• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
ahojda iluš,

jedeš na ty nákupy? tak dobré pořízení.... :wink: něco pěkného sobě i mimískovi vyber :grinning:
já teď hledám na netu nějaké samolepící bordury do dětského pokoje...mají krásné s krtečkem nebo se zvířátky, tak váhám, kterou zvolit... :unamused: asi si budu muset hodit korunou :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
ahoj claudi :slight_smile:

jj, jedu po nákupech a na pokec za známými :wink:

bordury - to myslíš jako samolepky na zeď? jooo, tak to máš těžké rozhodování :grinning:
15. dub 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj Claudinko, ne, je to porad stejny :frowning2: Ptala jsem se doktora, ale na to proste lek neni, je to tim, jak na tu stydkou kost dvojcatka tlacej. Vubec nevim, co budu delat v 8. mesici - asi umru.
Kocicko, byla jsi na tom 3D? Jake to je? Jsem objednana na 30.4. :slight_smile:
15. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
Ilusko, ahojky - asi nemely vcera naladu, ale dneska uz jsem tam nejake odpovedi mela. Stejne nikdo nevi, co s tim :frowning2:
Ja bych taky chtela na vyleeeeet :angry:
15. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
to jsi si teda naplánovala krásný program na dnešní den.... :wink:

bordury - no jsou to ty pásy /nakonec jsem vybrala žlutou s krtečkem/ co se nalepí po obvodu zdi....zkusím sem dát odkaz.... Pepino bude mít poslední týden v dubnu dovču, tak chci aby pokojík vymaloval a zrovna bychom to prckovi pěkně vyzdobili :dizzy_face:
15. dub 2009 v 09:53  • Odpověz
Claudisku, to je hezke :sunglasses: Jak je ta bordura dlouha?
15. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
Arwi - ahojky....
tak to je smůla, že ti ani doktor nemůže nijak pomoci :frowning2: To se ti asi v práci i špatně sedí na židli, ne? Co nějaký nafukovací kruh pod sebe??
Jdeš k Čepelíkovi na 3Déčko?? :slight_smile: No byl to prima zážitek, je to hezké jak ti prcka změří a ukazuje... Akorát Čepelík hovoří tak trochu zastřeným hlasem a jak tam ležíš a vedle hlavy ti hučí PC, tak to já musela natahovat uši jako magor abych ho vůbec slyšela...a když jsem mu nerozumněla a už mi bylo blbý se ho po třetí ptát co říkal, tak jsem dělala jen hm...hmmmm..a přiblble se usmívala :grinning: :grinning:
Ve finále toho je čistých 14minut na DVD, část podbarvená takovou příjemnou hudbou a část bez hudby a on do toho vkládá popisky....
15. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
arwi - bordurka je něco přes 9cm vysoká a 5m dlouhá.... Koukala jsem na ně i někde v kamenném obchodě /mají tam i levnější/, ale nebyly takhle hezké.... :wink:
15. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
Se tesim :slight_smile: Jasne, jdu k tomu samemu, tak ja si nekde pujcim naslouchatko :slight_smile: Otazka je, zda to najdu, Lucka mi napsala, kudy se tam jede, ale moc moudra teda nejsem :slight_smile:
Ono kdyz sedim na zidli, tak ti neboli, ale kdyz vstanu a jdu, je to des....
A v kolik tam máš být?
Ja jsem je teda videla jen na netu, ale nevim, jestli bych mela cpat penize do ciziho bytu. Ach jo :frowning2:
Mam tam byt ve 14.10 :slight_smile:
15. dub 2009 v 10:06  • Odpověz
jeeee, ta s tím krtečkem vypadá fakt nádherně :slight_smile:, to se bude prckovi líbit. já bych taky chtěla samostatný pokojíček pro miminko. ale bohužel máme pouze 2+1 :frowning2: , tak dostanou děcka svůj pokojíček, až trošku povyrostou a my se s manžou odstěhujem do obýváku.
15. dub 2009 v 10:10  • Odpověz
tak teď mi zase někam záhadně zmizel příspěvek!!! :angry: :angry: :angry:

Iluško - 2+1 je ještě fajn, kamarádka bydlí s manželem a 2 dětičkama ve 1+kk....hrůza a děs a katastrofa :frowning2: :frowning2:

Arwi - zítra jdu na gyndu /moje gyndr. má ordinaci naproti tomu Čepelíkovi/, uvidím na kdy mě objedná na další kontrolu, vždycky to bývá čtvrtek, takže pokud by to vyšlo na toho 30.4. tak na tebe někde v Bolce počkám a dovedu tě tam.... :wink: Bereš sebou Jardu?
15. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
dostala jsem chuť na čočku na kyselo....už ji mám namočenou, tak si jí udělám s kyselou okurkou a vejcem...mňam... :wink:
15. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
no je fakt, že jsem mohla dopadnout s bydlením ještě hůř. Naštěstí to 2+1 máme celkem velké (62m), jsou to hezké velké místnosti.

jeeee, mňam, čočku už jsem dlouho neměla.
15. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
Jé, kočičko Claudi, to bys ale byla hodná! Jasně, že ho beru, taky se těší :slight_smile: A dala bych si taky mocmoc čočku!

