• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Tak už se mi malá zase budí s pláčem, to zas bude noc! Ale už je ten zoubek lehce cítit, když po něm prstem přejedu, tak během noci nebo zítřka už snad konečně vyleze úplně ven.

ludvo: jeeejej, tak Matějda už měl takovýhle úraz? To zní přímo děsivě! :confused: ještě že to nemělo žádné následky.
3. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
no já jsem se dostala do DM někdy před 2 měsíci a koupila jsem tam Hami kaše v akci za 50Kč :slight_smile: (byla v balení po 3) Škoda že to DM nemám tady někde poblíž.
3. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
Il, tak to byla opravdu dobrá koupě :grinning:

Dneska navečer už jsem myslela že přerazím Jendulu. Opět zapomněl na úkol, takže ho dělal až v půl deváté :angry:
Měl mít referát na hudebního skladatele, Tak se Terka vytasila z jejím referátem na Bacha, že ho narychlo trošku upravíme. A ten náš kluk jak je úplně zblbej z AJ, tak četl místo Bach - Bíč :grinning: :grinning: :grinning: Asi si to kapku popletl s Beach - pláž bo co :grinning: :grinning: :grinning: To by úča koukala ....

Jdu pověsit další várku prádla a jdu spát.
Ráno mám v plánu navařit knedle do mrazáku, tak doufám, že bude pan Matěj hezky pěkně spinkat.

Il, a co zkusit nějaké ty homeopatické kuličky na zoubky? Nebo nějakej ten gelík?
Aby se tolik Lucinka netrápila.
3. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz
Ludvi: gelík na zoubky máme, ale ten zabere vždycky jen na chvilku, večer po něm aspoň usne. No jenže pak se v noci stejně budí, to přestane rychle účinkovat.
3. bře 2010 ve 22:47  • Odpověz
Dobré ráno,

Il, klidně bych zkusila i homeo, když jí to tolik bolí.
Myslím, že malý Vítek je baští :grinning: , třeba Andulín poradí, které.

Knedlíky kynou na plotně, pro Matýska vařím pidi krůtičku na obídek. Dneska zkusíme těstoviny. Doufám, že mi je nebude prskat :grinning:

Samozřejmě, že jsem se dostala do postele až po půlnoci, vstávando v 5,45 :frowning2: , mezitím 2x kojo.
Dneska jsem hotová.... Ale nebudu fňukat a hurá do žehlení!!!! Zdar nadzdar !!!
4. bře 2010 v 07:39  • Odpověz
čau maminy :slight_smile:

Klarko - to by jsi byla hodná, odpo až budu mít čásek, tak bych ti písla do IP co potřebuju poradit :slight_smile:

il - co žub, je na světě? a jak malá spala, asi nič moč...

my měli taky divokou noc a to jsou žuby v nedohlednu, ach joo. teď asi 4 noci docela fajn a dneska klasika...

no ale na Ludvíska teda nemám, koukám, že jsi toho moc nenaspala brouku pytlíku...tak jestli bude šance ořes den, tak to na chvíli zalom...ale mám pocit, že u tebe to nehrozí, viď?
jejej, to musela Matýska bolet a chudák Jeník z té srážky byl taky asi vykulenej, no ještě, že zuby jsou na svém místě....tak Matějdovi velkou pusu a pofoukání na bebíčko... :slight_smile:
skladatel Bíč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já u tvých příspěvků asi padnu smíchy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jenda je frajer angelickej! :grinning: Ale já se nedivím že ty děti jsou tak zblblý, angličtina se cpe všude, takže není divu..

těstoviny jsme k obídku už taky měli, kupovanou skleničku a moc mu chutnaly, tak jsem si říkala, že mu udělám příště domácí...dnes bude mrazákový oběd ze zásob, páč jedu dopo chvíli do města, musím na fin. úřad, dala jsem včera přiznání a odpo paní volala, že jsem se ošulila, vypadá to asi o 1035,-, takže každá káble dobrá :slight_smile:
4. bře 2010 v 07:47  • Odpověz
dobré ránko!

tak dnešní noc zase nic moc, tak jsem si malou vzala k sobě do postele, abych k ní každou chvilku nemusela vstávat. Teda řeknu vám, o těch prvních dvou zoubkách ani nevím jak vylezly a tyhle nám dávají pořádně zabrat. Ale už to snad bude dobrý. Zoubek vylezl jen trošičku, kouká z něj jen maličká špička, takže se prodere buď během dnešního dne nebo noci.

ludvo: s těma homeo ještě počkám, na tenhle zoubek už to nemá cenu, už je skoro venku a u těch další uvidíme, jestil budou taky tak bolet.
4. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
Dobré ránko,

teda Il vám ty zoubky dávají pěkně zabrat. Ale někde jsem četla, že ty první zoubky můžou vyrůsjavascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')t v pohodě a ty další pak zloběj. U nás taky ty první dva v pohodě, tak se bojím dalších.
Taky se ke kadeřnici těším, člověk má pak hned lepší pocit, :grinning: když má na hlavě nějakou změnu vid?

