• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Il, co nejdéle je dítko na UM tím lépe, přece jen v obyč mléce není tolik vitamínů a tak.
Takže klíďo brďo do 3 let. Spíš záleží na tom, do kolika měsíců mu chceš UM platit :grinning:
Dává se ráno a večer, takže to není taková pálka :slight_smile: :slight_smile:

Jdu obalovat řízečky ....
6. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
ludvo: díky, jsi moc hodná! :slight_smile: a v pohodě - nespěchá to, do léta času dost! :wink:

díky za info ohledně UM :wink:

Tak si ty hory hezky užijte! :slight_smile:
6. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz
ahojda při neděli :slight_smile:

tak Ludvískovi už jsou na cestě za sněhem....Tak přeju šťastnou cestu a krásný pobyt...Snad nezůstali v Budějkách u andulkových? :grinning: :grinning:

iluš- fotky pěkný, Lucka je frajerka :wink:

u bledulků se saunovalo při svíčkách? taky bych něco takového potřebovala pro tělo i duši :slight_smile: Na tu hru se taky kouknu, ale mě právě tyhle moc nebaví, tak uvidíme...

holky, já už kojím jen v noci a to tak 1x-2x, Pepino už přes den ani nechce...Jsem ráda, že alespoň v noci si vezme, páč UM nechtěl nikdy....

raklet jsem papala ve Francii, bylo to dobré....

datum srazíku se nám selektuje, tak jdu na to kouknout a zas tu vypíšu aktuální termíny :wink:
7. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
tak nám tu zbývají dva víkendy:

17-18.4 a 8-9.5
7. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
Pěknou neděli

přeji všem Tomů a Tomíkův krásný svátek, i mému muži taky je Tomáš :grinning:

včera jsme byli u mých rodičů, slavili jsme narozky mýho taťky a Tomův svátek, přijela i ségry s přítelem a bylo o fajn :grinning: :grinning: Ségra je s Ondry úplně hotová, furt honosí a dělá s ním blbosti, takže jsem měla odpočinkové odpoledne :wink:

bledul jsem moc ráda, že už to u VÁS doma vypadá růžověji, jen tak dál :slight_smile:

ludva šťastnou cestuuuu a moc si to užijte, taky bych jela :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

iluss, Lucinka je kočka a teda fakt veliká, hlavně na fotce s dědčkem je to hodně patrné :grinning: :grinning:

andulka si hraje na dělníka :grinning: :grinning:

claudie, na srzík, bych určitě chtěla dorazit, asi bych byla pro pozdější datum, kvůli teplíčku a hezkému počasí :wink:
7. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
Hezkou neděli :slight_smile:

claudi: lucinka už přes den taky moc nepije - podle nálady, někdy si trošku cucne a jindy nechce vůbec. Když jsme doma, tak si dá, ale jakmile jsme někde jinde, tak nezájem. Tak aspoň večer před spaním a v noci se trošku napije.

claudi: tak mě se zatím hodí oba termíny :wink:

klarko: taky jsem byla překvapená, když jsem pak na tu fotku mrkla. Vypadá tam o hodně starší. Ona je strašně dlouhá a má hodně dlouhý nohy! Bude vysoká po tátovi :wink: Jooo, buď z ní bude modelka a nebo bude hrát basket! :grinning:
7. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
autor
ahoj všem,

včerejšek jsme si užili,až bude více klidu,tak budu vyprávět :slight_smile:

klárko a Andulko-přeji těm vašim velkým chlapům vše nejlepší k svátku a Mirando popřej z mě svému malému chlapákovi také vše nej nej -i s pohlazením :slight_smile:

ke srazíku- asi bych byla pro-pokud jsou dvě data,aby si vybrala claudinka-podle toho,kdy si s bříškem troufne jet :wink: :wink: :slight_smile: musíme si tě claudinko hýčkat,když těhulkuješ :dizzy_face: :dizzy_face:
7. bře 2010 v 11:55  • Odpověz
tak mě malá na chvilku zase zaměstnala :wink:

přidávám se ke gratulacím všem Tomáškům a velkým Tomášům (je jich tu koukám celkem dost) :grinning:

jinak dneska vařit nemusím, zajdeme si s manžou na svíčkovou do restaurace, dělají u nás výbornou - jak domácí!
7. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
ahoj bledulko :slight_smile: to jsem moc ráda, že se včerejší romantický večer vydařil!
7. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
bledulko - paráda, že se vám včerejšek vydařil :slight_smile: hned je člověku lépe, že? Co Tomulka, jak si užil svůj svátek a co dárečky, byl spokojený? :slight_smile:

