• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Hezký večer :slight_smile:

tak dneska jsme si udělaly s lucinkou výletní den. Ráno jsme jely do Prahy na návštěvu za mojí bývalou kolegyní z práce, pak jsme jely za mým kamarádem a zašly jsme do pizzerky na oběd a pak jsme se cestou domů ještě stavily v čelákovicích u babiny a dědy :wink:

tak lucince už se konečně prořízl i ten čtvrtý zoubek, ještě teda není úplně venku, ale když tam prstem přejedu, tak už je cítit, už mě řeže do prstu :wink: Tak doufám, že už dnešní noc bude klidná!
Jinak ráno si madam usmyslila, že bude vstávat už v šest hodin! Se asi nemohla dočkat toho výletu a nemohla dospat!

Jo a mám super zprávičku, Lucinka už se naučila bumbat z té flašky s brčkem :slight_smile: mám z toho obrovskou radost!!! :grinning:

claudi: já jsem na to úplně stejně, taky jsem za celý život nebyla v lékárně tolikrát, jako za dobu co mám lucinku :wink: jsem tam skoro furt (jak pro rohlíky :grinning:)

ZOO: mě je celkem jedno, jestli to bude o víkendu nebo v týdnu, budu moct kdykoliv (tedy krom soboty 29.5. - to bude megaoslava 1. narozenin :slight_smile: ) Ale budem muset počítat s tím, že tam o víkendu bude víc lidí.

luuco: tak to gratulujem ke lezení dopředu, koukám, že se naše holky dohodly a rozlezly se najednou :slight_smile:
5. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
Fííha, to je síla s těmi koj vodami :confused: to už fakt nevíme, co těm dětem kupovat, aby to bylo bezpečné.
5. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
jinak v úterý si asi udělám znovu výlet do Prahy :wink: do schránky mi přišel letáček od ČD, že v úterý 9.3. bude stát zpáteční jízdenka od nás z Milovic do Prahy pouze 1Kč. Chtějí nalákat lidi, aby jezdili víc vlakama a míň autama, tak dělaj tuhle akci. Tak za jednu kačku se do prahy vydám :grinning: (normálně mě to totiž stojí rovnou stovku).
5. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz
ahoj :slight_smile:

iluš - to je super cena, cesta za jednu kábli, to je jasná věc, že toho musíš využít a za ušetřených 99 korunek si můžeš dát něco na zub :wink:
já vždycky, když jedu autem a chytím u nás závory, tak koukám jak jsou ty vlaky liduprázdné, opravdu asi jezdí málo lidí...

s tou kojo vodou jsem to viděla večer ve zprávách, fakt děs...
6. bře 2010 v 07:22  • Odpověz
jani - tak z Ondry se stává ukecené miminko? :grinning: :grinning: to je sranda to jejich žvatlando, někdy se stane že jakoby to žvatlání vyzní jako nějaké slovo, to je prča :grinning: :grinning:

il - naše mláďátko teď poslední dny vstává před šestou a dneska přesně v šest, taky mě to ohromně těší, že tak brzy plašíme...snad ho to doufám přejde a nastaví si vstávání alespoň na sedmou :wink:
až bude hezky tak mi to tak vadit nebude, alespoň po ránu udělám doma co bude potřeba a pak budeme vegetit celý den venku, jůůů já se tak těším na teplíčko :slight_smile:
6. bře 2010 v 07:27  • Odpověz
a kdybych se sem dneska a zítra už nedostala, tak předběžně všem Tomáškům a Tomům z našeho letníkova přejeme hezký zítřejší svátek! :slight_smile:
6. bře 2010 v 07:29  • Odpověz
Dobré dopoledne,

CLaudi, jak telku Víťovi normálně nepouštím (ani my na ni vlastně poslední dobou moc nekoukáme), tak se s naším tatínkem těšíme na to,ažbudeme moct mláděti o víkendu zapnout pohádky a ještě si poležet. :slight_smile:
Vítek plaší většinou taky od 5:45h, 6:30 a v 8h už je protiva a ochrapka ochrápaná. Úplně nám tím rozhazuje nášzajetý časoplán. :sweat_smile: .