Claudi díky za pochvalu fotiček. :wink:

Tak jdu ještě dočíst včerejšek.
4. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
Dobré ránko,

teda Il vám ty zoubky dávají pěkně zabrat. Ale někde jsem četla, že ty první zoubky můžou vyrůst v pohodě a ty další pak zloběj. U nás taky ty první dva v pohodě, tak se bojím dalších.
Taky se ke kadeřnici těším, člověk má pak hned lepší pocit, :grinning: když má na hlavě nějakou změnu vid?

Claudi díky za pochvalu fotiček. :wink:

Tak jdu ještě dočíst včerejšek.
4. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
Ten dnešní první příspěvek byl omyl, Terezka mi tu něco namačkala... :grinning:
4. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
Ludvo to musel mít Matějda teda pěknou pusinku, chuděrka hlavně že má všechny zuby. Taky mi Terezka jednou spadla na pusinu, ale naštěstí dobrý.

Claudi první boule, chuděrka malej Pepíno, ale hlavně že už mizí.

Já jsem zase našla na nožičce Terezce malou modřinu taky první, ani nevím kde k ní přišla.

No holky s tím spaním a nespaním, vás chápu, my dneska vzhůru jen :stuck_out_tongue_closed_eyes: třikrát, tak dobrý.
4. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
pěkné ráno

tak už jsme doma sami (takže budu mít víc možnosti dostat se k počítači :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:) taťka už dneska zase vydělává korunky, nechtělo se mu, hlavně potom, co viděl Ondráškovi pokroky, ale někdo musí vydělat na hypotéku :unamused: :unamused: z mého rodičovského příspěvku to asi nedám :grinning: :grinning: :grinning:

iluss, tak zoubek u je skoro venku, tak to už bude dobrý :wink: a ty zase budeš mít tu tvojí šípkovou Lucinku :wink:

claudie, napiš, zkusím poradit, ale nevím nevím :sweat_smile: :sweat_smile:
já ponesu přiznání na poštu dneska, tak snad jsem to sesmolila správně a nebudu muset psát opravu :slight_smile:

ludva, pěkná historka s Bíčem :grinning: :grinning: :grinning: s dětičkama je prostě prča :grinning: :grinning: :grinning:

luuccaa my jsme byli vzhůru taky 4x nějak mi přijde, že Ondrvi ráno vadí to světlo a ještě k tomu ty jeho pokroky, no jo, ale jinak noc klidná :slight_smile:
4. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
Tak lucinka už leze i dopředu! :slight_smile: občas u toho ještě hodí placáka na břicho, ale už jí to jde líp a líp!
4. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
koukala jsem na tu novou verzi koně a docela se mi zamlouvá, hlavně fotoblog, neomezené fotky :grinning: to tam toho našoupnu, už se těším, jen mi tam chybí ještě videa, doma jich mám pár povedených :wink:
a taky se mi líbí soukromé skupiny, myslím, že nebudu sama :grinning:

včera jsme byli s taťuldou ve městě a koupili jsme Ondráškovi houpačku, tak jsme ji hned po příjezdu vyzkoušeli a moc se mu to líblo smál se jak blázen :slight_smile:

DMko mám ráda, ale taky ho tu nemám :frowning2: :frowning2: tak mi kupuje věci od tam tud moje mamča a jelikož jsem se zaregistrovala do jejich dětského programu, chodím mi ještě další slevy :wink:
4. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
Klarko s tou hypotékou jsi to napsala pěkně, taky nám tatka na ní vydělává a ještě na plíny, říkám.. :grinning:
Dmko tady taky nemám, takže mám smůlu.

Lucinka je šikulka, že už leze i dopředu, naše princezna to taky zkouší a každý den dělá pokroky, tak si myslím že se už brzo taky rozleze.
4. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
luucca, Ondra už zvedá na rukách celej trp, tak jen tam dát nožku a je to :grinning: :grinning:

včera se doplazil pod konferenční stolek a pak se samozřejmě praštil do kebulky :confounded: , tak řval jako právě narozenej :cry:
takže o modřiny a boule asi brzy nebude nouze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
klarko: tam jsou neomezená fotoalba? tak to je super! já na to mrkla jen zběžně.

klari: jakou houpačku? jak vypadá? :wink:

luuco: no už měla ta moje cácorka na čase, vždyť už je jí 9 měsíců! Dozadu leze už dlouho, ale popředu jí to nikdy moc nešlo, ťo až teď :wink:
4. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
Claudi, a co Pepíno starší? Už je mu lépěji?