iluš - to je prima si takhle zajít na obídek, viď? My už jsme děsně dlouho nikde nebyli, snad až bude Pepa zdravý tak někam zajdeme :slight_smile:

sraz - ty dva termíny co jsem tu dnes psala, tak mě to je celkem jedno který bychom zvolili... :wink: Jak chce Klárka, tak možná ten květnový bude lepší, třeba už bude víc tepla... Jen toho osmého v sobotu je svátek, tak nevím zda by to všem vyhovovalo a nebo se srazit až devátého v neděli?
No pište názory a nápady a nějak to dáme do kupy....
Já už se moc těším, vždyť jsem vás viděla naposledy vloni v dubnu a na tom předvánočním srazíku jsem chyběla, takže díťata jsem viděla jen v bříšku :grinning:

Pepino ráno po snídani blindil, teplotu neměl, pak oběd jedl normálně a po odpolední svačince to zase vyhodil, ne všechno, ale něco šlo zas ven... Pak jsem ho měla v lehátku, dělala jsem nějaké papíry na úřad a cítila jsem jak udělal "něco" do plíny...Tak jsem ho šla přebalit, teda holky, ten byl posr.... až za ušima, bylo to řídké a samo že to proteklo úplně všude až na to lehátko, takže vše namočit, vyprat, malého vykoupat a pak jsme museli pořádně vyvětrat, páč se tu nedalo dýchat....
Tak nevím co mu je :frowning2:
Teď ho půjdu zase změřit, zdá se mi teplejší....
7. bře 2010 v 18:04  • Odpověz
teplotu naštěstí nemáme, už spapal i kašičku a před chvílí usnul...tak snad už to bude dobré.. :wink:
7. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
šoupla jsem do albíčka nové fotečky :wink:

claudi: jj, bylo to moc fajn si zase někam vyrazit a hlavně že jsem nemusela vařit a užívala jsem si odpočinkovou neděli! :wink: Svíčková byla výborná - jako domácí, mňam!

claudi: tak to se mu konečně může klubat zoubek. Blinkání a průjmík - to většinou bývá k tomu :wink:
7. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
il - Lucinka si s tebou hrála na schovku? no jasně, pod žídlí jí přece nenajdeš :grinning:
svíčkovku taky miluju...mňamiky mňam :wink:

tak že by se už nám ty zoubky opravdu hlásily? no uvidíme.... Kdybych věděla, že je to "jen" od toho, tak bych byla hned klidnější...
7. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
claudi: no myslím, že by to opravdu mohly být ty zoubky. Lucinka se vždycky "zesrala" jak alík, když jí lezly. A švagrové obě děti do toho i blindily a taky průjmíkovaly. Tak by to opravdu mohlo být tím :wink:
7. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
il - tak to já hned ráno udělám průzkum Pepčovi v ústech, zda se tam přes noc něco nevyklubalo :wink:

byla jsem před chvílí na laclíku a narazila jsem tam na docela pěknou jarní bundošku, je oboustraná, z jedné strany taková béžová a z druhé červená s nějakým motivem, tak jsem jí objednala, protože jarní žádnou nemáme...a ještě plátěné kapsáče ať je mladík frajer...Jsem zvědavá kolikrát mu to obléknu :grinning: No ještě že to po něm unosí sourozenec :grinning:
7. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
claudi: taky budu potřebovat pro mládě nějakou jarní bundičku. Ale nebudu kupovat novou, to snad na tu chvilku ani nemá cenu, v čelákoviccíh je jeden super sekáč, kde mají krásné skoro nové věci,tak tam mrknu, co tam budou mít :wink:
7. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
Dobrý večer!

Tak ještě jednou všem Tomům vše nej!

My dnes zase "zahradničili"( :grinning: :grinning: ), Tom odvezl plnou káru bordelu do sběr. dvora, přeložili jsme chodník z palet, po názorné ukázce se manžel nechal přesvědčit, kde budou stání pro autíčka (nechtěl mi bez vyzkoušení věřit, že jeho návrh je řekněme nepraktický :sweat_smile: ) a já závěrem vysbírala kus okolních travin od našeho odlítanýho stavebního odpadu (bohužel to lítá všude :frowning2: :angry: ). Zítra mě čeká pokračování.