Iluš, to je Lucka šikulka, že už jen nebublá,ale i bumbá. :slight_smile: A k zubu gratulujem. :wink: Kéž bych mohla nahlásit alespoň ten první...

K ZOO: víkend 29.-30.5. taky nemůžu - Lucinka bude mít rok a já minikulatiny, tak budem taky slavit - doufám. :sweat_smile: A taky 100% nemůžu 9.-11.4., 30.4.-2.5. a 23.5. Máme zdravoťák.

Claudi, Jani, žvatlání je fakt vtipný - Víťulík měl min. týden v noci záchvat kašle a když dokašlal, ozvalo se z postýlky: "Božemůj!" :grinning: :grinning: Slyšeli jsme to dva a nevěřili jsem svým uším. :grinning:

Sbírám sílu na "úklid" zahrado-staveniště. Ale venku je zataženo a zima, tak se mi fakt nechce. Ale musím, nedá se svítit. :angry: Sníh byl v tomto ohledu milosrdný...
6. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
Fuj, venku je fakt hnusně! -4°C, drobný sněžení, kterýv jednomkuse mění směr a stále to foukalo Vítkoj do kočáru :angry: (pláštěnu na sporťák ještě nemám :frowning2: Hlavněže na hlubokej kočár jsem měla 2 :grinning: ). A přesto že většina sběrných dvorů bere roztřízený odpad, naše haldy bordelu jsou smíšené až až. :angry: :angry: Tu a tam je tady vidět, že se někdo snažil třídit třeba igelity nebo tak, ale většinou je to na prd. :rolling_eyes: :cry:

Tak jsem si ulevila a jdu vařit oběd (zadělávaná zelenina s bramborem), po kterém budem zas pokračovat. Už se nemůžu dočkat! :grinning:
6. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
Ahoj holky...

Andulko máš pravdu, tady u nás je taky pěkná kosa, chtěli jsme jít ven, ale malá mi usnula u kojení, tak jsem ji nechala doma. Naše malá spí v postýlce přes den třeba i dvě hodiny, ale když je venku v kočárku tak spinká tak půl hodky a pak už kouká, je to drbna.
Ill, to je super ta cena jízdenky, to by mohli mít každý týden, že? Já jsem teda vlakem už dlouho nejela. A gratulace k bumbání, je to šikula.

janco gratulace ke žvatlání, je to krásný je poslouchat vid...
6. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
A jinak asi se všechny mimča tady domluvili, ale Terezka taky vstává kolem šesté, když spí do půl sedmý je to úspěch, no snad se jim to srovná. Ale v březnu se mění čas tak by se jim to o tu hodku mohlo taky posunou aspon do těch sedmi, to by bylo prima.

A taky velká gratulace všem Tomášům a Tomíkům k svátku.
6. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz
andul, práce šlechtí....tak budeš vyšlechtěná až možná přešlechtěná :grinning: :grinning:

no my právě taky máme tím ranním vstáváním rozhozený harmonogram a vše je pak jinak. Tak třeba dneska jak vstával v šest, v osm už byl unavený, podařilo se mi ho ještě do půl devátý udržet, pak šup ven do kočárku, usnul hned, ale za 45 min bylo po spánku...a pak byl tedy vzhůru od 10.15 až do 13.15, to ho vzal zase táta ven uspat, usnul a bum za ani ne za půl hoďky zase vzhůru... :unamused: Vzala jsem ho domů, dostal sváču a teď s ním jela babina na prochajdu, tak snad usne a všechno to dožene...

u nás je taky hnus a zima, sice blunce svítí, ale fouká to studené a vlezlé :frowning2:

Víteček už "božemůjuje" ? To už toho asi měl plné kecky :grinning: :grinning:

víkendy - já nemůžu 23-25.dubna a 14.-16. května, to mám školu...ale jinak je mi to jedno...
6. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz
luuco ahoj :slight_smile:
tak že by se míma fakt domluvili na tom čase kdy vstávat? :grinning:

mrkla jsem do kalendáře jaké víkendy zbývají po vyjádření Andul, Iluš a mě...

takže zatím jsou víkendové termíny volné tyto:

3-4.4
17-18.4
1-2.5 /prvního je svátek/
8-9.5 /osmého je taky svátek/
a pak je volná ještě sobota 22.5.

tak prosím o vyjádření i ostatní letníkovky, jak to kde vypadá :wink:
6. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz
jo tak kecám, ten víkend 1-2.5 neplatí, to nemůže andulín....
snad se v tom vyznáte :grinning:
6. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz
čauky :slight_smile:

Claudi, nevíš kdy jsou Velikonoce????
To nemůžu, budeme sázet brambóry :unamused: :unamused: :unamused:
A ty víkendy s prodlouženým pondělkem pojedeme nejspíš na chalupu. I když tchýňka se chystá na další vybouravací akce, takže vlastně taky nevím... A nebo se na mě neohlížejte, buď se zúčastním nebo neeee.
Jsem ráda, že jste zavrhly všední den, to je pro mě pasé...

U nás to vypadá děsně, balíme, nemáme do čeho, hrůza.
Ještě navíc hlásí docela mrazy :angry: :angry: . Těšila jsem se na opalovačku a zatím to vypadá na vyvařovačku čajů :angry: :angry:

Il, tak jsem po tvém vzoru zakoupila brčkózní hrneček :grinning: :grinning: :grinning:
Tak snad se bude líbit i Matějdovi.
No konečně se vyklubal ten zubák? Tak to je dobře...

Lucco, tak Terinka už leze? To je teda šikulka :slight_smile:

Kdybych se sem už nedostala, všem Tomům a malým Tomáškům přeju vše nej k svátku :slight_smile:
Zítra nám držte všechny palečky, cesta bude asi děsná :frowning2: . No musíme to přežít, že...
Dneska jede švagrová z Itálie, na cestě jsou už od 6hodin a stále jestě nejsou v ČR :frowning2: Ještě ktomu, si něco udělala s kolenem a je na 5 týdnů ležák :frowning2:

Andulíne :grinning: :grinning: :grinning:

Snad se nám pojede lépěji a Matýsek to s námi v autě přežije. Jestli bude vyvádět, tak před hranicema vystupu z auta a hledám penzion s plnou penzí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Mějte se krásně, děťátka ať jsou hodňoučká a pěkně vám spinkají a papají...
6. bře 2010 v 15:37  • Odpověz
přeji pěknou sobotu

iluss - tak to jsem ráda, že hrneček s brčkem funguje!!

claudi - teda - ty jseš ranní ptáče :slight_smile: tedy spíš Pepíno...
Ondra vstává v sedm, tak doufám, že se mu to nebude posunovat se světlem..., šestou bych asi nezvládala

anduli - tak Ondra ještě tedy nenadává - i když asi jo, ale jsou to takový skřeky, že si pod tím můžu představovit, co chci...

ludvi - šťastnou cestu!!!! a hlavně se vraťte ve zdraví!!!

jdu se mrknout na ty termíny, jak psala claudi - tak já můžu všechny - je mi to celkem jedno
6. bře 2010 v 16:26  • Odpověz
autor
ahoj maminky,

jdi se na vás kouknout- už s něco lepší náladou a lepším výhledem,že bude zae hezky a ne zamračeno s bouřkou.. :wink:

andulko,tobě díky za pěknou sms-moc si jí vážím i když jsem nebyla schopná nijak reagovat...

máme od čtvrtka tomáška v jilemnici,tak je ta něaký větší klid a pusto,ale zítra nám lháro skončí :wink: :slight_smile:

dnes večer nám bude švagr s přítelkyní hlídat adámka a my vyrazíme do čestlic na na saunování při svíčkách se saunovými ceremoniály...jen dufám,že nebude plno a že se tam vecpeme ....
bude to o dlouhé době první večer,který si užijeme sami ve dvou a bez přítomností dětí... tak snad nám to pěkně vjde-docela ten společný čas ve dvou potřebujeme...

koukám,že se tu organizuje srzík- už dlouho jsem na to myslela,ale pohlcena jinými starostmi jsme vypustila..takže kdy bych mohla já?
ve všední dny bych jakoby mohl,ale jen na chvilku,protože pokud by mi neměl kdohlídat Toma,tak bych neměla moc času s vámi mluvit a spíš bych musela se věnvazt Tomíkovi... takže bych se na vás podívala ,prohodila pár slov,koukla vám na dětičky,ale pak si asi musela jít svou cestou,což je samozřejmě také řešení...