Holky, já snad začínám cítit pohyby - snad to nejsou větry :slight_smile:
15. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
arwi: tak to moc gratuluju :slight_smile: to už budou pohyby, vždyť už jsi ve 21tt a navíc nejsi prvorodička a čekáš dvojčátka. Tak to je cítit trošku dřív.
15. dub 2009 v 10:24  • Odpověz
Iluš - 62m, to není špatné....máte zděné jádro a balkonek třeba?

Arwi - pohyby? no gratulace!!! to nebudou větry, to už se ti prckové ohalšují :dizzy_face: :dizzy_face: pozdravuj je.... :wink: Tak zítra až budu vědět jak mě objedná ti dám vědět a dohodneme se.... Pak bychom mohli zajít třeba někam na kafčo, když budete mít čas :wink:
15. dub 2009 v 10:24  • Odpověz
Claudinko, toje jasná věc, nebudeme spěchat - taky se máme stavit u Lucky, si myslím, že by byla ráda a mohli bychom se u ní stavit všichni :slight_smile: Co Ty na to?

Myslíte, že to jsou už pohyby? Já vůbec nevím, kdy jsem začala cítit Danulíčka, ale je to teda asi pravděpodobné :slight_smile:
Kdybych si tu čočku dala, tak bych si ty pohyby ale splést s větry mohla :slight_smile: :slight_smile:
15. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
balkon bohužel nemáme, to je jediné, co mě mrzí :frowning2:
15. dub 2009 v 10:28  • Odpověz
pohyby začínají být cítit mezi 20tt a 25tt, druhorodičky dokonce dřív, už někdy kolem 18tt. Takže to určitě pohyby budou :wink:
15. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
Dobré dopoledne,

jé Arwi, to musí být únavný. Nepomohlo by třeba nějaký cvíčo, nebo tak? Asi ne, co.
Blahopřeju ti k pohybům.
Ty jedeš na UTZ do Prahy?
15. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
mě první pohyby mimíska začala docela brzy, kolem 17-18tt.... takže si ho rošťáka užívám už pěknou dobu :dizzy_face:

Arwi - no tak třeba bude Lucka ráda až ji přepadneme v plné polní :grinning: :grinning: stejně jsem se u ní chtěla zastavit mrknout na nějaké ty věcičky a nikdy to zatím nevyšlo, tak teď to třeba klapne... :wink:

Iluš - to je škoda, balkonek v bytě je fajn...ale když není tak není, to se nedá nic dělat... Zase máš tu výhodu, že máš kam jezdit /myslím že vaši mají domek, ne?/ a tam si zahrádku užiješ.... :wink:
15. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
Ludvo - ahoj, jak je? hadi jsou ve škole? :slight_smile:
15. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
Večer jsem byla na EKG a dr. mi ten Detralex, co zmiňovala Bladulka doporočil, ale nenapsal. Prý si musím říct gyndaři. Takže tam pojedu znovu. Detralex na křečáky a hořčík na křeče, ovšem jen do 36. tt.
15. dub 2009 v 10:41  • Odpověz
Hady jsem odvezla do školního ústavu :grinning: a stavila se v Globusu jen pro nový sušák na prádlo. Sámo, že ho neměli, takže jsem tam utratila dalšíkch 1500,- za kraviny a jela domů. Tady je bordel jako v tanku. Švagrová mi včera vrátila mimivěcičky, takže to tady rozhazuju podle velikostí a jde mi z toho hlava kolem.
15. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
Jé, taky jsem měla v plánu čóču, ale nechám to na zítra. Koupila jsem si hovězí a dělám bejka na česneku. Krásně to voní, ovšem kapku se ta potvora smrskla :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
15. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
tak hlavně aby ti ten Detralex zabral a bylo líp.... No když neměli sušák, tak jsi přece nemohla odejít z Globusu s prázdnou ne? :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
teda až ti ho gyndař napíše... :wink:
15. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.