Hujerovi, zatím nevolali, tak nejspíš Matějda vydržel a už jsou snad v pořádku v Rakousích. :slight_smile: LUDVI, užijte si to tam a ve zdraví se vraďte! :slight_smile: :wink:

Bledul, jsem ráda, že jste si saunu užili a už se těším na popis rituálů. :slight_smile:

Il, na včerejší nákup se mi moc nechtělo, ale pak jsem narychlo povolala tchýňku (zlatíčko moje) na hlídání a vytáhla na nákup Toma. V Globusový restauraci jsme si dali véču (vepřový výpečky a br.knedlíkem a se zelím - mňáááám!!! :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a pak v klidu nakoupili a jako poslední zákazníci opustili prodejnu. :slight_smile: A holky, plácli jsme se přes kapsu a koupili Víťovi telecí. :sweat_smile: Když mi řekli cenu, tak jsem málem šla do kolen (250,-/kg), ale jiný maso moc neměli, tak jsme vzali půl kila a má ho mládě uvařený v mrazáku. :slight_smile:
Jo a kdo jste v Globusovým Mimiklubu, tak maj NUKový hrnečky o 50,- levněji. :wink:

Claudi, Iluš - dle kamarádky- laktační poradkyně je nejlepší Beba, Nutroš a pAk ještě něco, co si něpametám. :sweat_smile:
Beba je o malinko levnější, ale Nutroš má i ochucený mlíka (vanilka,banán). Chce to vyzkoušet. Víťa měl po Bebě zácpu, Nutrilon futruje před každým spaním. :slight_smile:

Il, Lucka je fakt veliká ženská.:slight_smile: A hrozně se vytáhla a odfaldíkovala. :slight_smile:
7. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz
JAni, Klárko, co Ondráškové, jak spinkají?

Termín 8.-9.5. nám na sraz vyhovuje. :wink: A Bledulíne, co to bylo za řeči to - dyžtak na vás kouknu a půjdu si po svých??Ty chceš dostat na holou nebo plavat s tučňákama?? Co pak si opravdu myslíš, že bychom se na Tebe takle vyprdly?? To byl jen dozvuk, těchTvých chmurů, viď, koči. :slight_smile: Samozřejmě, že se termín bude hledat, k libosti nás všech. :slight_smile: :wink:
7. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
Bledul, hru jsem skoukla a asi ji po braní objednám. :slight_smile: Léta jsem marně sháněla Třináctou komnatu, tak když je možnost "nadstavby", byla by škoda toho nevyužít. Díky za tip! :slight_smile:
7. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz
Dobré ráno,
Tak Vítek strašil od 6h a teď usnul. To jsem na to teda zvědavá... Jinak ale spal s dvojím zaplakáním a Dotiadenem (osypal se nejspíš potomsirupu - taková drobná slabá krupička) celou noc. :slight_smile:

Přeji celému Letníkovu a jeho okolí prima týden! :slight_smile: :wink:
8. bře 2010 v 07:40  • Odpověz
bré ranko

andulka ahojky

u nás noc taky dobrý, vstávali jsme ve dvě a pak před šestou :unamused: , ale jen jsme vypili nějaké mléko a spali do 7 :grinning: :grinning:
teď se tu mládě plazí a ničí pěnové puzzle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já si udělám kávičku a něco posnídám :slight_smile: :slight_smile:
8. bře 2010 v 07:55  • Odpověz
zdravím vespolek!

my strašákujeme od půl sedmé...

večer v deset bylo ještě jedno blinkando v postýlce, v noci už dobrý....Teď ráno plínka plná řidších hovňajsů, ale jinak je mladý pán v poho...Nabaštil se a hraje si s otvírákem na lahve...Já nevím proč mu vůbec pořizujeme hračky, když on si vystačí s novinama, ovladači, telefony.....atd :grinning: :grinning: :grinning:

andul - jste Víťuchovi teda dopřáli to telecí, ale co bychom pro svá zlatíčka neudělali, že? :slight_smile: U nás se taky včera pracovalo na zahradě, už bych se do toho nejraději pustila naplno, ale ještě je brzy....

iluš - kde je v čelákovicích ten sekáč? až budu ve škole mohla bych se tam jít juknout, třeba místo nějaké nezáživné přednášky :grinning:
8. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
klarko - pěnovky jsou taky děsně zábavné, že? mládě z toho vyndá vždy ty vnitřní puzzle a já to pak musím dávat dohromady a to je teda hlavolam! :grinning:
8. bře 2010 v 08:01  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem vás uspěšně dočetla, a taky mi termín 8-9.5 vyhovuje, teda zatím, nevím jak na tom bude manža se službami v práci, ale to se uvidí. Ráda bych vás konečně poznala a snad už bude pěkný počasí.