víkendy-

3+4+5 (velikonoční) nemůžu jedeme pryč (navíc máme v neděli výročí 7 let seznámení)
a zřemě nebudu moci 24+25.dubna

další víkendy jsou mi víceéně jedno- sice budeme chtít jezdit často pryč,ale když to budu vědět dopředu,tak se to dá nějak přizpůsobit... do kdy se mají všechny maminky vjádřit?
a v květnu 22+23 a 29+30 taky nemohu (resp. 22+23 jsem sama doma a Honza jede na Šumavu na ten kurz focení,co jsem mu dala k vánocům...,takže bych mohla stejně jako ve všední den pouze na malou chvilku a pak bych si šla s tomíkem sama ) ale na mě se také neohlížejte- bude-li se ostatním hodit ten termín,který nemehu,tak se nedá nic dělat....

tak zatím se rozloučím,jdu se zbavit "porostu" abych nebyla v sauně za jeskynní ženu :wink: :slight_smile: :slight_smile:

koukám,že hujerovi jedu na hory- ludvísku,užijte si to a ve zdraví se vratte a opatrujte se :slight_smile:

za přáníí té naší větší prdelce k svátku díky :slight_smile:

jo a holky,máte někdo rád stolní hry? hráli jsme ted s manželem hru Tajemství srdce a mysli (byli i v pořadu Den D) - je to hra spíše psychologická (vytvořila ji psycholožka)-odpovídá se v ní na otázky typu"jak se cítíš,když tě někdo kritizuje" co ti dokáže udělat radost, kdy jsi byl na sebe hrdý, kdy jsi se styděl za své rodiče atd... a musím říci,že je to super další prostředek ke komunikaci... vypnuli jsme večer všudypřítomnou kulisu televizi , zapálili si svíčku a hráli tohle a zase nám to pomohlo být si blíž (po tom nepříjemném období) ....pokud to někoho zaujalo,tak jukněte sem www.hanaj.cz mě fakt nadchla a prý bude i brzy verze pro děti a verze pro partnery (ale řekli jsme si,že až bude tomík větší,že si sami pro něj vytvoříme spešl otázky a on budehrát s námi a jen si bude brát jiné otázky než my)

no nic, jdu d té sprchy,moc vás zdravím a krásný víkend všem :slight_smile:

www.hanaj.cz
6. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
Tak jsem si zařádila s lopatou a je mi fajn. :grinning: Víťula odmítal z kočáru spolupracovat, tak ho musel taťka nosit ve fusaku v náručí a udupávali hlínu, kterou jsem naházela podschody. Ještě že byli sousedi pryč, páč by si o mém miláčkovi museli myslet fakt hezké věci - že jsem mu lopatu odmítla vydat totiž nebylo poznat. :grinning:

Bledulinko, saunu si užijte mooooc mooooc mooooc! :dizzy_face: :wink: Jé, a pak nám popíšeš ty rytuály,ju. :slight_smile: :wink: CHodíme s mamkama z MC každý týden a je to bááájo! :dizzy_face: Teď jsem teda nebyly a jeto znát. :confused:
Jsem ráda, že se u vás začíná rozjasňovat a na hruse podívám - takovéhle mám ráda. :slight_smile: A budemít za měsíc výročí seznámení, tak se třeba bude hodit. :slight_smile:

Ludvi, hory si mooooc užijte!!! Snad se s taťkou a Terkou Berkou vystřídáte u saní a Ty budeš moct na prkýnkách taky párkrát zdolat kopec. :slight_smile: Kdyby pan Matěj moc vyváděl, tak se nechte vyložit v Budějicích a já vám u nás rozestelu. :grinning: Ale s tou plnou penzí teda nevím nevím. :grinning: :grinning: :grinning:

Jedu do Globusu a doufám, že už tamn teď nebude toliko moc lidí - držte pěsti. :wink:

