky za chvilku vyroste.

no jooo, to napadne fakt jen chlapy dát napapaný miminko na bříško! Dan to udělal taky, ale pěkně se mu to vymstilo, on jí dal totiž bříškem na svoje břicho, no samozřejmě ho celýho poblila :grinning: a pak volal pomooooc, ona blinká a nevím proooč :grinning:

jeeee, holky, vy už máte vyžehleno? se máte! mě to čeká dneska, mám tam plný koš prádla a k tomu mi ještě na stojanu visí povlečení na postele :stuck_out_tongue_closed_eyes:

claudi: tak my se dneska taky nevyspali, Lucinka zas v noci brečela kvůli tomu zoubku, ale dneska jsem jí tam koukala a už je skoro venku, počítám že zítra už snad konečně vyleze a dají ty zoubky zas na chvilku pokoj. Jsem si jí nakonec dala k sobě do postele, abych k ní každých pár minut nemusela vstávat.

Já myslím, že Deni se vdává v dubnu :wink:

claudi: tak koukám, že je pepíno starší srandista :grinning: :grinning: :grinning:

ludvi: jojooo, puberta, to si ještě užiješ (můj brácha tomu říkal odezdikezdizmus :grinning: )
3. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
Ahoj Luuco :slight_smile: teeeda ta vyrostla! tak koukám, že si ti letní chlapíci ani nebudou vědět, kterou z holčiček si mají vybrat za nevěstu, jedna hezčí než druhá :slight_smile:

to je bezva, že se máte s terezkou dobře! :slight_smile: a co je u vás nového? jaké dělá malá pokroky?
tady v letníkově už počítáme první zoubky, lezení, dokonce i stavění na nožičky a chození kolem nábytku :wink:
3. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
Ahoj Ill,
prohlížela jsem vám všem alba a ty dětičky to je krása jak nám rostou a Lucinka je moc krásná fešanda.
Nám už roste ted druhý zoubek dole jednička, ta první nám začla růst asi před měsícem, takže už máme dva zuby. Jinak ted v pondělí se sama poprvé posadila a lezení ji jde jen dozadu, dopředu to jen zkouší. Jinak se staví zatím jen na kolena, ale když ji postavíme my, tak by už dělala normálně krůčky, šikula jedna.
3. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
Tak princezně jsem zkoušela dát ke svačině poprvé hrušku, ale moc se na to netvářila a prskala to. Nevím jaké jiné ovoce ji mám dávat kromě jablka, to papá, ale po banánu má zácpu tak ji ho nedávám a nic jiného mě nenapadá, myslím čerstvé ovoce, ovocné přesnídávky papá všechny.
3. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
luuco, tak to je terezka šikulka :slight_smile: nám se teď klube čtvrtý zoubek (už má obě dolní jedničky a pravou horní dvojku, tak se teď klube ta levá).
lucinka se mi posadila poprvé teprve před dvěma týdny. A teprve teď začla lézt dopředu, jinak taky lezla jenom pozadu nebo do strany :wink:
já jí ještě nestavím, tak nevím, jestli by dělala krůčky či ne, čekám, až se postaví sama :wink:

Já dávám z čerstvého ovoce zatím pouze jablka a banány a když seženu meruňky, tak meruňky. Ten banán jí nedávám samotný, dávám ho v kombinaci buď s jablkem nebo jogurtem, právě aby pak neměla zácpu.
Jinak ze zeleniny už toho dáváme hooodně. Už dokonce papá i chleba s lučinou nebo máslem.
3. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
Koukám, že jste se Ilusko moc nevyspaly kvůli zoubku, tak snad už brzo bude venku. Nás ani moc netrápí zuby,my v noci asi od vánoc spíme špatně a to mi už spala třeba až do pěti do rána, ale od těch vánoc se mi budí co dvě hodny někdy i po hodině, je úspěch, když se vzbudí jen třikrát. :confounded: A nejhorší je že nic kromě nakojení na ni nepomáhá a řve, ale už jsem si zvykla a snažím se držet aspon dvou hodinové intervaly mezi nočním kojení. a to jsem ji před asi 14dny, začla dávat večer kaši ale nepomáhá to.
3. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
no ona ta kaše večer moc nepomáhá, malá se mi po ní v noci začla víc budit, asi po tý kaši měla žízeň, tak teď tu kaši dám nejpozději v půl šestý (v sedm chodí spinkat) a než jde spinkat, tak jí ještě nakojím. A během noci kojím tak 2x.
3. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
No já tu kaši dávám v šest a spát chodí až tak po půl osmý a ještě ji před tím taky nakojím, ale stejně je v 11h zase vzhůru a ted měla o víkendu zácpu tak jsem ji místo kaše dala dva večery jen přesnídávku a budila se stejně, prostě má ty hodiny už nějak zafixovaný. To kojení jen dvakrát závidím, jsem ráda když kojím třikrát. No nevím čím to je že se pořád budí, psala jsem i do poradny na kojeni.net, a paní mi napsala, že kolem šestého měsíce mají děti růstový spurt, tak se mi začla na ty vánoce budit častěji, no a zalíbilo se ji to tak se mi tak budí pořád. Taky mi ta paní poslala takový soubor o spaní dětí, tak kdyby jste ho chtěla některá přeposlat napište mi email do IP a pošlu.
3. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
To je Lucinka šikula, že už papá chlebíček, a to ji kupuješ nějaký celozrnný nebo obyčejný? Já jsem ted přemýšlele, že zkusím jogurt, ale nevím jestli se nemá dávat až od devátého měsíce? No já ji ten banán dala taky v pátek s nastrouhaným jablíčkem, ale pak se dva dny nemohla vykakat i tak tak už ho radši dávat nebudu, ale moc ji teda chutná. Zatím dávám ze zeleniny mrkev, brokolici, petržel a brambory. Cuketu jsem zatím v krámě neobjevila a květák se nějak bojím kvůli nadýmání, sama jsem ho ještě od porodu radši němala, tak ho nejdřív zkusím já. A jinak mě žádná zeleninka nenapadá, co ještě dáváš?
3. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.