Bledulko jsem ráda že už je doma pohodička a užili jste si saunu, taky bych s manžou ráda někam vyrazila, ještě jsme po porodu nikde sami nebyli. :unamused:
Dneska jdu ke kadeřnici, tak budu asi dvě hodky pryč od malé a to jsem ještě nebyla, ale moc se tam těším. :sweat_smile:

Ill Lucinka je kočka, a je teda pěkně dlouhá, my jdem dneska k doktorce na osmiměsíční, tak jsem zvědavá kolik navážíme a naměříme. :slight_smile:

andulinko telecí musí být výborné to se Vítulka má... :wink:
8. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
claudie, my jsme ty pěnovky podlepily ze spodu, jelikož některé kousky jsou dost titěrné, tak aby je Ondra nemohl spolknout :wink:
a máme je celé poškrábané, Ondra strašně rád škrabká :grinning:
8. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
Hezké poledne :slight_smile:

teda u nás už zase chumelí a chumelí :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
odpoledne budu muset s Kubou k veterináři, tak nechám malou u švagrovky, snad to tam spolu zvládnou :wink: no a já doufám, že to na té veterině půjde rychle a moc dlouho se tam nezdržím.

andulko: fíííha cena za to telecí je docela pálka! Ale zase na druhou stranu co by jsme pro ty naše drobečky neudělaly, že :wink:

andulko: jj, faldíky už se na lucince skoro nenajdou, je to taková dlouhá žížala :grinning:

Tak od té doby, co malou teď trápily zoubky, tak se mi každou noc budí tak 5x :stuck_out_tongue_closed_eyes: a k tomu dneska ráno vstávala už po šesté a jako že už spát nebude. Tak jsem si jí pak dala ještě k sobě do postele, že se budem ještě chvilku válet, ale to už jsem neusnula, protože mě malá pořád tahala za vlasy, šťouchala do očí a do pusy a tak podobně :wink:

klarko: lucinku taky baví rozebírat pěnové puzzle. Já jí to vždycky složím jako podložku na zem a ona si sedne vedle na lino a to puzzle zase rozebírá :grinning:
a poškrábané to máme taky, ale od kocoura, tak to teď musím každý večer rozebírat a schovat a každé ráno zase pečlivě složit.

claudi: my jsme na tom podobně :wink: malá má plno krásných hezky barevných hraček, které jí absolutně nezajímají. Největší radost má z ovladačů na televizi, novin a počítačové klávesnici. Holt naši drobečci jsou moderní děti v moderní době!

claudi: ten sekáč je v Masarykově ulici, když se jde od vlakového nádraží směrem dolů k náměstí, tak po pravé straně (naproti naší cukrárně) :wink:

luuco: užij si to u té kadeřnice! a potom se pochlub s terčinými mírami :wink:
8. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
autor
ahoj všem :slight_smile:

tak nejdřív zkusím napsat slíbené vyprávění o saunování ...mělo to být od 20.00 do 23.30 v aquapalce v Čestlicích...měli jsme domluvené hlídání Adámka s honzovým bráchou a jeho přítelkyní. Dopoledne jsem usedla k počítači,že si jako zjistím jak to tam vypadá atd...a měli tam u aquaparku zmínku o možnosti rezervaci vstupenek,tak jsme tam zavolala a zjitila,ž rezervace d saun nedělají,že ale bývá vždycky plno...a že se vtupenky prodávají právě až po 20 hodině...no a tak jsem se vyděsila,co když už bude plno- kam bychom pak šli..tak jsem šla hledat na internetu eventulní náhradní řešení...všude sauny zavírají okolo 22 hodiny, až jsem klikla na jeden odkaz,kde se saunuje do 3 v noci.... tak jsem zajásala,že jsem našla další řešení-ovšem humor mě přešel,když jsem zjistila,že ta sauna je pro gaye :grinning: :grinning: :grinning:
vyrazili jsme tedy do těch Čestlic a byli tam skoro půlhodinu předem...tak jsme ještě stjně šli k pokladně,kde jsme měli štěstí a paní pokladní nám lístek už prodala-že prý než se odstrojíme,tak to máme akorát...tak sjme zajásali a šli hned do saunového světa...noa hned od 20. hodin jsme stihli první ceremoniál ve venkovním srubu...
pro ná zbylo místo jen nahoře na těch njhornějších pryčnách a pro mě první saunový ceremoniál... takže pan aunér si tam přinesl nádobu s vonnou esencí- tentokrát levandulí (tu miluju) a kosodřevinou a hdně polil horké kameny..u toho povídal a saunování atd... no a jak to políval,tak tplo v sauně bylo hned ještě větší horko...pak vzal ručník a tčil s ním nad hlavou,takže k nám zase došlo víc tepla...a pak tím ručníkem máchal nad každým zvlášt a udělal s ním tzv. parní náraz...takž v tu chvíli šílený horko... dělal tři cykly, my jsme byli jen na dvou,protože jednak mi úplně nahoře bylo dost horko,ale hlavně jsme spěchali na dlší ceremoniál ve vnitřní sauně... takže jsme vylezli z venkovního srubu ven, tam nasněžíno, kouřilo se z nás do té tmy a tak jsme honem zalezli pod sprchu a pak honem do ledového bazénku... tam jsme se zchladili a pak jsem si ještě nabrali hrst čersě napadnutého sněhu a poprášili se jím :slight_smile:

a pak už jsem šli na další ceremoniál,který byl tentékrát medový...probíhalo to stejně- akorát v jiné sauně s jinou vonnou esencí a během saunování ná obsluha nalila do dlaní med a ten jsem si po sobě rozetřeli :slight_smile: a pak zase polívali kameny a naháněli to na nás ručníkem a tady v té sauně )opět úlně nahoře) mi bylo hrko,jako nikdy- fkt nejintenziuvnější asaunování... jsem byla ráda,když jsem vylezla a šli jsme na terasu a tam jsem vychládali s medem na těle :grinning: :grinning: :grinning: hvězdičky svítili a mě se i tak příjemně motala hlava :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

pak jsme byli ještě na dalších třch ceremoniálech - jeden jen pro ženy- s nanášením "bahna" neboli nějaké kosmetické masky na sebe(Honza byl na nějaké jiné ceremonii,kam mohli i pánové) ,jeden s překvapením (na závěr jsme po vyjití ze sauny dostali čerstvé chlazené ovoce) a ještě jednu medovou kůru...mzitím jsme obhlídli další druhz saun,kde zrovna ceremoniály nprobíhaly...
chvíli jsm pobyli ve vířivce,chvíli jsme si zaplavali v bazénku a hlavně jsme úplně vyustili a fakt relaxovali a byli v pohodě.. a opravdu nám to oběma prospělo a ještě ted tím zážitkem žiju :slight_smile:

pak jsem tak něak vyrazili domů, hlídači nám Adámka hezky ohlídali a adámek to nijk nesabotoval....

tak a to je vše,co jsem k tomu mohla zatím napsat, naštěstí jsme to stihla, než se adula vzbudil...akorát tomík je už netrpělivý a chce si hrát a ještě s ním jdu trénovat mluvení,aby na to měl klid,než se vzbudí adámek..tak zatím papá...
8. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
autor
všimla,jsem si,že mi při psaní vypadávají písmena,asi málo některá mačkám...se omlouvám,snad to pochopíte :slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
bledulko: teda to saunování muselo být nádherné! je dobře, že jste na chvilku vypli a užili si relaxování a sami sebe! :slight_smile:
8. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
Ahoj holky

hlasim navrat z hor...bylo to skvely, vratili jsme se nadseni, plni novych zazitku...Tomasek mel hodinu lyzovani s instruktorem, sice pocasi zrovna tehdy bylo skaredy, foukal ledovy vitr a k tomu lehce chumelilo, takze vic lyzovat nechtel, ale vypada to ze na pristi sezonu se tesi ze bude lyzovat. Ja s manzelem jsme si taky pujcili lyze a po x-letech jsme to zkusili znovu...me to teda moc neslo, ale zvladla jsem to bez urazu, a lyzujici kolem tu mou jizdu taky prezili ve zdravi :grinning: ...takze uz ted je jasny ze Jezisek bude mit co delat aby splnil nase pozadavky nez pojedeme zase na hory :grinning: Jo a zrovna v nedeli bylo louceni se zimou, takze jsme videli Krakonose, bylo to super...pozdeji az me sem zase pusti manzel tak hodim fotecky do alba...

dnes jsme byli s Karolinkou na prevazeni u Dr. a za 2,5 tydne pribrala 500g, takze dobry, akorat ze tam nebyla naseDr. ale jina na zaskok...

a co je tady noveho? docitat to cely nezvladnu :sunglasses:
8. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.