Jo a Tom děkuje k blahopřáním a i s Vítkem a mnou posílá gratulaci Tomíkům a Tomovi. :slight_smile: A já těm mladším přidávám na vrh i pusu. :slight_smile: :zipper_mouth: :wink:
6. bře 2010 v 18:37  • Odpověz
Hezký večer :slight_smile:

tak jsme dnesk ráno vykoukli z okna a venku nasněžíno, no to mě fakt teda "potěšilo" :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já už chci jarooooo!!!

jinak dneska jsem vařila slavnostní oběd, přijeli na oběd mí rodiče. Bohužel veškeré uklízení a přípravy oběda zbylo na mě, jsem myslela, že mi manža aspoň trochu pomůže, ale on si dával dopoledního šlofíka s lucinkou. Jsem ho poslala do ložnice, aby jí trošku uspal (tak jsem čekala, že za pět minut bude zpátky a pomůže mi), jenže on tam vytuhnul s ní a vzdubili se, až když bylo všechno hotovo.
No tak pak přijeli naši na oběd a pak se jelo k mýmu bráchovi slavit jeho 30.narozky. Tak to bylo celkem fajn odpoledne. :wink:

claudi: lucinka taky vstává poslední dobou čím dál tím dřív. Jooo, kde jsou ty časy, kdy jsme vstávaly v jedenáct :grinning:

jani: jj, brčkový hrneček funguje bezvadně, dneska vypila celou půlku tohoto hrnečku (vypila cca 2 dcl), takže obrovský úspěch, tolik ještě nikdy nevypila! :slight_smile:

bledulko: to jsem ráda, že se atmosféra u vás doma už trošku lepší :slight_smile: Takže si dneska uděláte romantický večer ve dvou při svíčkách v sauně? no to je báječný! Moc si to užijete! :wink:

ludvo: užijte si bezvadný hory a koukej se tam pořádně odreagovat a odpočinout si a načerpejte s Matějdou pravého horského vzroušku :slight_smile:

bledulko: ta hra zní velice zajímavě!
6. bře 2010 v 18:40  • Odpověz
ahoj bledulko - to je fajn, že se vyjasnilo!!! a večer v sauně si užijte naplno!!! určitě to pomůže!!!

taky bych brala vypadnout někam jenom s Honzou a Ondráška nechat někomu na hlídání... jenže to u nás asi ještě dlouho neklapne, chjo chjo

ta hra zní zajímavě :slight_smile: až bude chvilka, tak se na to mrknu :wink:

andulko - tak Tom se flákal a ty ses chopila lopaty??? no, muselo to vypadat asi fakt dobře :slight_smile:

iluss - tak u vás se dneska slavilo? co jsi vařila dobrého?
a hrníček mí úspěch? u nás taky, takže snad se ujme i u Matějdů
6. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
andulko: teda že se ti ještě chce takhle pozdě jet někam nakupovat :wink: já už jsem ráda, že jsem doma!

jani: vařila jsem bramboračku a mexický talíř - mleté maso s fazolemi, grilovaná zelenina, americké brambory. A u bráchy jsme si dali dortíka a kafčo a pak raklet ( grilovaný sýr ) a k tomu jsme si zapékali šunku, kukuřičku, karotku... , bylo to moc dobrý! :wink: On má přímo takový přístroj na dělání toho rakletu (něco na způsob fondue).

jj, hrneček má obrovský úspěch! :slight_smile: dva dny s tím jen blbla a okusovala to, pak do toho začla foukat a nakonec přišla i na to, že to jde vcucnout :slight_smile: a konečně se pořádně napije.
Jen teď nevím, co s tím množsvým flašek, co mám doma (asi to schováme pro druhé mimi, budu ho učit už od mala na flašku, aby si zvykalo) :wink:
6. bře 2010 v 19:28  • Odpověz
včera jak jsem jela do prahy, tak se mnou ve vlaku jela jedna mamina s 10měsíční holčičkou (jmenovala se taky Lucinka) a už krásně stála. Ale povím vám, to bylo takový drobítko, byla strašně moc maličkatá, drobná a roztomilá. Prý momentálně váží šest a půl kilo (to měla moje Lucinka ve 3 měsících :confused: :sweat_smile: ) No moje Lucinka je sice o měsíc mladší, ale byla dvakrát tak větší jak ona. Teda řeknu vám, že to byl fakt dost velký rozdíl!
6. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
mńam, úplně se mi začaly sbíhat sliny, když jsem si přečetla, jak jste dneska hodovaly - samé dobroty!!!
raklet znám :wink: - švýcarsko je spřízněná země rodiny :slight_smile: je to dobrota, že?