Il, tak velká gratulace k lezení :grinning: :grinning: :grinning:

Klárko, taky se mi nová kobyla docela líbí :grinning:

Knedlíky mám uvařený, ovšem než jsem vyndala mladému pánu bobek z plíny utakla mi voda z hrnce až na zem
:angry: :angry:

Claudi, Bíč mě tak rozesmál, že jsem přestala hudrovat i nad tím zapomenutým referátem :grinning:
To naše dítě je fakt pako. Jinak nevím, kdo u té naší první bouračky víc bulel, asi Matějda. No, prostě veselo.
Jendula těžce nese, i když Matýskovi odsávám nudle :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Il, tak co nový hrneček? Pije z něho Lucka?
4. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
iluss stáhnu fotku s houpačkou do noťase a dám ji do albíčka :grinning:
4. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
ludvo: bohužel nepije, nějak ještě nepřišla na to, že to brčko má vcucnout. Zatím to jen okusuje a ožužlává. Pořád jí to dávám zkoušet a dneska se u toho strašně rozčilovala, tak jsem jí tu flašku sebrala a počkám, až bude mít lepší náladu a zkusíme to znovu.
4. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
iluss my pijeme zatím z láhve, hrnečkům Ondra ještě nachuť nepřišel :grinning:

foto houpačky je v albíčku :wink:
4. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
klari: lucinka nepije z žádných flašek. Teď jsem zkusila tu flašku s brčkem (janči ondrášek z ní krásně pije), ale lucince to prostě zatím nic neříká. Doufám, že se to do léta naučí, aby jsme na prochajdu mohli brát nějakou flašku s pitím.
4. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
jeee, tak to je hezká houpačka :slight_smile: jako malá jsem ji milovala! Já myslela, že jste koupili nějakou houpajdu na doma.
4. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
nene
my už myslíme na léto :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
Klárko to je Ondrášek šikula, že už brzo taky poleze. A houpačka je parádní, taky musíme na léto něco koupit, hlavně aby už přišlo aspon to jaro. Dneska je venku teda krásně ale na víkend hlásí zase sněžení a to mě štve, ale to vás určitě taky že?
4. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
Ill naše malá taky z flašky pít nechtěla, ale pak se to nějak naučila a bumbá krásně, a aspon to pak nemusíš Lucinku odnaučovat a bude bumbat hned jak velká holka. :wink:
4. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
dneska bude mít Ondrášek krom brokolice a mrkvičky ještě těstoviny, poprvé,to jsem zvědavá jestli mu to bude šmakovat, o to víc, když to bude bez masíčka :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
tak se hlásím opět doma, finančák je vyřízen, přepsala jsem to a hotovo, vyřízeno... :wink:

klarko - na tuhle nebo podobnou houpačku jsem nedávno koukala na netu a říkala si, že by se mi taky na léto ven líbila :slight_smile:
jo a náhodou jsem dneska ve městě potkala jednu známou účetní a ta mi s tím ELDP poradila, takže tě nebudu otravovat, ale díky :slight_smile:

jé, to by bylo fajn s těma neomezenejma fotkama na MK, to tam toho nasekáme, co? :grinning:

ludvi - velkýmu pepinovi je už určitě mnohem lépe, ale úplně dobré to ještě není, ale to víš je to chlap a těm to uzdravování trvá mnohem déle než by trvalo nám :grinning: asi ho už dneska přijmu do ložnice na spaní, celou dobu co je doma ze špitálu, tak spí na té provizorní posteli v obýváku, měl na ní dvojité matrace, aby se mu lépe vstávalo, ale už to zvládne i z normální postele, tak se ještě musím poradit s mládětem zda otce přijmeme zpět :grinning:
Jenda bude asi citlivější, když s bráchou takhle soucítí...to je hezký :dizzy_face: a co Terka breberka už má nějakýho chalana? :wink:

iluš - tak držím palce, aby ten zoubek byl co nejdříve venku...Vidíš, první zoubky bez problémů a teď Lucinka takhle trpí, kočička malinká...

luci - zase hlásí sněžení? :angry: sakra, já už nechcíííííí..... snad to bude jen nějaký poprašek a ne závěje.. :wink:
4. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
tak jsme přišli z odpolední prochajdy, na sluníčku bylo krásně :wink: (i když to ve stínu foukalo dost studený)

tak dneska mi lucinka nechce moc jíst, každé jídlo je boj, asi to je těmi zoubky. Dá si vždycky jen pár lžiček a pak se mi u toho začne vztekat a víc už nechce.

luuco: tak to máš super, že ti malá pije krásně z flašky :wink:. Já vyzkoušela snad všechny druhy flašek s různými dudlíky, pítky, brčky apod. a nechce pít z ničeho. Tak jí to dávám buď po lžičkách a nebo z normálního hrnečku (ale potom je zlitá jak vodník)
4. bře 2010 v 16:26  • Odpověz
A holky jaký kupujete prckům těstoviny a pořád vše mixujete?

Taky jsme byly venku, ale sluníčko před námi nějak utíkalo, tak byla docela zima, no Claudi taky doufám, že závěje už nebudou.

Ilusko, tak to má Lucinka asi od toho zoubku, když nechce papat, neboj zítra to určitě dožene.
4. bře 2010 v 17:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.