no, jí mám doma taky plno flašek a ty hrníčky - ale myslím, že se ještě užijou - ty hrnečky od Aventu snad dostanou ještě svoje slovo a flašky s dudlíkem asi použijeme ještě ně mlíčko - mám v plánu kojit jen do roka

teda - v 10 měsících 6,5 kilo - to byla fakt drobek... - ondra je taky prcek, ale teď má určo kolem 8 kil
6. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
jani: já ještě uvidím, jak dlouho budu kojit, minimálně bych chtěla do roka a pak se uvidí, jak dál :wink:

kolik mlíka denně vlastně potřebují děti cca od roka?
když kojím, tak ani nevím, kolik toho lucinka vypije. Když jsme doma, tak přes den hezky bumbá, ale když jsme někde pryč, tak mlíčko vůbec nechce. Včera v praze to moc dobře nešlo a dneska u bráchy prostě nechtěla, jakmile jsme v jiném prostředí, tak o mlíčko nemá zájem.
Tak ani nevím, kolik toho mlíčka a jaký druh vlastně mám dávat, až přestanu kojit :confused: se v těch UM vůbec neorientuju.

jj, bylo to fakt drobítko, taková maličká a drobounká, ale byla strašně moc roztomilá :slight_smile: bylo to takový zvláštní, vypadala jak malinké miminko a přitom tam už lezla a stála :wink:
6. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
tak u nás je to přesně naopak - jakmile jsme někde jinde než doma, tak by byl Ondra nejraději jen u mě ve výstřihu...
přes den už kojím ale max tak dvakrát plus raná, večer po kaši a v noci tak dvakrát až třikrát - tak snad mu to stačí - těžko říct, kolik vypije...

taky se v UM nevyznám... a kolik mlíka od roka? myslím, že jsem někde četla tak půl litru za den - ale nejsem si moc jistá
6. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
iluss - Lucinka je kočka!!! teď jsem koukla na nový fotky!!! moc jí to sluší!!! to tríčo je moc pěkný :wink:
6. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
no za chvilku to s UM budem muset nastudovat :wink: když vím, jakou rychlostí utekly ty první měsíce, tak uteče i tohle.

díky za pochvalu foteček :wink: jsou z dnešní oslavy.
6. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz
no snad nám tu holky co dávají UM poradí, kolik se toho dává a přibližně kdy - v kterou denní dobu :wink:
6. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz
a taky do kdy (do kolika měsíců) se UM dává.
6. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz
čauky :slight_smile:

Il, hezký fotečky, ještě jsem je rychle zkoukla :¨)
Na poštu jsem se fakt nedostala, tak ti věcičky pošlu až se vrátíme, ju?

Jinak děti v roce pijí kromě mlíka i vodu, šťávičky a čajíky. Toho mlíka asi ráno flašku, večer flanděru, takže asi těch půl litru :slight_smile: No jsem fakt zvědavá, jak to bude s tím brčkózním hrnečkem u nás :grinning: ¨

Andulko, beru tě za slovo!!!!
Matějda má plnou penzi s sebou a já si koupím rohlík a máslo :grinning:
Bane, snad to přežijeme a dorazíme v pohodě na místo určení :grinning: . Mám z té jízdy, ale velké obavy. V lékárně jsem našla Prothazin, tak ho do sebe kdyžtak kopnu a bude mi všechno jedno :grinning: :grinning: To je samozřejmě legrace .... ani nevím, na co ho máme :sweat_smile:
Po cestě z pátky máme v plánu navštívit příbuzenstvo v Budějkách, tak budu mávat a mávat....

Bledulko, s taťuldou si to dneska užijte a pěkně se nalaďte :wink: a průšvih bude ihned vyžehlen :grinning:

Mějte se tu krásně a opatrujte se :grinning:

čauky L.
6. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.